Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Kαλόγουστες και κομψές βρήκα τις : Sofia Vergara, Rosie Whiteley, Heidi Klum, Cameron Diaz, Ema Stone, Milla Jovovich.
Κακόγουστες : Jessica Chastain, Rooney Mara, Jennifer Lopez(σε κάθε κόκκινο χαλί βλέπουμε το ίδιο κόψιμο στις τουαλέτες της, φτάνει με τον πωπό σου μαρή), Leila Hatami.

H καλύτερη εμφάνιση με διαφορά ήταν ο Sacha Cohen.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Γκουίνεθ Πάλτροου



Έμμα Στόουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προσωπικά... Τις μισώ. Απίστευτα.:sick:
Τις βρίσκω πολύ κακόγουστες. :redface:

Ραφ αφιερωμένο σε σένα με πολλή αγάπη!! Χαχαχα :angel:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Νο Like. =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι λέτε για τα Keds? Αγόρια κορίτσια θέλω απόψεις...! :)

View attachment 43178
View attachment 43179
View attachment 43180
View attachment 43181

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να πουλάει keds?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμένα δε μ'αρέσουν αυτά τα παπούτσια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τι λέτε για τα Keds? Αγόρια κορίτσια θέλω απόψεις...! :)

View attachment 43178
View attachment 43179
View attachment 43180
View attachment 43181

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να πουλάει keds?

εμένα μου αρέσουν αλλά όχι όλα.
ας πούμε από τα από πάνω μ αρέσει μόνο το τελευταίο και ίσως σε ένα άλλο χρώμα
μ αρέσει και το 1ο πολύ αλλά μου τη χαλάει ο πάτος... δε ξέρω, σαν να μη μου ταριάζει με το υπόλοιπο παπούτσι.
αλλά για μένα ισχύει γενικότερα πως ο τελικός συνδυασμός θα κάνει τη διαφορά(εννοώ παπούτσι & ρούχο).
από ένα πρόχειρο γκουγκλάρισμα βρήκα αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τι λέτε για τα Keds? Αγόρια κορίτσια θέλω απόψεις...! :)

Τα λατρεύω τα keds ειδικά στο κλασικό τους σχέδιο. Τρελαίνομαι για το λευκό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω μια φούστα σαν τη δεξιά, από attrativo βέβαια και ομολογώ ότι είναι πολύ σέξυ. Την τεντώνεις και κρύβεις ό,τι θέλεις να κρυφτεί αν κάθεσαι ας πούμε και από την άλλη την αφήνεις τυχαία αλλά ωραία να κάνει τη δουλειά της όταν θέλεις να την κάνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολύ ωραία τα ρούχα, αλλά το παπούτσι...χάλια! Το print δεν με χαλάει...ίσα ίσα δίνει στυλ στο πολύ απλό ρούχο...αλλά πολύ χοντροκομμένα σαν παπούτσια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
από την άλλη την αφήνεις τυχαία αλλά ωραία να κάνει τη δουλειά της όταν θέλεις να την κάνει:P
αυτα μας κανετε και μετα που μυαλο για σχολες μαθηματα δουλειες κλπ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οι hunter είναι unisex ; θα μου λύσει κανείς την απορία ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Υπάρχουν μπότες hunter που είναι για άντρες. Check this here
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πέτυχα ένα παρόμοιο πριν μερικές μέρες στον δρόμο.
Αν μη τι άλλο,τραβάει τα βλέμματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν μη τι άλλο,τραβάει τα βλέμματα.
γινεσαι ταυρος..:shifty::smoke::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω ένα τέτοιο, αγορασμένο από Αγγλία και το φοράω συνδυαστικά με κόκκινο κραγιόν :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολύ ωραία τα ρούχα, αλλά το παπούτσι...χάλια! Το print δεν με χαλάει...ίσα ίσα δίνει στυλ στο πολύ απλό ρούχο...αλλά πολύ χοντροκομμένα σαν παπούτσια! :)

Κυριως για το παπουτσι ανεβασα τη φωτο, διοτι σκετα τα ρουχα αυτα ειναι ωραια και πολυ σικατα. Με αυτο το παπουτσι γινεσαι ωραια παλι συν εκκεντρικη.
Τα πιο χοντροκομμένα παπούτσια έχουν τον λόγο υπαρξής τους- ''κουμπώνουν'' καλά'' σε πιο λεπτά πόδια, αν κι αυτά τα συγκεκριμένα δε μου φαινονται χοντροκομμένα...


η μικρή κάντυ κάντυ βγήκε παγανιά με τα φούξια πορνοπάππουτσα,
περιμένει εναγωνίως να της τα χύσουν πάνω στους φιόγκους,
την επόμενη φορά ας γίνει και φορέας ποδολαγνείας φορώντας ροζ σαγιονάρες.

σαν συνουσιασμός κώλου τίγρεως
απ' το ποδοδάχτυλο της Τζέην.



Ε μην τα φορέσεις τότε!!!:P


Πέτυχα ένα παρόμοιο πριν μερικές μέρες στον δρόμο.
Αν μη τι άλλο,τραβάει τα βλέμματα.



Φανταστικό! Κι έντονο και πολύ θηλυκό σε γραμμή! Παριζιάνικο στυλ! Το ομπρελίνι λείπει.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Υπάρχουν μπότες hunter που είναι για άντρες. Check this here

είναι πολύ περίεργο φαινόμενο πως επιβλήθηκαν στην αγορά προιόντα που κάποτε ήταν για τις δουλειές στα χωράφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top