Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Tα τελευταία χρόνια τις καθημερινές, ναι. Αφού το μόνο που έχουν είναι αυτά τα τσουρούτικα σαγιοναράκια με τον πάτο πάχους μισού χιλιοστού που κάνεις τα πόδια σου μες τη λέρα και μετά πονάνε απίστευτα λες και περπάταγες ξυπόλητη. 'Η μετά πλατφόρμα δεκάποντη και ισορροπία ή σαβούρα πάνω στις ανώμαλες πλάκες του πεζοδρομίου. Ενα φυσιολογικό δεν βλέπω πουθενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Tα τελευταία χρόνια τις καθημερινές, ναι. Αφού το μόνο που έχουν είναι αυτά τα τσουρούτικα σαγιοναράκια με τον πάτο πάχους μισού χιλιοστού που κάνεις τα πόδια σου μες τη λέρα και μετά πονάνε απίστευτα λες και περπάταγες ξυπόλητη. 'Η μετά πλατφόρμα δεκάποντη και ισορροπία ή σαβούρα πάνω στις ανώμαλες πλάκες του πεζοδρομίου. Ενα φυσιολογικό δεν βλέπω πουθενά...

Βάλε μπαλαρίνες έστω! Όχι και μπότες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έλα ρε υπάρχουν μια χαρά σαγιονάρες [όχι τύπου παραλίας, τύπου πέδιλο] δερμάτινο, διάφορα σχέδια που είναι απίστευτα άνετα.
Νομίζω απλά δε το' χεις ψάξει, γιατί υπάρχουν διάφορα.
Αλλά δίκιο έχει η λοβ, έστω βάζε μπαλαρίνες, δε μπορώ να φανταστώ πώς θα νιώθεις με 45 βαθμούς και τις μπότες παρέα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Συμφωνώ με πριγκίπισσα και λοβάκι :) Πλέον στις μέρες μας υπάρχουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Ότι και να θέλεις κάποιος το έχει σκεφτεί και το έχει φτιάξει πριν από σένα και στο έχει φέρει και έξω από την πόρτα σου, δηλαδή! :P

Ψάξε λίγο καλύτερα και μην περνάς τα καλοκαίρια με μπότες........... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ούτε οι μπαλαρίνες με βολεύουν (άσε που δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά αν ήταν τουλάχιστον άνετες κάτι θα έκανα). Γενικά στα φλατ βλέπω πολλη κακογουστιά κι ας έχω ψάξει καμια 30ρια μαγαζιά μέχρι στιγμής. Μάλλον από κανένα ebay με βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Μάλλον θα πάρω τις λευκές απο εβδομάδα πρώτα ο Θεός! ^_^
Αλλά μαρέσουν και αυτές εδώ:

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
θα ελεγα τις δευτερες (αν κ συνδυαζονται πιο δυσκολα) που ειναι πιο ιδιαιτερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ το καλοκαίρι με αρβύλες το βγάζω, δεν αντέχω τα πεδιλοειδή :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δε σκανε τα ποδια σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

:inlove:
Έχω κάτι μπαλαρίνες που είναι λεοπάρ (μπεζ-μαύρο) και έχουν ένα παρόμοιο μπιχλιμπίδι πάνω με κορδέλα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και εγώ τις δεύτερες προτιμώ, και μάλιστα το φούξια! Αλλά αν τελικά πάρω αυτές θα πάρω τις κίτρινες γιατί έχω πολλά καλοκαιρινά κίτρινα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
δε σκανε τα ποδια σου?

Ε σκάνε αλλά τι να κάνω :(
Γενικά αποφεύγω να βγαίνω έξω το καλοκαίρι, ειδικά την μέρα, οπότε μετριάζεται κάπως το πρόβλημα.
Έχει πολύ γέλιο πάντως να βλέπεις τη Ζωή με μαγιώ και τις αρβύλες από κάτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kaleidoscope, μόνο εσύ με καταλαβαίνεις.
Με αλλα λόγια, προτιμάμε να ιδρώσει λίγο το ποδαράκι (εμένα δεν ιδρώνουν πολύ έτσι κι αλλιώς) παρά να γεμίζει καυσαέρια, λάσπες, χώματα και ο,τι άλλή βρωμιά θα γεμίσει με τα ψευτοπέδιλα που βγάζουν τα περισσότερα (αν όχι όλα) τα μαγαζιά. Ασε που δεν βολευουν καθόλου, γιατί όλο και κάποιος θα σε πατήσει ή έστω θα σε σκουντήξει με το πόδι και αν δεν σου σπάσει κανένα νύχι, στην καλύτερη θα σε γεμίσει με ο,τι έχει πατήσει αυτός.
Ο λαός (εγώ δηλαδή) μίλησε: πιό χοντρούς και άνετους πάτους στα πέδιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχει πολύ γέλιο πάντως να βλέπεις τη Ζωή με μαγιώ και τις αρβύλες από κάτω :P
τα κομάντα με τα bikini:D

Ασε που δεν βολευουν καθόλου, γιατί όλο και κάποιος θα σε πατήσει ή έστω θα σε σκουντήξει με το πόδι και αν δεν σου σπάσει κανένα νύχι, στην καλύτερη θα σε γεμίσει με ο,τι έχει πατήσει αυτός.
να γιατι φορανε τα αρβυλα οι φανταροι,,για να μην τους σπασει κανενα νυχι:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H αλήθεια ειναι πως είναι δύσκολο να βρεις καλοκαιρινά φλατ πέδιλα και να μη νιώθεις σαν να είσαι ξυπόλητη. Οι μπαλαρίνες είναι ελεεινά άβολες, άσε που αν έχεις λίγο φαρδύ πόδι (σαν το δικό μου δλδ :redface:) μοιάζουν με βάρκες όταν περπατάς - πρέπει να είμαι η μοναδική γυναίκα που δεν έχω ούτε ένα ζευγάρι (μαζί με την μαμά μου :D). Εγώ φοράω πολύ σανδαλοειδή και συνήθως με στρας, αλλά η αλήθεια είναι πως γενικά τα καλοκαιρινά παπούτσια έχουν ένα θέμα κι αν δεν έσκαγα με κλειστά, θα προτιμούσα τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
ρε πόσο δίκαιο έχετε... δεν μπορώ να βρω με τ ί π ο τ α άνετα καλοκαιρινά παπούτσια! όσα έχω βρει,είναι αυτά που πουλάνε στα φαρμακεία,αλλά είναι ελεεινά και άκομψα! οι μπαλαρίνες μου αρέσουν πάρα πολύ αλλά με χτυπάνε συνέχεια στο μικρό δάχτυλο και πίσω,οπότε τις φοράω μόνο με καλτσάκι και τσιρότα! απο τα πεδιλάκια της αγοράς με πονάνε συνέχεια οι φτέρνες μου και έχω την αίσθηση οτι είμαι ξυπόλητη. Άσε που γλυστράνε..
απο πού αγοράζετε πέδιλα και σας φαίνονται άνετα? η αλήθεια είναι οτι πάω πάντα στα πιο οικονομικά (15 το πολύ 20ευρώ) άρα μηπως γιαυτό?
η μπίχλα στα πόδια δεν με ενοχλεί,πόδια είναι, παίρνω μαντηλάκι και τα καθαρίζω.
λέτε να πάω όλες μου τις μπαλαρίνες στο τσαγκάρι να βάλει τίποτα απο πίσω για να μην με χτυπάνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αν καταφέρεις και βρεις καλό τσαγκάρη, ίσως. Αλλά εγώ έχω πάει σε πολλούς με διάφορες επιδιορθώσεις κάθε φορά και όχι μόνο είναι πανάκριβοι, αλλά η δουλειά τους μου φάνηκε πρόχειρη και χαμηλής ποιότητας. Μόνο τακούνια αλλάζω πλέον, που και αυτά χαλάνε πάνω στο μήνα το αργότερο αλλά τουλάχιστον είναι φτηνά.
Σίγουρα είναι και θέμα τιμής που δεν βρίσκουμε κάτι της προκοπής, αν δίναμε τριψήφιο νούμερο θα βρίσκαμε κάτι καλό. Αλλά δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια περίπτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
τι τριψήφιο, εδώ τα διψήφια μου φαίνονται πολλά πλέον.. έχω γίνει γύφτος..
είναι όντως πανάκριβοι, αλλά τα τακούνια που μου έχει αλλάξει αυτός στη γειτονιά μου μια χαρά κρατάνε..
τι να πω ελπίζω να βρω κανένα πέδιλο της προκοπής γιατί πέρυσι την έβγαλα με αθλητικά και σαγιονάρα παραλίας (που είναι άθλια αλλά έχει τουλάχιστον χοντρό πάτο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Χαχα, κι εγώ το κάνω αυτό για μικρές αποστάσεις. Σιγά μωρέ, αφου και τα περισσότερα "πέδιλα" που πουλάνε, σαγιονάρες είναι. Απλά τους πετάνε κάτι φραμπαλάδες πάνω και τα βαφτίζουν πέδιλα. Εγώ μάλλον θα πάρω κάτι πλατφόρμες που βρήκα σε εξευτελιστική τιμή και όταν μου χαλάσουν ή όταν γεμίσω κάλους ή όταν φάω αρκετές σαβούρες (όποιο γίνει πρώτο) θα συνεχίσω με μιξη αθλητικών και μποτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
εγώ το κάνω και για μεγάλες αποστάσεις..
και κάτι περσινά που χα πάρει με 8 ευρώ με κάτι λουλουδάκια που μου ξεκόλλησαν απο την πρώτη εβδομάδα,δεν θα τα πετάξω,θα κολλήσω πάνω πολύχρωμα κουμπιά (το είδα σήμερα στο πρωινό του ant1)!
η κρίση με έχει κάνει πολύ δημιουργική.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top