Τα πάντα περι πεθερικών και πεθερόπληκτων!

Ποιά πρέπει να κυριαρχεί στην καρδιά ενός άντρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Ειμαι γυναίκα και λέω νύφη

    Ψήφοι: 23 42.6%
  • Ειμαι άνδρας και λέω νύφη

    Ψήφοι: 12 22.2%
  • Ειμαι γυναίκα και λέω μάνα

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • Ειμαι άντρας και λέω μάνα

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Ποιος μπορεί να τα βάλει με αυτά τα δύο θηρία;

    Ψήφοι: 13 24.1%

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Δεν νομίζω να μην τον αφήνουν να έρθει θεσσαλονίκη.Απλά τώρα που αρχίζει το σχολείο φοβούνται μην "παρασυρθεί" και δεν διαβάζει. Θέλουν προφανώς να "ελέγχουν" την κατάσταση. Αν δουν ότι ο Πάνος πάει καλά με τα μαθήματα και μόνο σε τριήμερα και γιορτές βλέπεστε, όσο δύσκολο και αν σας είναι, θα το δεχτουν πιο εύκολα
Θα συμφωνήσω απόλυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
nv μου έχω πάει και σε περίοδο που είχε κανονικά μάθήματα και δεν είχαν πρόβλημα.
Α και για να εξηγούμαι, μόνο η μάνα του είναι η "προβληματική". Ο πατέρας του απλά δεν ασχολείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
nv μου έχω πάει και σε περίοδο που είχε κανονικά μάθήματα και δεν είχαν πρόβλημα.
Α και για να εξηγούμαι, μόνο η μάνα του είναι η "προβληματική". Ο πατέρας του απλά δεν ασχολείται.

Τώρα δεν θα πάει δευτέρα? Που θιεωρείται πολύ σημαντική τάξη για να δει τι θα κάνει με τα πανεπιστήμια κτλ. Οι γονείς μου είχαν φρικάρει με το που πάτησα δευτέρα λυκείου. Και φυσικά όποτε άκουγαν για γκόμενους φρίκαραν πιο πολύ..
Οι πατεράδες είναι συνήθως πιο "κουλ" με τα αγόρια τους!
Απλά πήγαινε με τα νερά της προσωρινά και όταν καταλάβει ότι αγαπιέστε και δεν θα μπορέσει να σας χωρίσει, θα μαλακώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα ίσα ίσα που τον βοηθάω με τα μαθήματά! Του λύνω εγώ κάθε απορία, αν δεν έχω εξεταστική μέχρι και ιδιαίτερα μαθηματικών του κάνω, του έχω βελτιώσει και πάρα πολύ την ορθογραφία όπως πιθανώς παρατηρήσατε και βλέπουν οτι απο τότε που με γνώρισε οι βαθμοί του ανέβηκαν! Ξέρουν οτι θέλω πραγματικά να τα πάει καλά, γιατί λοιπόν να σκέφτονται έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Να πετάξω μια άλλη λύση;
Ας την πετάξω....

Γιατί δεν δοκιμάζετε να μιλήσετε ανοιχτά μαζί της; Να της ξεκαθαρίσετε ότι είστε μαζί, ότι θέλετε και οι δύο να είστε μαζί και ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα για να σας χωρίσουν.
Με ηρεμία εξηγήστε της ότι δεν αποσπά αυτή η σχέση τον Πάνο από τα μαθήματά του.
Δεν νομίζω να είναι τόσο παράλογη ώστε να μην καταλάβει...
Εξάλλου αν δεν σε συμπαθούσε δεν θα σε δεχόταν σπίτι της...
Άρα απλά πρέπει κάποια πράγματα, που σαν μάνα την φοβίζουν-ενοχλούν-ή δεν ξέρω τι άλλο, να τα δει από τη δικιά σας οπτική γωνία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
giostau κι εγώ πιστευω οτι είναι η καλύτερη λύση αλλά αφενός μεν ο Πάνος είναι κάθετος αφετέρου όποτε προσπάθησα να της πω οτιδήποτε στα ίσια (όχι όμως οτι έχουμε σχέση) η κατάληξη δεν ήταν αυτή που περίμενα... Η γυναίκα έχει την υποκρισία στο αίμα της... Αν της μιλήσουμε ανοιχτα αυτή θα συνεχίσει να υποκρίνεται κι απο μέσα της θα πιστευει τα δικά της... Έχω αρχίσει πια να τη μαθαίνω κι έγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Να πετάξω μια άλλη λύση;
Ας την πετάξω....

Γιατί δεν δοκιμάζετε να μιλήσετε ανοιχτά μαζί της; Να της ξεκαθαρίσετε ότι είστε μαζί, ότι θέλετε και οι δύο να είστε μαζί και ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα για να σας χωρίσουν.
Με ηρεμία εξηγήστε της ότι δεν αποσπά αυτή η σχέση τον Πάνο από τα μαθήματά του.
Δεν νομίζω να είναι τόσο παράλογη ώστε να μην καταλάβει...
Εξάλλου αν δεν σε συμπαθούσε δεν θα σε δεχόταν σπίτι της...
Άρα απλά πρέπει κάποια πράγματα, που σαν μάνα την φοβίζουν-ενοχλούν-ή δεν ξέρω τι άλλο, να τα δει από τη δικιά σας οπτική γωνία!!
Υπό άλλες συνθήκες θα συμφωνούσα μαζί σου αλλά βασιζόμενη σε αυτό που είπαν η Μισελ και ο exposed ότι θα ήταν κάθετα αντίθετη σε σχέση με μεγαλύτερη κτλ είναι μεγαλο ρίσκο!Αν είναι να γίνει κάτι τέτοι καλύτερα να συζητήσει πρώτα ο Exposed με την μητέρα του και ύστερα όλα τα άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχω ακούσει πολλές φόρες ότι η μάνα μου θέλει να τα πήγενω καλά στο σχολείο ...
Δεν νομίζω να είναι τυχαίο που πέρσυ τα πήγα πολύ χειρότερα και διαβάζα με βοήθεια των γωνίων μου (καθηγήτες είναι) και πήγε και φροντηστήριο και μάλιστα τότε που είπαν 14534645363453 μπράβο και ήταν όλοι πολύ οκ ... Φέτος έγραψα με δικό μου διάβασμα και με την βοήθεια τις michelle σάφως καλλίτερα και η απάντηση ήταν ίσουν πιο κάτω απο το μέσο όρο τις τάξης.

Οι γόνεις μου τους έχει πέσει πολύ ασχήμα το ότι πλέον δεν σκέφτομαι τι κινήτο θα αγοράσω και προσπαθούν να το αλλάξουν αυτό με φτήνες , μέχρι στιγμής, δικαιολογίες.
Επίσης δεν πρέπει να κάνουμε πίσω οι απαιτήσεις τους μέγαλουν, αν φύγει η michelle τότε θα ζήτησουν κάτι άλλο αυτό 100% σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παιδιά τραβάτε πολύ το σκοινί και δεν είστε σε τέτοια θέση ώστε να μπορείτε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Υπό άλλες συνθήκες θα συμφωνούσα μαζί σου αλλά βασιζόμενη σε αυτό που είπαν η Μισελ και ο exposed ότι θα ήταν κάθετα αντίθετη σε σχέση με μεγαλύτερη κτλ είναι μεγαλο ρίσκο!Αν είναι να γίνει κάτι τέτοι καλύτερα να συζητήσει πρώτα ο Exposed με την μητέρα του και ύστερα όλα τα άλλα
Γενικά η μάνα μου έχει τρόμαξει που έχω πάρει τον δίκο μου δρόμο σε πολλά θέματα. Και έχει τρόμαξει κυρίως ναι μεν γίατι τον αδελφό ακόμη και φοιτητή είναι αυτό που θέλει αλλά και επειδή κάποτε φαινόμουν παιδάκι που άκουγε τους γονείς του. Αυτή νομίζουν ότι με άλλαξε η michelle αλλά δεν είναι θέμα michelle απλώς πλέον πορεύομαι με δίκους μου παράγοντες και όχι με δικούς τους :)
So simple
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Παιδιά τραβάτε πολύ το σκοινί και δεν είστε σε τέτοια θέση ώστε να μπορείτε 8)

Όντως χρειάζεται πιο ήρεμη και ψύχραιμη αντιμετώπιση καλό είναι το πείσμα και να διακδικείς αυτά που θέλεις αλλα απαραίτητη και πάντα η αξιοπρέπεια..Γι'αυτό τον λόγο καντε προσωρινά πίσω αλλιώς θα χοντρύνει άσχημα το πράγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Παιδιά τραβάτε πολύ το σκοινί και δεν είστε σε τέτοια θέση ώστε να μπορείτε 8)
Γιατί τι έχω να χάσω , το πολύ πολύ να καταστραφεί τελείως η σχέση με τους γονείς μου που αυτό σημαίνει ότι χάνουν και οι δύο πλευρές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γενικά η μάνα μου έχει τρόμαξει που έχω πάρει τον δίκο μου δρόμο σε πολλά θέματα. Και έχει τρόμαξει κυρίως ναι μεν γίατι τον αδελφό ακόμη και φοιτητή είναι αυτό που θέλει αλλά και επειδή κάποτε φαινόμουν παιδάκι που άκουγε τους γονείς του. Αυτή νομίζουν ότι με άλλαξε η michelle αλλά δεν είναι θέμα michelle απλώς πλέον πορεύομαι με δίκους μου παράγοντες και όχι με δικούς τους :)
So simple
Αυτά έχεις επιχειρήσει ποτέ να τα συζητήσεις με την μητέρα σου ανοικτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γιατί τι έχω να χάσω , το πολύ πολύ να καταστραφεί τελείως η σχέση με τους γονείς μου που αυτό σημαίνει ότι χάνουν και οι δύο πλευρές :)

Μην λες λόγια βαριά που θα μετανιώσεις κάποια στιγμή!Είναι μοιραίο λάθος να υποτιμάς, να αδιαφορείς η να θεωρείς δεδομένους τους γονεις!!Σ'αυτούς οφείλεις αυτό που είσαι σήμερα είτε σ'αρέσει είτε όχι!Αυτή μια ζωή θα είναι δίπλα σου και θα σε στηρίζουν ότι κι αν γίνει αυτό μην το ξεχνας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γιατί τι έχω να χάσω , το πολύ πολύ να καταστραφεί τελείως η σχέση με τους γονείς μου που αυτό σημαίνει ότι χάνουν και οι δύο πλευρές :)

Σκοπός σου είναι να μη χάνεις εσυ. Ασε την άλλη πλευρά. ακόμα κι αν χάσετε το 90% της ψυχικής σας ηρεμίας, θα είναι 90 για εκείνους αλλά 90 και για σένα... Προστατέψου. Δεν έχουν όλοι το ίδιο σκεπτικό με σένα άρα δεν είναι υποχρεωμένοι να σε καταλάβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Μην λες λόγια βαριά που θα μετανιώσεις κάποια στιγμή!Είναι μοιραίο λάθος να υποτιμάς, να αδιαφορείς η να θεωρείς δεδομένους τους γονεις!!Σ'αυτούς οφείλεις αυτό που είσαι σήμερα είτε σ'αρέσει είτε όχι!Αυτή μια ζωή θα είναι δίπλα σου και θα σε στηρίζουν ότι κι αν γίνει αυτό μην το ξεχνας..

Συμφωνώ απόλυτα...Και στην τελική στο σπίτι τους μένεις,με τα δικά τους λεφτά κινήσε και πας να δεις την Μισέλ..αν καταστραφούν οι σχέσεις σας μπορείς κάλλιστα να πεις αντίο και σε αυτά....Στο ξανατονίζω...Δεν είσαι ανεξάρτητος για να κάνεις του κεφαλιού σου και να μην σε νοιάζει τι θα γίνει με τους γονείς σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Μην λες λόγια βαριά που θα μετανιώσεις κάποια στιγμή!Είναι μοιραίο λάθος να υποτιμάς, να αδιαφορείς η να θεωρείς δεδομένους τους γονεις!!Σ'αυτούς οφείλεις αυτό που είσαι σήμερα είτε σ'αρέσει είτε όχι!Αυτή μια ζωή θα είναι δίπλα σου και θα σε στηρίζουν ότι κι αν γίνει αυτό μην το ξεχνας..
Φυσίκα, και ξέρεις ποίο ήταν το αποτέλεσμα; Ότι κάνω λάθος δεν μπορώ να δω καθαρά...
Μην λες λόγια βαριά που θα μετανιώσεις κάποια στιγμή!Είναι μοιραίο λάθος να υποτιμάς, να αδιαφορείς η να θεωρείς δεδομένους τους γονεις!!Σ'αυτούς οφείλεις αυτό που είσαι σήμερα είτε σ'αρέσει είτε όχι!Αυτή μια ζωή θα είναι δίπλα σου και θα σε στηρίζουν ότι κι αν γίνει αυτό μην το ξεχνας..
Νομίζεις ότι θέλω να έχω μια τέτοια σχέση με τους γονείς; Αλλά απο την στιγμή που δεν μπορούν να κάνουν ΜΙΑ υποχώρησει και να δεχτούν κάτι τότε εγώ προχωράω σαν να μην υπάρχει αυτή η σχέση.

Σκοπός σου είναι να μη χάνεις εσυ. Ασε την άλλη πλευρά. ακόμα κι αν χάσετε το 90% της ψυχικής σας ηρεμίας, θα είναι 90 για εκείνους αλλά 90 και για σένα... Προστατέψου. Δεν έχουν όλοι το ίδιο σκεπτικό με σένα άρα δεν είναι υποχρεωμένοι να σε καταλάβουν.
Μπορεί , αλλά αν κάνω υποχώρισει τότε θα χάσω εγώ και αυτή θα κερδίσουν...
Προτιμώ το πρώτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Συμφωνώ απόλυτα...Και στην τελική στο σπίτι τους μένεις,με τα δικά τους λεφτά κινήσε και πας να δεις την Μισέλ..αν καταστραφούν οι σχέσεις σας μπορείς κάλλιστα να πεις αντίο και σε αυτά....Στο ξανατονίζω...Δεν είσαι ανεξάρτητος για να κάνεις του κεφαλιού σου και να μην σε νοιάζει τι θα γίνει με τους γονείς σου!
'
Kαι αυτοί θα πουν αντίο σε εμένα όταν γίνω 18 , επίσης για 2 χρόνια το κλιμα στο σπίτι θα είναι άθλιο και τέλος δεν θα υπάρχει καμια επικοινωνία μεταξύ μας αρά δεν θα μπορούν να απαιτούν και απο εμένα πράγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Σε μια μάχη, εγω και ο εχθρός μου θα σκοτώσουμε ο ενας τον άλλο κατευθείαν αν επιλέξω να μονομαχήσω μαζί του τώρα. Αν όμως υποχωρήσω τώρα για να γίνω πιο δυνατός, μπορώ να τον νικήσω μετά χωρίς να πάθω εγω ζημιά!

Τώρα τι προτιμάς;


ΥΓ: Και οι γονείς σου δεν είναι εχθροί, απλά με αναγκάζεις να στο θέσω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
'
Kαι αυτοί θα πουν αντίο σε εμένα όταν γίνω 18 , επίσης για 2 χρόνια το κλιμα στο σπίτι θα είναι άθλιο και τέλος δεν θα υπάρχει καμια επικοινωνία μεταξύ μας αρά δεν θα μπορούν να απαιτούν και απο εμένα πράγματα :)
Γι'αυτό ακριβώς πρέπει να το χειριστείς ήρεμα,ψύχραιμα και ώριμα(φαίνεσαι αρκετά ώριμος για την ηλικία σου απέδειξε το και στις δύσκολες καταστάσεις)
Το να επαναστατείς χωρις να λογαριάσεις τίποτα σε κακό μόνο θα βγάλει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top