• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

[Γυναίκες] Κολπικά αέρια

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Είναι φυσιολογικο;ολες έχουν ή σημαινει οτι κατι δεν παει καλα;
Εχω μονο οταν σηκωνω τα ποδια μου ψηλα κ την λεκανη κ μετα κατεβαινω..σχεδον μονο τοτε εχω, εδω και καιρο το εχω παρατηρησει...μπορουν να "ακουστουν" κ οταν ειναι το πέος ή το δαχτυλο μέσα;δεν μου εχει συμβει αλλα λεω μηπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εεεε... είναι απλή φυσική. Αέρας μπήκε, αέρας βγαίνει. Και να είναι σύνηθες και κατά τις σεξουαλικές μανούβρες (συχνός λόγος για χαζόγελα). Ναι. Είναι νορμαλ. Αν εκεί που καθόσουν έπαιζε το τρομπόνι στο άσχετο τότε ίσως κάτι να πήγαινε στραβά. Αλλά τώρα όλα νορμαλ, μην σκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
κοιτα γενικα αν μπει αερας πρεπει να βγει κιολας!!!!!
οποτε θα κανει και ηχο (δυστυχως!)
εσυ οταν σηκωνεις την λεκανη σου κανεις αυτο το πραγμα......βαζεις αερα! φυσικο ειναι οταν ξαναγυριζεις στην αρχικη σου σταση να εχεις θορυβους.
ειναι φυσιολογικο και σε καμια περιπτωση δεν δειχνει παθολογικη κατασταση! μην ανυσηχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotapn

Νεοφερμένος

Η giotapn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κοπελιά δεν είσαι η μόνη που έχει τέτοια "προβλήματα", και εγώ έχω...
το ξέρω πως μερικές φορές είναι άσχημο να ακούγεται αυτό το πράγμα την ώρα που είσαι στα ιδιαίτερα σου με τον σύντροφό σου..
Αλλά όντως αν μπεί αέρας θα βγει.. ελπίζω να μην μας κάνουν οι άντρες να νιώθουμε άσχημα και γι αυτό.. αυτό δεν το ελέγχεις...
Χαλάρωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top