Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
Αυτό το έρωτημα είναι μόνο για γυναίκες ; :confused::ermm::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αυτό το έρωτημα είναι μόνο για γυναίκες ; :confused::ermm::ermm:

Οχι βέβαια όποιος θέλεις απαντάει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Και στις 3 περιπτώσεις τον απορρίπτω γιατί είμαι ετεροφυλόφιλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
οχι ειμαι πολυ δειλη για να κανω κατι τετοιο, αυτα τα ατομα τα φοβαμαι, δεν θα το τολμουσα ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στις χάλια ατάκες απαντώ με ένα ειρωνικό γελάκι και ένα βλέμμα...καλα ρε φίλε τι θέλεις απο εμένα; Ειδικά αν είναι πρωί (που πάντα κάτι τέτοιες ώρες μου συμβαίνει) συμπληρώνω πρωινιάτικα!
Στις ωραίες ατάκες ΠΑΝΤΑ με ένα χαμόγελο και την ανάλογη ατάκα από εμένα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τα off topic posts μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο thread: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=857
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Στις μη χυδαίες ατάκες, πάντα χαμογελάω και δέχομαι ευχάριστα το πείραγμα. Στους ενοχλητικούς, που πιστεύουν ότι χρησιμοποιώντας ότι πιο χυδαίο τους κατεβάσει η κούτρα τους θα ρίξουν γυναίκα, κάνω ότι δεν ακούω και γυρνάω τη πλάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ εκτός οτι θα τους απορρίψω το θέμα είναι το πως
σε κάποιον με καλές ατάκες θα του απάντησω καταλληλα
σε κάποιον που το πάει στο πρόστυχο θα βγει ο νταλικέρης απο με΄σα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης, όπως φαίνεται και απο την υπογραφή μου απορρίπτω αμέσως το καμάκι μέσω ιντερνετ! Πιστευω οτι πρέπει να είναι κάποιος σε πολύ μεγαλη απελπισία για να ψάχνει κοπέλα έτσι. Βέβαια δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις που το πράγμα ξεκίνησε φιλικά και μετά απο γνωριμία απο κοντά πήγε αλλού, άλλωστε και τον σύντροφο μου έτσι τον γνώρισα: απλά έτυχε. Το να το επιδιώκει όμως κάποιος το θεωρώ μεγάλη κατάντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ίσως αν το θέμα ξεκινούσε απ το πώς γίνεται το καμάκι να είχαμε πολύ πιο εύλογες απαντήσεις για το πως μπορεί να αντιδράσει κάποια στο καμάκι.Κατα τη γνώμη μου το καμάκι που φαίνεται ότι είναι καμάκι είναι στη μεγάλη του πλειοψηφία καταδικασμένο να αποτύχει.Όπως δεν μπορείς να πουλήσεις ένα προιόν παρουσιάζοντας το σαν κάτι που υποχρεωτικά θα το αγοράσει ο άλλος (γιατί βαθειά μέσα σου πιστεύεις οτι είναι χαζούλης) έτσι και το καμάκωμα δεν μπορεί να ξεκινάει απ την ιδέα οτι "το μωρό" (που σημαίνει "το χαζό" ;) ) που σταμπάρεις θα πέσει στην παγίδα του καμακώματος σου.Δεν είναι τυχαίο οτι στο ψάρεμα αυτός που κάνει καμάκι φοράει ειδικά εξαρτήματα (μια μάσκα και βατραχοπέδιλα) που τον προσαρμόζουν στο περιβάλλον που ετοιμάζεται να καμακώσει (βυθός).Με ανάλογο τρόπο κι εμείς πρώτα πρέπει να προσαρμοστούμε στο περιβάλλον της κοπέλας (κοινώς να μην πάρει είδηση οτι την καμακώνουμε),ώστε να εξασθενήσουνε τις άμυνες που μπορεί να κινητοποιήσει ένα άγαρμπο καμάκι μας και μετά τα πράγματα είναι πιο στρωτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είτε κάνω εγώ καμάκι είτε μου κάνουν επιστρατεύω πάντα το χιούμορ,το οποίο το θεωρώ από τις μεγαλύτερες αρετές του ανθρώπου(όσοι το έχουν φυσικά)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:) Όταν γίνεται με έξυπνο τρόπο..., αντιδρώ με χιούμορ... :) :) :)



:P Όταν είναι κρύο..., δεν το λαμβάνω καθόλου υπόψη μου... :P :P :P



:redface: Σε περίπτωση που γίνεται από πολύ ντροπαλό άτομο..., το διασκεδάζω..., αλλά συγχρόνως προσπαθώ να του δώσω κουράγιο,
για να συνεχίσει... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:



:devil: Αν όμως γίνει με χυδαίο τρόπο..., θυμώνω άσχημα... :angry: :angry: :angry:




.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επι τη ευκαιρία lilith, μιας και όπως λες είσαι καινούρια στο ιντερνετ, θα σου πρότεινα να προσέξεις τα "διαδικτυακά καμάκια". Μου έχει τύχει αρκετές φορές, είτε μέσω προσωπικού μηνύματος σε φόρουμ, είτε μέσω msn (εξ'ου και η υπογραφή) είτε στο IRC. Μερικοί μόλις δουν γυναίκα ορμάνε :mad: και της σπάνε τα νευρα :mad: .

Επίσης μιας και το έφερε η κουβέντα αν σε ενοχλήσει κάποιο μέλος μέσω pm, τότε θα σου πρότεινα να το αναφέρεις, είτε σε μένα, είτε στον Exposed ώστε να λάβουμε τα μέτρα μας και να προστατεύσουμε και τα υπόλοιπα μέλη του forum ;) Μην ανησυχείς, δεν υπάρχει περρίπτωση να αποκαλύψουμε την ταυτότητα αυτού/ης που το κατείγγειλε. Αυτό φυσικά σε περίπτωση που ενοχληθείς απο κάτι τέτοιο, αν δεν σε ενοχλήσει τότε τι λόγος μας πέφτει? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γενικά μπορώ να πω ότι προτειμώ το ψαροντούφεκο απ το καμάκι :P

αλλά όπως και να έχει, επειδή υπάρχει και το καμάκι... έχω να πω το εξής...
στους "τριλίγουρους" με τις απαρχαιομένες και πολυμασημένες ατάκες αντιδρώ με την αφόρητη επιθυμία να ξεράσω πάνω στο λουστρίνι πατούμενο με την λευκή καλτσούλα :P
όσο για κάτι πρωτότυπο έξυπνο και διακριτικό... μάλλον θα το απολαύσω και θα ευχαριστήσω τον όποιον μου το κάνει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Επι τη ευκαιρία lilith, μιας και όπως λες είσαι καινούρια στο ιντερνετ, θα σου πρότεινα να προσέξεις τα "διαδικτυακά καμάκια". Μου έχει τύχει αρκετές φορές, είτε μέσω προσωπικού μηνύματος σε φόρουμ, είτε μέσω msn (εξ'ου και η υπογραφή) είτε στο IRC. Μερικοί μόλις δουν γυναίκα ορμάνε :mad: και της σπάνε τα νευρα :mad: .

Καλα εισαι...Ειχα μπει μια φορα στο μIRC με ψευδωνυμο Νατασα και δεν προλαβαινα να διαβάσω ουτε το 1/10 απο τα μηνυματα που μου στελνανε,όχι να απαντήσω.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Επίσης, όπως φαίνεται και απο την υπογραφή μου απορρίπτω αμέσως το καμάκι μέσω ιντερνετ! Πιστευω οτι πρέπει να είναι κάποιος σε πολύ μεγαλη απελπισία για να ψάχνει κοπέλα έτσι. Βέβαια δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις που το πράγμα ξεκίνησε φιλικά και μετά απο γνωριμία απο κοντά πήγε αλλού, άλλωστε και τον σύντροφο μου έτσι τον γνώρισα: απλά έτυχε. Το να το επιδιώκει όμως κάποιος το θεωρώ μεγάλη κατάντια.

Θα συμφωνήσω μαζί σου Μισέλ σε ότι είπες. Κι εγώ έχω κάνει σχέση απο το ίντερνετ έτσι οπως εσύ και ο Expo αλλά πολύ παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:) Η πορεία της ζωής μου, μου απέδειξε πολλές φορές,
πως ποτέ δεν μπορούμε να αποκλείσουμε τίποτα...!!!! :/: :/: :/:


Έμαθα λοιπόν, να μην είμαι απόλυτη... και να μπορώ να δικαιολογήσω πολλά...,
που παλαιότερα τα θεωρούσα αδιανόητα... :worry:


Αυτό όμως που θα ήθελα να σας πω, για αυτήν την περίπτωση είναι πως νομίζω ότι,
οτιδήποτε είναι στημένο και προσχεδιασμένο, δεν έχει γούστο... :down:

Ότι όμως, προκύπτει αφθόρμητα..., και μάλιστα αν είναι και αληθινό...,
τότε από όπου και να προέρχεται, είναι καλοδεχούμενο... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:



:music: :music: :music:



:hello: :hello: :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mousitsa

Νεοφερμένος

Ο mousitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αν το καμάκι ήταν πετυχημένο μπορεί και να έδινα σημασία ....
μέχρι τώρα όμως κανένας δεν έχει κάνει ένα σωστο καμάκι στο δρόμο ...να πεί κάτι πετυχημένο βρε μαμώτο ....έχετε ξεχάσει πώς να ρίχνετε μια γυναικα....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Στις μη χυδαίες ατάκες, πάντα χαμογελάω και δέχομαι ευχάριστα το πείραγμα. Στους ενοχλητικούς, που πιστεύουν ότι χρησιμοποιώντας ότι πιο χυδαίο τους κατεβάσει η κούτρα τους θα ρίξουν γυναίκα, κάνω ότι δεν ακούω και γυρνάω τη πλάτη.

Σωστήηη:) :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top