Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Να πειράξω τον αδερφό μου....

Δε περνάει μέρα χωρίς να το κάνω...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μια συνήθεια -όχι παράξενη- είναι να κάνω κάθε βράδυ, πριν κοιμηθώ, μπάνιο.
Μετά, όταν βγω, θα βάλω ένα λαδάκι λεβάντα και θα κοιμηθώ γρήγορα γρήγορα.

Όλο αυτό το κάνω απο 7-8 χρονών και μόνο όταν αργώ να γυρίσω σπίτι το βραδυ, δεν το κάνω :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μια συνήθεια -όχι παράξενη- είναι να κάνω κάθε βράδυ, πριν κοιμηθώ, μπάνιο.
Μετά, όταν βγω, θα βάλω ένα λαδάκι λεβάντα και θα κοιμηθώ γρήγορα γρήγορα.

Όλο αυτό το κάνω απο 7-8 χρονών και μόνο όταν αργώ να γυρίσω σπίτι το βραδυ, δεν το κάνω :) .
το λαδι λεβαντας ειναι εξαιρετικο...και ιδιαιτερα χαλαρωτικο ....φοβερο αρωμα...:) εγω εχω τη συνηθεια να εχω σακουλακια λεβαντας κατω απο το μαξιλαρι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το λαδι λεβαντας ειναι εξαιρετικο...και ιδιαιτερα χαλαρωτικο ....φοβερο αρωμα...:) εγω εχω τη συνηθεια να εχω σακουλακια λεβαντας κατω απο το μαξιλαρι...;)

Όντως..Απίστευτα χαλαρωτικό!
Εγώ βάζω στα συρτάρια των ρούχων μου σακουλάκια με λεβάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εμένα η αγαπημένη μου συνήθεια είναι η προπόνηση. Δεν είναι ότι είμαι πρωταθλήτρια τίποτα τέτοιο, απλά θέλω να πηγαίνω καθημερινά. Χάνω σπάνια προπονήσεις, και σήμερα που βγήκα απο ελαφρα υπερκόπωση και η μαμά μου δεν με αφήνει να πάω έχω τρελαθεί. Μαλώσαμε αλλά και πάλι τίποτα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κάθε απόγευμα μετά τη δουλειά, και μετά το φαγητό, κατευθείαν στο ίντερνετ, με ξεκουράζει από το άγχος της δουλειάς, με ενημερώνει, και ξεφεύγω έτσι από την ένταση της ημέρας! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
H αγαπημένη μου συνήθεια είναι να τρώω κάθε βράδυ μερέντα!!Αχχχχ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια μμμ
Λοιπόν πρώτα πρώτα ο πρωινός καφές...τον αγαπάω απλά!
Μαζί με τον πρωινό καφέ ανοίγω και την τηλεόραση στους Λυριτζή-Οικονόμου(το κάνω από την 1η γυμνασίου)
Το internet γιατί ενημερωνόμαι.
Λύνω σταυρόλεξα και διαβάζω βιβλία(ή το ένα ή το άλλο ποτέ δεν τα προλαβαίνω και τα δυο μέσα στην ίδια μέρα)
Και κάτι το οποίο μάλλον είναι εμμονή παρά συνήθεια,να γράφω στην ατζέντα μου οτιδήποτε έχω να κάνω μέσα στη μέρα(ακόμα και το να βάλω πλυντήριο ή να ποτίσω τα λουλούδια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν παιζει να κανω οτιδηποτε αν δεν κατσω εστω και ενα λεπτο το pc, και τιποτα να μην εχω να κανω μου φτανει να του βαλω τον κωδικο και να το αφησω να φυγω.
Επισης αν και αναγκαιο, λατρευω την πρωτη πρωΐνη επισκεψη στην τουαλετα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αγαπημενες καθημερινες συνηθειες

1.Ένας καφές ή μια ζεστή σοκολάτα το πρωί
2.Να λύσω ένα sudoku τουλάχιστον πριν πάω σχολείο
3.Να μιλήσω λιγάκι στο τηλέφωνο με τον φίλο μου
4.Να ακούω μουσική την ώρα που διαβάζω
5.Ο μεσημεριανός ύπνος : ξυπνάς και δεν ξέρεις τι μέρα είναι,τι ώρα,ποια χρονιά, όμως έχεις ξεκουραστεί στο έπακρο
6.Να δω Sex&The City πριν κοιμηθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια μμμ
Λοιπόν πρώτα πρώτα ο πρωινός καφές...τον αγαπάω απλά!
Μαζί με τον πρωινό καφέ ανοίγω και την τηλεόραση στους Λυριτζή-Οικονόμου(το κάνω από την 1η γυμνασίου)
Το internet γιατί ενημερωνόμαι.
Λύνω σταυρόλεξα και διαβάζω βιβλία(ή το ένα ή το άλλο ποτέ δεν τα προλαβαίνω και τα δυο μέσα στην ίδια μέρα)
Και κάτι το οποίο μάλλον είναι εμμονή παρά συνήθεια,να γράφω στην ατζέντα μου οτιδήποτε έχω να κάνω μέσα στη μέρα(ακόμα και το να βάλω πλυντήριο ή να ποτίσω τα λουλούδια!)

Ομοιότητα μέχρι τελείας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit1999

Νεοφερμένος

Η kit1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να μπαινω στο ιντερνετ. Οταν διαβαζω βιβλια πολλες φορες με επηρρεαζουν και συμπεριφερομαι σαν τους χαρακτηρες! Το ιδιο συμβαινει και στις ταινιες... Πολλες φορες με παιρνει ο υπνος με το μπουρνουζι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Οι αγαπημένες μου συνήθειες είναι:
Πρωι: διαβασμα των email μου και βλέπω πάντα τον καιρό (για να ντυθώ κατάλληλα για το υπόλοιπο της ημέρας), παιχνίδι με τον γάτο μου (ποιός μπορεί να αντισταθεί σε ένα γατί που γουργουρίζει το πρωι και αναζητά χάδια;;; ), τρέξιμο για 20 λεπτα παρέα με mp3 player (δεν υπάρχει πιο υπέροχη αίσθηση από το να σε χτυπάει ο φρέσκος και κρύος αέρας το πρωι στο πρόσωπο και να ακούς μουσική μέταλ)
Μεσημέρι: Διάβασμα εφημερίδας και επιστημονικών άρθρων, σερφάρισμα στο fb
Απόγευμα: Περίπατος δίπλα στην θάλασσα ή στο δάσος (τραβώντας φωτογραφίες αν το επιτρέπει ο καιρός).
Βράδυ: χαλάρωση διαβάζοντας manga και ενίοτε παρακολουθόντας κάποιο επεισόδιο anime,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Να τσιρίζω καθε φορά που βλέπω αδέσποτο γατάκι. Τρέχω κοντά φωνάζοντας "δεινοσαυρακιιιιι" και με κοιταν οι περαστικοι. :P Επίσης αλλη αγαπημενη συνηθεια είναι να ανάβω σπίρτα το ενα μετά το αλλο ενώ είμαι στο πάρκο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Να ανάβω τα φώτα σε όλα τα δωμάτια το βράδυ. (θέλει να με σφάξει η μάνα μου)
Όταν κοιμάμαι να έχω αγκαλιά δύο μαξιλάρια πάντοτε, και να κάνω πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Έχω την ψευδαίσθηση ότι κερδίζω χρόνο έτσι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Να πλένω το πρόσωπο μου.....
Το πρώτο που κάνω όταν ξυπνάω,
το πρώτο που κάνω όταν επιστρεφω απ΄έξω στο σπίτι,
το πρωτο που κάνω μετά από super φασίνα,
το πρωτο που κάνω μετά το θαλασινό μπάνιο
και η λίστα συνεχίζεται.....:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να κάθομαι το απογευματάκι με ένα καφέ κι ένα βιβλίο συντροφιά...
Και τώρα που έχει και κρύο, με το τζάκι αναμμένο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
καθε πρωι ενοιγω τερμα τα παραθυρα στο δωματιο μου για να δω πως ειναι εξω ο καιρος και γενικα μου αρεσουν τα παντα ετσι οπως ειναι το πρωι...και μετα το μεσημερι,με το που γυρναω σπιτι αναβω ενα αρωματικο κερι για να μυριζει ολο το δωματιο καθε φορα που μπαινω μεσα:)
ε,και μετα τα γνωστα!λιγο καψιμο στο στεκι και στο φβ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να περπατάω στη μέση του δρόμου, όταν γυρίζω αργά το βράδυ στο σπίτι και δεν κινείται τίποτα. Όσο πιο κεντρικός ο δρόμος, τόσο πιο μεγάλη η ευχαρίστησή μου. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μπάνιο με το που ξυπνάω.Μουσική όση ώρα είμαι στο σπίτι.Γυμναστική το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top