• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θα έκανες σεξ με τον/την σύντροφό σου, αν αποκτούσε AIDS;

Θα κάνατε sex με την κοπέλα/ αγόρι σας αν μαθαίνατε έτσι ξαφνικά πως έχει AIDS;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 75)
  • Θα έκανα

  • Δε θα έκανα

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν θα πεθαινα ετσι αδικα..ΌΧΙ σεξ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
θα εμπιστευοσασταν το μελλον σας ,τη ζωη σας σε μια φλουδα λατεξ?


λολ
μερικοί δεν θα υπήρχαμε καν, εάν δεν ήταν αναξιόπιστη η φλούδα του λάτεξ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Όχι, δε θα έκανα, αυτό όμως δε σημαίνει ότι δε θα ήμουν δίπλα του. Μια σχέση, ιδιαίτερα σε μια τέτοια φάση, δεν εξαρτάται μόνο από το σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
λολ
μερικοί δεν θα υπήρχαμε καν, εάν δεν ήταν αναξιόπιστη η φλούδα του λάτεξ :P
μακαρι να ξεραμε οτι θα αποβει αναξιοπιστη μονο σε αναπαραγωγικα θεματα (που ειναι και θετικα ετσι? γεννιεται ενα παιδι!!!!<3)
το θεμα ειναι τι γινεται οταν αυτη η φλουδα λατεξ σε εγκαταλειψει στα δυσκολα....... βλεπε αφροδισια νοσηματα!!!!
εκει ειναι το μεγαλο πανυγυρι!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
παντως φοβερο θεμα τα συγχαρητηρια μου στον φοκο
κατι παρομοιο ηταν και το θεμα εξετασης μου στις προφορικες εξετασεις του μαθηματος της βιοηθικης μονο που εκει ηταν διατυπωμενο ετσι:


ειστε νοσηλευτρια και εργαζεστε σε νοσοκομειο λοιμωδων νοσηματων.
φευγετε απο εκει και βρισκεται εργασια σε μια κλινικη στο γυναικολογικο τμημα. μια ασθενης σας ειναι πολυ χαρουμενη γιατι οι εξετασεις π εκανε για να δει αν μπορει να κανει παιδι βγηκαν καλες. προκειται να παντρευτει σε λιγους μηνες.
φευγοντας απο το νοσοκομειο σας γνωριζει τον συντροφο της και μελλοντικο συζυγο της.
προς μεγαλη σας εκπληξη ηταν ασθενης σας στο προηγουμενο νοσοκομειο και επασχε απο AIDS.......Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????


ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ........ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Τότε δεν αγαπούσες φίλε. Γιατί η αγάπη δεν είναι μόνο στα εύκολα - θέλει και θυσίες. Ντρέπομαι γι' αυτό που λες και την αγάπη σου με τα δικά σου μέτρα και σταθμά κράτα τη, χάρισμά σου.

δηλαδη η αγαπη μεταφραζεται παντα στο κρεβατι . ??? ωραια λογικη μπραβο σου .
βασικα αν η κοπελα μου με αγαπουσε και αυτη θα μου ελεγε να μην κανω σεξ μαζι της .

και στην τελικη δεν ειπα οτι θα την παρατησω . μαζι της θα ειμουνα απλα δεν θα υπηρχε σεξ . γιατι το ειτζ δεν ειναι πυρετος να φυγει αμα πιο κανενα ντεπον .

αλλο αγαπη αλλο σεξ . ας το σκεφτεις πρωτα και μετα απαντησε μου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
παντως φοβερο θεμα τα συγχαρητηρια μου στον φοκο
κατι παρομοιο ηταν και το θεμα εξετασης μου στις προφορικες εξετασεις του μαθηματος της βιοηθικης μονο που εκει ηταν διατυπωμενο ετσι:


ειστε νοσηλευτρια και εργαζεστε σε νοσοκομειο λοιμωδων νοσηματων.
φευγετε απο εκει και βρισκεται εργασια σε μια κλινικη στο γυναικολογικο τμημα. μια ασθενης σας ειναι πολυ χαρουμενη γιατι οι εξετασεις π εκανε για να δει αν μπορει να κανει παιδι βγηκαν καλες. προκειται να παντρευτει σε λιγους μηνες.
φευγοντας απο το νοσοκομειο σας γνωριζει τον συντροφο της και μελλοντικο συζυγο της.
προς μεγαλη σας εκπληξη ηταν ασθενης σας στο προηγουμενο νοσοκομειο και επασχε απο AIDS.......Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????


ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ........ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
Λοιπονν πειθουμε τον συζυγο(θυμιζοντας του ποσο σημαντικο ειναι το παιδι για αυτην την γυναικα)να πει την αληθεια.Γιατι αυτος πρεπει να την πει για μην διαλυσει το μελλον της.Τα ονειρα της ειναι ειδη διαλυμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
οχι οχι οχι!!!!!!!!!!!!! :wacko::wacko:
μα τρελανες παλι φοκο ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Λοιπονν πειθουμε τον συζυγο(θυμιζοντας του ποσο σημαντικο ειναι το παιδι για αυτην την γυναικα)να πει την αληθεια.Γιατι αυτος πρεπει να την πει για μην διαλυσει το μελλον της.Τα ονειρα της ειναι ειδη διαλυμενα.



φοβερη απαντηση σπυρακο!!! ισως ειναι και η καλυτερη αφου το νοσηλευτικο απορρητο δεν μας επιτρεπει να το πουμε στην κοπελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όχι...και μάλλον είναι από τις περιπτώσεις που είμαι κάθετη....

Στο σύντροφό μου εμπιστεύομαι εμένα... απόλυτα...ψυχή και σώμα.... που σημαίνει ότι νιώθω απίστευτη ασφάλεια στο σεξ και μπορεί να με κάνει ο,τι θέλει....
Αν έχει AIDS κι εγώ παραμένω υγιής, η ασφάλεια χάνεται... η ασφάλεια της δικής μου υγείας ...
Οπότε χάνεται ένα σημαντικό κομμάτι στο σεξ...
Δεν θα μπορώ να είμαι χαλαρή, δεν θα μπορώ να είμαι ελεύθερη και σίγουρα δεν θα μπορώ να είμαι άνετη με το όλο γεγονός....θα φοβάμαι για την δικιά μου υγεία...

Ναι θα του σταθώ, ναι θα είμαι εκεί....αλλά το σεξουαλικό κομμάτι για εμάς θα έχει κλείσει....
Κι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν τον αγαπάω...αυτό σημαίνει ότι τον αγαπάω, όσο αγαπάω κι εμένα ....ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
δηλαδη η αγαπη μεταφραζεται παντα στο κρεβατι . ??? ωραια λογικη μπραβο σου .
βασικα αν η κοπελα μου με αγαπουσε και αυτη θα μου ελεγε να μην κανω σεξ μαζι της .

και στην τελικη δεν ειπα οτι θα την παρατησω . μαζι της θα ειμουνα απλα δεν θα υπηρχε σεξ . γιατι το ειτζ δεν ειναι πυρετος να φυγει αμα πιο κανενα ντεπον .

αλλο αγαπη αλλο σεξ . ας το σκεφτεις πρωτα και μετα απαντησε μου .

Ok παρεξήγησα, νόμιζα οτι έλεγες οτι θα τη χωρίσεις και θα την υποστηρίξεις απλά σαν φίλη. Και με πείραξε αυτό το "να καταδικασω και εγω την ζωη μου", λες κι η άλλη έφταιγε γι' αυτό που έπαθε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
το ειτζ καταδικαζει την ζωη σου . αυτη ειναι η αληθεια .
και αν απο λαθος ο ενας απο το ζευγαρι εχει ειτζ τι πρεπει να κανει ο αλλος ? να αυτοκτονησει και αυτος ?
το σωστο ειναι να εχεις την υγεια σου - αλλα να μην παρατησεις τον συντροφο σου ... να τον στηριξεις ως το τελος γιατι και εσυ κατα καποιο τροπο θυσιαζεις την ζωη σου , αφου ουτε οικογενεια θα κανεις ουτε θα εχεις μια ζωη οπως την ονειρευοσουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ένα τέτοιο θέμα, είναι ανάθεμα μη σου συμβεί.
Αν όμως έρθει, είναι σαν την καυτή πατάτα, που σιγά μη σκεφτείς να την φας, καθώς έρθεις σε επαφή μαζί της.

Καίει. Αυτό είναι το πρώτο που νοιώθεις.

Οπότε, σήμερα νοερώς φέρτε στο νου σας τη στιγμή που θα σας γίνει γνωστό. Δεν πιστεύω ότι θα υπάρχει κάποιος- κάποια που θα έχει το νου στον έρωτα. Άλλο πήδημα και άλλο έρωτας. Με τον άνθρωπο σου που κάνεις έρωτα, πρώτ’απ’όλα τον πονάς.

Σε καλύπτει παντοιοτρόπως και απλά δεν μπορείς να τον χάσεις.

Κάποιες φορές δεν το επιτρέπεις κιόλας.

Αρα, το να απαντήσεις σε κάτι τέτοιο, δεν είναι σαν να παραγγέλνεις φραπέ στο Θησείο.
Οπότε αρχικά στέκεσαι δίπλα στον άνθρωπό σου.

Στην πορεία και ανάλογα με την εξέλιξη της ασθένειας ίσως έρθουν και τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αν και δεν θελω ουτε να σκεφτομαι κατι τετοιο, ναι, θα εκανα. Ξερω οτι ο ιδιος δεν θα με πλησιαζε καν, ουτε θα ζητουσε τιποτα αλλα εγω δεν θα αλλαζα την συμπεριφορα μου απεναντι του. Μαζι ως τον θανατο, κυριολεκτικα. Ναι, ειμαι απερισκεπτη,ανωριμη κλπ.Ομως πιστευω πως ετσι θα λειτουργουσα.
(Σημειωση: Στην θεωρια καλα τα λεω, ελπιζω να ειχα το ιδιο θαρρος και στην πραξη -χτυπα ξυλο βεβαια, δεν θελω με τιποτα να συμβει κατι τετοιο στον ανθρωπο μου- )

Αν παλι ειχα εγω, δεν θα εκανα ΤΙΠΟΤΑ μαζι του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καταρχην παιζει ενα μεγαλο θεμα στην υποθεση...
Εστω οτι η μεταγγιση (η οτιδηποτε αλλο απο το οπιο κολαει) γινετε Σεπτεμβρη. Προφανος για να γινει η μεταγγιση δεν υπηρχε γνωση οτι υπηρχε ο ιος του AIDS. Οποτε μεχρι για καπιων λογο να γινουν οι εξετασεις, που πρεπει να περασουν 6 μηνες για να φανει σιγουρα ο ιος, μαλλον ειναι ηδη αργα...
Τωρα για καπα που γνωρισα μετα την ημερα της μεταγγισης, ε προφανος δεν την ξερω αρκετα για να κανω παρω μια τετια αποφαση.

Τωρα σε μια φανταστικη κατασταση με παραμετρους που δεν μπορω να σκευτω και να ειναι αληθοφανεις, που ειμαστε μαζι ηδη καπιων καιρο και μια μερα κολαει, και το ξερουμε την ιδια μερα... Εκει περιπλεκονται τα πραγματα... καταρχην δεν ξερω ποσο ασφαλες ειναι με προφυλακτικο... Αν με χρηση προφυλακτικου δεν υπαρχει κανενας κινδινος, τοτε μαλλον ναι... (περιπτωσεις να σπασει το προφιλακτικο, απο την μεχρι τωρα πειρα μου νομιζω οτι δεν υπαρχουν, φτανει να το βαζεις σωστα). Σιγουρα θα περιοριζοτανε καπως η επαφη, αλλα θα συνεχιζε να υπαρχει.
Στην περιπτωση που για καπιων λογο θεωρουμε οτι σεξ χωρις να κολισω και εγω δεν γινετε, πραγματικα δεν ξερω... Απο την μια ειναι καλητερο ο ενας να ειναι υγιεις ωστε να μπορει να στοιριξει τον αλλον, απο την αλλη αμα τον αγαπας τοσο προτιμας να πεθανετε μαζι παρα να φυγει και να μεινεις πισω, η να φυγεις και τον πονεσεις... Πραγματικα ειναι ερωτημα που δεν μπορω να το απαντισω... Και ελπιζω να μην χρειαστει ποτε να το λυσω...
Οπως και να εχει ομως δεν θα το διελυα! Θα την στιριζα, και θα την θεωρουσα κανονικα κοπελα μου, απλα ισως να μην υπηρχε το σεξ στην σχεση μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
αχου τι ωραια που τα λετε μερικοι.σορρυ κιολας αλλα με προκαλειτε...ξερετε οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ θεραπεια στο AIDS ?οταν αρχησετε να μετρατε τον χρονο αντιστροφα.....και ειστε μολις 24 χρονων για παραδειγμα ή 18 χρονων ,νεοι και εχετε ολη τη ζωη μπροστα σας,ονειρα που θα θελατε να προσπαθησετε να πραγματοποιησετε και οταν θα ειστε κατακοιτοι εσεις θα λεγατε"δεν πειραζει ας πεθανω με πονους και στα νοσοκομεια γιατι ηθελα να ημουν ρομαντικη ...και να το κανω με τον συντροφο μου"επρεπε να ειχαμε εδω εναν της ιατρικης ή καποιος να δει τα συμπτωματα σε καποια εγκυκλοπαιδεια και μετα να απαντησει....αν δεν κανω λαθος μια βιολογος στο σχολειο μου ειχε πει οτι αμα παρεις θεραπεια στο aids την πρωτη ή την δευτερη μερα...μπορεις να γλυτωσεις αλλα διαφορετικα αν το παρεις χαμπαρι αργοτερα που ειναι και πιο συνηθες...εχεις στη καλυτερη περιπτωση 7 χρονια....μετα σου λενε για ροματζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εχεις στη καλυτερη περιπτωση 7 χρονια....

Αυτο εχει βελτιωθει πολυ τα τελευτεα χρονια.

Εκτος αυτου, μπορει να μην εκδηλωθει και ποτε η ασθενια, να εισαι απλα φορεας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αυτο εχει βελτιωθει πολυ τα τελευτεα χρονια.

Εκτος αυτου, μπορει να μην εκδηλωθει και ποτε η ασθενια, να εισαι απλα φορεας.

να εισαι απλα φορεας;;; εμενα μου φαινεται πολυ...δυσκολο αυτο....αλλα και παλι τι μαυτο;; εγω ουτε φορεας θα ηθελα να ειμαι..μετα να φοβαμαι να κανω παιδι...να φοβαμαι μην κολλησω τπυς δικους μου....οσον αφορα αυτο με τα 7 χρονια δεν το γνωριζω...μακαρι τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
να εισαι απλα φορεας;;; εμενα μου φαινεται πολυ...δυσκολο αυτο....αλλα και παλι τι μαυτο;; εγω ουτε φορεας θα ηθελα να ειμαι..μετα να φοβαμαι να κανω παιδι...να φοβαμαι μην κολλησω τπυς δικους μου....οσον αφορα αυτο με τα 7 χρονια δεν το γνωριζω...μακαρι τι να πω.

Κανεις δεν θα ηθελε να ειναι φορεας... (και σε τετια περιπτωση δεν φοβασε να κανεις παιδι, απλα δεν κανεις... )

Απλα εγκυκλοπεδικα το λεω.. Τωρα ποσες ειναι η πιθανοτιτες... Αν θυμαμε καλα ειχα ακουσει οτι το προσδοκιμο ζωης,απο την μερα της μολυνσης και μετα, ειναι περιπου 20 χρονια στις μερες. Βεβαια το πως ειναι αυτα τα χρονια δεν το ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Κανεις δεν θα ηθελε να ειναι φορεας... (και σε τετια περιπτωση δεν φοβασε να κανεις παιδι, απλα δεν κανεις... )

Απλα εγκυκλοπεδικα το λεω.. Τωρα ποσες ειναι η πιθανοτιτες... Αν θυμαμε καλα ειχα ακουσει οτι το προσδοκιμο ζωης,απο την μερα της μολυνσης και μετα, ειναι περιπου 20 χρονια στις μερες. Βεβαια το πως ειναι αυτα τα χρονια δεν το ξερω...

καλε τι 20 χρονια λες;;; πλακα μας κανεις;; εγω ξερω 7 χρονια αντε να το αυξησανε 2 χρονια οχι και 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top