Πρώην, νυν και free στην ίδια παρέα..

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
So...Ποια είναι η γνώμη σας και πώς κινείστε ; :D Έχετε υπάρξει είτε στη μία ή την άλλη πλευρά ; Έχετε συνυπάρξει σε ίδια παρέα με πρώην δικο σας/πρώην του ανθρώπου που έχετε τώρα σχέση και κατα πόσο σας επηρεάζει/αν σας επηρεάζει; Στην παρέα σας υπήρχε ποτέ κάποτε κάποιος που έχετε "παίξει" στο παρελθόν και ποια η αντίδραση του ανθρώπου που έχετε δίπλα σας ;

Γενικότερα το θέμα έχει να κάνει με την ύπαρξη πρώην νόμιμων και μη σε ίδια παρέα με τον άνθρωπο που τώρα έχετε σχέση.

Ποια στάση θεωρείτε ότι πρέπει να κρατήσει κανείς αν δεν μπορεί να το αποφύγει και πώς μπορεί να χειριστεί την συμπεριφορά του απέναντι στον άνθρωπό του ; Ύστε υπέρ του ξεκατινιάσματος ή κρατάτε τη στάση ψηλά το κεφάλι εκείνη/ος είναι μαζί μου τώρα και δεν με νοιάζει να είναι στην ίδια παρέα όλος ο "στόλος" που έχει "πάρει" στο παρελθόν ;

Για όσους δεν έχουν σχέση πώς θα το χειρίζονταν το θέμα ;

Είναι κάτι που συζητιέται και συμβαίνει πολύ σε μεγάλες παρέες και θα ήθελα απόψεις:D .

(Το θέμα είναι ελεύθερο να το οδηγήσετε σε όποιες κατευθύνσεις θέλετε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Δεν βγαίνεις σε παρέα με πρώην, νύν κλπ κλπ...

(μαλακίες θα κάνουμε τώρα; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. ευτυχώς δεν μου έχει τύχει. Γιατί μάλλον δεν θα αντιδρούσα πολύ κόσμια! :devil:

Κι εγώ δεν κράταω επίσης επαφές με πρώην, δεν ήταν ποτέ από την παρέα, οπότε δεν υπάρχει θέμα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Αχμμμ.. ευτυχώς δεν μου έχει τύχει. Γιατί μάλλον δεν θα αντιδρούσα πολύ κόσμια! :devil:

τι θα έκανες δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σκηνή! :redface: Μόλις φεύγαμε.. χοντρή σκηνή! :redface: Και όσο είμασταν εκεί θα ήμουν συνέχεια πάνω του! (νι, ειμαι λίγο κατίνα σ' αυτά! :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Έχω υπάρξει μόνο στην πλευρά που κάποιος πρώην συνυπάρχει με τον νυν.. άσε γνωρίζονταν κιόλας, όχι βέβαια ότι συμπαθιόνταν αλλά τέλος πάντων!

Στην αντίθετη περίπτωση δεν έχω υπάρξει αλλά δε νομίζω οτι θα είχα πρόβλημα εάν ήμουν σίγουρη για τη σχέση μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ θα ήμουν ήρεμη, ειδικά αν η συμπεριφορά του εκίνη τη στιγμή δε μου έδινε δικαιώματα. Και μετά θα ρωτούσα. Αλλά θα του έλεγα ότι δεν είναι η καλύτερή μου.

Έχει τύχει να είμαστε σε μία ευρύτερη παρέα με πρώην μερικές φορές.

Όταν η πρώην ήταν δική του, δε μίλησα... δεν ήξερα αρχικά καν ότι είναι αυτή. Και μετά από κάποια βραδιά με αυτήν την ευρύτερη παρέα (την οποία βλέπουμε ελάχιστα) του είπα ότι όταν έρθει Ελλάδα θα είναι κι ένας πρώην αναγκαστικά, μου είπε ότι οκ, κι η τάδε σήμερα ήταν δική μου πρώην. Αλλά δεν έδωσα συνέχεια, γιατί όντως δεν είχαν μιλήσει καμία από τις λίγες φορές που ήμαστε όλοι μαζί.

Όταν ήρθε Ελλάδα και ήταν εκεί ο πρώην μου, του είχα ήδη εξηγήσει ότι απλά έπρεπε να είναι, και ότι γενικά δεν έχω κανένα συναίσθημα ή απωθημένο για κανέναν πρώην μου και δε θα αντάλλαζα κανέναν τους για τον ιχλίμπεντιχ.

Ε, τελικά ήταν κι αυτός κουλ και περάσαμε πολύ ωραία!






Τώρα, γενικά... όχι, δε θα γούσταρα. Καθόλου.
Εκτός πια αν ένιωθα τέτοια ασφάλεια για τη σχέση μας, που... ξέρω γω... αλλά κάτι τέτοιο σου έρχεται συνήθως στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
θα παρακαλουσα ολους να μεινουν στο θεμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ ναι.. για αλλη μια φορα ειμαι το ατομο χωρις ηθικες αρχες κλπ....:P
Ναι στην παρεα μου υπαρχουν πρωΐν... Συγκεκριμενα ειμαστε 3 αγορια και 6 κοριτσια (περιστασιακα μας κουβαλανε και καμια ακομα, που και που κουβαλιουνται και μερικα αγορακια, αλλα συνιθος ειναι τα κοριτσια τα πολλα..).Για λογους ευκολιας θα τις ονομασουμε με αριθμους, η 1, η 2κλπ. Ο ενας απο τα αγορια τα εχει περιπου με την 1. Αυτοι τελιος καθαροι... Ο αλλος τα ειχε με την 2, με την οπια κατι ειχα παει να κανω και εγω αλλα τελικα δεν εγινε τπτ. Εγω τα ειχα με την 3 και τωρα τα εχω με την 4. Εντομεταξυ ο κολιτος μου οταν τα ειχα με την 3 κατι πηγε να κανει με την 4, και οταν χωρισα εγω με την 3, τα εφτιαξα εγω με την 4 και αυτος με την 3.... Η 5 ειναι η ανεραστη της παρεας και και η 6 τα μπλεκει παντα με αλλους....:P

Με τετιο μπλεξιμο οπως καταλαβενετε κανεις δεν εχει προβλημα με κανεναν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τι μου θυμήσατε τώρα!!!!!!

Όχι απλά μου την είχε επιβάλλει (την πρώην του, και μάλιστα πρώην με 4 χρόνια κοινό παρελθόν!!!!) να κάνουμε παρέα και να βγαίνουμε όλοι μαζί, όχι απλά είχα φτάσει σε σήμείο να την καλώ σε κάθε πάρτυ, συγκέντρωση κ.λ.π. διαφορετικά είχαμε παρεξηγήσεις (από τον φίλο μου) αλλά έφτασα σε σημείο να τον βάλω να επιλέξει (διότι δεν άντεχα αυτή τη κατάσταση και το ξερε, αφού ρίχναμε ομηρικούς καβγάδες) ποιά από τις δύο θέλει στην τελική, και εκείνος επέλεξε εκείνη, διότι θεώρησε πως είναι απαράδεκτο να τον αναγκάζω να ξεκόβει τις ΦΙΛΕΣ του!!!!!
Εννοείται ότι χωρίσαμε, αλλά η πλάκα είναι ότι όταν καμιά φορά μιλάμε στο τηλέφωνο και του λέω να κανονίσουμε να πάμε για κανένα καφέ, μου λέει ότι μάλλον δεν γίνεται διότι η τωρινή του κοπέλα δεν τον αφήνει να κάνει παρέα με την πρώην του!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν μου έχει τύχει και δεν θέλω να μου τύχει...
Πράγμα αδύνατο τώρα που στο σκέφτομαι γιατί η πρώην του δικού μου είναι η κολλητή του αδερφού του οπότε δεν παίζει θέμα, σύντομα θα βρεθούμε μια μεγάλη παρέα :hmm:

Θέλω να πιστεύω ότι θα είμαι ψύχραιμη αν ο δικός μου δεν δώσει κανένα δικαίωμα... αν η άλλη είναι χαλαρή και δεν κάνει τίποτα περίεργο... και γενικά δεν ξέρω....

Όταν θα γίνει αυτή η συνάντηση θα σας ενημερώσω... :devil:

Πάντως στην δική μου παρέα δεν υπάρχουν ευτυχώς τέτοιες καταστάσεις να αντιμετωπίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χμμ ναι.. για αλλη μια φορα ειμαι το ατομο χωρις ηθικες αρχες κλπ....:P
Ναι στην παρεα μου υπαρχουν πρωΐν... Συγκεκριμενα ειμαστε 3 αγορια και 6 κοριτσια (περιστασιακα μας κουβαλανε και καμια ακομα, που και που κουβαλιουνται και μερικα αγορακια, αλλα συνιθος ειναι τα κοριτσια τα πολλα..).Για λογους ευκολιας θα τις ονομασουμε με αριθμους, η 1, η 2κλπ. Ο ενας απο τα αγορια τα εχει περιπου με την 1. Αυτοι τελιος καθαροι... Ο αλλος τα ειχε με την 2, με την οπια κατι ειχα παει να κανω και εγω αλλα τελικα δεν εγινε τπτ. Εγω τα ειχα με την 3 και τωρα τα εχω με την 4. Εντομεταξυ ο κολιτος μου οταν τα ειχα με την 3 κατι πηγε να κανει με την 4, και οταν χωρισα εγω με την 3, τα εφτιαξα εγω με την 4 και αυτος με την 3.... Η 5 ειναι η ανεραστη της παρεας και και η 6 τα μπλεκει παντα με αλλους....:P

Με τετιο μπλεξιμο οπως καταλαβενετε κανεις δεν εχει προβλημα με κανεναν....


γιατι δεν κανετε ολοι μαζι κατι θα σας αρεσει ειμαι σιγουρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αν και είναι το αντίθετο από αυτό που λέτε, έχει τύχει αρκετές φορές να βγω με έναν πρωην μου και την νυν του μιας και διατηρούμε πολύ καλή φιλική σχέση με αυτόν τον πρωην. Και αυτός προχώρησε και εγώ προχώρησα. Που είναι το πρόβλημα? Η νυν του είναι μια συμπαθέστατη κοπέλα και μπορώ να πω ότι κάνουμε πολύ καλή παρέα όλοι μαζί. Εντάξει δεν είμαστε οι τρεις μας αλλά είναι και άλλοι. Βασικά αφού το παιδί είναι ερωτευμένο με την κοπέλα και αυτό φαίνεται δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι για να ζηλέψει. ;)

Αντίστοιχα έχει τύχει να γνωρίσω μια πρωην του τωρινού και να βγούμε 2-3 φορές μέσα σε μεγάλη παρέα. Αυτό που πιστεύω είναι ότι εφόσον η σχέση έχει πραγματικά τελειώσει και δεν δίνουν κανένα δικαίωμα δεν υπάρχει πρόβλημα. Άλλωστε πρόκειται για έναν άνθρωπο που επέλεξε να είναι μαζί του κάποτε ο σύντροφος σου. Πιθανόν να είναι άνθρωπος με ενδιαφέρον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Χμμ ναι.. για αλλη μια φορα ειμαι το ατομο χωρις ηθικες αρχες κλπ....:P
Ναι στην παρεα μου υπαρχουν πρωΐν... Συγκεκριμενα ειμαστε 3 αγορια και 6 κοριτσια (περιστασιακα μας κουβαλανε και καμια ακομα, που και που κουβαλιουνται και μερικα αγορακια, αλλα συνιθος ειναι τα κοριτσια τα πολλα..).Για λογους ευκολιας θα τις ονομασουμε με αριθμους, η 1, η 2κλπ. Ο ενας απο τα αγορια τα εχει περιπου με την 1. Αυτοι τελιος καθαροι... Ο αλλος τα ειχε με την 2, με την οπια κατι ειχα παει να κανω και εγω αλλα τελικα δεν εγινε τπτ. Εγω τα ειχα με την 3 και τωρα τα εχω με την 4. Εντομεταξυ ο κολιτος μου οταν τα ειχα με την 3 κατι πηγε να κανει με την 4, και οταν χωρισα εγω με την 3, τα εφτιαξα εγω με την 4 και αυτος με την 3.... Η 5 ειναι η ανεραστη της παρεας και και η 6 τα μπλεκει παντα με αλλους....:P

Με τετιο μπλεξιμο οπως καταλαβενετε κανεις δεν εχει προβλημα με κανεναν....

Beverley Hills 90210 φάση! Συγνώμη για το οφφ-τόπικ, δυστυχώς δεν έχω κάτι να δηλώσω σχετικά με το θέμα, αλλά θα έσκαγα αν δεν το έλεγα!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Χμμ ναι.. για αλλη μια φορα ειμαι το ατομο χωρις ηθικες αρχες κλπ....:P
Ναι στην παρεα μου υπαρχουν πρωΐν... Συγκεκριμενα ειμαστε 3 αγορια και 6 κοριτσια (περιστασιακα μας κουβαλανε και καμια ακομα, που και που κουβαλιουνται και μερικα αγορακια, αλλα συνιθος ειναι τα κοριτσια τα πολλα..).Για λογους ευκολιας θα τις ονομασουμε με αριθμους, η 1, η 2κλπ. Ο ενας απο τα αγορια τα εχει περιπου με την 1. Αυτοι τελιος καθαροι... Ο αλλος τα ειχε με την 2, με την οπια κατι ειχα παει να κανω και εγω αλλα τελικα δεν εγινε τπτ. Εγω τα ειχα με την 3 και τωρα τα εχω με την 4. Εντομεταξυ ο κολιτος μου οταν τα ειχα με την 3 κατι πηγε να κανει με την 4, και οταν χωρισα εγω με την 3, τα εφτιαξα εγω με την 4 και αυτος με την 3.... Η 5 ειναι η ανεραστη της παρεας και και η 6 τα μπλεκει παντα με αλλους....:P

Με τετιο μπλεξιμο οπως καταλαβενετε κανεις δεν εχει προβλημα με κανεναν....

μόλις θυμήθηκα την αείμνηστη σαπφώ νοταρά να κράζει "εδώ γίνονται σόδομα και γόμορα" :hehe:

εγώ μόνο με την πρώην από την πρώτη - δευτέρα γυμνασίου δε νιώθω περίεργα όταν είμαστε στην ίδια παρέα (once in a lifetime που λέει ο λόγος - ενδιαφέρουσα φράση το που λέει ο λόγος, δε βρίσκετε?). όχι πως έχω κι άλλη εδώ που τα λέμε :upside:.

γενικά είμαι πολύ ζηλιάρης πάντως :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
lol. Ποτέ δεν θα έβγαινα με πρώην και νυν. Θα γινόταν ο χαμός πιστεύω. Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις καλό είναι το παρελθόν να μένει στο παρελθόν και να μην συμβαδίζει με το παρόν :)

Ποπο τι λέω αμα πίνω λιγάκι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν έχω πρωταγωνιστίσει σε σειρές σαν το beverly hills.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Γενικα δεν μου έχει τύχει να βρεθώ σε κοινή παρέα παρα μόνο να τους πετυχω σε καφετέρια που συχνάζω βεβαια η κατάσταση ειναι τόσο μπερδεμένη που εχει γέλιο η συμπεριφορά της πρώην μου....

Οσο τα έχει μαυτο το παιδί εχουν παίξει αρκετές φάσεις με την πρωην μου οποτε όσες φορες τους έχω πετύχει μαζί αυτη με κοιτάει παράξενα δεν πολυ μιλάει μένοντας απλά στα τυπικα και συνήθως αφου μιλησω εγώ....μιλαει στην υπολοιπη παρέα μου εκτός απο μενα......Σε φάση όμως που μου έρχεται μια ζωη να βάλω τα γέλια με την συμπεριφορά της και να αρχιζω να κοροιδευω τον δικό της(ευτυχως δεν το έχω κανει ούτε πρόκυται γιατι ειμαι καλό παιδι:redface:)

Γενικα δεν μαρεσουν οι ΄φάσεις με τους πρώην γιατι ο μόνος που δεν θα έχει πρόβλημα θα ειμαι εγώ γιατι ξερω τι νιώθω αλλα σιγουρα η κοπέλα μου ή το αγόρι της πρωην θα νιώθουν αμήχανα...η ακομα και η πρώην γνωρίζοντας για το παρελθόν:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εχω βγει στην αρχη της σχεσεις μου με μια παρεα... οπου ηταν κ μια πρωιν του εκει... η κατασταση δεν ελεγε η κοπελια με κοιτουσε συνεχεια... εγω δεν ημουν ανετα.... κ σαν δεν φτανει αυτο εφυγα τουαλετα κ πηγε κ εκατσε διπλα του... τι να πω:/: ηταν κ 7 χρονια μεγαλυτερη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω πριν 3 σαββατοκυριακα βγηκα με το νυν αγορι μου και τον πρωην, μια χαρα περασαμε, χαβαλε πλακιτσα
κανενα προβλημα, αν ξερεις τι πραγματικα αισθανεται ο αλλος δνε υπάρχει προβλημα,δεν θα ειχα προβλημα να βγω με καποια πρωην του:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top