• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Λόξυγκας

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδια με εχει πιασει τρελος λοξυγγας απο το πρωι και ερχεται και φευγει! καμια ιδεα τι να κανω για να φυγει?:) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
προφανώς σεκς όπου θα φωνάζεις όσο πιο δυνατά μπορείς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
προφανώς σεκς όπου θα φωνάζεις όσο πιο δυνατά μπορείς:D


αχ μην κοροιδευεις ειμαι στη δουλεια και δεν ξερω τι να κανω!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κράτα την αναπνοή σου και μέτρα μέχρι το 30

πιες νερό και κάνε γαργάρες.

συνέχισε να λυξυγκάρεις, μπορεί και να σε στείλουν σπίτι γιατί τους ενοχλεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
κράτα την αναπνοή σου και μέτρα μέχρι το 30

πιες νερό και κάνε γαργάρες.

συνέχισε να λυξυγκάρεις, μπορεί και να σε στείλουν σπίτι γιατί τους ενοχλεις:D

επιασε!!:clapup: :clapup:
προς το παρον τουλαχιστον! ελπιζω να μη με ξαναπιασει!! ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
προφανώς σεκς όπου θα φωνάζεις όσο πιο δυνατά μπορείς:D
:worship::worship::worship::worship:

[είμαι offtopic i know συγγνώμη!!!!!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το ξερατε οτι ο λοξυγγας προκαλειται απο σπασμο του διαφραγματος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι το ξερουμε τζιο μου:)
εγω ξερω οτι σταματαει ο λοξυγκας αν πεις σε κπ να σε τρομαξει λιγο. σταματαει μαχαιρι;) εμενα με το νερο δεν σταματουσε...μονο αν με τρομαξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο ρεκόρ λόξυγκα είναι 68 χρόνια. Ναι, συνεχόμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
συνέχισε να λυξυγκάρεις, μπορεί και να σε στείλουν σπίτι γιατί τους ενοχλεις:D

:worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Τι άλλο θα δω ακόμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν για να σταματήσει μαχαίρι υπάρχει και άλλη λύση, πήνεις ανάποδα νερό, πιάνει απίστευτα λέμε, ο εγκέφαλός σκέυτετε τον τρόπο που πρέπει να πιείς και ξεχνάει το λότζιγκα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Λοιπόν για να σταματήσει μαχαίρι υπάρχει και άλλη λύση, πήνεις ανάποδα νερό, πιάνει απίστευτα λέμε, ο εγκέφαλός σκέυτετε τον τρόπο που πρέπει να πιείς και ξεχνάει το λότζιγκα;)


:clapup:


ουαααου!!!

δηλαδη να βαλω νερο σε ενα ποτηρακι και να το τρυπησω στον πατο για να το πιω?

πολυ λοτζικ!!!


αχαχαχ να σαι καλα ρε μανια ψοφησα στα γελια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:clapup:
ουαααου!!!
δηλαδη να βαλω νερο σε ενα ποτηρακι και να το τρυπησω στον πατο για να το πιω?
πολυ λοτζικ!!!
αχαχαχ να σαι καλα ρε μανια ψοφησα στα γελια!!!:clapup:

Πάντος άν σε πιάσει λότσιγκας μετά το τόσο γέλιο δοκιμασε το, και μην τρυπήσεις το ποτήρι, απλά σκύψε και πιές νερό, κρύμα είναι να χαλάσεις το σερβίτσιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ετσι κι αλλιως σε πλαστικο ποτηρακι θα το εκανα :)
παντως να σαι καλα!!
μεσα στον πονο μου ψοφησα στο γελιο!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά, υπάρχουν ΠΟΛΥ πιο απλές μέθοδοι :)

Όταν το στομάχι για κάποιο λόγο ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ, είτε από το πολύ φαί, είτε από αέρα, είτε από άλλες αιτίες, ακουμπάει το διάφραγμα το οποίο βρίσκεται ακριβώς από κάτω. Αυτό ερεθίζει το πνευμοθωρακικό νεύρο και προκαλείται αυτή η αντίδραση, για να σταματήσει το στομάχι να ακουμπάει το διάφραγμα. Ένας σίγουρος τρόπος λοιπόν, είναι να "πάρετε" το στομάχι σας από κει! Πως; Απλά τεντώνεστε πίσω αρκετά, να σταματήσει το στομάχι να ακουμπάει στο διάφραγμα ;)

Greetings,
Ν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Α ρε Daddy… ευτυχώς και με σένα … γιατί που σεξο-φωνές με δυο παιδιά…
Όταν με πιάνει λόξιγκας ο άντρας μου στάνταρ θα βρει τους πιο απίθανους τρόπους να με τρομάξει… και πάντα μου περναει…
Μανια.. αυτό που λες εφαρμόζεται μόνο αν είναι και κάποιο ναυαγοσώστη κοντά…δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Α ρε Daddy… ευτυχώς και με σένα … γιατί που σεξο-φωνές με δυο παιδιά…
Όταν με πιάνει λόξιγκας ο άντρας μου στάνταρ θα βρει τους πιο απίθανους τρόπους να με τρομάξει… και πάντα μου περναει…
Μανια.. αυτό που λες εφαρμόζεται μόνο αν είναι και κάποιο ναυαγοσώστη κοντά…δεν είναι?

Απλά τα πράγματα απλά σκύβεις το κεφάλι και πίνεις απο ποτήρι ή απο μπουκάλι, δεν είναι κάτι το φοβερό και πάντα πιάνει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αυτο που ΠΑΝΤΑ πιανει σε μενα, ειναι να κλεισω τα αυτια μου, και καποιος να μου δωσει μισο λιτρο νερο να πιω μονορουφι.

Επισης, εγω εχω καταληξει οτι ο λοξυγγας προερχεται απο πολυ ψυχολογικα αιτια. Δοκιμαστε να κανετε κατι που χρειαζεται πολυ συγκεντρωση και θα δειτε για ποτε θα φυγει. Εγω ετσι ξεφορτωθηκα λοξυγγα 2 ωρων, απλα οδηγωντας για κανενα 5επτο οταν ημουν πολυ νεα οδηγος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top