Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ωραία χρώματα. Ο γιακάς λίγο με χαλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μπα μια χαρά θα στρώνεται..αλλα λες να το πάρω αμα το βάλει σε προσφορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ναι γιατί όχι?
Ωραία ανοιξιάτικα έντονα χρώματα: εγκρινεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
ΟΟΟ ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθεια!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


δεν είναι τέλεια? :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πάει το τζηνάκι με το πουκάμισο για καλοκαιρινή φάση; Γενικά με τη γραμμή Thavar της Diesel έχω θέμα οπότε το ζαχαρώνω άσχημα το τζηνάκι και ίσως καταλήξω και σε αυτό ως πιο καλοκαιρινή επιλογή.

]




Κ εδώ το ζευγάρι παπούτσια που μόλις με έκανε κατά περίπου 800 λίρες φτωχότερο :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πάει το τζηνάκι με το πουκάμισο για καλοκαιρινή φάση; Γενικά με τη γραμμή Thavar της Diesel έχω θέμα οπότε το ζαχαρώνω άσχημα το τζηνάκι και ίσως καταλήξω και σε αυτό ως πιο καλοκαιρινή επιλογή.

]




Κ εδώ το ζευγάρι παπούτσια που μόλις με έκανε κατά περίπου 800 λίρες φτωχότερο :P


Πολύ ωραία το πουκάμισο και το τζινάκι!!! Πάρτα μπας και σώσουν την κατάσταση με τα καινούρια παπά σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ούτε μένα μ' αρέσουν τα παπούτσια.
Το τζιν είναι ωραίο, το πουκάμισο ακόμα πιο ωραίο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ωραίο και το τζιν και το πουκάμισο, αλλά δε θα τα φόραγα μαζί. Ταιριάζουν πολύ χρωματικά και θα μου φαινόταν μονότονο το σύνολο, εκτός αν το σπάσεις με κάτι άλλο από πάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Θα σας άρεσε αυτό να το δείτε σε μια κοπέλα; :hmm:
View attachment 43629
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάει το τζηνάκι με το πουκάμισο για καλοκαιρινή φάση; Γενικά με τη γραμμή Thavar της Diesel έχω θέμα οπότε το ζαχαρώνω άσχημα το τζηνάκι και ίσως καταλήξω και σε αυτό ως πιο καλοκαιρινή επιλογή.

]




Κ εδώ το ζευγάρι παπούτσια που μόλις με έκανε κατά περίπου 800 λίρες φτωχότερο :P


Το τζην ωραίο...αν και μου αρέσει περισσότερο το τζην του πουκαμίσου. Το πουκάμισο δεν μου πολυαρέσει...μου θυμίζει "βαπτιστικό" :P

Για καλοκαίρι θα σου πρότεινα να βάλεις καρώ πουκαμισάκια ή άλλα χρώματα...Βάλε χρώμα στην ζωή σου! :clapup:

Θα σας άρεσε αυτό να το δείτε σε μια κοπέλα; :hmm:
View attachment 43629
Αντρικά δεν είναι;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Όχι γυναικεία είναι... :confused: :hmm: Για αντρικά φαίνονται ε; :hmm:

Το μπλέ είναι ως επι το πλείστον αντρικό χρώμα.
Και έτσι σκέτο που το έχεις για αντρικό μου κάνει...
Έχεις καμιά φωτό σε γυναικείο πόδι για να έχουμε πιό γενική εικόνα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όχι γυναικεία είναι... :confused: :hmm: Για αντρικά φαίνονται ε; :hmm:

Ναι...αυτό το μπλε μου κάνει πολύ αντρικό!

Σε αντίστοιχο στυλ κοίτα στην nike...υπάρχουν πολλά ωραία χρώματα! :D

View attachment 43630

και στην adidas :)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τι να σας πω;; Η αδερφή μου θέλει να τα πάρει.. :P Tρελένεται για το μπλε το χρώμα... Και ήθελα την γνώμη σας γιατί εγώ το βλέπω ουδέτερο.. :hmm:.. Το μωβ γενικά δεν μου αρέσει σε παπούτσια.. αλλα είναι ανάλογα και το στυλ του παπουτσιού..σε κάποια πάει σε κάποια άλλα όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι να σας πω;; Η αδερφή μου θέλει να τα πάρει.. :P Tρελένεται για το μπλε το χρώμα... Και ήθελα την γνώμη σας γιατί εγώ το βλέπω ουδέτερο.. :hmm:.. Το μωβ γενικά δεν μου αρέσει σε παπούτσια.. αλλα είναι ανάλογα και το στυλ του παπουτσιού..σε κάποια πάει σε κάποια άλλα όχι..

Σε μπλε γυναικεία βρήκα αυτά... :P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την βοήθεια σκοτεινέ θάλαμε (noisette) με φώτισες.. :hehe: :P :redface: Θα τα δείξω στην αδερφή μου και απο κει και πέρα ας πάρει ότι θέλει!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πολύ ωραία το πουκάμισο και το τζινάκι!!! Πάρτα μπας και σώσουν την κατάσταση με τα καινούρια παπά σου! :P

Τι λες πουλάκι μου!Τα παππούτσια τα σπάνε.Τα ζαχάρωνα καιρό (δε σημαίνει ότι προς το Μάη δε θα πάρω και τα flip flops φυσικά :P ).Θα τα βάζω με καλό μαύρο παντελόνι και σουπερ γουαου sweater που έχω,νομίζω θα τα σπάσει ο συνδιασμός όπως τον έχω στο μυαλό μου.

Εδώ πάρτε τα μάτι καλύτερα γιατί με έπιασε ψυχοπλάκωμα μόλις είδα το υπόλοιπο της πιστωτικής μετά την αγορά :P





@Noisette καρω με τπτ δε μπορώ.Νιώθω μπούλης αν φοράω καρω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βγαίνει η βαρκούλα, βγαίνει η βαρκούλα του ψαρά. :whistle: Δεν είναι οφφ, σκεφτείτε το! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top