Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να κάνω το συνήγορο του διαβόλου έχουν διαφορά οι παράνομοι μετανάστες με τους νόμιμους έτσι;

Φυσικά και υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Για εσας τους 49 που ειστε υπερ της "ελευθεριας του λογου" [μπαχαχαχααααχχα]


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Οι 49 που ψήφισαν στη δημοσκόπηση ΔΕΝ ανέφεραν πουθενά ότι σκοπεύουν να ψηφίσουν τη Χρυσή Αυγή. ΕΛΕΟΣ! Μάθετε να διαβάζετε! :fool:

(Η αρνητική πηγαίνει για το σχόλιό σου και όχι για την αφίσα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Για εσας τους 49 που ειστε υπερ της "ελευθεριας του λογου" [μπαχαχαχααααχχα]


Βρε συ Διοτίμα,και ποίος είπε ότι οι 49 που ψήφισαν στο να επιτραπεί η Χ.Α να συμμετάσχει στις εκλογές θα την ψηφίσουν κιόλας;;
Ας κατέβει,να πάρει αυτά που τις αξίζουν(τα 3) και να πάρει τον δρόμο τον αγύριστο.
Όσο πολεμάς και απαγορεύεις κάτι,τόσο μεγαλύτερη δύναμη και αξία του δίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όσο πολεμάς και απαγορεύεις κάτι,τόσο μεγαλύτερη δύναμη και αξία του δίνεις.
Δεν έφταναν όσοι σκοπεύουν πράγματι να την ψηφίσουν που διατηρούν το θέμα μόνιμα ενεργό, έχουμε και τους πολέμιους να τους βοηθάνε. ...Εξαιρετικά! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ο μον ντιε..Ποιος ειπε για την ψηφοφορια..Ισιλιελ καλημερα.Δεν ειμαστε ολοι μες το κεφαλι σου.
Εγω μιλαω για τους υπερμαχους της ελευθεριας του λογου,που επιτρεπουν συμμοριτες μες τη βουλη τους.
Ειπα ποτε "για εσας τους 49 που θα τους ψηφισετε;"
Λολ και παλι λολ
Και μερκιουρι μου,σε παρακαλω...διαβασε λιγο περισσοτερα για τη δραση της χα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λολ και παλι λολ.
Λολ και καραλόλ όταν απευθύνεσαι στους 49 της δημοσκόπησης μέσω μιας αφίσας που ο τίτλος λέει:
"Σκέφτεσαι να ψηφίσεις Χρυσή Αυγή;" :fool:

No further comments. Δεν σκοπεύω να συμμετέχω στη διατήρηση αυτού του θέματος στα ενεργά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Λολ και καραλόλ όταν απευθύνεσαι στους 49 της δημοσκόπησης μέσω μιας αφίσας που ο τίτλος λέει:
"Σκέφτεσαι να ψηφίσεις Χρυσή Αυγή;" :fool:

No further comments. Δεν σκοπεύω να συμμετέχω στη διατήρηση αυτού του θέματος στα ενεργά θέματα.

Λολ και τρολολ
Γιατι επιμενεις να παραφραζεις λεγομενα μου η να προσθετεις λογια που δεν εχω πει;
No further comments.Δεν σκοπεύω να συμμετέχω στη διατήρηση αυτού του θέματος στα ενεργά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να κάνω το συνήγορο του διαβόλου έχουν διαφορά οι παράνομοι μετανάστες με τους νόμιμους έτσι;


....ο τόπος της γέννησης τους διαφερει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:redface:: Βρε παιδιά, μιλάμε για Χ.Α. και δημοκρατικά δικαιώματά της σε μία Δημοκρατία, που ήδη είναι βαριά τραυματισμένη από τα λεγόμενα "κόμματα εξουσίας"! Όσοι λοιπόν ψηφίζετε θετικά, θεωρείται τη συμμεοχή της Χ.Α. ως γιατρικό ή ως παρενέργεια( ας πούμε, καρκίνωμα) της Δημοκρατίας μας; Προσωπικά πάντως θεωρώ, όσους θα ψηφίσουν Χ.Α., ή ασθενείς (κατά τας φρένας) ή "ψείρες στου κασίδη το κεφάλι"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η ΧΑ Λάμπη, ως ακραίο κόμμα, είναι λογικό να ανεβαίνει πολύ σε περιόδους κρίσης, μιζέριας, μίσους. Εγώ δεν κατηγορώ τους ανθρώπους.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.


Μια μητερα δεν ειναι "κατωτερη" απο οποιονδηποτε αλλο ανθρωπο. Και το ολο "κινιμα" περι ισσοτιτας καθε αλλο παρα αγνο και ηλικρινες ειναι.

Disclaimer: φυσικα η ολες @@ περι αναπαραγωγης της φυλης ειναι απλος γελοια, ανφερομαι απλα στο οτι οι συγκεκριμενες θεσεις τις χρυσης αυγης δεν δειχνουν πως θεωρουν την γυναικα κατωτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
έλεος ρε..ρε...ΡΕΕΕ...χρυσή αυγή..;; αν είναι δυνατόν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Η ΧΑ Λάμπη, ως ακραίο κόμμα, είναι λογικό να ανεβαίνει πολύ σε περιόδους κρίσης, μιζέριας, μίσους. Εγώ δεν κατηγορώ τους ανθρώπους.:/:
επικροτησε τους τοτε ...πολυ βολικη αποψη , αμα δεν τους κατηγορησει κανεις ευθεως για το οτι λειτουργουν εγκληματικα τοτε τι να πω ...αξιοι της μοιρας μας ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κατηγορώ πιο εύκολα κάποιον μαλάκα που θα πάει να ψηφίσει ΠΑΣΟΚ/ΝΔ. Γιατί αυτός είναι απλώς μαλάκας. Ενώ ο άλλος έχει γεμίσει μίσος, τι ξέρεις τι πέρασε αυτά τα χρόνια της κρίσης ώστε να θέλει να γίνει ακραίος? Εδώ που τα λέμε μόνο τα άκρα μας σώζουν πλέον. Χορτάσαμε κεντροαριστεροδεξια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
επικροτησε τους τοτε ...πολυ βολικη αποψη , αμα δεν τους κατηγορησει κανεις ευθεως για το οτι λειτουργουν εγκληματικα τοτε τι να πω ...αξιοι της μοιρας μας ολοι

Λειτουργούν εγκληματικά;; :confused: Ξέρεις κάτι; Έχεις στοιχεία; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Λειτουργούν εγκληματικά;; :confused: Ξέρεις κάτι; Έχεις στοιχεία; :hmm:

Βάλε στο google δίπλα στο όνομα της χρυσής αυγής τη λέξη "έγκλημα","μαχαίρωμα","ξύλο"...και θα καταλάβεις.Απ'ότι βλέπω είσαι μικρή και ζεις σε άλλη πόλη από την Αθήνα,που λαμβάνουν χώρα οι αιχρές πράξεις της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βάλε στο google δίπλα στο όνομα της χρυσής αυγής τη λέξη "έγκλημα","μαχαίρωμα","ξύλο"...και θα καταλάβεις.Απ'ότι βλέπω είσαι μικρή και ζεις σε άλλη πόλη από την Αθήνα,που λαμβάνουν χώρα οι αιχρές πράξεις της.

Βάλε στο google δίπλα στο όνομα των Παράνομων Μεταναστών τις ίδιες λέξεις. Επίσης βάλε και στο google δίπλα στο όνομα της ΝΔ και του ΠαΣοΚ τις λέξεις κλέψιμο, κουμπαριές και ιστορίες -εγκλήματα είναι και αυτά-.
Τέλος ζω 18 χρόνια στη Θεσσαλονίκη απλά φοιτώ στα Γιάννενα. Το νεαρό της ηλικίας μου δεν μαρτυρά ότι δεν έχω πέσει ποτέ θύμα κάποιου επιτήδειου ή δεν έχω δει κάποιες ωμές καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Βάλε στο google δίπλα στο όνομα των Παράνομων Μεταναστών τις ίδιες λέξεις. Επίσης βάλε και στο google δίπλα στο όνομα της ΝΔ και του ΠαΣοΚ τις λέξεις κλέψιμο, κουμπαριές και ιστορίες -εγκλήματα είναι και αυτά-.
Τέλος ζω 18 χρόνια στη Θεσσαλονίκη απλά φοιτώ στα Γιάννενα. Το νεαρό της ηλικίας μου δεν μαρτυρά ότι δεν έχω πέσει ποτέ θύμα κάποιου επιτήδειου ή δεν έχω δει κάποιες ωμές καταστάσεις.

Μην εξάπτεσαι.Βάσει των στοιχείων που δίνεις έκρινα (υποθετικά πάντα)
Εδώ εξετάζουμε τη χρυσή αυγή.Αλλά όπως και να έχει ακολούθησα τη συμβουλή σου και μου βγήκαν αυτές οι σελίδες :
https://www.fimes.gr/2012/03/sillipseis-paranomoi-metanastes/
https://contramee.wordpress.com/2012/04/14/μετανάστες-έγκλημα-κατά-της-ανθρωπότ/
https://www.proodeftiki-athinas.gr/k...52-epikismos-egklima-se-baros-tis-kiprou.html
https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=133263&catid=7
https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=132671&catid=4

:)

Έτσι πρόχειρα...από την πρώτη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μιας και μιλάμε για την Χρυσή Αυγή καλό θα ήταν να ανεβάσουμε και τις θέσεις του κόμματος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top