Αρρενωποί vs θηλυπρεπείς άντρες

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ξερουμε οτι οι αντρες προτιμουν τα γυναικεια προσωπα να εχουν θηλυκα χαρακτηριστικα ... οι γυναικες ομως?? ποιοι αντρες σας αρεσουν περρισοτερο και ποιοι σας τραβανε πιο πολυ???






θηλυπρεπεις αντρες



vs
αρρενωπους αντρες



τελικα τι προτιματε???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Προφανώς τα μακριά μαλλιά και τα μπλέ μάτια είναι που τους κάνουν θυληπρεπείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αρρενωποί φυσικά! Είναι πιο σέξυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Αρρενωποί βέβαια!!!
eye-candy-jason-momoa-16.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι κάποιοι θηλυπρεπεις, το στυλάκι, αυτή η γλυκητητα που βγάζουν κτλ. αλλα δεν μπορώ να τους φανταστώ στο κρεβάτι πχ :P
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν. Εκεί να σου χώσει μια σφαλιαρα να το ευχαριστηθεις ρε παιδί μου. Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο :P


Edit: αυτός ο δεύτερος μόνο για αρρενωπος δεν μου κάνει, lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι ήταν αποτυχία η φωτογραφία.....;)

Εμένα πάντως μου κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι κάποιοι θηλυπρεπεις, το στυλάκι, αυτή η γλυκητητα που βγάζουν κτλ. αλλα δεν μπορώ να τους φανταστώ στο κρεβάτι πχ :P
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν. Εκεί να σου χώσει μια σφαλιαρα να το ευχαριστηθεις ρε παιδί μου. Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο :P


Edit: αυτός ο δεύτερος μόνο για αρρενωπος δεν μου κάνει, lol
Κι αν σου χωσει δυο τρεις ακομα καλυτερα εκει να δεις αρενωποτητα ....... ελπιζω για το καλο σου να μην σοβαρολογεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν.
εσυ πρεπει να με γνωρισεις..:shifty::shifty::thumbsup::smoke:


συνηθως οι νεαρες γυναικες ως πιο ανωριμες και επιθετικες σεξουλικα προτιμουν θηλυπρεπεις,,πασχαλης ,Βοσκοπουλος,μαρτακης κλπ μαλακά προσωπα -για να τους σκιζουν τα ρουχα κλπ.
. τα ανωριμα ατελη θηλυκα προτιμουν ατελη ανωριμα αρσενικα και τουμπαλιν.
και φοβουνται σχετικα τους πιο αγριους φαινομενικα..

ενω οσο ωριμαζει η γυναικα δεν φοβαται αλλα γοητευεται απο τους πιο αγριους ανδρες,,πιο βαρβαρους εμφανισιακα τουλαχιστον..γιατι κατα βαθος αυτοι ειναι πραγματικα παιδια μεσα τους..
ενω βλεπει πιο αδιαφορα τους μαλακους θηλυπρεπεις..

προσωπικα τουλαχιστον αυτο εχω δει..στη μικρη μεχρι τωρα ζωη μου..


Κι αν σου χωσει δυο τρεις ακομα καλυτερα εκει να δεις αρενωποτητα ....... ελπιζω για το καλο σου να μην σοβαρολογεις
αλλο να χωσει σφαλιαρα-που το κανουν πιο συχνα θηλυπρεπεις σαν κακοποιηση πιστευω..-
και αλλο η δυνατοτητα φοβος..

σαν κατι ανδρες ντουλαπες θηρια που φοβασαι απο μακρια,,και απο κοντα ουτε μυγα δεν πειραζουν...-εκτος και αν τους ξεφυγει κανα χερι καταλαθος χωρις προθεση..:P

και γω ειμαι ευσωμος και εχω βαρυ χερι και θα μπορουσα να ριξω αγριες σφαλιαρες πχ,,αλλα ποναω μονο στη σκεψη να χτυπησω γυναικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ρε παιδιά τη σφαλιαρα δεν την εννοω σαν κακοποιηση. Και όταν λέω "φοβάμαι"δεν θέλω να τον τρέμω κιόλας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω :P

Edit: ο "φόβος" που λέω, αποτελεί μέρος της γοητείας για μένα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω καταλαβαινω,,παντως..

ειναι σαν το δεος που νιωθεις μπροστα σε ενα θηριωδες σκυλι ακομα και αν ξερεις πως ειναι ενας ακακος μπουλης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο :P
Και μετά παρεξηγιέστε στο "δεν ξέρετε τι θέλετε". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
εγω καταλαβαινω,,παντως..

ειναι σαν το δεος που νιωθεις μπροστα σε ενα θηριωδες σκυλι ακομα και αν ξερεις πως ειναι ενας ακακος μπουλης :D
Αυτό, μπράβο. Δέος.

Και μετά παρεξηγιέστε στο "δεν ξέρετε τι θέλετε". :P
Σου εξήγησα για ποιο πράγμα δεν ξέρω τι θέλω :P

Αλλά εντάξει, μπορεί να ισχύει και γενικότερα.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
εσυ πρεπει να με γνωρισεις..:shifty::shifty::thumbsup::smoke:


συνηθως οι νεαρες γυναικες ως πιο ανωριμες και επιθετικες σεξουλικα προτιμουν θηλυπρεπεις,,πασχαλης ,Βοσκοπουλος,μαρτακης κλπ μαλακά προσωπα -για να τους σκιζουν τα ρουχα κλπ.
. τα ανωριμα ατελη θηλυκα προτιμουν ατελη ανωριμα αρσενικα και τουμπαλιν.
και φοβουνται σχετικα τους πιο αγριους φαινομενικα..

ενω οσο ωριμαζει η γυναικα δεν φοβαται αλλα γοητευεται απο τους πιο αγριους ανδρες,,πιο βαρβαρους εμφανισιακα τουλαχιστον..γιατι κατα βαθος αυτοι ειναι πραγματικα παιδια μεσα τους..
ενω βλεπει πιο αδιαφορα τους μαλακους θηλυπρεπεις..

προσωπικα τουλαχιστον αυτο εχω δει..στη μικρη μεχρι τωρα ζωη μου..


αλλο να χωσει σφαλιαρα-που το κανουν πιο συχνα θηλυπρεπεις σαν κακοποιηση πιστευω..-
και αλλο η δυνατοτητα φοβος..

σαν κατι ανδρες ντουλαπες θηρια που φοβασαι απο μακρια,,και απο κοντα ουτε μυγα δεν πειραζουν...-εκτος και αν τους ξεφυγει κανα χερι καταλαθος χωρις προθεση..:P

και γω ειμαι ευσωμος και εχω βαρυ χερι και θα μπορουσα να ριξω αγριες σφαλιαρες πχ,,αλλα ποναω μονο στη σκεψη να χτυπησω γυναικα..

Βρε Άγγελε, ειλικρινά, δεν έχεις κουράσει τον εαυτό σου ακόμα με όλες αυτές τις γενικεύσεις; Απορώ!

Οι θηλυπρεπείς άντρες είναι ανώριμα αρσενικά, είναι μαλακοί, δέρνουν, κακοποιούν και σκίζουν ρούχα. Οι αρρενωποί είναι ώριμα αρσενικά, πιο άγριοι, αλλά δεν δέρνουν, δεν κακοποιούν και δεν πειράζουν ούτε μύγα. Και όλα αυτά τα καταλάβαμε από την εξωτερική εμφάνιση και μόνο!

Οκ... το καταλάβαμε! Είσαι αρρενωπός! Congrats! :whistle:

ον τοπικ: Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το ζήτημα! Αν μου αρέσει ο χαρακτήρας, η προσωπικότητα, το στυλ αυτά είναι ψιλά γράμματα για μένα! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βρε Άγγελε, ειλικρινά, δεν έχεις κουράσει τον εαυτό σου ακόμα με όλες αυτές τις γενικεύσεις; Απορώ!

Οι θηλυπρεπείς άντρες είναι ανώριμα αρσενικά, είναι μαλακοί, δέρνουν, κακοποιούν και σκίζουν ρούχα. Οι αρρενωποί είναι ώριμα αρσενικά, πιο άγριοι, αλλά δεν δέρνουν, δεν κακοποιούν και δεν πειράζουν ούτε μύγα. Και όλα αυτά τα καταλάβαμε από την εξωτερική εμφάνιση και μόνο!
απλα καποιες γενικες προσωπικες αποψεις παρατηρησεις ειναι,,γιατι κολλατε ολοι ταμπελα "γενικευση"?δεν ειπα οτι ισχυουν παντου,,αλλα εχουν κομματι αληθειας απο οτι εχω δει εγω φυσικα..

αντι να ριχνεις σταμπα γενικευσεις,,μπορεις να απαντησεις επι της ουσιας σε τι διαφωνεις συμφωνεις κλπ?

μια μανια να μου απορριπτετε ολα οσα λεω με μια μεγααλη ταμπελαα..
γενικευσεις ή στερεοτυπα..


ειναι ψεμα πχ που συνηθως τα μεγαλα ειδωλα των κοριτσιων ηταν υπερβολικα θηλυπρεπη?μονο φατσες δειτε,,εναν εναν,,απο το 60 μεχρι σημερα..που οι κοπελιες τους εσκιζαν τα ρουχα τσιριζοντας..
τα αγουρα θηλυκα θελουν αγουρα αρσενικα..

ποσους τοπ σταρ των κοριτσιων εχεις δει με μουσια και αγρια εμφανιση?και οχι μπεμπε προσωπο..?

εγω δεν εχω κουραστει με τις "γενικευσεις" ,,,εσενα αφου ειναι τοσο λαθος και ανυπαρκτες γιατι σε ενοχλουν?
ασε με να γραφω βλακειες βρε παιδι μου,,τσαμπα ειναι..


Οκ... το καταλάβαμε! Είσαι αρρενωπός! Congrats! :whistle:
εμφανισιακα νομιζω ναι...παραμεσα ουτε ο θεος δεν ξερει..

αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα,,απαντα επι της ουσιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μη μου πειράζετε τον Άγγελο γιατί θα έχετε να κάνετε μαζί μου! :P

Βασικά απο θέμα εμφάνισης και μόνο ο αρρενωπός ο άντρας, σου βγάζει πιο βίαια ένστικτα (φαντάζομαι στο κρεβάτι θα αναφερόταν με τη σφαλιάρα η κοπέλα πιο πάνω που πέσατε να τη φάτε -.-΄), όπως και να το κάνουμε άλλο να βλέπεις αυτόν:


και άλλο αυτόν:



Μπορεί ο δεύτερος να έχει αντικειμενικά πιο όμορφα χαρακτηριστικά... αλλά... τον πρώτο προτιμάς στο κρεβάτι σου.

Αυτά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτη η κοπελια πώς και αρεσει σε γυναικες πχ?;)



Μπορεί ο δεύτερος να έχει αντικειμενικά πιο όμορφα χαρακτηριστικά... αλλά... τον πρώτο προτιμάς στο κρεβάτι σου.
παντως στο χωρο του θεαματος και καμερας προτιμουνται καθαρα οι θηλυπρεπεις..διεθνως μιλαμε
η γυναικεια ομορφια συνηθως..

ενω οι πιο αγριες φατσες δυσκολευονται πολυ να προχωρησουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή είχα ένα κολληματάκι με ξανθούς, γλυκούληδες, γαλανά ματάκια και γούτσου γούτσου βλέμμα.
Τώρα που μας φάγαν τα γεράματα (λέμε τώρα) προτιμώ πιο "άργια" πράγματα, πιο άντρες, πιο πολλά γένια, πιο μελαχρινούς if you know what i mean. :redface:
Βλέπε

Αλλά δε χαλάει και κάτι τέτοιο ας πούμε που ναι πιο γλυκιά φάση.



Αλλά το "θηλυπρεπείς" σαν λέξη δε μου αρέσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Κάτι στο ενδιάμεσο ίσως; Ας πούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Βρίσκω άκυρη τη λέξη θηλυπρεπής αν κρίνω από τις εικόνες που έχουν παρατεθεί.
Μάλλον εννοείτε άντρες με "πιο παιδικά χαρακτηριστικά", όχι πιο θηλυκά.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α γειά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top