Δίπλωμα οδήγησης

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν μου σβήνει απλά δεν έχω βρει ακόμη ακριβώς σε ποιό σημείο της διαδρομής του συμπλέκτη γίνεται η αποσύμπλεξη....εκεί ειναι το πρόβλημά μου.Θέλω δουλειά.

Ακομα καλυτερα αμα δε σου σβηνει! Εισαι σε καλο δρομο!
Με λιγη δουλιτσα μια χαρα θα εισαι.Μονο οταν παρεις τον αερα του αυτοκινητου μην αρχισεις τα πολλα γκαζια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
www.drivingschool.gr

αρχισα να του μιλαω για την αθηνα τι παιζει με το λαδωμα...

κ μου ειπε οτι παλοια δουλευε αθηνα κ ακριβος για αυτον τον λογο εφυγε,λεει οτι τα εκπεδευτηρια εκει μονο εκτιπωτη για διπλωματα δεν εχουν κ οτι την ωρα της εξετασεις μονο το τιμονι δεν γυρνουσε αυτος τοτε ηταν απλα δασκαλος κ την μιζα την επερνε το αφεντικο του αυτος τιποτα....

κ του απανταω δηλ. εδω δεν παιζει τιποτα τετειο?

κ μου ειπε οχι βεβαια...τσατισμενος(τον καλουλη!!!!!!)
επισης μου ειπε οτι αν δεν λαδωσεις στην αθηνα δυσκολα περνας...
κ να προσεξεις αν τυχον κ εισαι πολυ καλη κ λαδωσεις ισως ο ιδιοκτητης της σχολης δεν τα δωσει στον εξεταστη με την ελπιδα να σε περασει... κ να παρει ολα αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ακομα καλυτερα αμα δε σου σβηνει! Εισαι σε καλο δρομο!
Με λιγη δουλιτσα μια χαρα θα εισαι.Μονο οταν παρεις τον αερα του αυτοκινητου μην αρχισεις τα πολλα γκαζια. ;)

Δεν μου αρέσει να τρέχω αλλά μου αρέσει να έχω στο μέλλον ένα αυτοκίνητο με καλά αποθέματα ροπής.Για μένα τα πάντ αείναι η επιτάγχυνση και όχι η ταχύτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πραγματικές απαντήσεις από εξετάσεις για δίπλωμα οδήγησης στην Καλιφόρνια:

Ερώτηση: Φρενάρεται αν δείτε ένα τυφλό να περνά τον δρόμο;
Απάντηση: Γιατί; Δεν μπορεί να δει την πινακίδα μου.

Ε: Ποιος έχει το δικαίωμα να προχωρήσει πρώτος, όταν τέσσερα οχήματα φτάνουν
ταυτόχρονα σε μια διασταύρωση;
Α: Ο οδηγός του φορτηγού που έχει ένα αυτοκόλητο στο παμπρίζ του που γράφει:
"Τα όπλα δεν σκοτώνουν. Εγώ σκοτώνω".

Ε: Όταν οδηγείτε μέσα σε ομίχλη, τι θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε;
Α: Το αμάξι.

Ε: Τι αλλαγές θα προκληθούν στην ζωή σας, αν δεν μπορείτε πλέον να οδηγείτε
νόμιμα;
Α: Θα αναγκαστώ να οδηγώ παράνομα.

Ε: τι πρέπει να θυμάστε όταν προσπερνάτε ή σαν προσπερνάν;
Α: Να έχω οπτική επαφή με την/τον οδηγό και να της/του κλείσω το μάτι αν
είναι όμορφη/όμορφος.

Ε: Ποια η διαφορά μεταξυ του πορτοκαλί και του ερυθρού σηματοδότη;
Α: Το χρώμα
Ε: Πως αντιμετωπίζεται την κυκλοφοριακή συμφόρηση;
Α: Με σκληρά παραισθησιογόνα κατασκευάσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πραγματικές απαντήσεις από εξετάσεις για δίπλωμα οδήγησης στην Καλιφόρνια:

Ερώτηση: Φρενάρεται αν δείτε ένα τυφλό να περνά τον δρόμο;
Απάντηση: Γιατί; Δεν μπορεί να δει την πινακίδα μου.

Ε: Ποιος έχει το δικαίωμα να προχωρήσει πρώτος, όταν τέσσερα οχήματα φτάνουν
ταυτόχρονα σε μια διασταύρωση;
Α: Ο οδηγός του φορτηγού που έχει ένα αυτοκόλητο στο παμπρίζ του που γράφει:
"Τα όπλα δεν σκοτώνουν. Εγώ σκοτώνω".

Ε: Όταν οδηγείτε μέσα σε ομίχλη, τι θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε;
Α: Το αμάξι.

Ε: Τι αλλαγές θα προκληθούν στην ζωή σας, αν δεν μπορείτε πλέον να οδηγείτε
νόμιμα;
Α: Θα αναγκαστώ να οδηγώ παράνομα.

Ε: τι πρέπει να θυμάστε όταν προσπερνάτε ή σαν προσπερνάν;
Α: Να έχω οπτική επαφή με την/τον οδηγό και να της/του κλείσω το μάτι αν
είναι όμορφη/όμορφος.

Ε: Ποια η διαφορά μεταξυ του πορτοκαλί και του ερυθρού σηματοδότη;
Α: Το χρώμα
Ε: Πως αντιμετωπίζεται την κυκλοφοριακή συμφόρηση;
Α: Με σκληρά παραισθησιογόνα κατασκευάσματα.

:rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Κορυφαιο!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως επιμένω Αθήνα δεν λαδώνουν όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Εμένα ο δάσκαλός μου είχε πει ότι λίγοι είναι αυτοί που δε λαδώνοντα (φυσιολογικό). Πάντως σε εμένα έτυχαν, ο ένας να λαδώνεται και ο άλλος όχι.

Εγώ δεν το κρύβω, λάδωσα (δλδ η συμφωνία ήταν ότι αν περνούσα, θα τα έπαιρνα ΟΛΑ ο ένας εξεταστής - δλδ έπρεπε να ξεγελαστεί αυτός που δεν τα έπαιρνε, που το είχε καταλάβει ότι ο πρώτος τα έπαιρνε), όχι γιατί δεν ήμουν καλή, αλλά γιατί δεν είχε νόημα στην προκειμένη περίπτωση, να κοπώ και να ξαναδίνω κλπ κλπ. Δεν είχα καθόλου περιθώρια χρόνου, ούτε για μαθήματα, ούτε για εξετάσεις επιπλέον.

Τέσπα, τώρα περιμένω την ώρα και τη στιγμή που θα πάρω αυτοκίνητο ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!! Αχ, πότε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~

Νεοφερμένος

Η ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
με αγχωσατε!!:/:
θα ξεκινησω το σεπεμβρη μαθηματα οδηγησης και το ειχα παρει πολυ χαλαρα το θεμα.. θα παω - θα τα μαθω -θα δωσω -θα το παρω.. απλα πραγματα
ειχα ακουσει ιστοριες περιεργες βεβαια αλλα εγω σ τον κοσμο μου!!
ειμαι Αθηνα και απο καταλαβαινω απο τα λεγομενα σας αν δε λαδωσω διπλωμα δεν παιρνω σε αυτη τη ζωη (ουτε στην επομενη!):worry: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
με αγχωσατε!!:/:
θα ξεκινησω το σεπεμβρη μαθηματα οδηγησης και το ειχα παρει πολυ χαλαρα το θεμα.. θα παω - θα τα μαθω -θα δωσω -θα το παρω.. απλα πραγματα
ειχα ακουσει ιστοριες περιεργες βεβαια αλλα εγω σ τον κοσμο μου!!
ειμαι Αθηνα και απο καταλαβαινω απο τα λεγομενα σας αν δε λαδωσω διπλωμα δεν παιρνω σε αυτη τη ζωη (ουτε στην επομενη!):worry: :worry: :worry:

Όλα σχετικά είναι:Μπορεί να πέσεις σε καλό δάσκαλο και να μη χρειατεί να λαδώσεις!Πάντως μην αγχώνεσαι από τώρα!Έχεις καιρό!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σημερα δινω σηματα αλλα δεν εχω διαβασει μια!
και παιζει και να μην παω καν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν τα εχεις περασει ρε? εμεις εδω αν δεν περασουμε τα σηματα δεν κανουμε μαθηματα οδηγησεις:P

σημερα εχω παλι μαθημα... στης 5 πρωτη φορα απογευμα:worry:

πηγαινε ρε ποτε δεν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι σε εμας δεν υπαρχει περιορισμος...
μπορεις να κανεις ταυτοχρονα θεωρητικα και πρακτικα για να κερδιζεις χρονο...
χμ, μπορει και να παω, δε το εχω αποφασισει ακομα.
αλλα δεν εχω διαβασει ΤΙΠΟΤΑ... και ειναι σχεδον σιγουρο οτι 3 λαθη τα χω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω το πήρα το δίπλωμα πριν 3-4 χρόνια αλλά δεν οδηγώ:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
εγω το πήρα το δίπλωμα πριν 3-4 χρόνια αλλά δεν οδηγώ:rant:

γιατί νομίζεις αυτοί που είναι έξω στους δρόμους ξέρουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
δεν οδηγώ γιατί δεν έχω αυτοκίνητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
δεν οδηγώ γιατί δεν έχω αυτοκίνητο.

κι εγώ που έχω τι το κάνω... παρκαρισμένο είναι μόνιμα και μου έμεινε και από μπαταρία.

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
και εγω γι αυτό δεν πήρα γιατί δεν το είχα ανάγκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τελικα κοπηκα σηματα.. με τρια λαθη και αδιαβαστη. αντε να τα χιλιασουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν πειραζει βρε γιαννα... εγω στο μαθημα νιωθω οτι τα πηγα σκατα...:(

δεν τα καταφερνω με τον συμπλεκτη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top