Τα πάντα περι πεθερικών και πεθερόπληκτων!

Ποιά πρέπει να κυριαρχεί στην καρδιά ενός άντρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Ειμαι γυναίκα και λέω νύφη

    Ψήφοι: 23 42.6%
  • Ειμαι άνδρας και λέω νύφη

    Ψήφοι: 12 22.2%
  • Ειμαι γυναίκα και λέω μάνα

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • Ειμαι άντρας και λέω μάνα

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Ποιος μπορεί να τα βάλει με αυτά τα δύο θηρία;

    Ψήφοι: 13 24.1%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Το πιστεύω αυτό γιατί θα σκέφτέται πως είναι μεγαλύτερη άρα θα μπορεί να σε επηρεάζει και να σε κάνει ότι θέλει.
Οπότε ναι καλύτερα να μην ρισκάρεις κάτω απο τέτοιες συνθήκες γιατί κατα πάσα πιθανότητα θα γίνουν χειρότερα τα πράγματα
Έγω πάντως έχω σκόπο μέχρι να γίνω φοιτητής να λέω είμαστε απλώς δύο φίλοι μετά βλέπω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Έγω πάντως έχω σκόπο μέχρι να γίνω φοιτητής να λέω είμαστε απλώς δύο φίλοι μετά βλέπω :)

Ναι αλλά μάνα είναι θα το καταλάβει αν δεν το έχει καταλάβει ήδη και κάνετε μπαμ βρε αυτά τα ταξίδια στην Θεσσαλονίκη και η Μισελ στο Αγρίνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Ναι αλλά μάνα είναι θα το καταλάβει αν δεν το έχει καταλάβει ήδη και κάνετε μπαμ βρε αυτά τα ταξίδια στην Θεσσαλονίκη και η Μισελ στο Αγρίνιο
Μα δεν θα το παραδεχτώ πότε, αλλάζουν πολλά έτσι για τον απλό λόγο ότι θα υπάρχει το X% αμφιβολίας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πάντως εγώ θα ήθελα να σε συμβουλέψω να είσαι πάντα συνεπής με τα μαθήματά σου ώστε να μην της δίνεις αφορμή να θεωρήσει ότι η Michell σε "παρασύρει" ή ότι "χάνεις τον χρόνο σου". Τουλάχιστον εγώ αυτό έκανα πάντα και οι γονείς μου δεν έβρισκαν πάτημα να μου την πούν! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Πάντως εγώ θα ήθελα να σε συμβουλέψω να είσαι πάντα συνεπής με τα μαθήματά σου ώστε να μην της δίνεις αφορμή να θεωρήσει ότι η Michell σε "παρασύρει" ή ότι "χάνεις τον χρόνο σου". Τουλάχιστον εγώ αυτό έκανα πάντα και οι γονείς μου δεν έβρισκαν πάτημα να μου την πούν! ;)

Σωστός;)
Τώρα ότι δεν κάνεις καλά σε σχολείο κτλ θα πιστεύουν πως έχεις ξεμυαλιστεί
και η μάνα μου οταν ήμουν πιο μικρή μου έλεγε πως δεν την πειράζει να κάνω σχέση απλά μην αφήσω τα μαθήματα γιατί θα το μετανιώσω και δεν την βρίσκω λάθος σε αυτό που έλεγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Πάντως εγώ θα ήθελα να σε συμβουλέψω να είσαι πάντα συνεπής με τα μαθήματά σου ώστε να μην της δίνεις αφορμή να θεωρήσει ότι η Michell σε "παρασύρει" ή ότι "χάνεις τον χρόνο σου". Τουλάχιστον εγώ αυτό έκανα πάντα και οι γονείς μου δεν έβρισκαν πάτημα να μου την πούν! ;)
Θέτως ανέβηκα πάρα πολύ και ειδικά στα μαθηματικά και φυσική και δεν μου το αναγνώρισαν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Θέτως ανέβηκα πάρα πολύ και ειδικά στα μαθηματικά και φυσική και δεν μου το αναγνώρισαν :(

Αν σου πουν πως δεν διαβάζεις για την Μισελ πες τους πως κάνουν λάθος ίσα ίσα που ανέβηκαν οι αποδόσεις σου κι έτσι δεν θα μπορούν να σου που τουλάχιστον κάτι για το διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Αν σου πουν πως δεν διαβάζεις για την Μισελ πες τους πως κάνουν λάθος ίσα ίσα που ανέβηκαν οι αποδόσεις σου κι έτσι δεν θα μπορούν να σου που τουλάχιστον κάτι για το διάβασμα
Μα με βοηθάει , οποιαδήποτε απορεία έχω στα μαθηματίκα πλέον μου την λύνει η Michelle ... Αλλά αυτοί δεν με πιστεύουν
Λοίπον έγω πιστεύω ότι δεν υπάρχει λύση στην κατάσταση της μάνας μου μιας και πιστεύει οτι ίσχυει αυτά που νομίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι λέγατε??? Οτι είναι καλή???
Ναι ουυυ, αγγελούδι είναι η γυναίκα. Ακούστε τι πουστιά μου έκανε και πείτε μια λύση γιατί δεν ξέρω τι να κάνω:
Απ'οσο έχουμε καταλάβει απο πάρα πολλά (είμαστε σχεδόν βέβαιοι) πήρε τηλέφωνο τη μάνα μου, της κάρφωσε οτι είμαι Αγρίνιο (η μάνα μου νόμιζε οτι ήμουν Θεσσαλονίκη) ενώ μου ειχε πει οτι δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο. Μετά με πήρε τηλέφωνο η μάνα μου, δεν μου αποκάλυψε οτι ξέρει αλλά άρχισε να μου λέει οτι της έχω λείψει και οτι θέλει να ανέβει Θεσσαλονίκη να με δει, εντάξει την έπεισα οτι δεν μπορώ να διαβάσω αν είναι αυτή στο σπίτι. Μετά με ρώταγε αν είμαι ευτυχισμένη με τον Πάναγιώτη, αν αισθάνομαι τη ζωή μου γεμάτη και άλλα τέτοια. Μετά μου έλεγε οτι μου αξίζει να είμαι ευτυχισμένη επειδή είμαι τίμια και ειλικρινής κλπ. Το ύφος της δεν έδειχνε ειρωνεία ή νεύρα πάντως, ήταν αρκετά φιλικό. Αλλά όπως έγραψα, είχε λίγο περίεργη συμπεριφορά.
Εσείς τι προτείνετε να κάνω? Τώρα είμαστε σε internet cafe γιατί αισθανόμουν τόσο άσχημα που την εμπιστευτηκα και πρόδωσε τόσο άσχημα την εμπιστοσύνη μου που δεν άντεχα να είμαι εκει μέσα, τουλάχιστον μέχρι να ηρεμήσω. Σε αυτή δεν έχουμε πει τίποτα, μόνο κάτι μπηχτές πετάγαμε.
Παιδιά εκπέμπω S.O.S!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τι λέγατε??? Οτι είναι καλή???
Ναι ουυυ, αγγελούδι είναι η γυναίκα. Ακούστε τι πουστιά μου έκανε και πείτε μια λύση γιατί δεν ξέρω τι να κάνω:
Απ'οσο έχουμε καταλάβει απο πάρα πολλά (είμαστε σχεδόν βέβαιοι) πήρε τηλέφωνο τη μάνα μου, της κάρφωσε οτι είμαι Αγρίνιο (η μάνα μου νόμιζε οτι ήμουν Θεσσαλονίκη) ενώ μου ειχε πει οτι δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο. Μετά με πήρε τηλέφωνο η μάνα μου, δεν μου αποκάλυψε οτι ξέρει αλλά άρχισε να μου λέει οτι της έχω λείψει και οτι θέλει να ανέβει Θεσσαλονίκη να με δει, εντάξει την έπεισα οτι δεν μπορώ να διαβάσω αν είναι αυτή στο σπίτι. Μετά με ρώταγε αν είμαι ευτυχισμένη με τον Πάναγιώτη, αν αισθάνομαι τη ζωή μου γεμάτη και άλλα τέτοια. Μετά μου έλεγε οτι μου αξίζει να είμαι ευτυχισμένη επειδή είμαι τίμια και ειλικρινής κλπ. Το ύφος της δεν έδειχνε ειρωνεία ή νεύρα πάντως, ήταν αρκετά φιλικό. Αλλά όπως έγραψα, είχε λίγο περίεργη συμπεριφορά.
Εσείς τι προτείνετε να κάνω? Τώρα είμαστε σε internet cafe γιατί αισθανόμουν τόσο άσχημα που την εμπιστευτηκα και πρόδωσε τόσο άσχημα την εμπιστοσύνη μου που δεν άντεχα να είμαι εκει μέσα, τουλάχιστον μέχρι να ηρεμήσω. Σε αυτή δεν έχουμε πει τίποτα, μόνο κάτι μπηχτές πετάγαμε.
Παιδιά εκπέμπω S.O.S!!! :(
Πριν σου πω την άποψη μου δυο λεπτομέρειες θα ήθελα να σε ρωτήσω για να καταλάβω πως έχει η κατάσταση..Καταρχήν εσυ βρίσκεσαι αγρίνιο και μένεις σπίτι του Πάνου?Η μαμά του όμως δεν ξέρει ότι και καλά είστε μαζί!Καλά τα λέω μέχρι εδώ?και έπειτα είσαι σίγουρη ότι η μαμά σου γνωρίζει γιατί πολλες φορές τις μανάδες τις πιάνουν οι ανησυχίες στο άσχετο!Η μάμα σου γνωρίζει ότι είστε μαζι με τον πάνο έτσι δεν είναι?Εγκρίνει την σχέση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Καταρχήν ηρέμησε!


Είσαι σίγουρη ότι όντως η μητέρα του Πάνου ειδοποίησε την δικιά σου? Μήπως απλά η μητέρα σου με το γνωστό και αλάνθαστο μητρικό ενστικτό της το ψιλιάστηκε? Και απλά ήθελε να σου μιλήσει μέσα από την καρδιά της για αυτό σου ακούστηκε παράξενη?Η απλά ήθελε να σου δημιουργήσει τύψεις για να της πεισ που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρώτον η μαμα του Πάνου πήγε λιγο έξω και σε λίγο πήρε τηλ η μάνα μου.
Δευτερον όταν λέγαμε με τον Πάνο περι χαφιέδων και καλά γενική συζήτηση πετάει ένα "αμα είναι για το καλό του άλλου" και γενικά είναι πολλά που μας κάνουν να το πιστευουμε. Είμαι σχεδόν βέβαιη.
Ναι, σπίτι του Πάνου μένω, άλλωστε δεν έχω που αλλού να μείνω στο Αγρίνιο.
Η μαμα του υποτίθεται οτι δεν ξέρει οτι είμαστε μαζί. Η δική μου το ξέρει, ούτε εγκρίνει, ούτε δεν εγκρίνει, απλά θέλει να είμαι ευτυχισμένη μου έχει πει και αφου είμαι με τον Πάνο δεν έχει πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Όπως κόβω την κατάσταση το έχουν καταλάβει στάνταρ ότι έχετε σχέση, οπότε με το να τους λέτε ψέματα μάλλον χειρότερα τα κάνετε τα πράγματα. Μην υποτιμάτε και την νοημοσύνη τους!

Εγώ θα πρότεινα να τους εξηγήσετε ήρεμα την κατάσταση και να επικεντρωθείτε στο εξής: δεδομένου ότι οι γονείς του exposed ανησυχούν κυρίως για την πορεία του στο σχολειο, πανελλαδικές κλπ (και λογικό είναι) πρέπει να τους πείσετε και να τους αποδείξετε ότι η σχέση σας δεν είναι εμπόδιο, αντιθέτως τον βοηθάει.

Σχετικα με τους γονείς της Μισέλ δεν καταλαβαίνω γιατί αντιδρούν. Απλά πρέπει να τους εξηγήσεις ότι μόνο με τον συγκεκριμένο άνθρωπο είσαι ευτυχισμένη και δεν είναι κάτι επιπόλαιο!
Καλή τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Palladin οτι το έχουν καταλάβει είναι βέβαιο. Αν όμως το παραδεχτούμε είναι καταστροφή για εμάς για πολλούς λόγους πχ οτι δεν θέλουν να έχει σχέση σε τέτοια ηλικία,΄πόσο΄μάλλον με μεγαλύτερη.
Οι γονείς μου πάντως δεν έχουν πρόβλημα, μόνο για το αν με αποσπα απο τα μαθήματα φοβούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Όπως κόβω την κατάσταση το έχουν καταλάβει στάνταρ ότι έχετε σχέση, οπότε με το να τους λέτε ψέματα μάλλον χειρότερα τα κάνετε τα πράγματα. Μην υποτιμάτε και την νοημοσύνη τους!

Εγώ θα πρότεινα να τους εξηγήσετε ήρεμα την κατάσταση και να επικεντρωθείτε στο εξής: δεδομένου ότι οι γονείς του exposed ανησυχούν κυρίως για την πορεία του στο σχολειο, πανελλαδικές κλπ (και λογικό είναι) πρέπει να τους πείσετε και να τους αποδείξετε ότι η σχέση σας δεν είναι εμπόδιο, αντιθέτως τον βοηθάει.

Σχετικα με τους γονείς της Μισέλ δεν καταλαβαίνω γιατί αντιδρούν. Απλά πρέπει να τους εξηγήσεις ότι μόνο με τον συγκεκριμένο άνθρωπο είσαι ευτυχισμένη και δεν είναι κάτι επιπόλαιο!
Καλή τύχη
Θα συμφωνήσω με τα παραπάνω!Και στανταρ η μητέρα του Πάνου είναι σίγουρη για την σχέση σας δεν είναι χαζή η γυναίκα απλά μάλλον φοβάται αυτά που αναφέρθηκαν για το σχολείο κτλ για αυτό αυτή την εποχή καλύτερα να αποφεύγεις να πηγαίνεις Αγρίνιο και να μένεις στον Πάνο κράτα μια απόσταση ασφαλείας για το καλό της σχέσης σας!Αμα τα αισθήματα υπάρχουν(που απ'οτι εχω καταλαβει υπαρχουν) και έχετε επικοινωνια πραγματική η απόσταση για λίγο παραπάνω χρονικό διάστημα δεν πρόκειται να σας επηρεάσει!Πάντως είχε δίκιο ο Valder στο άλλο thread που σου λέει να φύγεις γιατί όντως όσο ,ένεις εκεί προκαλέις την μητέρα του με τον τρόπο σου και ειδικά αν σκέφτεται έτσι όπως μάλλον σκέφτεται!Το βρίσκω λίγο ακραίο να πήρε τηλέφωνο την μητέρα σου όπως και να έχει ακόμα και να έγινε έτσι μην το σκαλίσεις γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να έρθεις σε ρήξη με την μητέρα του Πάνου και δεν χρειάζεται..Αυτή είναι η γνώμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Palladin οτι το έχουν καταλάβει είναι βέβαιο. Αν όμως το παραδεχτούμε είναι καταστροφή για εμάς για πολλούς λόγους πχ οτι δεν θέλουν να έχει σχέση σε τέτοια ηλικία,΄πόσο΄μάλλον με μεγαλύτερη.
Οι γονείς μου πάντως δεν έχουν πρόβλημα, μόνο για το αν με αποσπα απο τα μαθήματα φοβούνται.
Ωραία μην το παραδεχτέιτε τότε συνεχίστε να το αρνείστε αλλά το σημαντικότερο είναι να απομακρυνθείς εσύ με τον τρόπο σου(όχι απο τον Πάνο αλλα φαινομενικά στα μάτια της μητέρας του)και να μην προκαλέσεις άλλο.Μην τσατιστείς μαζί μας για καλό στα λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε νικίτα τώρα την προκαλώ επειδή κάθομαι εδώ ενώ τόσες άλλες φορές που είχα έρθει δεν την προκαλούσα???
Αλλωστε ααυτό που λέτε είναι "πονάει χέρι, κόψει χέρι". Δηλαδή αν δεν τον αφήνουν να έρχεται Θεσσαλονίκη, δεν πηγαίνω κι εγώ Αγρίνιο, ε πότε θα βλεπόμαστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε νικίτα τώρα την προκαλώ επειδή κάθομαι εδώ ενώ τόσες άλλες φορές που είχα έρθει δεν την προκαλούσα???
Αλλωστε ααυτό που λέτε είναι "πονάει χέρι, κόψει χέρι". Δηλαδή αν δεν τον αφήνουν να έρχεται Θεσσαλονίκη, δεν πηγαίνω κι εγώ Αγρίνιο, ε πότε θα βλεπόμαστε???
Ίσως τώρα επειδή ξεκινά το σχολειο να την έπιασαν,ίσως τόσο καιρό έδειχνε ανοχή και έκανε τα στραβά μάτια επειδή ίσως να ήλπιζε να ήταν κάτι επιπόλαιο και να τελείωνε σύντομα!!Χίλια δυο μπορεί!Απλά στην προκειμένη περίπτωση πρέπει να αρχίσεις κατά την γνώμη μου να το χειρίζεσαι διπλωματική μην έρθετε σε ανοικτή ρήξη.Τουλάχιστον να πηγαίνεις Αγρίνιο αλλά να μην μένεις στον Πάνο.Θα είστε αρκετό καιρό μαζί στις γιορτές..Καποιες θυσίες είναι αναγκαίο να γίνουν.Πάντως από αυτά που μου έχεις πει πρέπει να είσαι προσεκτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα σύμφωνα με τον Πάνο που ξέρει τους γονείς του καλύτερα απο όλους μας, όσο υποχωρούμε τόσο μεγαλύτερα προβλήματα θα μας δημιουργούν με καινούριες απαιτήσεις τους. Επίσης δεν καταλαβαίνεις κάτι...Αν υποχωρήσουμε δεν θα είμαστε ποτε μαζι! Δεν θα τον αφήνουν να έρθει! Αν δεν έρχομαι εγώ τότε δεν θα βλεπόμαστε! Να μην μένω στον Πάνο δεν παίζει. Δεν έχω άλλο γνωστό εδώ και δεν μπορώ να πληρώσω ξενοδοχείο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε νικίτα τώρα την προκαλώ επειδή κάθομαι εδώ ενώ τόσες άλλες φορές που είχα έρθει δεν την προκαλούσα???
Αλλωστε ααυτό που λέτε είναι "πονάει χέρι, κόψει χέρι". Δηλαδή αν δεν τον αφήνουν να έρχεται Θεσσαλονίκη, δεν πηγαίνω κι εγώ Αγρίνιο, ε πότε θα βλεπόμαστε???

Δεν νομίζω να μην τον αφήνουν να έρθει θεσσαλονίκη.Απλά τώρα που αρχίζει το σχολείο φοβούνται μην "παρασυρθεί" και δεν διαβάζει. Θέλουν προφανώς να "ελέγχουν" την κατάσταση. Αν δουν ότι ο Πάνος πάει καλά με τα μαθήματα και μόνο σε τριήμερα και γιορτές βλέπεστε, όσο δύσκολο και αν σας είναι, θα το δεχτουν πιο εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top