Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
στριβεις απο το θεμα
ξερεις οτι δενειναι ασχετο..

δεν πειραζει,,

οκ..δειξε μου αυτο που δε βλεπω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να δω αν θα συνεχιζατε να λετε με το ιδιο σθενος οτι αξιζει μια θεση στη χα μεσα στη βουλη....
Άλλη μια φορά μπας και εμπεδωθεί: Κανείς δεν υποστήριξε ότι θα έπρεπε να έχει μια θέση μέσα στη βουλή και μάλιστα ότι την αξίζει. Αυτό είναι απόλυτη διαστρέβλωση των όσων έχουμε γράψει.
Στις εκλογές συμμετέχουν ένα σωρό κόμματα και αποκόμματα που δεν θα τα ήθελα στη βουλή, δεν είναι ένα και δύο.
Για να μιλήσω προσωπικά, θεωρώ σημαντικότερη την ήττα που θα πάθουν από την αδιαφορία του λαού από μια απαγόρευση που θα πυροδοτήσει ανεξέλεγκτες καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Σουρ
Λαθος λεξη
τη διορθωσα αργοτερα οταν μιλουσα στον μερκιουρι
Κατα λαθος δε το διαβασες


τη διορθωσα και στο ιδιο το ποστ.
ελπιζω επαρκως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οκ..δειξε μου αυτο που δε βλεπω.
δεν μπορω τωρα
μου την εσπασες..:worry::P
(εκει που παω να σε αντιπαθησω μου το χαλας ρε παιδι μου,,γιατι?:confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κατα λαθος δε το διαβασες
Ναι. Ζητώ συγγνώμη μα πήγαινα να φάω εκείνη την ώρα και διάβασα τα ποστ ολίγον διαγώνια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ναι. Ζητώ συγγνώμη μα πήγαινα να φάω εκείνη την ώρα και διάβασα τα ποστ ολίγον διαγώνια. :redface:

Σχωρεμενη.
Τωρα ομως που αλλαξα τη λεξη,αλλαξε καθολου το νοημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ζητώ συγγνώμη μα πήγαινα να φάω εκείνη την ώρα

αν δεν επεσε φαι πανω στο πληκτρολογιο ολα οκ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
:redface::redface: : Αχ και να ηταν εδω μπροστα σε αυτη τη συζητηση,ανθρωποι που πεθαναν απο τα φασιστικα καθεστωτα.Να δω αν θα συνεχιζατε να λετε με το ιδιο σθενος οτι επιτρεπετε μια θεση στη χα μεσα στη βουλη....

Σχωρεμενη.
Τωρα ομως που αλλαξα τη λεξη,αλλαξε καθολου το νοημα;

Άλλαξε αρκετά το νόημα.
Και ερωτώ,ποιός θα κρίνει ποιός επιτρέπετε να μπεί στην Βουλή και ποιός όχι;;
Είτε είναι η Χ.Α.,είτε οι νοσταλγοί του Στάλιν,οι Πειρατές,ή το κόμμα της Τζούλιας που θα προσφέρει π1π3$ για κάθε ψήφο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να δω αν θα συνεχιζατε να λετε με το ιδιο σθενος οτι επιτρεπετε μια θεση στη χα στις εκλογές....
Αν το είχες πει έτσι, θα είχε σχέση με ό,τι είπα. :) (είναι άλλωστε και το θέμα του τίτλου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:redface::redface: : Αχ και να ηταν εδω μπροστα σε αυτη τη συζητηση,ανθρωποι που πεθαναν απο τα φασιστικα καθεστωτα.Να δω αν θα συνεχιζατε να λετε με το ιδιο σθενος οτι επιτρεπετε μια θεση στη χα μεσα στη βουλη....

Βρε Διοτίμα,ποιός είπε ότι αξίζει μία θέση στην Βουλή;;
Μην σώσει και μπεί ποτέ της.
Άλλωστε ΔΕΝ πρόκειται να μπει.
Και στις εκλογές του 2009 οι δημοσκοπήσεις έβαζαν αν θυμάμαι καλά 6-7 κόμματα,αλλά στο τέλος διαψεύστηκαν.
Και νομίζω πως οι "φανεροί" φασίστες της Χ.Α. δεν είναι τίποτα μπροστά στους "κρυφούς" φασίστες-υπερασπιστές της δημοκρατίας που είναι ντυμένοι στα γαλαζοπράσινα.
Αυτοί είναι το δάσος που πρέπει να μας απασχολεί και όχι το δέντρο της Χ.Α.

:redface:: Αχ, αχ, καλή μου Διοτίμα, όσο βλέπω ν' ανεβαίνει το ποσοστό των ευαίσθητων προς την ΧΑ δημοκρατών, ο διάβολος με βάζει στον πειρασμό να μετανοιώσω, για τη φαεινή ιδέα να ξεκινήσω αυτή τη συζήτηση! Από την άλλη όμως, θέλω να είμαι υπέρμαχος της αλήθειας και έτσι ...γλυτώνω την ανάγκη μετάνοιας! ( :worry::worry::worry:: Για να σου εξομολογηθώ, αρχιζω να φοβάμαι ακόμη, μήπως κάποιοι υπερευαίσθητοι δημοκράτες, έτσι από αντίδραση, δείξουν τη δημοκρατικότητά τους αλά Βολταίρ, και ρίξουν ακόμη και το κουκί τους στη ΧΑ!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: )

Αχ βρε μερκουρι μου,ποιος ειναι ο τιτλος του θρεντ;
Τι ερχεσαι και μου λες για το αν θα μπει η οχι.Ευχαριστω πολυ,ουτε εγω το πιστευω.
Αλλα εδω συζητιεται το αν καποιος θεωρει πως ειναι επιτρεπτο η εισοδος της χα στις εκλογες και ΙΣΩΣ στη βουλη.
Μη μου στρεφεις αλλου το ερωτημα.Υπαρχουν αλλα θρεντς γι'αυτα που λες.

ΥΓ: Σταυρώστε με, όσοι θυμώνετε από την ...εξομολόγηση, αλλά δε μετανοιώνω με τίποτε, για το αβυσσαλέο μίσος μου προς τον φασισμό και την επιπολαιότητα που τον δυναμώνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
( :worry::worry::worry:: Για να σου εξομολογηθώ, αρχιζω να φοβάμαι ακόμη, μήπως κάποιοι υπερευαίσθητοι δημοκράτες, έτσι από αντίδραση, δείξουν τη δημοκρατικότητά τους αλά Βολταίρ, και ρίξουν ακόμη και το κουκί τους στη ΧΑ!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: )
Παραφέρεσαι... :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
για το αβυσσαλέο μίσος μου προς τον φασισμό
μα το μισος τρεφει το φασισμο

Beware of the daaark side .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
μα το μισος τρεφει το φασισμο

Beware of the daaark side .......

:PΜισώ τον φασισμό, αλλά συμπονώ τα θύματα/οπαδούς του!

ΥΓ: Κάτι ανάλογο είχα πει στον χουντικό ανακριτή μου, όταν με χαστουκιζε ή, ακόμη, και στον ανάλογο του ΚΚΕ, όταν με πίεζε, παρέα με "οικοδόμους", να αποδεχθώ, ότι ήμουν "φραξιονιστής"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν πάντως σήμερα κάναμε μια λίστα με τα κόμματα που έστω μια μικρή μερίδα ατόμων προτιμά να μην κατέβουν στις εκλογές, το αποτέλεσμα δεν θα μπορούσε παρά να είναι ένα στρογγυλό μηδενικό.

Λέω μάλιστα να ξεκινήσουμε απ' αυτό:


Τι λέτε; Να επιτραπεί στο Κ.Ε.Κ να κατέβει στις εκλογές; Ξέρω αρκετούς που θα μπορούσαν να έχουν αντιρρήσεις... :D

Ποιος θα ορίσει ποιοι επιτρέπεται να συμμετέχουν στις εκλογές και ποιοι όχι; Ας συμμετέχει όποιος θέλει, λέω εγώ, κι ας πάρει ό,τι του αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΥΓ: Κάτι ανάλογο είχα πει στον χουντικό ανακριτή μου, όταν με χαστουκιζε ή, ακόμη, και στον ανάλογο του ΚΚΕ, όταν με πίεζε, παρέα με "οικοδόμους", να αποδεχθώ, ότι ήμουν "φραξιονιστής"!
εχεις περασει πολλα και συ:D

εχεις δει την απολυταρχια του κκε

Μισώ τον φασισμό, αλλά συμπονώ τα θύματα/οπαδούς του!
το δεχομαι.:D

δεν μπορω να σε αντιπαθησω και σενα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ποιος θα ορίσει ποιοι επιτρέπεται να συμμετέχουν στις εκλογές και ποιοι όχι; Ας συμμετέχει όποιος θέλει, λέω εγώ, κι ας πάρει ό,τι του αξίζει.


Μακαρι να παρει οτι του αξιζει.
Αλλα απορω πως εμπιστευεσαι ενα λαο που ΑΚΟΜΑ δεν εχει επαναστατησει.
Αντεχει ακομα ματια μου,αντεχει....Και οσο αντεχει,τοσο θα πεφτει σε λαθος διεξοδους.


Λοιπομ αυτη ηταν η κατακλειδα μου στο θρεντ.
Δεν εμπιστευομαι την ψηφο του ελληνα γιατι εδω και 3 δεκαετιες παραπονιεται για τα κομματα που τον οδηγουν κατω του οριου της φτωχιας,και τα ιδια κομματα ξαναψηφιζει.Τουτεστιν δε θεωρω πως ειναι επιτρεπτο στη χα και οποιοδηποτε τετοιου ειδους κομμα,να παιρνει μερος στις εκλογες γιατι πανω απόλα ΔΕΝ προαγει την ελευθερια.
Για μενα,ο μο του ελληνα ειναι ενας αμορφωτος πολιτης


Οποιος σχολιασει τα οσα λεω [που δεν το νομιζω] δε θα παρει απαντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν πάντως σήμερα κάναμε μια λίστα με τα κόμματα που έστω μια μικρή μερίδα ατόμων προτιμά να μην κατέβουν στις εκλογές, το αποτέλεσμα δεν θα μπορούσε παρά να είναι ένα στρογγυλό μηδενικό.

Λέω μάλιστα να ξεκινήσουμε απ' αυτό:


Τι λέτε; Να επιτραπεί στο Κ.Ε.Κ να κατέβει στις εκλογές; Ξέρω αρκετούς που θα μπορούσαν να έχουν αντιρρήσεις... :D

Ποιος θα ορίσει ποιοι επιτρέπεται να συμμετέχουν στις εκλογές και ποιοι όχι; Ας συμμετέχει όποιος θέλει, λέω εγώ, κι ας πάρει ό,τι του αξίζει.


Oυσιαστικά ένα μόνο ζήτημα με απασχολεί. Είτε μικρά είτε μεγάλα τα κόμματα παίρνουν απ' όσο γνωρίζω επιδότηση από το κράτος που σημαίνει ότι το κράτος πετάει ένα κάρο λεφτά για να κάνει το κομμάτι του το κάθε ψώνιο, όπως τα παραπάνω ψώνια. Στο παρελθόν, υπάρχουν πολλά παραδείγματα, Τσοβόλας, Αβραμόπουλος και φυσικά ο γελοιότερος πολιτικός όλων των εποχών, ο Σαμαράς που τα έπαιρνε για να κάνεο το κομμάτι του με το τότε κόμμα του Πολιτική 'Ανοιξη. Τώρα θα δίνουμε λεφτά και στους χρυσαυγίτες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
:redface:: ο διάβολος με βάζει στον πειρασμό να μετανοιώσω, για τη φαεινή ιδέα να ξεκινήσω αυτή τη συζήτηση! Από την άλλη όμως, θέλω να είμαι υπέρμαχος της αλήθειας και έτσι ...γλυτώνω την ανάγκη μετάνοιας!
Αγαπητέ Νωέα απ' την αρχή που είδα να προτρέπεις για δημοσκόπηση, είπα μέσα μου.....ώωωωωρε τι έχει να γίνει...:whistle:
Ε, δεν έπεσα έξω. :P


Oυσιαστικά ένα μόνο ζήτημα με απασχολεί. Είτε μικρά είτε μεγάλα τα κόμματα παίρνουν απ' όσο γνωρίζω επιδότηση από το κράτος που σημαίνει ότι το κράτος πετάει ένα κάρο λεφτά για να κάνει το κομμάτι του το κάθε ψώνιο, όπως τα παραπάνω ψώνια. Στο παρελθόν, υπάρχουν πολλά παραδείγματα, Τσοβόλας, Αβραμόπουλος και φυσικά ο γελοιότερος πολιτικός όλων των εποχών, ο Σαμαράς που τα έπαιρνε για να κάνεο το κομμάτι του με το τότε κόμμα του Πολιτική 'Ανοιξη. Τώρα θα δίνουμε λεφτά και στους χρυσαυγίτες ;

Δηλαδή έπαιρνε επιδότηση και αυτός;;;;;






ΟΜG!!!!!! :stunned::stunned:

Μακαρι να παρει οτι του αξιζει.
Αλλα απορω πως εμπιστευεσαι ενα λαο που ΑΚΟΜΑ δεν εχει επαναστατησει.
Αντεχει ακομα ματια μου,αντεχει....Και οσο αντεχει,τοσο θα πεφτει σε λαθος διεξοδους.


Λοιπομ αυτη ηταν η κατακλειδα μου στο θρεντ.
Δεν εμπιστευομαι την ψηφο του ελληνα γιατι εδω και 3 δεκαετιες παραπονιεται για τα κομματα που τον οδηγουν κατω του οριου της φτωχιας,και τα ιδια κομματα ξαναψηφιζει.Τουτεστιν δε θεωρω πως ειναι επιτρεπτο στη χα και οποιοδηποτε τετοιου ειδους κομμα,να παιρνει μερος στις εκλογες γιατι πανω απόλα ΔΕΝ προαγει την ελευθερια.
Για μενα,ο μο του ελληνα ειναι ενας αμορφωτος πολιτης


Οποιος σχολιασει τα οσα λεω [που δεν το νομιζω] δε θα παρει απαντηση.

Να τολμήσω λίγο εγώ;

Diotima εγώ ψήφισα να συμμετέχει. Δεν θεωρώ τους ανθρώπους αυτούς επικίνδυνους, όσο βρίσκονται στην επιφάνεια και μπορούμε να βλέπουμε και να ακούμε τις προθέσεις τους. Στο είπα και σε άλλο μήνυμα, πως αυτοί είναι χειρότερα να δρουν στην αφάνεια. Να στρατολογούν κρυφά, να κάνουν άνανδρες επιθέσεις....κ.λ.π.
Μιλάμε όλοι λες και θα βγει πρώτο κόμμα. Καταλαβαίνω απόλυτα τους φόβους σου, αλλά ακόμη και να πιάσουν τα ποσοστά που χρειάζονται για να μπουν στη βουλή, είναι δυνατόν να πιστεύεις πως θα αφήσουμε να αποφασίζουν; Mην ξεχνάμε πως για να γίνει ισχυρή, μια ακραία φασιστική ιδέα, πρέπει να έχει χαλαρώσει μια θεσμικά δημοκρατική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...

εχεις δει την απολυταρχια του κκε


...

:redface:: Έχω δει απλά, ότι δεν είναι "κουκουε"! Και ποτέ οι γραφειοκράτες δεν θα γίνουν τέτοιοι! Απλά είναι το καλύτερο άλοθι του κάθε είδους φασισμού και το αποτελεσματικότερο ανάχωμα της "εξουσίας των μονοπωλίων", για να μην δημιουργηθεί μία αληθινή Αριστερά, απόλυτα δημοκρατική και ακραιφνώς φιλολαϊκή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δραγουμης

Νεοφερμένος

Ο Δραγουμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πολλους αριστερους βλεπω εδω μεσα....

φαντασου να εβγαζαν οι στημενες δημοσκοπησεις του συστηματος το πραγματικο ποσοστο της ΧΑ το οποιο ξεπερναει το 5%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top