[Symbian] Nokia N95

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γι' αυτό καλύτερα το SE w810i μου, που κρατάει 5-6 μέρες (με όση μουσική κι αν ακούω!!!):P
Kαλα τι μπαταρια εχει το SE? :confused: Υποθετω σαν του k750i που δεν κραταει πανω απο 3-4μερες με κλησεις και sms
έμαθα.... το 1ο τριμηνο του 2007. δηλαδή μάιο - ιούνιο το βλέπω :confused:
ουπς λαθος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κανονικα λενε 1st quarter του 2007.
An analogisoy=toyme omvw toi ta n93,n80,n73 πουλανε καλα και αν συνεχισουν να πουλανε καλα, το κοβω ή τελος Μαρτιου (ωστε να πιασει το 1st quarter) ή Μαιο-Ιουνιο.
Γενικα επειδη σπανιο να βγει κινητο ακριβως στην ωρα του για τοτε το υπολογιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Κανονικα λενε 1st quarter του 2007.
An analogisoy=toyme omvw toi ta n93,n80,n73 πουλανε καλα και αν συνεχισουν να πουλανε καλα, το κοβω ή τελος Μαρτιου (ωστε να πιασει το 1st quarter) ή Μαιο-Ιουνιο.
Γενικα επειδη σπανιο να βγει κινητο ακριβως στην ωρα του για τοτε το υπολογιζω.

Το Ν93 δεν πουλάει καλά προς το παρόν... το Ν80 μια χαρά, το Ν73 έτσι κι έτσι. Πάντως σήμερα είδα ένα bug στο Ν73 και φοβήθηκα. Το 1/5 της οθόνης είχε γίνει μάυρο!!!! :confused: (και το κινητό ήταν αγορασμένο 4 μέρες!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ε μαλλον βγηκε ελλατωματικο ... για αυτο υπαρχουν οι εγγυησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το Ν93 δεν πουλάει καλά προς το παρόν... το Ν80 μια χαρά, το Ν73 έτσι κι έτσι. Πάντως σήμερα είδα ένα bug στο Ν73 και φοβήθηκα. Το 1/5 της οθόνης είχε γίνει μάυρο!!!! :confused: (και το κινητό ήταν αγορασμένο 4 μέρες!!!)

Για Ελληνικη αγορα δεν ξερω, αλλα και στην Ιταλι πανω κατω τα ιδια ειναι.
Εδω ειναι και περισσοτερες οι μαρκες να μου πεις...
αυτο με την οθονη ειναι να σου κατσει!Τουλαχιστον αν σου καει η μιση ή η ολοκληρη κατι μπορει να γινει να αλλαχτει συσκευη.(Ελλαδα δεν ξερω Ιταλια στην Αλλαζουν σιγουρα.Πολλες φορες και για πιο απλα πραγματα.)
Γιατι αν απλως μπλεξεις με κανα πιχελ...
Αλλα γιατι λες bug;
Ξαναπερασατε το λογισμικο και δουλεψε η οθονη;:confused:
Αλλιως ηταν καμενη.Η για καποιο λογο οι συνδεσει δεν ηταν καλες και την μαμησαν την οθονη.
Παντως να σου πω κατι...το N73 δυστυχως εδω (αλλα και απ΄οτι εχω ακουσει) εχει αρκετα bugs και αρκετες "αρρωστιες"...Και στο hardware αλλα κυριως στο software.
Κατι που τουλαχιστον στο 71 μου παλι καλα μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει και του εχω αλλαξει τα φωτα.
Στο hardware μονο μερικα ψεγαδια εχει...
Την οθοθνη που αντι για τα "μαξιλαρακια" προστασιας ακουμπαει στα 3 πληκτρα κατω απο το πολυπληκτρο, και τον "τζογο" που εχει το πανω μερος οταν ειναι κλειστο.
Το ξερω ξεφυγα αλλα δεν πειραζει.

Αnywau, για το n95 oταν με το καλο βγει θελω πολυ να δω την γνικοτερη δουλεια ου θα εχουν κανει...Ειμαι πολυ περιεργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
@Exposed: Ναι ήταν ελαττωματικό, αλλά ξέρεις να βλέπεις τέτοιο κινητό, να σου κάνει τέτοιο πρόβλημα..... :confused: Και κουφάθηκα, γιατί δεν είναι ότι έχουν πουληθεί π.χ. 100 κα το 1 βγήκε προβληματικό.

@Mario: Το "bug" το χρησιμοποιώ γενικά για ό,τι ελαττωματικό... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το είχε ο Θοδωρής και το ερωτεύτηκα. Μου είπε βεβαια πως δεν λέει πολλά και είναι και πανάκριβο, αλλά από όταν επιασα δουλειά δεν μου έχω κάνει κάνα καλό δώρο.. :D

Ακούω απόψεις, γνώμες, αρνητικά και θετικά.

(και σιγά μη δεν το παρω σου λέω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έχω ακούσει πως είναι πολύ καλό κινητό.
Το έχω εγχειριστεί και είναι φανταστικό.
Δεν χάνεις και τίποτα να το αγοράσεις [μερικά ευρώ:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμ...το πηρα πολυ προσφατα....δεν ειναι κακο..καθε αλλο...πολυ ομορφο και λειτουργικο...τσιμπημενο βεβαια δεν αντιλεγω σε αυτο...τωρα οσον αφορα σε τυχον προβληματα..ειναι πολυ νωρις για να σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νεραιδα ποσο το πηρες και με τι σύνδεση/αναβάθμιση; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
745 αγορασα τη συσκευη ..δε χρησιμοποιησα καποια αναβαθμιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μια χαρά.. αν κι εγώ έχω αναβάθμιση, αλλά δεν νομιζω να κερδίσω και πολλά. Θενκς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια χαρά.. αν κι εγώ έχω αναβάθμιση, αλλά δεν νομιζω να κερδίσω και πολλά. Θενκς :)


παρακαλω!:P
παντως εαν δε θελεις να διαθεσεις τοσα χρηματα για ενα κινητο..υπαρχουν αλλα πιο οικονομικα που ειναι το ιδιο λειτουργικα...το συγκεκριμενο δεν κανει πια και παπαδες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σίγουρα είναι μέσα στα TOP3 symbian κινητά που κυκλοφορούν και ίσως μέσα στα TOP5 Smartphone. Σίγουρα είναι αρκετά δυνατό(δυνατά χαρακτηριστικά) και σίγουρα συνδυάζει και multimedia χαρακτηριστικά και ποίο σοβαρά.
Σίγουρα αξίζει τον κόπο αν κάποιος έχει την διάθεση να ασχοληθεί μαζί του. Και προσωπικά θα ήθελα να το είχα ασχέτως αν το στυλ των συσκευών που διαλέγω είναι διαφορετικό. Σίγουρα αξίζει τον κόπο ειδικά αν αυτό είναι το στυλ σου στα κινητά.

Για εμένα όμως έχει 3 σημαντικά αρνητικά και ένα όχι και τόσο. Κάποιοι όμως μπορούν να τα παραβλέψουν.
  1. Δεν προσφέρει τίποτα το πρωτοποριακό.
  2. Δεν υποστηρίζει push e-mail (τουλάχιστον στην Ελλάδα)
  3. Προσπάθησε να συνδυάσει πολλά στυλ με αποτέλεσμα τίποτα να μην πετύχει τέλεια.
  4. (Όχι και τόσο σημαντικό) Η τιμή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι ειναι το push e-mail? (αν και δεν έχω σκοπό να το χρησιμοποιώ για ιντερνετ..)

Βασικά εμένα με ψήνει γιατί είναι 4 σε 1: κινητό, φωτογραφική με 5 ΜΡ, mp3 player και gps. Και συν.. συνδέεται με κανονικά ακουστικά (όχι ψείρες) που με βολεύει γιατί δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω ψείρες με τα ακουστικά μου :)

Κι απο design μια χαρά μου φάνηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω αέρα κοπανιστό για σύνδεση (:P) και οχι Vodafone, αλλά θενκς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ήταν το μόνο αξιόλογο site που εξηγούσε αναλυτικά και απλοϊκά τι είναι το push e-mail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να μη το πάρεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επιχειρήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top