Προσεχείς συναυλίες!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο Ρέμος θα έρθει στις 14 του Ιούλη στο στάδιο του Διαγόρα στην Ρόδο για συναυλεία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Hakuna Matata οχι μονο φοβερή ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ηταν....

Μetallica......φωνη απο τα παλια.....παιξανε σχεδον όλα τα καλυτερα τους κοματια και το βασικοτερο....Μεινανε με ανοιχτο το στόμα απο το πλήθος(σε αριθμο και σε διασκεδαση):clapup:


Θελω κιαλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
do you want more?
yeah
do you want more?
yeah
you don't want more. you need more..of this..

Ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ανατριχιάζω μόνο με τη σκέψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
"Metallica loooooves you Athens"!
Καλά θεός ο James :D
Μας αποχαιρετούσαν κανά 10λεπτο, δεν έλεγαν να κατέβουν απ τη σκηνή. Και σε κάποια φάση που ήταν αγκαλιασμένοι είπε ο James στον Lars: "I can't believe it, I can't believe it" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
αχ δεν μπορω δεν μπορω θα βαλω τα κλαματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αφου ειμαστε και γ@μω τα κοινα.

Ρε δεν το περιμενει κανεις απο την Ελλαδα να μαζευει τοσο κοσμο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το καλό είναι ότι μετά από τέτοια αντίδραση μάλλον θα ξαναέρθουν σύντομα.. ίσως και στην περιοδεία για το νέο album όπως είπε ο Lars.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μεταξυ μας ρε ιφριτ... εγω δεν θελω να βγαλουν αλλο αλμπουμ... Και η συναυλια χτες ηταν τοσο καλη γιατι ηταν σχεδον ολα παλια κομματια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Γιατί θέλω εγώ νομίζεις;
Αν και κοίταξε, εμένα μου αρέσει και το Load και το Reload. Αν είναι στο ύφος τους, ψιλο-stoner φάση και τα λοιπά έχει καλώς. Θα γουστάρω. Αν είναι St. Anger καλύτερα να μη το βγάλουν :P
Πάντως όταν έρθουν θα πάω ξανά, θα ανεχτώ λίγα απ' τα καινούρια κομμάτια αν είναι να ξαναζήσω το χθεσινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Οχι εμενα μου αρεσανε μεχρι το Black. Μετα μεταλλαχτηκανε. Δεν λεω, και το Load και το Reload εχουν καποια καλα κομματια αλλα δεν ειναι Metallica ρε παιδι μου. Τεσπα δεν το συζητω, κι εγω θα ξαναπαω αν και φοβαμαι οτι συναυλιες σαν τις χτεσινες δεν επαναλαμβανονται.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλά εννοείται πως δε σου θυμίζουν Metallica :P Αλλά αν τους δεις ξεχωριστά είναι πολύ καλοί δίσκοι και οι 2. Και έχουν και κάποια κομμάτια ιδανικά για live (Fuel πχ) Κι εγώ είπαμε θα ξαναπάω ό,τι και να γίνει :D
Περίμενα τόσα χρόνια αυτή τη συναυλία και δε χόρτασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε παιδια και τι ειναι οι Μεταλικα για να μην αλλαξουν ; Πολλα συγκροτηματα κανουν αλλαγες και ειναι φυσιολογικο και υγιες. Αλλωστε ανθρωποι τα γραφουν, οχι υπολογιστες. Μια χαρά αλμπουμ ηταν τα Load/Reload. Ενταξει το St.anger ηταν μαλλον κατι που επρεπε να βγει απο μεσα τους, μια και συμφωνα και με το ντοκυμαντερ ειχαν καποια προβληματα, ποιος ξερει.

Πιστευω και ελπιζω το νεο αλμπουμ δε θα πολυσχετιζεται με st.anger.Και ελπιζω να ερθουν και Ελλαδα παλι γιατι δε μπορεσα να παω να τους δω φετος. (τους ειδα ομως την προηγουμενη φορα και ειχαν κανει μια καταπληκτικη συναυλια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω τι λετε, εγω θα ηθελα να εμενα για παντα στο Teravibe και οι Metallica να παιζουν... Ειχα πηδηξη μεσα στον χορο για τα ακριβα εισιτιρια και εφτασα πρωτη σειρα.... ο James και ακριβος απενταντνι του εγω, πρωτος-πρωτος, στα 2-3 μετρα....
Και τα τραγουδια απο την μια χαρικα γιατι δεν παιξανε καινουργια, μονο το Fuel και το Memory Remains που μου αρεσουν πολυ σαν τραγουδια, και ιδικα για live, αλλα απο την αλλη δεν παιξανε το Harwester που ειναι το αγαπημενο μου, το Jump in the fire που ειναι το αγαπημενο της κοπελας μου (καλα αυτο ουτος η αλλος δεν το παιζουν εδω και χρονια) και αλλα τραγουδια που μου αρεουν πολυ και συνιθος τα παιζουν... Αλλα και παλι παιξανε το Justice οποτε...
Απλα δεν μπορω να την βγαλω αυτην την συναβλια απο το μυαλο μου...
Σε μια φαση που καπιος παιταξε ενα κ*λ*χαρτο δεν ξερω ποσοι το προσεξατε, τον κοιταει ο James με μια κακια.... Ολα τα λευτα!!!!!!!!! Επρεπε να το βγαλει καπιος φοτογραφια αυτο το πραγμα! Απλα θεος!

Οσο για το κοινο, οσοι πηγανε και σε Sabbath και σε Metallica καταλαβαν τεραστια διαφορα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
τον κοιταει ο James με μια κακια.... Ολα τα λευτα!!!!!!!!! Επρεπε να το βγαλει καπιος φοτογραφια αυτο το πραγμα! Απλα θεος!
Φάνηκε ότι του είπε και "fuck you" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρεπει να πηγε να του βγαλει και κολοδαχτυλο αλλα δεν μπορουσε γιατι δεν ειχε αρκετα μεγαλη παυση στην κιθαρα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Άχετο... Μήπως ξέρετε πότε είναι η συναυλία του Πλιάτσικα στην Αθήνα???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Άχετο... Μήπως ξέρετε πότε είναι η συναυλία του Πλιάτσικα στην Αθήνα???:redface:

Ωχ! Λυπάμαι αλλά θα σε στεναχωρήσω γιατί η συναυλία του Πλιάτσικα στην Αθήνα έγινε στις 29 Ιουνίου στο θέατρο Λυκαβηττού.

Η συναυλία είχε δύο άξονες: Τα τραγούδια του, απ' το '90 μέχρι σήμερα και απ' την εποχή των Πυξ Λαξ μέχρι τα προσωπικά του Άλμπουμ, μοιραστηκαν σε κλασικό ήχο, όπως έγινε στις δυο sold out συναυλίες στο Μέγαρο Μουσικής που αποτυπώθηκαν σε cd "Ταξιδεύοντας με άλλο ήχο", και σε αμιγώς ηλεκτρικό ήχο με την καινούρια πρόταση και φρέσκο αέρα που έφερε το "ΟΜΝΙΑ", γι' αυτό και η παράσταση ονομάστηκε "Ταξιδεύοντας με ήχο... ΟΜΝΙΑ".

Πάντως θα δώσει συναυλίες σε όλη την Ελλάδα φέτος παρέα με τον Βασίλη Καζούλη οπότε κάπου θα τον πετύχεις!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ωχ! Λυπάμαι αλλά θα σε στεναχωρήσω γιατί η συναυλία του Πλιάτσικα στην Αθήνα έγινε στις 29 Ιουνίου στο θέατρο Λυκαβηττού.

Η συναυλία είχε δύο άξονες: Τα τραγούδια του, απ' το '90 μέχρι σήμερα και απ' την εποχή των Πυξ Λαξ μέχρι τα προσωπικά του Άλμπουμ, μοιραστηκαν σε κλασικό ήχο, όπως έγινε στις δυο sold out συναυλίες στο Μέγαρο Μουσικής που αποτυπώθηκαν σε cd "Ταξιδεύοντας με άλλο ήχο", και σε αμιγώς ηλεκτρικό ήχο με την καινούρια πρόταση και φρέσκο αέρα που έφερε το "ΟΜΝΙΑ", γι' αυτό και η παράσταση ονομάστηκε "Ταξιδεύοντας με ήχο... ΟΜΝΙΑ".

Πάντως θα δώσει συναυλίες σε όλη την Ελλάδα φέτος παρέα με τον Βασίλη Καζούλη οπότε κάπου θα τον πετύχεις!! ;)

Κλαψ!!!! Δεν πειράζει.. κάπου θα τον ακούσω!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Metallica... εμπειρια ζωης! Τους ειχα δει και το 99 ενω το 93 ημουν σχεδον διπλα στο γηπεδο της Νεας Σμυρνης που ειναι το σπιτι μου, αλλα ακομα δεν ακουγα metal τοτε...

Δεν ξερω τι να πω για αυτην την συναυλια... Τα λογια ειναι περιττα. Θα πηγαινα παντως ανετα και εξωτερικο για να τους δω.

Η στιγμη που μου εμεινε περισοτερο ειναι οταν περασα μπροστα απο τον James (εγω περνουσα εκεινη την ωρα στο ενδιαμεσο της σκηνης και του κοσμου και ο James ηταν ακρη ακρη στην σκηνη) σε αποσταση μισο μετρο απο μενα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top