Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
IN -> το νεο κεφαλαιο στη ζωη μου: "φοιτητικη ζωη" :D
ΟUT -> το αγχος που μου προκαλει αυτο το κεφαλαιο.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
IN
Τα εκλεράκια
Ο Ryan Gosling
Ο ύπνοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Η μουσική

OUT
Οι ''φίλοι''
Οι γιατροί
Η ειρωνεία από δήθεν ''ανώτερους''+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
IΝ:φιλοι
γυμναστικη υπνος φοιτητικη ζωη OUT:αγχος
ψεματα
ειρωνια
υποκρισια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
IN:υγεια
φιλοι

OUT: Διαβασμα (πανελληνιες ,2η φορα)
αδειες τσεπες
αγχος
ρουτινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
In:
Ότι έρχεται ο Οκτώβρης. :redface:
Το i-pod μου. [μεγάλη λατρεία,είναι πάντα εκεί για τις δύσκολες/βαρετές ώρες]
To cheesecake.
Οι άνθρωποι με θετική ενέργεια και αισιοδοξία. <3

Οut:
To διάβασμα.
Το πρωινό ξύπνημα.
Τα πράγματα που σε "χαλάνε",ενώ τελικά δεν έχουν καμία σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
In: Τα καλοκαιράκια
Ένας καλός ύπνος
Φοιτητικό ξύσιμο
Οut: Το χάσιμο του λεωφορείου τελευταία στιγμή
Τα προγράμματα
Οι εκθετικά αυξανόμενες υποχρεώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
In.

Ο καιρός.
Οι όμορφες κουβέντες όταν δεν το περιμένεις.:redface:
Η βόλτα στη παραλία, με ζακετούλες και μπύρα και οι συζητήσεις φιλοσοφικού, και καλά, περιεχομένου.:P
Η ανυπομονησία αν τελικά θα καταφέρουμε να κάνουμε όσα λέμε.

Out.

Το άγχος.
Η μοναξιά.
Η ανασφάλεια.
Που όταν θέλεις να κάνεις 5 πραγματάκια, όλη η Ελλάδα απεργεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
in: αισιοδοξία
out: αρνητικές σκέψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
in: Επιτέλους άνθισαν οι αμυγδαλιές...;)

out: Έχουμε γίνει μουσκίδι...τόση βροχή....μα τόση βροχή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Out: Πρώτο θέμα συζήτησης με το "Καλημέρα" τα νέα μέτρα. :mad:

In: Οι αναμνήσεις που μας κρατάνε ζωντανούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
In:

-Η μουσική -καλά που υπάρχει κι αυτή

Out:

-Το άσχημο mood και οι σκέψεις που το συνοδεύουν
-Ο καιρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ιn:
O Craven.
H μουσική μου.
Όταν μιλάω μαζί του.
Το ότι περνάει ο χρόνος πολύ γρήγορα.
Ο καιρός.


Οut:
Όλα τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
In:
1.Το πιάνο μου.
2.Η τετραήμερη εκδρομή που θα πάω σε λίγες μέρες.
3.Τα βιβλία μου.

Out:
1.Ο καιρός.
2.Οι τσακωμοί με φίλους και οικογένεια.
3.Και πολλά άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
out

τα γελοια σεναρεια/διαλογοι και ηθοπιοι της ζωης της αλλης/κλεμενων ονειρων και ολα αυτα τα συναφη

in

οτι εχουν ωραια τραγουδια! (σε ακυρα σημεια μεν αλλα ας ειμαι αντικειμενικη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
in: Η θαλασσα που ειναι κατω απο το σπιτι μου
Η διαθεση μου που αλλαζει

out: Η εξεταστικη που πλησιαζει
Η μιζερια των ανθρωπων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ΙΝ
Να ξυπνάς με την καλύτερη των διαθέσεων, να κάνεις τις δουλειές σου με χαρά και ευχαρίστηση.

OUT
Μια κουβέντα να σου χαλάει όλη την καλή διάθεση.
Η αχαριστία.

:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
IN
Να γνωρίζεις κάποιον και να νιώθεις σαν να τον ήξερες από πάντα.

OUT
Να καταλήγεις δύο συνεχόμενα βράδια να έχεις κοιμηθεί σύνολο έξι ώρες γιατί τελικά δεν τον ξέρεις όντως από πάντα και έχετε πολλά να πείτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Out χθεσινό: Μου αρπαξαν τα μπιφτέκια απο πάνω. In: τρώγονταν, ευτυχώς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
IN:
-να βρίσκεις(=κλέβεις από το γείτονα) ίντερνετ αφού ο ΟΤΕ εδώ και 4 μήνες κάνει απεργία
-να ξυπνάς μόνος σου το πρωί γιατί χόρτασες ύπνο

OUT:
-να πρέπει να το ανανεώνεις κάθε 2 λεπτά γιατί χάνεται η σύνδεση και να έχεις και πρότζεκτ να κάνεις
-να νυστάζεις όλη τη μέρα γιατί τελικά δε χόρτασες ύπνο

υγ. life sucks:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
IN
-H μουσική
-Το καινούριο ρούχο που αγόρασα
-Η βόλτα με της φίλες μου

OUT
-To πρωινό ξύπνημα
-Η κακή διάθεση
-Το διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top