Τα όμορφα βουνά...

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Όπου πάω καίγεται ρε γμτ. Μία η Πάρνηθα που λάτρευα, μία η Σκιάθος, το μόνο που μ΄νει είναι να καούν η Κάντζα, οι Παξοί και οι Μαλάδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Και ναι κυρίες και κύριοι, για άλλη μια χρονιά, στο κέντρο του ενδιαφέροντος βρίσκεται ο Καρέας, και ο Υμηττός κατ' επέκταση! Για περάστε, για περάστε, άλλος για τα καμμένααααα;!

Τουλάχιστον έχουν έρθει πυροσβεστικά, και μόλις άκουσα και ένα αεροπλάνο να περνάει από πάνω.. Αν και φυσάει τόσο άσχημα εδώ πάνω, να δω τι θα καταφέρουν..

Ελλάδα, η χώρα της ξεφτίλας, αναμφισβήτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πάντως πρέπει να έχουν σπεύσει πολλά... Εδώ (ΕΜΠ) γίνεται χαμός από αεροπλάνα που περνάνε κυριολεκτικά πάνω από το κεφάλι μας... Μακάρι να το προλάβουνε ρε γμτ αν και με τον καπνό που βλέπουμε από δω δεν τα βλέπω ευοίωνα τα πράγματα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
..κάποιος δεν ήθελε να γράψει εξετάσεις μάλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχει ενα δεντρακι εξω απ'το σπιτι μου κι εχω αρχισει να ανησυχω σοβαρα:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εχει ενα δεντρακι εξω απ'το σπιτι μου κι εχω αρχισει να ανησυχω σοβαρα:X
Σου προτείνω νυχτερινή περιπολία ....
Ε ρε που καταντήσαμε .... :(
Άτιμοι οικοπεδοφάγοι και παραθυράκια κράτους :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πανέμορφη φωτογραφία από το καλό μου πρόβατο

Ο ίδιο γράφει:

η φωτογραφία τραβήχτηκε την Κυριακή το απόγευμα στην συγκέντρωση μπροστά στην Βουλή για την Πάρνηθα.

όπως βλέπετε ο εύζωνας έχει βουρκώσει.

αναρωτιέμαι: ...έχει συγκινηθεί για την Πάρνηθα; έχει συγκινηθεί γιατί είδε τόσο κόσμο μαζεμένο; ...πάντως έχει συγκινηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • CRYING_GAME.jpg
    CRYING_GAME.jpg
    214 KB · Εμφανίσεις: 112

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΠΑΛΙ αεροπλανο ακουω. ΤΩΡΑ, ΤΩΡΑ!!!
παλι επιασε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Και εγώ ακούω αεροπλάνα :/: Αλλά δεν νομίζω να ξαναέπιασε.. πρέπει να είναι για προληπτικούς λόγους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμεις πρεπει να μενουμε κοντα ε?
οντως... ελπιζω να ειναι μονο για προληπτικους λογους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Αν μπορείς, άνοιξε τηλεόραση, αν έχει συμβεί οτιδήποτε θα το πουν, εγώ φεύγω, γράφω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πατημα χαλανδριου λεει φωτια!

γιωργο? under? τι ξερετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
96 φωτιές λέει από χθες, τι γίνεται ρε σεις... Και άκουσα τις προάλλες ότι από τη μεταπολίτευση και μετά αναδασώνεται μόνο 1 στα 11 καμμένα στρέμματα δάσους. Άιντε να δούμε τι θα γίνει πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω παλι ακουσα οτι υπαρχουν τιτλοι ιδιοκησιας στα καμενα!

καποιοι ανηκουν σε κατασκευαστικες και καποιοι σε ΙΔΙΩΤΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ, να αλλαξει λιγο παραστασεις μωρε... εκεινη η κυρια απο την εκαλη... που το σπιτι της ηταν σουπερ λουξ και ετοιμαζομουν να ζητησω με τις μεγαλες ζεστες ζακετακι για να σταθω βραδυ στην αυλη της...
που ανακουφιστηκε που το καζινο καταφεραν να μην καει...

καλο ε?

να δειτε ΠΟΣΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήθελα να 'ξερα μυαλό δεν έχουν; Κι αν τους ίδιους δεν τους νοιάζει γιατί τα έχουν τσεπώσει χοντρά, τα παιδιά τους δεν τα σκέφτονται; Τα εγγόνια τους; Αυτά που θα ζήσουν; Σε άλλο πλανήτη;

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν εχω λογια να γραψω... με τι καρδια το κανουν αυτο?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απελπισια με πιανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Υπάρχει μέρος που να μην έχει καεί φέτος; :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πατημα χαλανδριου λεει φωτια!

γιωργο? under? τι ξερετε?
Στο Πάτημα Βριλλησίων συγκεκριμένα, επί της Λ. Πεντέλης. Τέθηκε υπό έλεγχο, άκουσα.

Όπως επίσης κι άκουσα τις σειρήνες που βούιζαν από το βράδυ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top