Τι κάνατε πρόσφατα για πρώτη φορά;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ σήμερα έπλυνα μόνη μου το αυτοκίνητο! Εβαλα 2 τεράστιες μπαλαντέζες για το πιεστικό, το σαπούνισα, το ξέβγαλα, το στέγνωσα και μετά έβαλα σκούπα εσωτερικά. Στο τέλος πέρασα και τα πλαστικά με λαδάκι. :)
Ετσι κι αλλιώς στο πληντύριο το πήγαινα μια φορά το εξάμηνο (τσιφούτα γαρ) αλλά τώρα που δεν μένω πιά σε ψηλό όροφο, είπα να δοκιμάσω και το ερασιτεχνικό τζαμπέ καθάρισμα. Μια χαρά βγήκε και πολύ πιο γρήγορα από τους επαγγελματίες.
Εσείς κάνατε κάτι πρόσφατα για πρώτη φορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έκανα ένα ταξίδι στην Ευρώπη με τρένο. Ένα EuroCity, το οποίο πέρασε από υπέροχα μέρη, μεταξύ άλλων από τις χιονισμένες Άλπεις. Πολύ ευχάριστο ταξίδι, ήταν σκέτη απόλαυση. Σου δίνει αρκετό χρόνο να κοιτάς το τοπίο απ' έξω και να χαθείς στις σκέψεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έγινα συντονίστρια της γιόγκας του γέλιου σε ομάδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Έγινα συντονίστρια της γιόγκας του γέλιου σε ομάδα :D

:confused: Διαφώτισέ με περί του θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σκι σε βουνο του εξωτερικου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σκι σε βουνο του εξωτερικου:D



νταξ ρε συ, από ένα βουνό της νάουσσας να κατέβαινες σκί-ζοντας, θα έφτανες κάποια στιγμή πέρα από τα σύνορα :confused:











υγ.
τι έκανες πρόσφατα πρώτη φορά

ειπα ευχες για το νεο ετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πήγα σε ξένη χώρα και απέβαλα όλα τα ταμπού μου εκεί :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε μπορώ να το πω, είναι πολύ προσωπικό.
Δοκίμασα κουραμπιέ και θυμήθηκα γιατί δεν τον προτιμούσα τόσα χρόνια.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:confused: Διαφώτισέ με περί του θέματος.
Kλικ εδώ για πληροφορίες.
Έχω παρακολουθήσει σεμινάριο πριν 2 χρόνια για να γίνω συντονίστρια, αλλά ποτέ δεν το είχα πάρει απόφαση πραγματικά να συντονίσω μια ομάδα. Ε το έκανα πρώτη φορά πριν δύο εβδομάδες και νομίζω πως πλέον θα το κάνω μια φορά την εβδομάδα γιατί άρεσε σχεδόν σε όσους συμμετείχαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εκλεισα την τηλεοραση...:hmm:





Βασικα καηκε μονη της και δεν ξανανοιξε...Παιρνει και πρωτοβουλιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Βασικα δεν έκανα είδα...
Και ναι είναι γεγονός είδα πρώτη φορα χθες στην ζωή μου μεθυσμένο άνθρωπο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν το χω κανει ακομα αλλα με αφορμη αυτη τη συζητηση...ενα ενα μου ρχονται στο μυαλο...


Πρεπει να αδειασω το τασακι απο το αυτοκινητο μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καλά, δεν το έχεις αδειάσει ποτέ? Ελπίζω να μην καπνίζεις ή να είναι καινούριο το αυτοκίνητο.
Εγώ έμαθα να κάνω σιάτσου! Καλά, όχι τέλεια, απλά έκανα 10 ώρες μάθημα και ξέρω τα βασικά. Οπότε πριν λίγες μέρες έκανα σιάτσου στο boyfriend. Αντε, πείτε καμιά ιδέα γιατί θέλω να κάνω διαφορετικά πράγματα συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Καλά, δεν το έχεις αδειάσει ποτέ? Ελπίζω να μην καπνίζεις ή να είναι καινούριο το αυτοκίνητο.

Κι εγω αυτο θα σκεφτομουν...χα,χα!Σωστη η σκεψη σου...Δυστυχως καπνιζω και δυστυχως το αμαξι μου δεν ειναι καινουριο...ισως θα επρεπε να το πω αλλιως...Πρεπει να αδειασω τη σταχτοθηκη μου για πρωτη φορα μεσα στην εβδομαδα (αντε στις δυο)...Φανταζεσαι, ομως, θεαμα που θα ηταν σε διαφορετικη περιπτωση????:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ειδα την Νατασσα Μποφιλιου απο κοντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πήγα στο εργαστήριο και στο μάθημα σε πανεπιστήμιο του εξωτερικού και χωρίς να είμαι εγγραμένη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πήγα σε ένα μέρος με ιδιαίτερη συναισθηματική σημασία, απλά και μόνο γιατί είδα τυχαία το λεωφορείο να περιμένει σταματημένο με ανοιχτές τις πόρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Σήμερα καθάρισα πρώτη φορά το μπάνιο μου χρησιμοποιώντας μόνο μαγειρική σόδα, υγρό σαπούνι για τα χέρια και ξύδι. Από άποψη απολύμανσης ανησυχώ λίγο, αλλά από άποψη αποτελέσματος και μυρωδιάς (να μην αναφέρω τα γάντια που δεν έβαλα που τα μισώ) ..σούπερ! Επίσης πριν μια εβδομάδα έφτιαξα υγρό πιάτων με πράσινο σαπούνι, σόδα, νερό και ξύδι το οποίο καθαρίζει απίστευτα!
2. Αγόρασα γάλα από βουβάλι (πολύ ωραίο, αλλά έχει 7% λιπαρά) και κρέμα γάλακτος από αμύγδαλα, ενώ έφτιαξα και γάλα αμυγδάλου - πανεύκολο, άκρως υγιεινό και πάρα πολύ οικονομικό.
3. Έφτιαξα χειροποιήτους κύβους από ζωμό κοτόπουλο και μάλλον τις επόμενες μέρες θα φτιάξω και κύβους λαχανικών.
4. Ξεκίνησα γυμναστική κάθε μέρα στο σπίτι, κάτι εικοσάλεπτα προγράμματα και έχω ήδη δει αποτελέσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εφτιαξα κολοκυθόσουπα πικάντικη σούπερ γευστική (οδηγίες και συνταγή πολύ σύντομα!) και νουντς με σως σόγιας και λαχανικά (νι δεν είχα ξανακάνει :redface: ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top