ΑΣΕΠ

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Και τώρα που έμαθα ότι διορίστηκα καθηγητής σας κερνάω όλους!!!
Που 'σαι Michelle, σβήστο αυτό το sticky για τα ιδιαίτερα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωωωωωω συγχαρητήρια!!!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Συγχαρητήριαααααααααααααααααααα!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapping: :clapping: :jumpy: :jumpy: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και από εμένααααααααααααααα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Θενκ γιου βέρι ματς εβριμπαντι!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βρε τι διπλώματα, τι καθηγητές.... όλοι έχουν να πουν και από κάτι ευχάριστο!!!!

Congrats Mr O!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μπράβο ρε Ο!!! τώρα το είδα και χάρηκα πραγματικά!!! αντε και καλή επιστροφή σο σχολείο!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Συγχαρητήρια everybody! Πολύ χαίρομαι! Όλο καλά νέα διαβάζω σήμερα!!!! Μπράβο παιδιά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Και τώρα που έμαθα ότι διορίστηκα καθηγητής σας κερνάω όλους!!!
Που 'σαι Michelle, σβήστο αυτό το sticky για τα ιδιαίτερα!!!! :D

Συγχαρητήρια και από εμένα. Τα καλύτερα εύχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Και τώρα που έμαθα ότι διορίστηκα καθηγητής σας κερνάω όλους!!!
Που 'σαι Michelle, σβήστο αυτό το sticky για τα ιδιαίτερα!!!! :D

Μπράβο , τί ειδικότητα έχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μπράβο , τί ειδικότητα έχεις???
Πληροφορικάριος. Άντε να δούμε δε ποια άγονη γραμμή θα καταλήξω... Ελπίζω να έχω DSL τουλάχιστον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Πληροφορικάριος. Άντε να δούμε δε ποια άγονη γραμμή θα καταλήξω... Ελπίζω να έχω DSL τουλάχιστον :D
Μόνο μην γίνεις σαν αυτούς που είχα εγώ στο λύκειο και μας έλεγαν "καθήστε στον υπολογιστή και κάντε ό,τι θέλετε". Να μάθουν τα παιδιά γιατί είναι κρίμα εν έτεει 2005 να μην ξέρουν μερικά ούτε πως ανοίγει το πισι.
Πάντως για DSL...πολύ χλωμό το βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μόνο μην γίνεις σαν αυτούς που είχα εγώ στο λύκειο και μας έλεγαν "καθήστε στον υπολογιστή και κάντε ό,τι θέλετε". Να μάθουν τα παιδιά γιατί είναι κρίμα εν έτεει 2005 να μην ξέρουν μερικά ούτε πως ανοίγει το πισι.
Πάντως για DSL...πολύ χλωμό το βλέπω...
DSL θέλω για το σπίτι μου, όχι για το σχολείο!
Όσο για το μάθημα, μην ανησυχείς. Τώρα είναι νωρίς ακόμα και έχω όρεξη για δουλειά και για να μεταδώσω τις άπειρες γνώσεις μου :D. Για μετά δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αααα είπα κι εγώ!!!

Πάντως καλό αυτό, χρειάζονται καθηγητές με όρεξη στα σχολεία :)

ΥΓ: Έχουμε ξεφύγει τελείως, τόσο πολύ που δεν ξέρω τι να κάνω με ετούτο το θέμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
ΥΓ: Έχουμε ξεφύγει τελείως, τόσο πολύ που δεν ξέρω τι να κάνω με ετούτο το θέμα! :P
Χαχαχαχαχαχα, μόλις τώρα είδα από που ξεκίνησε και που κατέληξε το θέμα. Όντως έχουμε ξεφύγει!!
Κάνε ένα split ΑΣΕΠ και πέτα όλα τα άσχετα εκεί μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παιδια επειδή αρκετοί θα γνωρίζετε γι'αυτό το θέμα
μπορείτε να μου πείτε πού θα μαθαίνω για τις προκυρήξεις του ΑΣΕΠ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Παιδια επειδή αρκετοί θα γνωρίζετε γι'αυτό το θέμα
μπορείτε να μου πείτε πού θα μαθαίνω για τις προκυρήξεις του ΑΣΕΠ??:hmm:

Η χρυσή ευκαιρία έχει ένθετο στο κέντρο της, στην ενότητα "Εργασία" πληροφορίες για όλες τις θέσεις στο δημόσιο. Ρίξε μια ματια εκεί γιατί στο Internet δεν ξέρω τίποτα. Πάντως ότι βγαίνει απο τον ΑΣΕΠ δημοσιέυται στις εφημερίδες, σε ποιές τώρα θα σε γελάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Η χρυσή ευκαιρία έχει ένθετο στο κέντρο της, στην ενότητα "Εργασία" πληροφορίες για όλες τις θέσεις στο δημόσιο. Ρίξε μια ματια εκεί γιατί στο Internet δεν ξέρω τίποτα. Πάντως ότι βγαίνει απο τον ΑΣΕΠ δημοσιέυται στις εφημερίδες, σε ποιές τώρα θα σε γελάσω!

ευχαριστώ πολύ παππού μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πήγαινε www.et.gr (Εθνικο Τυπογραφείο) και εκεί θα βρεις τόσες προκηρύξεις που θα βαρεθείς να τις διαβάζεις:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top