NOKIA 6151

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχει κανείς το ΝΟΚΙΑ 6151;
Έιναι αυτό:


Eνδιαφέρομαι να το αγοράσω καθώς έχω ξεμείνει από τηλέφωνο (αξιοπρεπές τηλέφωνο) και αυτό μπορώ να το έχω με μόνο 80 ευρώ.
Είναι πλήρες από πλευρά λειτουργιών.
Θα ήθελα να ξέρω πως είναι από ποιότητα κατασκευής και αξιοπιστία όπως επίσης από ταχύτητα μενού.
Γενικότερα, ο,τι μπορεί κάποιος να μου πεί είναι καλό για εμένα...

Παραθέτω και τα στοιχεία του:
  • Κάμερα 1,3 megapixel με ψηφιακό ζουμ 4x και λειτουργία οριζόντιου προσανατολισμού πλήρους οθόνης
  • Βελτιωμένη ποιότητα ήχου για κλήσεις
  • Μεγάλο, εύχρηστο πληκτρολόγιο για ευκολότερες κλήσεις, με πλήκτρα αποκλειστικών λειτουργιών
  • Ευκρινής και ευανάγνωστη έγχρωμη οθόνη 262.144 χρωμάτων
  • Κάλυψη δικτύου ευρείας ζώνης 3G (WCDMA 2100)
  • Επεκτάσιμη microSD με δυνατότητα για hot swap
  • Music player και ραδιόφωνο FM
  • Δυνατότητα Push to talk
  • Nokia PC Suite με δυνατότητα σύνδεσης USB, Bluetooth και IrDa
  • Το Bluetooth έκδοση 2.0 υποστηρίζει πρόσβαση SIM, προώθηση αντικειμένων, μεταφορά αρχείων, δικτύωση με κλήση, ακουστικά, ανοιχτή συνομιλία, εφαρμογή εντοπισμού υπηρεσιών, γενική πρόσβαση, σειριακή θύρα και γενικό προφίλ ανταλλαγής αντικειμένων
  • Σύνδεσμος Pop-Port™ με USB 2.0
  • Τοπικός/απομακρυσμένος συγχρονισμός δεδομένων SyncML
  • Πρόγραμμα περιήγησης XHTML σε WAP 2.0
  • Προσωρινή μνήμη περιήγησης (300 kB)
  • Σελιδοδείκτες WAP (μέχρι και 50 καταχωρήσεις)
  • Μνήμη επιτάχυνσης λειτουργιών ασφαλείας WAP και πιστοποιητικά (μέχρι και 20 καταχωρήσεις)
  • Το OMA DRM 1.0 προστατεύει το υλικό που καλύπτεται από πνευματικά δικαιώματα, για ασφαλείς υπηρεσίες διανομής μουσικής
  • WCDMA 2100 για μεγαλύτερη ρυθμαπόδοση δεδομένων και αυξημένη χωρητικότητα σε σύγκριση με τα δίκτυα 2G
    • Μέγιστος ρυθμός bit μέχρι 384 kbps για λήψη και 128 kbps για αποστολή με ταυτόχρονη ομιλία CS (12,2 kbps)
  • EDGE Rel. 4: MSC 10 (RX+TX 4+1, 3+2)
  • GPRS: Multi-slot Class 10 (μέγ. 53,6 kbps)
  • EGPRS: Multi-slot Class 10 (μέγ. 236,8 kbps)
  • *Κατά τις φωνητικές κλήσεις ή τα SMS, η υπηρεσία GPRS/EGPRS διακόπτεται και συνεχίζει αυτόματα
  • CSD για περιήγηση και ως μόντεμ μεταφοράς δεδομένων
  • Τηλεφωνικός κατάλογος (μέχρι και 1000 καταχωρήσεις)
  • Σημειώσεις ημερολογίου (μέχρι και 900 καταχωρήσεις)
  • Λίστα εργασιών (έως 30 καταχωρήσεις)
  • Microsoft Outlook 98, 2000, 2002 και 2003, Microsoft Outlook Express
  • Lotus Notes 5.0 και 6.0, Lotus Organizer 5.0 και 6.0
  • Ταχεία κλήση
  • Καταγραφή: διατηρεί λίστες με τις εισερχόμενες, τις εξερχόμενες και τις αναπάντητες κλήσεις
  • Αυτόματη απάντηση (λειτουργεί μόνο με το ακουστικό ή το car kit)
  • Κλήση σύσκεψης
  • Αναμονής κλήσης, κράτηση κλήσης
Η δυνατότητα Push to talk over cellular (PoC) σάς επιτρέπει να χρησιμοποιήσετε το τηλέφωνο ως walkie-talkie










  • Κάλυψη δύο δικτύων WCDMA 2100/tri-band GSM σε πέντε ηπείρους (GSM/EDGE 900/1800/1900))
  • Αυτόματη εναλλαγή ζωνών για απρόσκοπτη κάλυψη
  • Βάρος: 98 g
  • Διαστάσεις: 108 x 47 x 19 mm, 88 cc
  • Ευκρινής και ευανάγνωστη έγχρωμη οθόνη 262.144 χρωμάτων, 128 x 160 (ενεργής περιοχή 28,91 x 35,48mm)
  • Μεγάλο, εύχρηστο πληκτρολόγιο με πλήκτρο πλοήγησης πέντε κατευθύνσεων (μπορεί να ρυθμιστεί από το χρήστη), πλήκτρα αποστολής και τερματισμού
  • Αποκλειστικό πλήκτρο για την εφαρμογή κάμερας, πλευρικά πλήκτρα έντασης για τη λειτουργία ζουμ της κάμερας
  • Εύκολη πρόσβαση στις πιο συχνά χρησιμοποιούμενες λειτουργίες (κλήση, κάμερα, αποστολή μηνυμάτων, επαφές, ημερολόγιο)
  • Πλήκτρο Push to talk (ρυθμιζόμενο)
  • Λειτουργίες βοήθειας
  • Κατάσταση λειτουργίας πτήσης
  • Κάμερα 1,3 megapixel: 1280 x 960 pixel, πραγματική ανάλυση 1,23 megapixel, με ψηφιακό ζουμ 4x
  • Οικείος οριζόντιος προσανατολισμός της κάμερας με viewfinder (φακός εύρεσης) πλήρους οθόνης
  • Εκτυπώστε απευθείας από το τηλέφωνο σε συμβατούς εκτυπωτές εικόνων
  • Σύρετε και αποθέστε τις φωτογραφίες από την κάρτα microSD του κινητού απευθείας στο PC με καλώδιο USB ή τεχνολογία Bluetooth
  • Συνεχής ροή και εγγραφή βίντεο σε μορφή QCIF με ήχο υψηλής ποιότητας
  • Αναπαραγωγή+συνεχής ροή 3GPP H.263 και βίντεο MPEG4 και αναπαραγωγή
  • Πλήρης λειτουργικότητα μηνυμάτων πολυμέσων για αποστολή και λήψη μηνυμάτων με βίντεο, φωτογραφίες και μουσική
    • Στείλτε και λάβετε μηνύματα που περιέχουν κείμενο, κλιπ ήχου και κλιπ εικόνας ή βίντεο σε άλλες συμβατές συσκευές (μέγιστο μέγεθος μηνύματος: έως 300 ΚB)
    • OMA MMS 1.2, MMS Conformance 3.0, AMR και SMIL
  • Αποστολή ηχητικών μηνυμάτων Nokia Xpress: ηχογραφήστε το δικό σας φωνητικό μήνυμα και στείλτε το σε συμβατές συσκευές
  • Υπηρεσία άμεσων μηνυμάτων και επαφές με δυνατότητα ένδειξης διαθεσιμότητας: ελέγξτε την κατάσταση των φίλων σας πριν να τους τηλεφωνήσετε
  • Μηνύματα κειμένου: υποστηρίζει συνεχόμενα μηνύματα SMS, αποστολή εικονομηνυμάτων, λίστα διανομής SMS
  • Μέθοδος πρόβλεψης εισαγωγής κειμένου: υποστηρίζει τις σημαντικότερες γλώσσες στην Ευρώπη, τη Μέση Ανατολή, την Αφρική και τις περιοχές Ασίας-Ειρηνικού
  • Java MIDP 2.0 για "κατέβασμα" οver-the-air παιχνιδιών και εφαρμογών που βασίζονται σε Java
  • FOTA: ενημέρωση υλικολογισμικού over the air
  • Προεγκατεστημένα παιχνίδια (Ευρώπη, Αφρική και Μέση Ανατολή μόνο): Golf Tour 3D, Rally 3D, Snake III, Soccer
  • Προεγκατεστημένες εφαρμογές (Ευρώπη, Αφρική και Μέση Ανατολή μόνο):
    • Αριθμομηχανή
    • Ρολόι παγκόσμιας ώρας II
    • Visual Radio: ακούστε μουσική και αλληλεπιδράστε με τους αγαπημένους σας ραδιοφωνικούς σταθμούς www.visualradio.com
    • Αισθητήρας: χρησιμοποιήστε την τεχνολογία Bluetooth για να βελτιώστε τη συνδεσιμότητα δικτύου www.nokia.com/sensor
  • Το music player υποστηρίζει τις μορφές αρχείων MP3, M4A και eAAC+
  • Το στερεοφωνικό ραδιόφωνο FM υποστηρίζει Visual Radio (εξαρτάται από τη διαθεσιμότητα στην περιοχή σας)
  • Μέχρι 30 MB ενσωματωμένη μνήμη flash διαθέσιμη για τα δεδομένα χρήστη, συμπεριλαμβανομένου του περιεχομένου από τη συλλογή*
  • Υποδοχή κάρτας MicroSD για την αποθήκευση εικόνων και μουσικής: υποστηρίζει κάρτες μνήμης microSD μέχρι 2GB (διατίθεται ξεχωριστά)
    • Hot swap: αλλάξτε τις κάρτες μνήμης χωρίς να απενεργοποιήσετε το κινητό σας,
Ευχαριστώ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν μαρεσει μπορατ εμφανισιακα ειναι πολυ κλασικο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ειναι κλασσικο,για 80 ευρω εγω θα το επαιρνα παντως!Ειναι το στυλ των κινητων που μου αρεσουν για την καθημερινοτητα,που και να πεσει κατω θα παθει ελαχιστη ζημια.Ουτε πορτακια που σπανε, ουτε μικρα κουμπιά,ουτε joystick που τα φτυνει ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aυτού του στυλ οι συσκευές μου αρέσουν.
Εναλλακτικά έχω και ένα Ε50 αλλά σε αυτή τη φάση ειναι στο service.
Έχετε ακούσει κάτι για αυτό; Έχετε κάποιον γνωστό που να το έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
καλό είναι
χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το 6151 από design μου αρέσει :)
Aυτού του στυλ οι συσκευές μου αρέσουν.
Εναλλακτικά έχω και ένα Ε50 αλλά σε αυτή τη φάση ειναι στο service.
Έχετε ακούσει κάτι για αυτό; Έχετε κάποιον γνωστό που να το έχει;
Το E50? Το είχα κάποτε. Φοβερό κινητό. Φοβερό Design . Φοβερές δυνατότητες.
Τώρα το έχει η michelle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
καλό είναι
χα!
Ήσουν σαφής... ΧΑ!:P
Το 6151 από design μου αρέσει :)
Από ποιότητα κατασκευής τι λέει όμως;:confused:
Κάπου διάβασα πως έχει πρόβλημα το on/off κουμπί και πως με λίγη χρήση χαλάει. Ουσιαστικά αυτό προσπαθώ να μάθω.

ΥΓ: Το Ε50 είναι τέλειο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δυστυχώς για το 6151 δεν γνωρίζω κατί περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Δεν το έχω δει στην πραγματικότητα καθόλου να βγάζει προβλήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν το έχω δει στην πραγματικότητα καθόλου να βγάζει προβλήματα...
Το είχες ποτέ και για αυτό το λες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Το είχες ποτέ και για αυτό το λες;:hmm:

Όχι, αλλά η δουλειά μου είναι τέτοια που βλέπω ποια είναι τα ζημιάρικα κινητά. Και αυτό δεν είναι.

(Δεν είναι βέβαια και δημοφιλές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μάλιστα.
Αξίζει λες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Μάλιστα.
Αξίζει λες;:hmm:

Κοίτα, εμένα γενικά δε μου λέει τίποτα, ούτε σαν ομορφιά, ούτε σαν χαρακτηριστικά. Αλλά περί ορέξεως και χρημάτων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για δεύτερη το θέλω και μάλιστα για λύση σύντομη καθώς έχω μείνει χωρίς τηλέφωνο.
Για 80 ευρώ λες να αξίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Για δεύτερη το θέλω και μάλιστα για λύση σύντομη καθώς έχω μείνει χωρίς τηλέφωνο.
Για 80 ευρώ λες να αξίζει;

Με επιδότηση λες ε;;; Για 80 καλή είναι, έχει και την καμερούλα της και το ραδιοφωνάκι της... Νταξ' :)

Ε, αν τη θες και για δεύτερη μην το πολυσκέφτεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με επιδότηση λες ε;;; Για 80 καλή είναι, έχει και την καμερούλα της και το ραδιοφωνάκι της... Νταξ' :)
Ναι με επιδότηση.
Έχει και κάρτα μνήμης, Bt, irda, fm radio...
Καλό το βλέπω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ναι με επιδότηση.
Έχει και κάρτα μνήμης, Bt, irda, fm radio...
Καλό το βλέπω.:worry:

Αν η πρώτη σου είναι καλή δεν είναι ανάγκη και η 2η να είναι super. Εγώ έχω 2, αλλά αν ήταν να πάρω καμία 2η καινούρια θα έπαιρνα κανένα Nokia 2610 ή 2626 που είναι πολύ απλές, αφού η 1η μου είναι Ν80.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν η πρώτη σου είναι καλή δεν είναι ανάγκη και η 2η να είναι super. Εγώ έχω 2, αλλά αν ήταν να πάρω καμία 2η καινούρια θα έπαιρνα κανένα Nokia 2610 ή 2626 που είναι πολύ απλές, αφού η 1η μου είναι Ν80.
Είναι πολύ απλά αυτα που λες. Ούτε μια κάμερα, ούτε ένα ραδιόφωνο, μόνο για τηλεφωνήματα...
Δε θέλω κάτι τόσο απλό...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
σαν συσκευη ειναι αρκετα εως πολυ πλουσια σε εσωτερικα χαρισματα για την ταξη ("mid range" συσκευες) που απευθυνεται.
Η ποιοτητα κατασκευης ειναι μετρια προς το καλη...(Δεν ξερω αν αργοτερα θα εχει τριξηματα.Προσωπικα περα απο την πλλακα τα "τριξηματα και τον τζογο πιο πολυ τον φοβαμαι στις ακριβες συσκευες της ΝΟΚΙΑ.Τεσπα.)
Η εμφανιση του ναι μεν ειαι κλασσικη, αλλα στις φωτο αδικειται.Live ειναι πιο ομορφη.
Προσωπικα πιστευω πως σαν δευτερη συσκευη θα σε ικανοποιησει απολυτα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
σαν συσκευη ειναι αρκετα εως πολυ πλουσια σε εσωτερικα χαρισματα για την ταξη ("mid range" συσκευες) που απευθυνεται.
Η ποιοτητα κατασκευης ειναι μετρια προς το καλη...(Δεν ξερω αν αργοτερα θα εχει τριξηματα.Προσωπικα περα απο την πλλακα τα "τριξηματα και τον τζογο πιο πολυ τον φοβαμαι στις ακριβες συσκευες της ΝΟΚΙΑ.Τεσπα.)
Η εμφανιση του ναι μεν ειαι κλασσικη, αλλα στις φωτο αδικειται.Live ειναι πιο ομορφη.
Προσωπικα πιστευω πως σαν δευτερη συσκευη θα σε ικανοποιησει απολυτα.;)
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου...:D
Αυτό για το τζόγο και τα τριξίματα και εγώ το φοβαμαι περισσότερο στις ακριβότερες ΝΟΚΙΑ συσκευές παρά στις οικονομικές.;)
Το είχες ποτέ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top