Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρα οχι στη καλύτερη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Splatc7

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ΓΑΜΑΤΗ αν και λιγο παραξενη,αρχιζει σιγα σιγα το πανεπιστημιο,καινουριες εμπειριες καινουριοι φιλοι,ατομα και γενικα μια μεγαλη αλλαγη
for better or for worst,I DO:P
Μια χαρα εισαι εσυ!! Ευχομαι τα καλυτερα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλήθεια.... σε περίεργη!!!
χρωστάω όπως πολλοίς κόσμος...
Δεν μπορώ να τα βγάλω πέρα...
Δεν έχω να πάρω pampers αρκετές φορές...
ούτε καν γάλα...
με τρελαίνει αυτό....
Αλλά δόξα το Θεό.... έχω την δουλειά μου αλλά δεν φτάνουν...
Εχω τον άντρα μου που λατρεύω....
και τον Γιο μου...

ΚΑτα τα άλλα καλά μωρε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Σε φάση στοχασμού για τα πάνω-κάτω που έρχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Σε φαση σχεδιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Baby Lee

Νεοφερμένος

Η Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Σε φαση αφασικη και παρα φυσιν φυσιολογικη.

(φυσα θαλασσα πλατια, να μας πας στα περα μερη..)

Φαση αντιφασης μεγιστης και τρομεροτατης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γάμησε τα όμως :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
όχι και τόσο καλή...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aria89

Νεοφερμένος

Η aria89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Σε περιεργη φαση...
Αποφοιτησα τον Σεπτεμβρη, παραλληλα ψαχνω δουλεια, σκεφτομαι και τις Πανελληνιες, εχω και ενα θεμα υγειας...
Αλλα παρολα αυτα αισθανομαι αισιοδοξη και με φουλ αυτοπεποιθηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πιο ισορροπημένη από ποτέ...
Πέρασα δύο χρόνια λίγο ζόρικα αλλά τώρα νιώθω υπέροχα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μακαρι να ξερα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Καλη...νομιζω.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ειμαι χαλια......χανω τον εαυτο μου καθημερινα..σε αυτο εχει προστεθει και το αγχος των πανελληνιων!!εδω και εναμιση χρονο δεν μπορω να πω οτι ειμαι καλα!ειμαι ευαλωτος....και απλως οχι εγω!φιλους δεν εχω.....απλως υποκρινομαι οτι ολα ειναι οκ!!!!!για να μην δημιουργω και εριδες με τον κοινωνικο μου περιγυρο!!!ευχομαι να βελτιωθει η κατασταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ευχομαι να βελτιωθει η κατασταση!


Και να μην βελτιωθεί, στα παλιά παπούτσια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ε δεν είμαι και στα καλύτερα μου. Αυτό το στρες θα με φάει :/: Μαζεύω, μαζεύω...καμια ώρα θα εκραγώ και θα έχουμε τρεχάματα :worry::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Και να μην βελτιωθεί, στα παλιά παπούτσια σου.
πιστεψε με,οσο και να εχω προσπαθησει να μην ασχολουμαι,δεν μπορω αλλο κουραστηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ημουν και καλυτερα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χαλια.χαλια.χαλια...!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
είμαι σε φάση π/2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
φέτος πέρασα στη σχολή που ήθελα! γι'αυτο ειμαι πολυ χαρουμενη!!! σχεση δεν εχω,αλλα απολαμβανω την ελευθερια μου(οσο υπαρχει-η σχολη αποδειχτηκε πολυ απαιτητικη τελικα!!!) προσπαθω να κανω πραγματα που δεν εκανα πριν και να απολαμβανω ακομα και τα πιο μικρα πραγματα... ειμαι 18, και πιστευω να προλαβω να κανω ολα αυτα που θελω να κανω...ειναι βεβαια και η οικονομικη κριση στη μεση,αλλα καπως θα τη βολεψουμε!!! στο κατω-κατω,οικονομικα σπουδαζω,τι στο καλο???!!!1:P

χαχχαχχα!!! φαν των μαθηματικων,ε?!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top