Επέτειος ενός χρόνου

alekossssss

Νεοφερμένος

Ο alekossssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, ειναι το πρωτο θεμα που ανοιγω στο στεκι και ελπιζω να το εχω ανοιξει στη σωστη ενοτητα!

Σε μια βδομαδα περιπου κλεινω ενα χρονο με την κοπελα μου. Θα ηθελα παρα πολυ να κανω κατι ξεχωριστο. Το προβλημα ειναι οτι δεν εχουμε τη δυνατοτητα να βρεθουμε μονοι μας σε καποιο σπιτι, το δευτερο ειναι οτι δεν υπαρχουν και πολλα λεφτα (για ξενοδοχειο, ακριβο εστιατοριο κτλ)!

Θα ηθελα οποιος μπορει να μου προτεινει κατι ωστε να ειναι οικονομικο,πρωτοτυπο, ξεχωριστο και ρομαντικο! Ξερω πολλα ζηταω :P
Οποιος μπορει ας βοηθησει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, ειναι το πρωτο θεμα που ανοιγω στο στεκι και ελπιζω να το εχω ανοιξει στη σωστη ενοτητα!

Σε μια βδομαδα περιπου κλεινω ενα χρονο με την κοπελα μου. Θα ηθελα παρα πολυ να κανω κατι ξεχωριστο. Το προβλημα ειναι οτι δεν εχουμε τη δυνατοτητα να βρεθουμε μονοι μας σε καποιο σπιτι, το δευτερο ειναι οτι δεν υπαρχουν και πολλα λεφτα (για ξενοδοχειο, ακριβο εστιατοριο κτλ)!

Θα ηθελα οποιος μπορει να μου προτεινει κατι ωστε να ειναι οικονομικο,πρωτοτυπο, ξεχωριστο και ρομαντικο! Ξερω πολλα ζηταω :P
Οποιος μπορει ας βοηθησει.. :)

Μπορείς να την πας σε μοναχική παραλία και να συνδυάσεις σεξ, ρομαντισμό και νυχτερινό μπάνιο. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι πρέπει να είσαι χειμερινός κολυμβητής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
+οικονομικό + ρομαντικό -ξεχωριστό -πρωτότυπο: ένα τριαντάφυλλο
+οικονομικό -ρομαντικό -ξεχωριστό -πρωτότυπο: γλυκά, κάρτα από ρεζέρβα
-οικονομικό +ρομαντικό +ξεχωριστό -πρωτότυπο: ταξίδι στο παρίσι
και ούτω καθεξής....
καταλήγουμε:
+οικονομικό +ρομαντικό +ξεχωριστό +πρωτότυπο: δειπνο για δύο στο σπίτι με κεράκια και ροδοπέταλα.
συν "σε χωρίζω" στο τέλος της βραδιάς
(είπαμε πρωτότυπο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
αρχικά θα σου πω τα κλασσικά...κοσμήματα, λουλούδια, κτλ που αρέσουν σε όλες!:P Αλλά αφού θες να είναι ξεχωριστό μπορείς να βολιδοσκοπήσεις λίγο την κατάσταση και να δεις αν θέλει κάτι τελευταία και αν δεν είναι ακριβό και μπορείς να το βρεις να της το πάρεις!:) Aπό κει και πέρα...μπορείς να καταφύγεις και σε κάτι πιο ρομαντικό και οικονομικό, όπως ένα τριαντάφυλλο και πρωινό απ' τα χεράκια σου για καλημέρα!:P Και last but not least δεν υπάρχει κοπέλα που δεν θα εκτιμήσει ένα μικρό αρκουδάκι και μια βόλτα σ'ένα μέρος με απίστευτη θέα ή κοντά στη θάλασσα!! So simple!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alekossssss

Νεοφερμένος

Ο alekossssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μπα λογω του οτι ειμαι στην θεσσαλονικη θελω να ζησω μετα το μπανιο!:P

Απλα οπως ειπα δεν εχω σπιτι.. Οποτε δεν γινεται ουτε το πρωινο απ τα χερακια μου, ουτε το δειπνο για δυο :(
Την εχω παει σχεδον σε ολα τα ρομαντικα μερη στην θεσσαλονικη με ωραια θεα, και πολλες βολτες στην παραλια.. οποτε δεν θα ειναι πρωτοτυπο!

Για δωρο το εχω παρει ηδη θα της αρεσει πολυ το ξερω. Το θεμα ειναι που και πως θα βγαλουμε την μερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
ε μα κι εσύ ολόκληρη Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει ένα μέρος που να μην έχετε πάει;;:P για καμία μικρή εκδρομούλα το σκέφτεσαι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alekossssss

Νεοφερμένος

Ο alekossssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ποσο μικρη?:P ενταξει σιγουρα υπαρχουν μερη που να μην εχουμε παει...αλλα ποιος τα ανακαλυπτει τωρα...καποιος απο θεσσαλονικη αν μπορει να βοηθησει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλέκο, δεν μπορεί κάποιος φίλος σου να σου παραχωρήσει το σπίτι του για 2-3 ώρες;
Θα μπορούσες να φτιάξεις ένα βέλος, το οποίο θα αποτελούνταν από κεράκια ρεσώ και θα οδηγούσε στο καθιστικό, όπου θα ήταν αφημένο ένα μπουκέτο λουλούδια -για παράδειγμα. Γύρω απ' το βέλος (ίσως και στο καθιστικό -ανάλογα πώς θα το διοργανώσεις), θα μπορούσες να ρίξεις ροδοπέταλα.

(Φυσικά θα έχεις κλείσει τα φώτα, για να δοθεί ένας πιο ρομαντικός τόνος. Ο χώρος θα φωτίζεται απ' τα κεριά που θα έχεις βάλει)

Θα μπορούσες να της κάνεις το τραπέζι (βάλε να παίζει χαμηλά και ήρεμη μουσικούλα), μαγειρεύοντάς της κάτι. Από 'κει και πέρα κατέβασε κι εσύ ιδέες κι αυτοσχεδίασε.

Το άσχημο είναι ότι ο χώρος δεν θα είναι δικός σου, για να κάτσεις όσο θέλεις και να εξελίξεις τη βραδιά όπως θα ήθελες (;)) -εκτός κι αν έχεις έναν τόσο καλό φίλο, που θα μπορούσε να σου παραχωρήσει το σπίτι ολόκληρη τη βραδιά. :P

[ΙΔΕΑ] Είχα διαβάσει κάπου εδώ, ότι το αγόρι της κοπέλας είχε φτιάξει ένα μπουκέτο με κόκκινα τριαντάφυλλα κι ένα λευκό, το οποίο συμβόλιζε το ένα έτος που ήταν μαζί. Προσωπικά, το βρήκα πολύ γλυκό, ρομαντικό και τρυφερό. Θα μπορούσες να το κάνεις κι εσύ. [/ΙΔΕΑ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χμ, δυσκολα μας εβαλες συνδικτυε! Δεν ειμαι απο κει για να σου πω καβαντζομερη, αλλα εχω μια ιδεα...
Τι θα λεγες να κανονισετε ενα μονοημερακι σε πικνικ στυλ καπου λιγο πιο μερα απο Θεσσαλονικη? Στα περιχωρα. Εχει ωραια μερη και πρασινα.
Θα χεις ετοιμασει σαντουιτσακια, μια μπουκαλα κρασι, λουλουδια και ο,τι αλλο νομιζεις θα της αρεσει. Βεβαια να'ναι μερα και κοντα σχετικα στον πληθυσμο γιατι πολλα γινονται (ξερεις κλοπες, βιασμοι και τετοια). Γι αυτο σκεφτηκα να'ναι μερα. Τωρα για το κομματι του ''μετα'', πατε στο τελος εκει που πατε συνηθως, γιατι δημοσια και μερα ενδεχεται να σας παρει κανα ματι...( διόλου chic :redface: )
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ρομαντικη βραδυα με βελη απο ροδοπεταλα...
ρομαντική βραδυα με κοκκινα και λευκα τριαντάφυλλα...


...


από την αλλη, θα μπορούσες απλά να την κεράσεις μια μπύρα απο το περίπτερο και να της κανεις δώρο δυο εισητήρια για τον ΠΑΟΚ, να πάει με τον ...φίλο της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
...


από την αλλη, θα μπορούσες απλά να την κεράσεις μια μπύρα απο το περίπτερο και να της κανεις δώρο δυο εισητήρια για τον ΠΑΟΚ, να πάει με τον ...φίλο της. :P

Γιατί χάνεσαι καλέ μου στα διαδίκτυα? :wall:

Σύμβουλος σχέσεων-γάμου-οικογένειας έως και κατοικιδίων μη σου πω θα έπρεπε να είσαι και να κάνουμε ουρά για ένα αυτόγραφο στα βιβλία σου!:P:clapup:


@alekossssss (πόσα s είπαμε?)
Έχεις ψαρέψει πώς θα φανταζόταν η κοπέλα την επέτειο? Φαντάσου να την εκπλήξεις με κάτι που να το εύχεται κιόλας ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alekossssss

Νεοφερμένος

Ο alekossssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
@Rempeskes χαχαχ κιομως τα εχουμε κανει αυτα..ειμαστε σχετικα πολυ χυμα ζευγαρι αλλα καπου καπου ο ρομαντισμος χρειαζεται...

@DreamsRevenge ναι εχω ψαρεψει τι ακριβως θελει...και αυτο περιλαμβανει σπιτι δειπνο κερακια κρεβατοκαμαρα κτλ!... αυτος ειναι ο λογος που ζητησα την βοηθεια σας...διοτι δεν τα κατεχω αυτα την συγκεκριμενη μερα!!

παντως μια απο εδω μια απο εκει... μου δωσατε αρκετες ιδεες...θα προσπαθησω να τις συνδυασω και να βγαλω το καλυτερο αποτελεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ποιος λέει όχι σε έναν τέτοιο αρκουδάκο;;
View attachment 40506
Πιστεύω ότι αυτό είναι το καλύτερο,διαχρονικό δώρο!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ευάκι_Φ

Νεοφερμένος

Η Ευάκι_Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεία σας έχω επέτειο με το αγόρι μου κλίνουμε 1 χρόνο μαζί του εχω πάρει δώρο και έχουμε κανονίσει να περάσουμε σπίτι του όλη την ημέρα..Εγώ θέλω να θυμόμαστε για πάντα αυτή την ημέρα τι θα μπορούσα να κάνω???????καμιά ιδέα??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γεία σας έχω επέτειο με το αγόρι μου κλίνουμε 1 χρόνο μαζί του εχω πάρει δώρο και έχουμε κανονίσει να περάσουμε σπίτι του όλη την ημέρα..Εγώ θέλω να θυμόμαστε για πάντα αυτή την ημέρα τι θα μπορούσα να κάνω???????καμιά ιδέα??? :)

Ρομαντικο δειπνο,μετα στριπ ποκερ(σκακι,ταβλι,μονοπολη οτι τελοσπαντων θελετε) και μια βραδια αγριου και παθιασμενου σεξ!!! Δεν θα την ξεχασει ποτε αυτην την μερα ξανα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι_Φ

Νεοφερμένος

Η Ευάκι_Φ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρομαντικο δειπνο,μετα στριπ ποκερ(σκακι,ταβλι,μονοπολη οτι τελοσπαντων θελετε) και μια βραδια αγριου και παθιασμενου σεξ!!! Δεν θα την ξεχασει ποτε αυτην την μερα ξανα!!!
χμμμμ καλή ιδέα..αλλα τίποτα πιό ρομαντικό?η δεν χρειάζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
χμμμμ καλή ιδέα..αλλα τίποτα πιό ρομαντικό?η δεν χρειάζεται?

Η ροματζαδα σταματαει μολις βγει το πρωτο ρουχο...Μπορειτε να κανετε πολλα ρομαντικα πραματα κατα τh διαρκεια του δειπνου.Δεν ειναι αναγκη ολο το βραδυ να μιλατε σαν ποιητες και να κοιτατε τα αστρα στον ουρανο.

Και εγω ρομαντικος ειμαι,αλλα με μετρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
χμμμμ καλή ιδέα..αλλα τίποτα πιό ρομαντικό?η δεν χρειάζεται?


δες και εδώ https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=2929884#post2929884 playlist για στριπτίζ για επιδόρπιο:P
μην επηρεάζεσαι όμως από αυτά που λέμε, ιδέες μόνο ρίχνουμε. να κάνεις αυτό κάτι που θα ευχαριστηθείτε αλλά και διαφορετικό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top