The World in Action

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Βρήκα αυτό το site βλέποντας αυτό το video σε κάποιο άλλο site...

Δεν το έχω ψάξει ακόμα για να έχω μια πλήρη εικόνα αλλά από την πρώτη ματιά που έριξα το βρίσκω πάρα πολύ ενδιαφέρον...

ps. Θα επανέλθω όταν συλλέξω περισσότερες πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Λοιπόν...
Το site αυτό είναι μια παγκόσμια κοινότητα πολιτών που δραστηριοποιούνται σχετικά με σοβαρά θέματα που απασχολούν τον κόσμο σήμερα. Ο σκοπός του site είναι να εξασφαλίσει οτι οι άνθρωποι όλου του κόσμου θα μπορούν με τις απόψεις τους να διαμορφώνουν το μέλλον του πλανήτη. Τα μέλη του avaaz.org ενεργούν για έναν δικαιότερο και ειρηνικό κόσμο και μια παγκοσμιοποίηση με ένα ανθρώπινο πρόσωπο...

πολύ καλό μου ακούγετε... όπως και το video που πραγματικά αξίζει να δείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ο σκοπός του site είναι να εξασφαλίσει οτι οι άνθρωποι όλου του κόσμου θα μπορούν με τις απόψεις τους να διαμορφώνουν το μέλλον του πλανήτη.


Ανεφικτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top