Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
"Γεια σου, είσαι πολύ όμορφή. Με λένε ***** και έχω τη Σόφτεξ"

Δεν κάνω πλάκα, μου το έχει πει ένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
"Γεια σου, είσαι πολύ όμορφή. Με λένε ***** και έχω τη Σόφτεξ"

Δεν κάνω πλάκα, μου το έχει πει ένας.
ελεοσ το σκεφτηκε πολυ? και το χειροτερο πωσ ειναι δυνατον να πιστευε οτι θα του κατσει κοπελα με τετοια σαχλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
δοκιμασμένες ατάκες

:P:P:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
"Γεια σου, είσαι πολύ όμορφή. Με λένε ***** και έχω τη Σόφτεξ"

Δεν κάνω πλάκα, μου το έχει πει ένας.

Το πήρε χαμπάρι ότι τον έχεις χεσμέ*ο και τι καλύτερο από το να πει ότι έχει βιομηχανία χαρτοποιίας...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η απόλυτη ατάκα με 100% ποσοστό επιτυχιας.
"How are you doin'" απο τον ένα και μοναδικό Joey των Friends!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
''Νομίζω ότι είσαι μια ιδιαίτερη κοπέλα (παύση και ύφος δήθεν βαθυστόχαστο)...χμμ...ειλικρινά,δε ξέρω τι ακριβώς μου συμβαίνει αυτή τη στιγμή αλλά ένιωσα πραγματικά την ανάγκη να σου μιλήσω (χαμόλεγο γλυκό και θανατηφόρο)..τι να πω,είμαι μπερδεμένος...με συγχωρείς (την κοιτάς έντονα και κάνεις πως είσαι ψιλοζαλισμένος και εντέχνως ψιλομπερδεύεις τα βήματα σου καθώς φεύγεις)...δε νομίζω να μου έχει ξανασυμβεί (βγάζεις έναν πολύ κοφτό διακρητικό αναστεναγμό και δείχνεις ειλικρινά μπερδεμένος)....''

Αν δε χαμογελάσει και κολακευτεί πάει η κοσμοθεωρία μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
omg το χεις κανει αυτο το πραγμα και επιασε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
omg το χεις κανει αυτο το πραγμα και επιασε? :P

κακίες :P

εξάλλου ποτέ δε χρειάστηκε να το κάνω.Όλες μου την πέφτουν πρώτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
''Νομίζω ότι είσαι μια ιδιαίτερη κοπέλα (παύση και ύφος δήθεν βαθυστόχαστο)...χμμ...ειλικρινά,δε ξέρω τι ακριβώς μου συμβαίνει αυτή τη στιγμή αλλά ένιωσα πραγματικά την ανάγκη να σου μιλήσω (χαμόλεγο γλυκό και θανατηφόρο)..τι να πω,είμαι μπερδεμένος...με συγχωρείς (την κοιτάς έντονα και κάνεις πως είσαι ψιλοζαλισμένος και εντέχνως ψιλομπερδεύεις τα βήματα σου καθώς φεύγεις)...δε νομίζω να μου έχει ξανασυμβεί (βγάζεις έναν πολύ κοφτό διακρητικό αναστεναγμό και δείχνεις ειλικρινά μπερδεμένος)....''

Αν δε χαμογελάσει και κολακευτεί πάει η κοσμοθεωρία μου :P


καλεεεεεε... ωραίο ακούγεται αυτό!!
δεν λέω, φαίνεται στημένο, αλλά αν το παίξεις καλά,τσιμπάει η άλλη (ειδικά αν είναι χαζή σαν εμένα..:redface:)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
...την κοιτάς έντονα και κάνεις πως είσαι ψιλοζαλισμένος και εντέχνως ψιλομπερδεύεις τα βήματα σου καθώς φεύγεις)...δε νομίζω να μου έχει ξανασυμβεί (βγάζεις έναν πολύ κοφτό διακρητικό αναστεναγμό και δείχνεις ειλικρινά μπερδεμένος)....

Χικ!:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Γιατί βρε παιδιά να βάζουμε και το φλέρτ στις μέρες μας σε καλούπια; Δεν υπάρχουν συγκεκριμένες ατάκες που θα "ρίξεις" μια κοπέλα. Κι αυτό γιατί κάθε κοπέλα είναι ξεχωριστή και διαφορετική. Το γεγονός ότι έτυχε να "πέσει" κάποια με την "τάδε" ατάκα δε μας εξασφαλίζει ότι όλες θα πέφτουν μ'αυτό τον τρόπο. Η άποψή μου είναι ότι πρέπει να είσαι αυθόρμητος,να είσαι ο εαυτός σου. Αν το εκτιμήσει αυτό έχει καλώς.Αλλιώς σε επόμενη. Αυτά για την ώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Στο Ύψιλον
του άνω χείλους σου
η Υποτέλειά μου,
τεκνοποιείται.

και όχι,
μη πάει ο νους σου
στο κακό

να πάει
στο χειρότερο.



^ εγώ με αυτό θα την εβίαζα,
πάνω στο παγκό με τα ποτά.

:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Χμμ,θυμαμαι ενα περιστατικο,το οποιο συνεβη ενω ημουν δευτερα λυκειου..τρελα ερωτευμενη εγω με εναν συμμαθητη για αρκετα χρονια,αλλα εκεινος με προσεξε μετα απο πολυ κοπο και προσπαθεια.Αφου λοιπον ειχα εγκαταλειψει την προσπαθεια και ξεπερνουσα τον χαμενο μου ερωτα,μια κυριακη ημουν στο γηπεδο(γνωστη η τρελα μου με το ποδοσφαιρο και τον ολυμπιακο βολου).Ηταν απο τις εποχες που επαιζε σε μικρη κατηγορια και οι βολιωτες δεν εδιναν και πολυ το παρον οποτε ηταν πανω κατω οι ιδιοι γνωστοι ανθρωποι.
Σε μια φαση,και ενω ηταν ημιχρονο,νιωθω ενα σκουντηγμα απο πισω μου.Ηταν εκεινος(καλα περιττο να πω εμεινα καγελο) και απλα μου εδωσε ενα απ τα ερυθρολευκα χαρτακια που πετιουνται στην κερκιδα οταν αρχιζει ο αγωνας και το οποιο εγραφε ''μετα τον αγωνα,περιμενε με εξω να παμε μια βολτα''.
Νταξει πολυ σουρεαλ για τροπος πεσιματος αλλα εμενα μ αρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngel

Νεοφερμένος

Η @ngel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλεεεεεε... ωραίο ακούγεται αυτό!!
δεν λέω, φαίνεται στημένο, αλλά αν το παίξεις καλά,τσιμπάει η άλλη (ειδικά αν είναι χαζή σαν εμένα..:redface:)

:D
θα τσίμπαγες με κάτι τέτοιο??????απαπα tragic:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε θα πω για τα ωραια, ποικίλλουν άλλωστε, εξαρτάται τη φάση, στη στιγμή, το άτομο κοκ, αλλά δε θα ξεχάσω απο τα μερικά που έχω ακούσει και κάποια σου μένουν. Καποτε ένας σε πέσιμο μου είχε πει'' πωπω ανάφτρα μου'' Ακου ανάφτρα! Τι είμαι, φυτίλι;:upside::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Δε θα πω για τα ωραια, ποικίλλουν άλλωστε, εξαρτάται τη φάση, στη στιγμή, το άτομο κοκ, αλλά δε θα ξεχάσω απο τα μερικά που έχω ακούσει και κάποια σου μένουν. Καποτε ένας σε πέσιμο μου είχε πει'' πωπω ανάφτρα μου'' Ακου ανάφτρα! Τι είμαι, φυτίλι;:upside::giveup:

Αυτός-φυτίλι.Εσύ-ανάφτρα.
Γκε-γκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
δεν έχω διαβάσει όλο το thread, αλλά ένα έχω να πω.. το πιο ξενέρωτο και συνηθισμένο είναι το "έχεις ωραία μάτια"!!!
είναι φράση που αφήνει στον άλλον το περιθώριο -γιατί δεν είναι καθαρά πέσιμο- αλλά πάντα κρύβεται πέσιμο από πίσω! Επίσης μπορείς να το πεις σχεδόν παντού εκτός από ακραίες περιπτώσεις! for the weak!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top