Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2012 )

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να βρω κουράγιο και όρεξη να διαβάσω γιατί η ύλη τρέχει και εγώ κάθομαι και την κοιτάω. +
Να γράψω καλά στις Πανελλήνιες και να περάσω σε κάποια σχολή που μου αρέσει. -
Να πάρω την απόφαση να ξαναδώσω αν δε τα παω καλά. +
Να γνωρίσουν κάποια στιγμή οι γονείς μου τον Γιάννη, καιρός είναι νομίζω. +
Να δουλέψω το καλοκαίρι για να μην επιβαρύνω κι άλλο τους γονείς μου. -
Να περάσω όσο καλύτερα μπορώ. +
Να παω στην Ιταλία. -
Να χάσω 5,6,7 κιλά. +
Να ψηλώσω(σίγουρα). -
Να ερθω εδώ τέλη δεκεμβρίου και να τα τικάρω όλα τα παραπάνω. -

μπορεί να μην είναι τέλη δεκεμβρίου, αλλά δε βαριέσαι.:redface:
Πάμε για το 2012 δυναμικά σε έναν μήνα πάνω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
1) Υγεία!!
2) Δίαιτα!! :P
3) Να περάσω Αγγλική :inlove:
4) Να βελτιωθώ σαν άνθρωπος, I guess :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Βασικά, να επιβιώσουμε .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwnnaki

Νεοφερμένος

Η ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
να βγαλω κανενα καλο βαθμο στο τριμηνο γτ δν εχω καμια ορεξη τη μουρμουρα της μανας μου!!! :rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Heyyy, είναι περσινό αυτό το θέμα. Εκτός κι αν αλλάξει ο τίτλος και γίνει κάτι πιο γενικό.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Heyyy, είναι περσινό αυτό το θέμα. Εκτός κι αν αλλάξει ο τίτλος και γίνει κάτι πιο γενικό.:hmm:
Moved. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γενικός στόχος: τα πρόβατα να φάνε τους λύκους!

Τους προσωπικούς μου θα τους γράψω αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..

Πλέον...

Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για του χρόνου το μόνο που θέλω είναι λιγότερο άνχος γιατί η πίεση βάρεσε κόκκινο φέτος και σιγά σιγά να αρχίσει με το καλό το 3ο να πρασινίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
το 5ο δεν το βλέπω να γίνεται.... ;)

1)να γράψει η αδερφή μου καλά στις πανελλήνιες
2)να βγάλω καλό βαθμό στο τέλος
3)να μάθω να κάνω κανένα φαγητό της προκοπής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
νεος στοχος:
να πάψει ο κόσμος να λέει βλακείες στον εαυτό του, πως τάχαμου κάτι θα αλλάξει φέτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
νεος στοχος:
να πάψει ο κόσμος να λέει βλακείες στον εαυτό του, πως τάχαμου κάτι θα αλλάξει φέτος :P



δεν ειναι κακο να βαζεις στοχους μερικες φορες,ακομα κι οταν δεν πραγματοποιουνται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μόνο που εύχομαι είναι να έχω καλή διάθεση και υγεία -εγώ και οι άνθρωποί μου.
Όλα τ' άλλα θα τα παλέψουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλά να είμαστε και στόχους θα βάλουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Nα περάσω στη σχολή που θέλω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis

Νεοφερμένος

Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πρώτα από όλα να έχω υγεία εγώ και όλος ο κόσμος,αλλά δυστυχώς αυτό δεν είναι στόχος αλλά αποτέλεσμα και δυστυχώς τους παράγοντες
που το καθορίζουν κατά μεγάλο βαθμό δεν τους ελέγχουμε.
Σαν στόχους θα ήθελα να προσαρμοστώ καλύτερα στην σχολή μου σαν πρωτοετής,και να καταφέρω να περάσω τα μαθήματα καταρχήν.
Να ταξιδέψω σε περισσότερα μέρη από πέρυσι.
Να μάθω καλύτερα την τέχνη της επικοινωνίας.
Να κάνω περισσότερη γυμναστική μέσω κολυμβητηρίου.
Να διαβάσω περισσότερα βιβλία από πέρυσι.
Και μέσα από μικρά και μεγάλα πράγματα να είμαι καλύτερος του χρόνου από φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στοχος: Να έχω πιεί πάνω από χίλιους φραπέδες μέχρι το 2013. :redface:
dream large!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
να μοιασω στο ινδαλμα μου την τιτανομεγιστη:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγω και οι ανθρπωποι που αγαπω να εχουν υγεια και να'ναι ασφαλεις.
Να γινω πιο δυνατη και να αποκτησω αυτοπεποιθεση:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
1) Να δώσω επιτέλους την δέουσα προσοχή στην σχολή μου, γιατί παρατράβηξε το θέμα...:/:

2) Να κάνω κάτι με το μυαλό μου, γιατί έχει σοβαρά προβλήματα...:/:

3) Να ελέγχω καλύτερα τα νεύρα μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top