Οι ωραίες γυναίκες... μένουν μόνες τελικά;

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Η ομορφιά είναι υποκειμενική αλλά καλώς ή κακώς υπάρχει και η αντικειμενική ομορφιά.
Υπάρχει πάντα μία Ωραία Γυναίκα κάπου, η γυναίκα που ότι και να κάνει, ότι και να φορέσει, όσο και να προσπαθήσουν οι υπόλοιπες αυτή η γυναίκα είναι που θα μετρήσει στο τέλος. Πόσοι άνδρες επιλέγουν μία ωραία γυναίκα δίπλα τους (φυσικά με έναν καλό συνδιασμό), πόσοι άνδρες θα τη διεκδικήσουν; Μπαίνουν οι άνδρες στη διαδικασία να ασχοληθούν με μία ωραία γυναίκα, ή απλά δεν την εμπιστεύονται λόγω του "σουξέ" που έχει;;; Πόσοι είναι αυτοί όπου ασχολούνται πραγματικά με μία γυναίκα που είναι ωραία, πόσοι είναι αυτοί που είναι προκατειλλημένοι ότι αυτή θα τους κερατώσει στο μέλλον και μπλέκουν με γυναίκες πολύ "κατώτερες" από αυτό που πραγματικά θα ήθελαν; Έτσι δεν είναι με αυτή που γουστάρουν και "κερατώνουν" με αυτήν που πάντα θα ήθελαν.
Μήπως είναι λάθος των γυναικών αυτών που μένουν πολλές μόνες; Μήπως εκείνες "παραείναι" επιλεκτικές ;; Όχι δεν ρωτάω κάτι συγκεκριμένο.. συζήτηση να γίνεται, μπορείτε να το κατευθύνετε όπως θέλετε:) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πιθανόν να μένουν μόνες όχι γιατί δεν τις θέλουν 'άλλα επιδή το επέλεξαν, υπάρχουν πραγματικά υπέροχες γυναίκες που ψάχνουν τους υπέροχους άντρες διώχνουν καλούς άλλα όχι τέλειους και κρατάνε τους ωραίους άλλα παλιοχαρακτήρες, έτσι πιστλευω εγώ, θεωρώ ότι με το δίκαιο της είναι επιλεκτική άλλα δεν είναι όλα πάντα τέλεια.

Οι άντρες πιστέυω "φοβούντε" να πλησιάσουν μια γυναίκα που είναι όμορφη λόγο της απόρηψης που πιθανόν να δεχτούν, έτσι πιστέυω και πάλι εγώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εξαρταται πως ο καθενας διερμυνευει την λεξη "ομορφη" πιστευω.

οι κλασσικες "πεφτω κατω απο την ομορφια σου" γυναικες ειναι ψωνια τελεια και παυλα.

δεν πρεπει να κοιτας μονο την εξωτερικη ομορφια σε εναν ανθρωπο, κοιτα και λιγο πιο μεσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χμ... δεν ειναι απολυτα ρε παιδια αυτα....
δεν ειναι παντα τυπισσες που συνεχεια εχουν κατι "κατω απο τη μυτη τους"!
χαμστερ νομιζω οτι ναι, μιλαμε και για ψωνια,αλλα μιλαμε και για νορμαλ που φοβουνται να τις πλησιασουν.
δηλαδη, απολα εχει ο μπαξες, και φυσιολογικο ειναι να ειναι ετσι...

8α στο αναλυσω καλυτερα την πεμπτη. βολευει στις 5-5.30? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε ναι σχετικά είναι αυτά. Και δηλ εγώ δεν είμαι ωραία;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
για να μην παρεξηγηθω - οσες "κουκλαρες" γυναικες εχω γνωρισει εγω δεν εχουν τιποτα αλλο παρα την εξωτερικη τους ομορφια, ουτε μυαλο ουτε τιποτα αλλο, το μονο που τις ενδιαφερει ειναι να ειναι ο γκομενος με τα λεφτα του μπαμπα, την cabrio μπεμπα , και το εξοχικα στην Μυκονο και Αραχωβα.



@Kajira - οχι δεν εισαι - ξεπερνας τα ορια της ομορφιας εσυ - μεσα και εξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
δεν πρεπει να κοιτας μονο την εξωτερικη ομορφια σε εναν ανθρωπο, κοιτα και λιγο πιο μεσα ;)[/quote]

Γι' αυτό αναφέρομαι σε έναν καλό συνδιασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θυμάμε όταν γνωρισα τον άντρα όλοι πέσανε να με φάνε, όλοι με κηνιγούσαν να τον χωρίσω επιδή λέει είμουν όμορφη(οχι δεν είμαι ψώνιο), ακόμα και η μάνα μου μου έλεγε ότι δεν κάνει για μένα επιδή δεν είναι όμορφος όσο εγω, ο λόγος που το λέω αυτό είναι επιδή πολλές γυναίκες θα άκουγαν τους γύρο τους, θα το έπερναν πάνω τους και θα προσπαθούσαν να βρούν κάτι καλύτερο.

Οταν λοιπόν αραβονιάστηκα όσοι με έβλεπαν με πήγαιναν στην γωνία και μου έλεγαν τι κάνω και τι του βρήκα, ότι εγώ είμαι πολλύ ομορφη και εκείνος χάλια, το αποτέλεσμα ήταν να κρύβω αυτά τα κακοηθη σχόλια για να μην τον πληγώσω, επαναλαμβάνω δεν είμαι ψώνιο λέω τα γεγονότα όπως έγιναν, όταν λοιπόν δούν ότι κάποιος ή κάποια είναι ποιο εμφανισιάκά καλύτερα απο τον άλλο τον κράζουν, αυτό έχει ώς αποτέλεσμα την πλήση εγκεφάλου και την ζήτηση καλήτερα εμφανισιμου ατόμου.

Λυπάμε που το λέω άλλα φτέμε και μείς που όταν βλέπουμε μια δυμετροι με κάποιον λέμε τι του βρήκε αυτόυ κοπέλα σαν τα κρία τα νερά, ή αυτός τι της βρήκε αυτης αφού είναι κούκλος, όλοι το λέμε και όλοι το κάνουμε ακομα και εγώ που το έζησα απο μέσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αφου ειμαστε ζωα Μανια μου. Σταματαμε στο απεξω. Πιθικοι.

Και οταν μπλεκεις με τα πιτουρα, σε τρων οι κοτες. Πρεπει να σαι ψαγμενο ατομο και δυνατος χαρακτηρας, για να μην επηρεαστεις πολυ απο τον περιγυρο που σε βομβαρδιζει με το τι πρεπει να κανεις και τι πρεπει να σκεφτεσαι και τι αντιληψεις να εχεις.

Σιγουρα υπαρχουν αντρες που δεν πλησιαζουν πολυ ομορφες ειτε γιατι φοβουνται την αποριψη, ειτε γιατι φοβουνται το κερατο. Απο την αλλη οπως ειπε και ο χαντερ, η πλειοψηφια των ωραιων γυναικων, εχουν ενα ελλατωμα βασικο. Εχουν εστιασει στην ομορφια τους, ξερουν οτι ειναι πολυ ομορφες και αυτο σπανια ειναι καλο. Και ανεβαζουν τα στανταρντ τους (παλι εδω εισερχεται η πλυση εγκεφαλου του περιγυρου), και ψωνιζονται.

Γιαυτο μπορει να δεις κοπελες που δεν ειναι και τοσο ομορφες ή εχουν ατελειες σωματικες ή παραπανω κιλα, να ειναι πιο χαλαρες, πιο cool, το οποιο οχι σπανια τις κανει πιο εκλυστικες. Επισης συχνα εχουν ασχοληθει και λιγο με το μεσα τους, οποτε δεν ειναι τουβλα.

Φυσικα υπαρχουν και ωραιες που και δεν εχουν καβαλησει καλαμι, και εχουν και εσωτερικη ομορφια και ειναι και καλλιεργημενες. Αυτες μπορουν να αφησουν τα στοιχεια τους σε ενα τοπικ , με φωτογραφιες :P

Δυστυχως ο πιο συχνος λογος που βλεπουμε μια εμφανισιμη με ενα hobbit , ειναι το χρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αφου ειμαστε ζωα Μανια μου. Σταματαμε στο απεξω. Πιθικοι.

Και οταν μπλεκεις με τα πιτουρα, σε τρων οι κοτες. Πρεπει να σαι ψαγμενο ατομο και δυνατος χαρακτηρας, για να μην επηρεαστεις πολυ απο τον περιγυρο που σε βομβαρδιζει με το τι πρεπει να κανεις και τι πρεπει να σκεφτεσαι και τι αντιληψεις να εχεις.

Σιγουρα υπαρχουν αντρες που δεν πλησιαζουν πολυ ομορφες ειτε γιατι φοβουνται την αποριψη, ειτε γιατι φοβουνται το κερατο. Απο την αλλη οπως ειπε και ο χαντερ, η πλειοψηφια των ωραιων γυναικων, εχουν ενα ελλατωμα βασικο. Εχουν εστιασει στην ομορφια τους, ξερουν οτι ειναι πολυ ομορφες και αυτο σπανια ειναι καλο. Και ανεβαζουν τα στανταρντ τους (παλι εδω εισερχεται η πλυση εγκεφαλου του περιγυρου), και ψωνιζονται.

Γιαυτο μπορει να δεις κοπελες που δεν ειναι και τοσο ομορφες ή εχουν ατελειες σωματικες ή παραπανω κιλα, να ειναι πιο χαλαρες, πιο cool, το οποιο οχι σπανια τις κανει πιο εκλυστικες. Επισης συχνα εχουν ασχοληθει και λιγο με το μεσα τους, οποτε δεν ειναι τουβλα.

Φυσικα υπαρχουν και ωραιες που και δεν εχουν καβαλησει καλαμι, και εχουν και εσωτερικη ομορφια και ειναι και καλλιεργημενες. Αυτες μπορουν να αφησουν τα στοιχεια τους σε ενα τοπικ , με φωτογραφιες :P

Δυστυχως ο πιο συχνος λογος που βλεπουμε μια εμφανισιμη με ενα hobbit , ειναι το χρημα.

Δεν θέλω να πω τίποτα.. απλά δοκιμάζω την παράθεση:P :P :P

Roumana αν θέλεις με μεταφέρεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Λυπάμε που το λέω άλλα φτέμε και μείς που όταν βλέπουμε μια δυμετροι με κάποιον λέμε τι του βρήκε αυτόυ κοπέλα σαν τα κρία τα νερά, ή αυτός τι της βρήκε αυτης αφού είναι κούκλος, όλοι το λέμε και όλοι το κάνουμε ακομα και εγώ που το έζησα απο μέσα:)

Έχεις δίκιο σ' αυτό.

Όσοι δεν ξεπερνάμε το θέμα της εμφάνισης είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Δεν υπάρχει χειρότερο κριτήριο για την επιλογή συντρόφου κι είναι μεγάλη βλακεία να σκεφτόμαστε βάσει εμφανισιακών προδιαγραφών. Νομίζω λόγω του βομβαρδισμού σεξουαλικών προτύπων που δεχόμαστε η κατάσταση έχει ξεφύγει λίγο. Έχω βαρεθεί ν' ακούω φίλους και γνωστούς να σχολιάζουν αρνητικά κοπέλες που στην πραγματικότητα είναι ελκυστικότατες. Μέρικοι καταντάνε σαν κακεντρεχείς κριτικοί κινηματογράφου :mad: . Λίγες είναι οι νέες γυναίκες που δεν έχουν τίποτα (μα τίποτα) το όμορφο πάνω τους, στο βλέμμα, στην ομιλία, στην κίνηση ή απλά και μόνο στα χαρακτηριστικά σώματος/προσώπου. Και πιστεύω τελικά ότι το κόλλημα με τη λεγόμενη "αντικειμενική" ομορφιά (υπάρχει τέτοιο πράγμα?) είτε την αναζητάμε υπέρμετρα στον εαυτό μας είτε στους άλλους είναι δείγμα ναρκισσισμού, ανωριμότητας και χαμηλής αυτοπεποίθησης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Hmm...it works hamsteraki ! :P


circadian, καλα τα λες. Οχι οτι ειναι κακο να ψαχνουμε και το ωραιο ετσι ; Απλα να μην μας γινεται εμμονη ιδεα και το ψειριζουμε μεχρι βλακειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γεγονος 1: Οι αντρες δυσκολα την πεφτουν σε μια πολυ ωραια γυναικα.
Αιτιολογια:Ανασφαλεια.

Γεγονος 2: Οι περισσοτερες ωραιες γυναικες το'χουν καβαλησει
Απορροια: Αποδιδουν την μπακουροσυνη τους στο γεγονος νουμερο ενα και δεν κοιτανε μηπως φταιει και κατι αλλο.

Γεγονος 3: Η εξωτερικη ομορφια ειναι το ΠΡΩΤΟ πραγμα που σε ελκυει στο αντιθετο φυλο
Δυστυχες γεγονος: Μερικοι αρκουνται σ΄αυτο.

Γεγονος 4: Οι πολυ ωραιοι αντρες το χουν επισης καβαλησει. Γενικα τα ψωνια σου κανουν τη ζωη δυσκολη γιατι θεωρουν οτι σου κανουν πολυ μεγαλη τιμη που ειναι μαζι σου.
Απορροια: Τα ψωνια και των δυο φυλων καταληγουν με ανασφαλεις πιθηκους που ανεχονται τα καπριτσια τους γιατι "κοιτα τι ωραιος/α που ειναι και ειναι ΜΑΖΙ ΜΟΥ" και "να δω που θα βρεις καλυτερα".

Συμπερασμα: Οσοι δεν το χουν καβαλησει θα καταληξουν ειτε με ωραιους ειτε με μετριους ειτε με ασχημους, δεν εχει σημασια, αρκει να ταιριαζουν στο συνολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ανεξαρτήτως καβαλήματος καλαμιού
Ανεξαρτήτως αν είναι σωστό ή όχι
Ανεξαρτήτως παιδείας καλλιέργειας κλπ
Ανεξαρτήτως όλων....

οι πραγματικά και αντικειμενικά ωραίοι άνθρωποι (άντρας/γυναίκα)
θα έχουν ΠΑΝΤΑ κάποιον δίπλα τους αν το θέλουν.
Ακόμα και τα ψώνια... ακόμα κι αυτές που ψάχνουν για το χρήμα...
Πάντα υπάρχει κάποιο καλό "κορόιδο"


Αυτοί που αντιμετωπίζουν ψιλοπρόβλημα... είναι αυτοί που ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι είναι αντικειμενικά ωραίοι και δεν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ανεξαρτήτως καβαλήματος καλαμιού
Ανεξαρτήτως αν είναι σωστό ή όχι
Ανεξαρτήτως παιδείας καλλιέργειας κλπ
Ανεξαρτήτως όλων....

οι πραγματικά και αντικειμενικά ωραίοι άνθρωποι (άντρας/γυναίκα)
θα έχουν ΠΑΝΤΑ κάποιον δίπλα τους αν το θέλουν.
Ακόμα και τα ψώνια... ακόμα κι αυτές που ψάχνουν για το χρήμα...
Πάντα υπάρχει κάποιο καλό "κορόιδο"


Αυτοί που αντιμετωπίζουν ψιλοπρόβλημα... είναι αυτοί που ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι είναι αντικειμενικά ωραίοι και δεν είναι.
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
1)Δε βρίσκω τίποτα το κακό στο να είσαι με μια γυναίκα μόνο και μόνο για την εξωτερική της εμφάνιση.
2)Προσωπικά μ αρέσει η γυναίκα να είναι λίγο ψώνιο.
3)Γενικά λέμε οτι η εξωτερική εμφάνιση δε μετράει, το μέσα είναι το σημαντικό κλπ κλπ... Πιστεύω πως κάνει λάθος όποιος υποτιμά την εξωτερική εμφάνιση.Η ομορφιά έχει την ικανότητα να επιβάλλεται μόνο με την παρουσία της, να σε κάνει να νιώθεις όμορφα μόνο και μόνο επειδή την έχεις δίπλα σου. Ξυπνάς το πρωι με την Ατζελίνα και δε χρειάζεται να πει κάτι έξυπνο ή να κάνει κάτι.., φτιάχνει η μέρα σου κατευθείαν. :)

Τα υπόλοιπα περι καλαμιών,ψώνιων κλπ είναι ανούσια.Αν δεν υπήρχαν άτομα που να τα δέχονται δε θα υπήρχαν και ψώνια.
Επίσης στην περίπτωση που κάποια πολύ όμορφη είναι με κάποιον επειδή έχει τα λεφτά και το κάμπριο, δε μπορώ να διαχωρίσω ποιος από τους 2 είναι το κορόιδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1)Δε βρίσκω τίποτα το κακό στο να είσαι με μια γυναίκα μόνο και μόνο για την εξωτερική της εμφάνιση.
Δ εθα λεγα οτι ειναι "κακο". Επιφανειακο ομως ναι. Αρκει να ξερουμε γιατι κανουμε οτι κανουμε. Ολοι.

Τα υπόλοιπα περι καλαμιών,ψώνιων κλπ είναι ανούσια.Αν δεν υπήρχαν άτομα που να τα δέχονται δε θα υπήρχαν και ψώνια.
Με το ιδιο σκεπτικο, καλα που υπαρχει πολεμος,ανεργια,ναρκωτικα,βιασμοι,δολοφονοι...αφου τα ανεχομαστε. Δε μπορω να πω οτι στεκει το σκεπτικο αυτο.
Τα ψωνια δεν δημιουργηθηκαν επειδη καποιοι τα ανεχονται. (αλλωστε απο βλαμμενους αλλο τιποτα). Απλα δεν εξαφανιζονται , επειδη καποιοι τα ανεχονται.

Αυτοί που αντιμετωπίζουν ψιλοπρόβλημα... είναι αυτοί που ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι είναι αντικειμενικά ωραίοι και δεν είναι.
Πλακα πλακα, με τετοιο κοσμο που υπαρχει εκει εξω, κι αυτοι αν εχουν μια Α οικ.κατασταση, βρισκουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
View attachment 1358


Ο κύριος δεν δίστασε να ρίξει τα δίχτυα του έρωτά του στη συγκεκριμένη (μάλλον όμορφη εκ πρώτης όψεως) κοπελίτσα. ;)

Τα σχόλια δικά σας!

(Αγόρια, μην αρχίσετε να κράζετε τις γυναίκες, διότι έχω και αντίστοιχη φωτο με νεαρό παίδαρο που συνοδεύει μια κυρία πατσαβουρίδου ετών πατημένα -οντα!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
crazyhelen lol αυτην την εικονα , πηγα να ποσταρω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Lorien, μόνο θα ήθελα να προσθέσω ότι δυστυχώς σήμερα συνδέουμε την ομορφιά αρκετά με το ωραίος κώλος/μεγάλα βυζιά...κτλ Η ομορφιά όμως δεν περιορίζεται εκεί. Θεωρείτε 'όμορφο' ένα κιτς παρτσακλό που τα έχει βγάλει όλα στη φορά και κοιτάει σαν χαζό μασώντας μαστίχα με ανοιχτό το στόμα; Για μένα όσο τέλειο πρόσωπο ή σώμα έχει ένας τέτοιος άνθρωπος (και πρώτη στα καλλιστεία να έχει βγει) δεν μπορεί να χαρακτηριστεί όμορφος. Πραγματικά θαυμάζω το ωραίο σε έναν άνθρωπο όταν αυτός με γοητεύει με το σύνολο της εμφάνισης του όχι μόνο δηλαδή το πρόσωπο ή σώμα αλλά αυτό που βγάζει προς τα έξω σαν άνθρωπος. Σίγουρα ένα τέτοιο άνθρωπο τον εκτιμώ.

Γι'αυτό για μενα μία ωραία γυναίκα έτσι όπως την ορίζω εγώ έχει την ίδια πιθανότητα με οποιονδήποτε να είναι με κάποιον και ακόμη περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top