Τα όμορφα βουνά...

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν εχεις αδικο Γιαννη,αλλσ σε ποιους δρομους να κατεβουν?
Γιατι ν πιασει μια μπορα, να γινει ο δρομος ποταμι και να θρηνυσουμε κια αλλα θυματα...
Σε λιγο (και με τα μπαζοματα αλλα και λογο του οτι ΔΕΝ υπαρχουν δασηγια να αποροησουν το νερο της βροχης) τον χειμωνα στην Αθηνα και σε αλλες πολεις θα βαζουμε ναυαγοσωστες στα φαναρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπάμε πολλύ για τον πνέυμονα που χάσατε παιδιά, λυπάμε πολλύ που άλλο ένα δάσος χάθηκε έτσι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν εχεις αδικο Γιαννη,αλλσ σε ποιους δρομους να κατεβουν?

Το θέμα βρε Μαριε μου είναι ότι ποτέ δεν κάνουμε τίποτα.
Ουρλιάζουμε αν κάποιος μας υποδείξει το παραμικρό και μόνοι μας δεν παίρνουμε καμία απολύτος προτοβουλία.
Δεν έχει σημασία σε ποιόν δρόμο θα κατέβεις αλλα το να κατέβεις είναι όλο το θέμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το θέμα βρε Μαριε μου είναι ότι ποτέ δεν κάνουμε τίποτα.
Ουρλιάζουμε αν κάποιος μας υποδείξει το παραμικρό και μόνοι μας δεν παίρνουμε καμία απολύτος προτοβουλία.
Δεν έχει σημασία σε ποιόν δρόμο θα κατέβεις αλλα το να κατέβεις είναι όλο το θέμα ;)

Βρε εγω σε καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Τελικά σπίτια καήκανε,ζώα καήκανε,δάση και αγροτικές περιοχές καήκανε, αλλά μόλις η φωτιά έφτασε στο καζίνο τότε όλη η πυροσβεστική μαζεύτηκε εκεί και το έσωσαν!Έλεος!Μας είχαν πρήξει χθες στα κανάλια με το Μον Παρνες!!!:mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
ΞΕΦΤΙΛΑ!Πάλι τα καταφέραμε! Από σήμερα όλοι θα ψαχνουν να βρούν τον ένοχο! Ειδήσεις, Εφημεριδες, Πολιτικοί, Διανοούμενοι. Μετά θα ξεκινήσουν οι τηλεπαραθυροθίασοι! Απο την επομένη κίολας θα ξεφυτρώνουν βιλίτσες... όπως σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ, τον ΚΙΘΑΙΡΩΝΑ και αλλού, με τη βούλα της πολιτείας πάντα!!! Σε 1 χρονάκο... εκει που ήταν το δάσος θα ειναι κάτι ωραίες βιλίτσες και καλεσμένοι των ιδιοκτητών θα ειναι οι συνταξιοδοτημένοι βουλευτές που σήμερα κάθονται και σας πετάνε την... στάχτη της Πάρνηθας στα μάτια σας!!! αντε... και μην ξεχάσετε να ψηφίσετε μεγάλο κόμμα "μεθαύριο" ε;

Στην Ελλάδα ή ξεφτίλα και η μιζέρια ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΤΟ ΠΟΤΕ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τελικά σπίτια καήκανε,ζώα καήκανε,δάση και αγροτικές περιοχές καήκανε, αλλά μόλις η φωτιά έφτασε στο καζίνο τότε όλη η πυροσβεστική μαζεύτηκε εκεί και το έσωσαν!Έλεος!Μας είχαν πρήξει χθες στα κανάλια με το Μον Παρνες!!!:mpinelik::mpinelik::mpinelik:

καλά μην είσαι και τόσο απόλυτος κι εσύ....
όχι ότι δε θα το έσωζαν γιατί μιλάμε για ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΡΔΟΣ του κράτους από εκεί... αλλά επιπλέον ήταν εγκλωβισμένοι και 22 συνάνθρωποι μας εκεί πέρα υπάλληλοι του καζίνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευτυχώς πρόλαβαν να φύγουν.. περάσαμε λαχτάρα ολίγον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
καλά μην είσαι και τόσο απόλυτος κι εσύ....
όχι ότι δε θα το έσωζαν γιατί μιλάμε για ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΡΔΟΣ του κράτους από εκεί... αλλά επιπλέον ήταν εγκλωβισμένοι και 22 συνάνθρωποι μας εκεί πέρα υπάλληλοι του καζίνο


Εγώ δεν το είπα για τους ανθρώπους που ήταν μέσα.Απλά το ανέφερα επειδή τόσος κόσμος έχασε το σπίτι του το καζίνο μας μάρανε.Βέβαια όπως είπες σιγά μην δεν το έσωζαν!Εξάλλου από ότι άκουσα τους είχαν πει αρκετά πριν φτάσει η φωτιά να το εγκαταλείψουν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ δυσσάρεστη εικόνα... και μάλιστα κάποιος μου είπε σήμερα ότι όλα αυτά έγιναν επειδή κάποιο άρθρο περί οικοπεδοποίησης δεν πέρασε...Τι να πεις? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ποιος απο εσας που φωναζετε εχει κανει αναδασωση ποτε?
πραγματικα ειμαι περιεργη να μαθω ποσοστο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μια φορα ειχα κανει πριν λιγα χρονια (κι αυτο επειδη ηταν ευκαιρια για λουφα απο το σχολειο)
Παντως καλο θα ηταν αυτη τη φορα να δραστηριοποιηθουμε ολοι μας.
Εχω αρχισει και το σκεφτομαι σοβαρα το θεμα της αναδασωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ποιος απο εσας που φωναζετε εχει κανει αναδασωση ποτε?
πραγματικα ειμαι περιεργη να μαθω ποσοστο :)
και τι συμπέρασμα θα βγάλεις καλόμ? ότι είμαστε γαϊδούρια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
ΞΕΦΤΙΛΑ!Πάλι τα καταφέραμε! Από σήμερα όλοι θα ψαχνουν να βρούν τον ένοχο! Ειδήσεις, Εφημεριδες, Πολιτικοί, Διανοούμενοι. Μετά θα ξεκινήσουν οι τηλεπαραθυροθίασοι! Απο την επομένη κίολας θα ξεφυτρώνουν βιλίτσες... όπως σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ, τον ΚΙΘΑΙΡΩΝΑ και αλλού, με τη βούλα της πολιτείας πάντα!!! Σε 1 χρονάκο... εκει που ήταν το δάσος θα ειναι κάτι ωραίες βιλίτσες και καλεσμένοι των ιδιοκτητών θα ειναι οι συνταξιοδοτημένοι βουλευτές που σήμερα κάθονται και σας πετάνε την... στάχτη της Πάρνηθας στα μάτια σας!!! αντε... και μην ξεχάσετε να ψηφίσετε μεγάλο κόμμα "μεθαύριο" ε;

Στην Ελλάδα ή ξεφτίλα και η μιζέρια ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΤΟ ΠΟΤΕ!!!!

:thumbup: Πες τα!

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά τι να την κάνουμε την αναδάσωση όταν οι βίλες φυτρώνουν πιο γρήγορα απ'τα δέντρα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:thumbup: Πες τα!

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά τι να την κάνουμε την αναδάσωση όταν οι βίλες φυτρώνουν πιο γρήγορα απ'τα δέντρα? :(


εγώ λέω να βάλουμε φωτιά στις βίλες!
η φωτιά δεν θα επεκταθεί γιατί θα σταματήσει στις τάφρους - πισίνες που έχουν γύρω γύρω! :P

Στα σοβαρά... πρέπει να ανασκουμπωθούμε και να απαιτήσουμε όλοι μαζί ΑΜΕΣΑ αναδάσωση της περιοχής!
ναι θέλω να πάω κι εγώ με την κοιλιά στο στόμα γιατί θέλω το παιδί μου να έχει οξυγόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι, dooo.
με κατι απαντησεις σαν της κουε και καποιων ακομα, το συμπερασμα που θα βγαλω μαλλον ειναι οτι δεν ειναι ολοι γαιδουρια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οχι, dooo.
με κατι απαντησεις σαν της κουε και καποιων ακομα, το συμπερασμα που θα βγαλω μαλλον ειναι οτι δεν ειναι ολοι γαιδουρια. :)

EEΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! όλοι το ξέρουμε αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά τι να την κάνουμε την αναδάσωση όταν οι βίλες φυτρώνουν πιο γρήγορα απ'τα δέντρα? :(


σορι κιολας, αλλα προτιμας να καθεσαι να αγναντευεις βιλες, η να ξεκουνησεις να φυτεψεις κανα δεντρο?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
φτανει πια...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ftanei.JPG
    ftanei.JPG
    30.4 KB · Εμφανίσεις: 102

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:/:
εμεις και τα παιδια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top