Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και μένα μου έκατσε λίγο βαρύ αυτό, αλλά οκ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
@Καλή Επιρροή, @Kajira , @doo ? Λάβατε τίποτα...???:/: :/: :/:

Γμτ γιατί δεν έρχονται ......??????????:sorry: :sorry: :book: :mpinelik: :mpinelik:

Θα την βρώ την άκρη ,δεν υπάρχει περίπτωση....πάντα υπάρχει λύση .:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
στο mail Που σου έχω δώσει με πμ.. εγώ δεν έλαβα τίποτα...
υπομονή, θα το βρεις το κόλπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ τα πήρα, αλλά με τι στο καλό ανοίγει το αρχείο xps?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πύλη τελικά τα κατάφερες :D

πήρα με email το ένα που μου έβγαλες για τις 31-10 :)


(τώρα που ξέρεις τον τρόπο, στείλε μου και τα άλλα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ το πήρα!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τα πήρα όλα Πύλη μου και σε ευχαριστώ παααααααααααρα πολύ :D



27-12-1970 11:05πμ Αθήνα (εγώ είμαι αυτή :P)
όταν θα έχεις χρόνο και δε θα βαριέσαι... χτύπα τα κι αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ είναι πάρα πολλά.. ευχαριστούμε πολύ!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πύλη μου, μου έστειλες δεύτερη φορά για το μωρό (όλα μαζί μαζεμένα σε ένα Mail)
ελπίζω να μην νόμιζες ότι έστειλες τα δικά μου ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλε πυλη κι εγω θελω προβλεψεις για τα ζωωδια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συμβουλή (άσχετο) για όσους από εδώ γνωρίζουν έστω και στοιχειώδη Αστρολογία : Ποτέ μην παρουσιάζεστε σε έναν άγνωστο άνθρωπο που σας ενδιαφέρει, την εποχή που ο Ερμής είναι ανάδρομος και αγγίζει κάποια ευαίσθητα σημεία στο χάρτη σας, εκτός αν είστε αυτοκαταστροφικοί. Θα γνωρίσει έναν τελείως διαφορετικό άνθρωπο από αυτόν που πραγματικά είστε, ειδικά αν ο Ερμής επηρρεάζει σχετικούς τομείς, γιατί τις εποχές αυτές ο νους κάποιων είναι σαν ξεχειλισμένο φλυτζάνι και λέμε ή γράφουμε πράγματα που δεν τα εννοούμε, και ύστερα συνήθως τραβάμε τα μαλλιά μας. Είναι καλή εποχή για αυτοσυγκέντρωση, ενδοσκόπηση και διαλογισμό. Οπότε και αυτά που γράφονται αυτές τις μέρες σχετικά περί ζωδίων μην τα παίρνετε πολύ σοβαρά. Και κυρίως μην υποβάλλεστε από βλακείες σε στυλ ''ο Ζυγός δεν ταιριάζει με τον Κριό'', ''αύριο θα πάρετε μια ευχάριστη είδηση'', ''όλοι οι Ιχθείς είναι ευαίσθητοι'', ''όλοι οι Δίδυμοι είναι ψεύτες'' κλπ κλπ. Αυτά είναι μοιρολατρίες και τσαρλατανισμοί για να έχουν θεματολογία τα πρωινάδικα, όχι Αστρολογία, και σας κοροιδεύουν. Βusiness που στόχο έχουν κυρίως κοριτσάκια.
H 2η κατηγορια σχολίων , σε τι διαφερει , στην εγκυροτητα , απο την 1η ; Και να το πω και αλλιως : Αν ρωτησω "γιατι" σε καθε τι απο εκεινη την προταση, θα υπαρχει τεκμηριωμενη απαντηση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
καλε πυλη κι εγω θελω προβλεψεις για τα ζωωδια:worry:

Στείλε μου ημ. γέννησης , ώρα και τοποθεσία :)

Πύλη μου, μου έστειλες δεύτερη φορά για το μωρό (όλα μαζί μαζεμένα σε ένα Mail)
ελπίζω να μην νόμιζες ότι έστειλες τα δικά μου ε? :redface:

Όχι μην ανησυχείς! Θα στα στείλω τα δικά σου,ελπίζω κι απόψε ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Υδροχόος με ωροσκόπο Λέων τι σου λέει; Με τι ταιριάζει; :)
Εγώ είμαι Λέων! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πύλη μου το πήρα και σε ευχαριστώ πολύ!!!
Απ όσο έχω διαβάσει μέχρι στιγμής.... είναι σαν να έχει βάλει κάποιος μεγεθυντικό φακό μέσα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Πύλη μου το πήρα και σε ευχαριστώ πολύ!!!
Απ όσο έχω διαβάσει μέχρι στιγμής.... είναι σαν να έχει βάλει κάποιος μεγεθυντικό φακό μέσα μου :P


Πολύ χαίρομαι, ( όχι για τον "μεγενθυντικό φακό":D ), αλλά που κατάφερα και στο' στειλα με την πρώτη...!!! Μαθαίνω σιγά-σιγά ( βέβαια έχω κι υποστήριξη...;) )
Αν χρειαστείς κι άλλα, μη διστάσεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ποιός ξέρει να μου πεί κάποια πράγματα για τους λέωντες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κουε πες μου πως τα ανοιγεις εγω δεν μπορω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πύλη μου το πήρα και σε ευχαριστώ πολύ!!!
Απ όσο έχω διαβάσει μέχρι στιγμής.... είναι σαν να έχει βάλει κάποιος μεγεθυντικό φακό μέσα μου :P

κουε αληθευει τπτ απο αυτα που γραφουν;:worry:
εγω τα διαβαζω νταξ αλλα δεν εχω βρει κατι που να με αντιπροσωπευει απολυτα..θελω να δω τωρα της πυλης οι προβλεψεις τι θα λενε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top