Δίπλωμα οδήγησης

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αχ παιδια εγω ειμαι σιγουρη οτι θα εχω αγχος εδω στα μαθηματα κ εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
αχ παιδια εγω ειμαι σιγουρη οτι θα εχω αγχος εδω στα μαθηματα κ εχω

Όλοι έχουν άγχος αλλά λίγο άγχος πιστεύω ότιπάντα βοηθάει!!Το πολύ κάνει κακό!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Όλοι έχουν άγχος αλλά λίγο άγχος πιστεύω ότιπάντα βοηθάει!!Το πολύ κάνει κακό!!!;)
για να δουμε τι θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
για να δουμε τι θα γινει

Μην αγχώνεσαι από τα μαθήματα!Έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου στις εξετάσεις!!!:PΠάντως στην εξέταση συνήθως βοηθάει πολύ και ο δάσκαλος είτε με νοήματα είτε με τα πετάλια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι από τα μαθήματα!Έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου στις εξετάσεις!!!:PΠάντως στην εξέταση συνήθως βοηθάει πολύ και ο δάσκαλος είτε με νοήματα είτε με τα πετάλια!:D
με τα πεταλια πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι ήχο; :blink: Τους έχει βάλει κουδούνια ο δικός σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τι ήχο; :blink: Τους έχει βάλει κουδούνια ο δικός σου; :P
ελα αφου ξερεις οτι την ωρα της εξετασεις ειναι κλειστο το συστημα κ αν πατησει ο δασκαλος κανει καποιο θορυβο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ελα αφου ξερεις οτι την ωρα της εξετασεις ειναι κλειστο το συστημα κ αν πατησει ο δασκαλος κανει καποιο θορυβο:P
:blink:

Δεν κλείνει καλέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:blink:

Δεν κλείνει καλέ..

Εχει διακοπτη που τα ενεργοποιουν στην εξεταση. Ειχα βαλει το δασκαλο μια φορα να το ανοιξει να ακουσω.Σπαστικο ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν είχα ιδέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν εχεις δωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι, εδώ και χρόνια. Δεν ήξερα πως υπάρχει τετοιο σύστημα. Και βασικά δεν χρειαζόμουν και βοήθεια, είχα κάνει αρκετά μαθήματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κατά την άποψη μου, με τον δάσκαλο μαθαίνεις μόνο τα βασικά στην οδήγηση. Αν την επόμενη μέρα που θα παραλάβεις το δίπλωμα, σε παρατήσουν στο κέντρο της Αθήνας, κατά 99,99% δεν θα μπορείς να οδηγήσεις ούτε μισό μέτρο λόγω έλλειψης εμπειρίας και άγχους.
Η συμβουλή μου σε όσους δίνουν για δίπλωμα οδήγησης και δεν γνώριζαν από πριν να οδηγούν προκειμένου να έχουν εξοικιωθεί με το "άθλημα" είναι, εφόσον περάσουν τις εξετάσεις τους, να βγαίνουν επί καθημερινής βάσης στον δρόμο συνοδευόμενοι από κάποιον άλλον οδηγό, προκειμένου να κάνουν πρακτική. Σιγά σιγά, στην αρχή σε ήσυχους δρόμους και μετά στη κίνηση, στην εθνική, στην Αττική Οδό, σε ανηφόρες, σε κατηφόρες κ.λ.π.
(Προτεινόμενοι δρόμοι για εξάσκηση : Υμηττού στο Παγκράτι εν ώρα αιχμής, Σύνταγμα προς Ομόνοια, Φιλελλήνων, Μεσογείων και στενά πολυσύχναστης γειτονιάς.)
Και μη ξεχνάτε. Το αυτοκίνητο δεν είναι σαν το ποδήλατο. Αν το αφήσεις, σε άφησε και αυτό. Πάρτε του τον αέρα από νωρίς και τον πρώτο καιρό να το καβαλάτε ακόμα και για μέχρι το περίπτερο.

Καλή επιτυχία σε όλους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
(Προτεινόμενοι δρόμοι για εξάσκηση : Υμηττού στο Παγκράτι εν ώρα αιχμής,
παίρνουμε ένα τούβλο και το βάζουμε στο αμπραγιάζ, για να κάνουμε το αμάξι αυτόματο. Το αριστερό σας πόδι θα σας ευχαριστεί αιώνια.
Σύνταγμα προς Ομόνοια, Φιλελλήνων, Μεσογείων
αν είστε Σύνταγμα, θέλετε να πάτε προς Ομόνοια, Φιλελλήνων ή Μεσογείων και είστε καινούριος οδηγός, κατεβείτε και πάρτε λεωφορείο καλύτερα. μη ξεχάσετε να πάρετε μαζί σας και το Ν, για να σας δείχνουν την απαραίτητη κατανόηση.
και στενά πολυσύχναστης γειτονιάς.)
σε στενά πολυσύχναστης γειτονιάς μπαίνουμε μόνο με τα πόδια. Αν θέλετε ντε και καλά να περάσετε από εκεί και να παρκάρετε (πρέπει να είστε τρελός δεν εξηγείται αλλιώς:P), κρεμάστε γύρω γύρω από το αυτοκίνητο σαμπρέλες, όπως στα καϊκια, για να μη βρίσκετε στα διπλανά αυτοκίνητα:P


:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
αν είστε Σύνταγμα, θέλετε να πάτε προς Ομόνοια, Φιλελλήνων ή Μεσογείων και είστε καινούριος οδηγός, κατεβείτε και πάρτε λεωφορείο καλύτερα. μη ξεχάσετε να πάρετε μαζί σας και το Ν, για να σας δείχνουν την απαραίτητη κατανόηση.

Ρε ούφο, Σύνταγμα προς Ομόνοια , Φιλελλήνων και Μεσογείων ξεχωριστές διαδρομές. (Αν και από Ομόνοια βγαίνεις πολύ εύκολα Φιλελλήνων)

Όσο για το Ν, εννοείται πως πρέπει να το "φοράνε" υποχρεωτικά για ένα χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ρε ούφο, Σύνταγμα προς Ομόνοια , Φιλελλήνων και Μεσογείων ξεχωριστές διαδρομές. (Αν και από Ομόνοια βγαίνεις πολύ εύκολα Φιλελλήνων)

Όσο για το Ν, εννοείται πως πρέπει να το "φοράνε" υποχρεωτικά για ένα χρόνο!

ούφο είθαι και φαίνεθαι και από το κώλο θου κρέμεθαι:P:D:clapup::confused:
το Ν να το "φοράνε" και όταν δεν έχουν αμάξι εγώ προτείνω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
υμηττου σε κινηση, αλλο τιποτα. ολο εκει κανουμε μαθηματα εμεις.
σημερα εντωμεταξυ αργησα να ξυπνησω, ειχα κ κατι αλλες δουλειες και δεν πηγα... αλλα δεν του το ακυρωσα κιολας!! αχ ειμαι απαραδεκτη...
ελπιζω να δειξει κατανοηση :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top