10 ώρες τζάμπα internet - οποιος προλάβει πρόλαβε

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Έχω κάτι κουπόνια απο τα ΝΕΑ που δεν τα χρησιμοποιώ γιατί έχω ήδη συνδρομή και μια και πρέπει να χρησιμοποιηθούν μέχρι τις 20/9 είναι κ΄ριμα να πάνε χαμένα... δίνω ένα στο φόρουμ εδω, ελπίζω να το χρησιμοποιήσει κάποιος που δεν έχει σταθερή σύνδεση (αλλα πχ κάρτα) και το χρειάζεται...

Αριθμός Σύνδεσης: 8962 57 77 77 (ΕΠΑΚ)
username: tanea
password: tanea

Πηγαίντε στο https://www.taneaonline.gr εκεί που λέει συνδρομή και βάλτε τα ακόλουθα:
Seriαl Number: NEA0427523
Pin: LEAAGFLJ
Από εκεί και πέρα νομίζω μπορείτε να βρείτε μόνοι σας τι θα κάνετε...

Έχω άλλα τρία κουπόνια, αν αύριο δεν τα θέλει κανας φίλος στη σχολή, θα τα δημοσιεύσω και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν κι εγώ έχω συνδρομή φαντάζομαι οτι θα φανεί χρήσιμο σε κάποιον!
Παιδιά αν κάποιος το χρησιμοποιήσει να το πει ώστε να μην προσπαθούν οι άλλοι με τον ίδιο κωδικό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το έκανα sticky για να το δούν περισσότεροι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
θα το χρησυμοποιησω εγω γιτι δεν εχω συδρομη και πενω με κατι καρτες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
θα το χρησυμοποιησω εγω γιτι δεν εχω συδρομη και πενω με κατι καρτες .
Αυτό σημαίνει ήδη χρησιμοποιήσες τον κωδικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Τωρα μου το ρυθμιζει ο Dark_Kronos

EDIT: Μαλλον το εχει δουλεψει καπιος αλλος. Δεν δεχετε τον κωδικο και ουτε το pin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
EDIT: Μαλλον το εχει δουλεψει καπιος αλλος. Δεν δεχετε τον κωδικο και ουτε το pin
Εμένα πάντως μέχρι την δεύτερη οθόνη με πάει κανονικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αντε άλλο ένα:
Just request with PM :P

Παράκληση, οποιος το χρησιμοποιήσει ας το γράψει να μην παιδεύονται οι άλλοι τουλάχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεδομένου ότι μπορούν να το δουν και απλοί επισκέπτες και όχι μέλη...
θα έλεγα να σβησεις με ένα edit (όσο είναι ακόμα νωρίς) τον νέο κωδικό και να το στείλεις με pm σε όποιον το ζητήσει πρώτος...
έτσι δεν θα υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
δεδομένου ότι μπορούν να το δουν και απλοί επισκέπτες και όχι μέλη...
θα έλεγα να σβησεις με ένα edit (όσο είναι ακόμα νωρίς) τον νέο κωδικό και να το στείλεις με pm σε όποιον το ζητήσει πρώτος...
έτσι δεν θα υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα
Όντως θα συμφωνήσω και εγώ σε αυτό :). Έτσι δεν θα προσπαθουν όσοι ενδιαφέρονται χωρίς λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Να το χρησιμοποιήσω εγώ?
Σήμερα μου ήρθε και λογαριασμός΄ΟΤΕ, και επειδή συνήθως χρησιμοποιώ την free της Τελλάς, μου ήρθε συγκοπή όταν τον άνοιξα!!!!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι ρωτάς καλέ? Πάρτο γρήγορα πριν στο πάρει άλλος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Να το χρησιμοποιήσω εγώ?
Σήμερα μου ήρθε και λογαριασμός΄ΟΤΕ, και επειδή συνήθως χρησιμοποιώ την free της Τελλάς, μου ήρθε συγκοπή όταν τον άνοιξα!!!!!!:confused:
Φυσικά, εύχομαι να προλάβεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
οκ! ευχαριστώ!πάω να το δοκιμάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Παίδες μήπως να εφαρμόσουμε την ιδεά της ΚΑΚΗΣ ΕΠΙΡΡΟΗΣ;;;

Μου φαίνεται ότι έχει γίνει λίγο μπάχαλο!

Arty2, αν έχεις και άλλον κωδικό, απλά πες εδώ ότι έχεις, και στείλτον σε αυτόν που θα ενδιαφερθεί πρώτος με pm....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Το έβαλα και το ενεργοποίησα! ολα οκ! Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αφου δεν υπάρχει άλλος κωδικός βγαίνει από sticky ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top