Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τα κόκκινα είναι πιο κιουτ σίγουρα! Τα άλλα μου θυμίζουν ναυτάκι αλλά βέβαια δε ξέρω και σε τι αποχρώσεις είναι τα περισσότερα ρούχα σου. Αυτό τσάκαρε για το χρώμα. Έλεγα να πάρω καινούρια ολ σταρ αλλά τώρα με έβαλες σε πειρασμό και μένα! Αν και προτιμώ τα πολύχρωμα τα λακοστ που έβαλες στην αρχή! :D

Aν τα βρω.!! Όχι μην πάρεις all star. Προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου..αν και κάποια σχέδια ειναι ωραία χαλανε πολύ γρήγορα...ανοίγουν στα πλαινά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν είσαι Αμαλία από 12 έως 14, εγώ δεν θα απέκλεια και τα παρδαλά. :hmm: Τα τελευταία που έβαλες πολύ σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πάω 1η λυκείου!! Αλλα για τρέξιμο τα θέλω.. ειναι χτυπητά ε; :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάρω άσπρα all star, τώρα που μου το θυμίσατε. *_*


Θέλω
Θέλω πολλά;; :redface: :P
Ιχχ. Αυτό το θέλω κι εγώ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Όποιος είχε η έχει all star δεν σας έχουν ανοίξει στα πλαινά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πάω 1η λυκείου!! Αλλα για τρέξιμο τα θέλω.. ειναι χτυπητά ε; :hypno:
Ε για 1η Λυκείου, ναι. :P

Αν έχετε κάποιο γνωστό στην Αμερική (διότι δεν στέλνουν Ελλάδα), μπορείτε να σχεδιάσετε τα δικά σας All Star, έτσι όπως τα θέλετε:
https://www.converse.com/default.aspx#/products/shoes/converseOne/scratch/all
(Αν δεν δουλεύει αυτό πάτε εδώ: https://www.converse.com/default.aspx#/home και πατήστε Create)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πάω 1η λυκείου!! Αλλα για τρέξιμο τα θέλω.. ειναι χτυπητά ε; :hypno:

Αμαλία,καλό θα ήταν να διαλέγεις παπούτσια που προορίζονται για τέτοιο σκοπό όχι με βάση την εμφάνιση,αλλά το πώς κάθεται στο πόδι σου. Είναι πολύ σημαντικό,ένα λάθος παπούτσι μπορει να σου προκαλέσει τραυματισμούς.
Διάβασε περισσότερα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όποιος είχε η έχει all star δεν σας έχουν ανοίξει στα πλαινά;;

Τα μωβ που τα έχω φορέσει πιο πολύ απ' ολα, ναι έχουν ανοίξει λίγο στο πλάι και έχουν σκιστεί ελάχιστα, αλλά είναι λόγω καθημερινής και χρόννιας χρήσης.:redface:
Έχω και πχ. τα μαύρα & τα κόκκινα που τα έχω χρόνια επίσης, αλλά δεν έχουν ανοίξει καθόλου και είναι σαν καινούργια. Γενικά, πιστεύω ότι το ένα ζευγάρι θα χαλάσει γρήγορα αν φοράς συνέχεια, πρέπει να' χεις πιο πολλά ζευγάρια, έστω 2ο, για να τα φοράς εναλλάξ μη πάθουν μεγάλο κακό. Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω και δε μου χαλάνε.:P

Πάντως, πρόσφατα πήρε ένας φίλος μου και μέσα σε 2 μέρες του άνοιξε στο πλάι, 2 μέρες. :|
αυτό βέβαια στη τελική το κολλάς με κόλλα δυνατή και είναι οκ μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τα δικά μου έχουν ανοίξει από παντού γιαυτό και θέλω να πάρω καινούρια αλλά τα έχω από το 2007! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
αυτό βέβαια στη τελική το κολλάς με κόλλα δυνατή και είναι οκ μετά.

Κόλλα.. στο παπούτσι; Seriously;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πάντως, πρόσφατα πήρε ένας φίλος μου και μέσα σε 2 μέρες του άνοιξε στο πλάι, 2 μέρες. :|
αυτό βέβαια στη τελική το κολλάς με κόλλα δυνατή και είναι οκ μετά.
Να τα πάει πίσω πες του! Οι μεγάλες μάρκες πάντα παίρνουν πίσω τα ελαττωματικά προϊόντα τους. Το ξέρω γιατί δούλευα σε μεγάλη εταιρεία εισαγωγής ρούχων. Ήταν δεδομένο ότι θα έχουμε επιστροφές κάθε χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κόλλα.. στο παπούτσι; Seriously;
Ναι καλέ. Όχι ούχου. Το πας σε τσαγκάρη(αν βρεις) και στο κολλάει και δε φαίνεται τίποτα. Πού είναι το περίεργο; :|
Να τα πάει πίσω πες του! Οι μεγάλες μάρκες πάντα παίρνουν πίσω τα ελαττωματικά προϊόντα τους. Το ξέρω γιατί δούλευα σε μεγάλη εταιρεία εισαγωγής ρούχων. Ήταν δεδομένο ότι θα έχουμε επιστροφές κάθε χρόνο.
Α, ναι; Μωρέ, ναι, θα το πω, γιατί είναι πεταμένα λεφτά αυτά, αλλά τώρα έχει περάσει καιρός, οπότε είναι αργά. Δε βαριέσαι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι καλέ. Όχι ούχου. Το πας σε τσαγκάρη(αν βρεις) και στο κολλάει και δε φαίνεται τίποτα. Πού είναι το περίεργο; :|

Α, ναι; Μωρέ, ναι, θα το πω, γιατί είναι πεταμένα λεφτά αυτά, αλλά τώρα έχει περάσει καιρός, οπότε είναι αργά. Δε βαριέσαι. :redface:

Αν μιλάμε για λιγότερο από 6 μήνες, να τα πάει πίσω οπωσδήποτε. Να δοκιμάσει τουλάχιστον. Οι εταιρίες ξέρουν πως δεν πουλάνε παπούτσια για μια εβδομάδα ή ένα μήνα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βασικά ούτε μήνας δεν έχει περάσει. Θα του το πω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όχι ούχου, λίγο γιούχου :P
Λογικά θα εννοείς μεγάλο σκίσιμο, οπότε δεν νομίζω ότι θα κρατήσει πολύ με κόλλα. Αν και μεταξύ μας, το να έχεις ένα all-star λερωμένο και σκισμένο φαντάζει πιο στυλάτο.. :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αμαλία,καλό θα ήταν να διαλέγεις παπούτσια που προορίζονται για τέτοιο σκοπό όχι με βάση την εμφάνιση,αλλά το πώς κάθεται στο πόδι σου. Είναι πολύ σημαντικό,ένα λάθος παπούτσι μπορει να σου προκαλέσει τραυματισμούς.
Διάβασε περισσότερα εδώ.

Ξέρω οτι οι κραδασμοί ειναι επικίνδυνοι! Το έχω ψάξει αρκετά το θέμα και εκτος την εμφάνιση τα συγκεκριμένα περιέχουν ειδικό σύστημα για απορρόφηση των κραδασμών . Κάθε φορά που πατάς το ποδι σου κάτω οταν τρέχεις το πόδι σου δέχεται την πίεση του 5πλάσιου βάρους σου... :confused: Γι'αυτο κοιτάω εκτός απο την εμφάνιση και το παπούτσι καθ'αυτο! :) Ευχαριστώ πάντως για το λινκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι ούχου, λίγο γιούχου :P
Λογικά θα εννοείς μεγάλο σκίσιμο, οπότε δεν νομίζω ότι θα κρατήσει πολύ με κόλλα. Αν και μεταξύ μας, το να έχεις ένα all-star λερωμένο και σκισμένο φαντάζει πιο στυλάτο.. :wacko:
Δε μιλάω για παλιό all star, μιλάω για καινούργιο που έχει ανοίξει ΛΙΓΟ, αν είναι παλιό δε νομίζω να γίνει κάτι κιόλας.
Καλά εγώ δε το' χω κάνει ποτέ έτσι κι αλλιώς, αλλά στη περίπτωση του φίλου παραπάνω το πρότεινα, μη πάει χαμένο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Έχω κολλήσει παπούτσια με κόλλα. Ή και μικροπραγματάκια που υπάρχουν σε διάφορα παπούτσια, αν φύγουν.
Το αν η κόλλα θα ''πιάσει'' εξαρτάται από την ποιότητα του παπουτσιού και από τη θέση του σκισίματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγώ έχω σκαλώσει και θέλω να πάρω πράσινο παντελόνι.
Τέτοιο πράσινο.:redface:
Φανταστικό! Αγόρασα τέτοιο χρώμα σε κολάν και παρόμοιο σε παντελόνι-πετρόλ όμως! Γενικώς έχω πάθει κι εγώ έρωτα φέτος με αυτό το πράσινο! Καθώς και με το κίτρινο, όχι το καναρινί, το πιο ανοιχτό, του ήλιου κατά τις 11 καλοκαίρι:P, του άγουρου λεμονιού- παιδιά δε βρίσκω φωτό- οι γυναίκες καταλάβατε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πως σας φαίνεται;:hmm:
View attachment 43551
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top