Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοιπόν! Πουλοβεράκια. Στις αρχές του Οκτώβρη με ήλκυσαν περισσότερο απο ποτέ άλλοτε. Μεχρι και Γενάρη τα φόρεσα. Τώρα ούτε που να τα ακουμπάω. Πέραν του στατικού ηλεκτρισμού που μ'εκνευρίζει απίστευτα, κάνουν κόμπους. Τί κανετε με τον στατικό ηλεκτρισμό; Πώς γειώνεστε;
Εμένα τα μαλλιά μου πετάνε μονίμως κι όπου ακουμπάω ηλεκτρίζομαι

Αυτή τη περίοδο δεν έχω πολλή όρεξη για ψώνια, ν'ανοίξει κάπως ο καιρός θέλω και ν'αλλαξουμε γκαρνταρόμπα! Παρα μόνο για το τρεκιν κάθε τόσο αγοράζω και κάτι διότι όπως γνωρίζετε ο εξοπλισμός είναι απαραίτητος και μπόλικος, ειδικά αν εχει χιόνι το βουνό. Αυτή τη στιγμή ψάχνω γκέτες με goretex και μπατόν, κάτι εντόπισα...γιατί αυτά θέλουν έρευνα. Αν ξέρει κανείς μαγαζιά θα με χαροποιήσει! Μεχρι στιγμής έχω ανακαλύψει κάποια

Να σας δείξω τα παπουτσάκια μου;;; :clapup::clapup::redface:





Εψαξα πολύ για να αγοράσω κάτι καλό και να μ'αρέσει!! Απίστευτη υφή, στις πετρες δεν καταλαβαίνεις τίποτα, σε νερά μέσα μπήκε όλο μου το πόδι, τίποτα! Ουτε φοβος να γυρίσει το πόδι μου, ούτε κρύο κατάλαβα κι ούτε ζεστάθηκα! Φανταστική ποιότητα και απο τα πιο κομψά γυναικεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στο κλιμα τις εποχης, αφου ερχονται δυσκολες μερες και θα πεσει πολυ ξυλο, ας ειμαστε προετοιμασμενοι!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τώρα ούτε που να τα ακουμπάω. Πέραν του στατικού ηλεκτρισμού που μ'εκνευρίζει απίστευτα, κάνουν κόμπους.

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο πράγμα μιλάς. Είσαι πολύ φορτισμένη μάλλον. :P Ποτέ δεν έκανα τζιζ με τα πουλοβεράκια μου όσο για κόμπους, NO WAY. Απλώς όπως και κάθε προϊόν, θέλει να φροντίσεις να πάρεις κάτι σε καλή ποιότητα.

ΥΓ: Με γεια τα παπουτσάκια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

πάμε για τρεξιματάκι;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Στο κλιμα τις εποχης, αφου ερχονται δυσκολες μερες και θα πεσει πολυ ξυλο, ας ειμαστε προετοιμασμενοι!



Καλή η προετοιμασία σύντροφε, αλλά λίγο χρωματάκι, αμάν πια, ένα εμπριμεδάκι, μια ριγούλα, χάθηκε πια???:wall:
Δηλ. το ξύλο στην συλλογή άνοιξη/καλοκαίρι 2012 μονόχρωμο και μαύρο θα το δώσουμε/φάμε?
Έλεος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μονάχα εγώ τα βρίσκω εξαιρετικά αντιαισθητικά? :sick: :hmm: :confused: :/:
Τι να σου πω; εμένα πάντως μου αρέσουν!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλή η προετοιμασία σύντροφε, αλλά λίγο χρωματάκι, αμάν πια, ένα εμπριμεδάκι, μια ριγούλα, χάθηκε πια???:wall:
Δηλ. το ξύλο στην συλλογή άνοιξη/καλοκαίρι 2012 μονόχρωμο και μαύρο θα το δώσουμε/φάμε?
Έλεος!:P

Μαυρο, σαν αυτο που θα παρουν στις εκλογες μερικοι-μερικοι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλή η προετοιμασία σύντροφε, αλλά λίγο χρωματάκι, αμάν πια, ένα εμπριμεδάκι, μια ριγούλα, χάθηκε πια???:wall:
Δηλ. το ξύλο στην συλλογή άνοιξη/καλοκαίρι 2012 μονόχρωμο και μαύρο θα το δώσουμε/φάμε?
Έλεος!:P

Nooot, καθόλου έλεος! :P
Man in black :smoke:
Εμένα μου αρέσει πολύ το μαύρο... Για την ακρίβεια έχω και εγώ παρόμοια μποτάκια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο πράγμα μιλάς. Είσαι πολύ φορτισμένη μάλλον. :P Ποτέ δεν έκανα τζιζ με τα πουλοβεράκια μου
Εγω κάνω κάθε χρόνο, χρόνια τώρα τζιζ. Σοβαρά μιλάω. Κάθε εποχή με υγρασία, ηλεκτριζομαι. Οσες φορές το έχω πει, συνήθως παραξενεύονται όπως εσύ καλή ώρα και μου κανε εντύπωση, ελεγα ''τι σκατα μονο γω το παθαίνω;;'' Μεχρι που είδα μια εκπομπή της Μενεγάκη όπου η φούστα της είχε φτάσει στον λαιμό απο τον ηλεκτρισμό και είπε πως το παθαίνει κι αυτή κάθε χρόνο. Οπότε κάπως ενιωσα... γήινη. Το παθάινω με πλεκτά, φλις, κουβέρτες. Να προσθέσω κι ενα μπλουζάκι- αυτά τα αέρινα- που φερα απο Αγγλία, το μανίκι κολλάει πάνω στο χέρι μου. Δυο μήνες το ευχαριστιέμαι μόνο. :confused: Το πιο αστείο αλλά συνάμα εκνευριστικό είναι πως όταν γδυθώ, ο,τιδήποτε σιδερένιο ή οποιονδήποτε πιάσω, του κάνω τζιζ:confused::P

όσο για κόμπους, NO WAY. Απλώς όπως και κάθε προϊόν, θέλει να φροντίσεις να πάρεις κάτι σε καλή ποιότητα.
Τι να σου πω τωρα.. απο τη μια συμφωνω απο την αλλη οχι. Και φτηνιάρικα τύπου Ζαρα και μη, μου κάνουν κομπάκια. Μη φανταστείς όλο κόμπους, αντε κανα δυο κομπάκια, αλλά εμένα μου τη σπάνε συν τον ηλεκτρισμό. Κυρίως το τελευταίο. Προσθέτω πως τα πλένω στο χέρι φυσικά. Η αλήθεια είναι πως κινούμαι πολύ και δε με λες απόλυτα προσεχτική με τα ρούχα μου. Προσφατα μου πεσε κάφτρα σε μπλουζάκι που προ δυο ημερών είχα αγοράσει... :redface: Μπορεί δηλαδή λόγω κάποιας κίνησης να πιάνομαι κάπου..:redface:

ΥΓ: Με γεια τα παπουτσάκια! :D

Αχ! :inlove:Τα έχω αγαπήσει!Ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


*.* παραμυθένιο φουλάρι Yes/Yes??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
νο :/:
πολύ λουλουδάτο βρε Dalian :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
*.* παραμυθένιο φουλάρι Yes/Yes???


Πράγματι παραμυθένιο!
Με γεια! Πάρα πολύ όμορφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ούτε μένα μου αρέσει.
Έχω κι εγώ φουλάρια με λουλούδια, αλλά είναι πιο μικρά, άλλα χρώματα, πιο μαζεμένο, αυτό μου φαίνεται κάπως παλιακό. :redface:
Αλλά αυτά είναι γούστα μωρέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Θέλετε να μην ξοδέψετε λεφτά για νέα ρούχα? Εγώ ναι! Και εδώ και καιρό σκέφτομαι πως θα εκμεταλλευτώ τα άπειρα ρούχα που δεν φοράω τόσα χρόνια. Οπότε βρήκα κάτι τέλεια video για το πως θα συνδυάσεις παλιά κομμάτια, κομμάτια που έχεις βαρεθεί, αγοριών ή των μπαμπάδων μας τα πουκάμισα, ακόμα και XL μπλουζάκια του ύπνου.

Enjoy! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.



Ναι ή ου? Θα φοράγατε ποτέ κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top