Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
μπορεί να το έχω ξαναπεί, δεν θυμάμαι άλλα είναι γαμάτο.
Συζητούσε που λέτε ένα φιλαράκι μου με μια κοπελιά που γούσταρε και δεν ξέρω πως το έφερε η συζήτηση και του λέει η κοπέλα:
-Αυτήν την στιγμή τα έχω με τρεις
-Ε ας γίνουν τέσσερις (απαντάει αυτός :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φυυγε στελλα κραταω μαχαιριιιιιι!

και γω σακουλα ,παμε για χορτα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όλα τα παραπάνω είναι πολύ mainstream. Let's take that to another level.

  • Are you a differentiable function? Because I'd like to be tangent to your curves!
  • If you were an x-y plane, I’d want to approach your origin from positive integers.
  • If I could be your integral, I'd be indefinite, so I can be the area under ALL your curves.
  • Hey babe, wanna see the exponential growth of my natural log?
  • Baby, I know my chemistry, and you’ve got one significant figure.
  • If I were an enzyme I’d be DNA Helicase so I could unzip your genes.
  • Hey, baby; wanna test the ‘k’ of my bedsprings? :sly:
  • Are you the square root of 2? Because I feel irrational when I am around you.
  • How can I know so many hundreds of digits of pi and not the digits of your phone number?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και μετα λεμε φιλε γιωργο γιατι δεν πηδανε πια οι ανδρες:hehe::hehe::hehe:


καλα ποσο ξενερωτοι γιναμε ρε παιδι μου πια?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
και μετα λεμε φιλε γιωργο γιατι δεν πηδανε πια οι ανδρες:hehe::hehe::hehe:


καλα ποσο ξενερωτοι γιναμε ρε παιδι μου πια?:worry:

Άστα να πάνε Άγγελε. Που είναι οι παλιές καλές εποχές του ρόπαλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και μετα λεμε φιλε γιωργο γιατι δεν πηδανε πια οι ανδρες:hehe::hehe::hehe:
Speak for yourself.

καλα ποσο ξενερωτοι γιναμε ρε παιδι μου πια?:worry:
Καθόλου. Απλώς δεν υπάρχουν αρκετές εκλεκτές, που θα εκτιμήσουν την ευστροφία των παραπάνω - και μαζί μ' αυτό και του καλλιτέχνη που τα χρησιμοποιεί. Ωστόσο, μπορεί να υπάρχουν λίγες, αλλά υπάρχουν ακόμα. Όποιος παλέψει αρκετά, θα τις εντοπίσει.

Άμα εσύ βολεύεσαι με mainstream γκόμενες που πέφτουν με ένα "θέλω να πιω εσένα στο ποτήρι", είναι επιλογή σου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
και μετα λεμε φιλε γιωργο γιατι δεν πηδανε πια οι ανδρες:hehe::hehe::hehe:


καλα ποσο ξενερωτοι γιναμε ρε παιδι μου πια?:worry:

Τα αγοράκια ..."πηδάνε". Οι άντρες κάνουν έρωτα.

Και που σαι, μην πολυχρησιμοποιείς τον πληθυντικό της πτώσης, κάποια πράγματα είναι προφανώς μόνο ατομική υπόθεση.:P


*Πληθυντικός της πτώσης: Πληθυντικός ο οποίος χρησιμοποιείται από αυτούς που κάτι έχουν στραβό και το περνάνε σαν στερεότυπο σε μεγάλο μέρος του πληθυσμού μπας και "μαλακώσει" σαν αμάρτημα. πχ. ένας μεθυσμένος λέει "πάλι σκνίπες γίναμε κι απόψε κολλητέεεε", κι ο κολλητός είναι μια χαρά. Αντιθετό του, ο ενικός της ανόδου: "Είμαι έξυπνος τελικά ρε παιδί μου" ή "Πςςς ποιός είμαι ο πούστης, πάλι έγραψα ιστορία".

Άσχημο πράγμα ο εγωισμός Άγγελε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε τώρα κι εσείς. Όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω.
Μια πλάκα πήγε να κάνει το παιδί και πέσατε να το φάτε! Ψυχραιμία, δεν σας είπε και ανίκανους :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ε τώρα κι εσείς. Όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω.
Μια πλάκα πήγε να κάνει το παιδί και πέσατε να το φάτε! Ψυχραιμία, δεν σας είπε και ανίκανους :lol:

Χαχαχαχα... (ΝΟΤ)

Για να σου λεγε εσένα τη γενίκευση ότι οι 30+ρες τρέχουν να βρουν γαμπρό αγχωμένες μη και μείνουν στο ράφι σα τη μπεσαμέλ, να σου λεγα πως θα διαχώριζες τη θέση σου και θα τον έλεγες φαλλοκράτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Επειδή το πήρατε πολύ σοβαρά,ας ελαφρύνω λιγάκι την ατμόσφαιρα:
how-you-doing-best-pick-up-line-ever.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χαχαχαχα... (ΝΟΤ)

Για να σου λεγε εσένα τη γενίκευση ότι οι 30+ρες τρέχουν να βρουν γαμπρό αγχωμένες μη και μείνουν στο ράφι σα τη μπεσαμέλ, να σου λεγα πως θα διαχώριζες τη θέση σου και θα τον έλεγες φαλλοκράτη.:P
Πραγματικά στο λέω, δεν θα έμπαινα στον κόπο. Αν κάθομαι να ασχολούμαι με τις γενικές απόψεις καθενός, δεν θα κάνω άλλη δουλειά. Εδώ καλά καλά δεν ασχολούμαι με τις ειδικές απόψεις των περισσότερων για το πρόσωπό μου, το ποια είμαι και τι κάνω/θέλω το ξέρω μόνη μου και δεν χρειάζομαι άλλον να μου το πει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άμα εσύ βολεύεσαι με mainstream γκόμενες που πέφτουν με ένα "θέλω να πιω εσένα στο ποτήρι", είναι επιλογή σου...


τα παραπανω δεν εχουν συναισθημα,,εκει διαφωνω
ενω παλιοτερα υπηρχε..


και οντως εχει πεσει το συναισθημα σημερα..ειναι σοβαρη η συζητηση,,μην κολλατε στις χοντραδες που ειπα..

εκτος αν θελετε να κολλατε σε αυτες,,δειτε παραμεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasso82

Νεοφερμένος

Η vasso82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το βράδυ που είχαμε γνωριστεί γυρνάει και μου λέει : "δεν ξέρω αν κατάλαβες αλλά στην έπεσα ...όχι τίποτα άλλο για να μην το παρεξηγήσεις και το πάρεις φιλικά"
;)... χαχαχα τέλειο ; ακόμα είμαστε μαζί...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σήμερα στην Πλάκα μου λέει ένας μαγαζάτορας: Αχ να μουνα ζωγράφος να ζωγράφιζα τα μάτια σου. Θα τα ονόμαζα "ονειροπαγίδα του μυαλού μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
έχεις facebook? :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σήμερα στην Πλάκα μου λέει ένας μαγαζάτορας: Αχ να μουνα ζωγράφος να ζωγράφιζα τα μάτια σου. Θα τα ονόμαζα "ονειροπαγίδα του μυαλού μου".

You gotta give him credit for originality. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το πιο θεικό πέσιμο μου το έκανε ένας τύπος που ήταν γύρω στα 35 - 40.
Καθόμουν εγώ χαμω περίμενα το λεωφορείο, πτώμα εντελως. Περνάει ένας με μηχανή, σταματάει στην άκρη και έρχεται. Γονάτιζει μπροστα μου και αρχίζει " ξέρεις με τι μοιάζεις? Μοιάζεις με τα άνθη της άνοιξης που προαναγγελουν το καλοκαίρι blah blah blah (δε θύμαμαι τι άλλα ακριβώς :p)" με ρώτησε πως με λένε και ζήτησε τηλέφωνο για να βρεθούμε. Όταν του είπα οτι δεν ενδιαφέρομαι είπε "κρίμα, τέτοια γυναίκα νόμισα πως θα αναβες, θα έπαιρνες φωτιά μόλις άκουγες αυτά". Μετά έφυγε.
Πάντως εντάξει, ήταν ίσως το πιο σοβαρό πέσιμο που μου εχουν κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ενας τροπος πεσιματος ,γνωστος ως "καμακι i-school" ειναι ο εξης:

"ψαρι" : Βλεπει καποια φωτο και σχολιαζει κατι ασχετο . Ας πουμε λεει << και εγω εχω παει σε αυτο το μερος >>
"ψαρας": Θεωρει τρομερη ευκερεια να πεταξει δυχτια και στο ασχετο λεει <<βαλε κι εσυ μια φωτο να σε δουμε, γιατι ολο λες λες και τιποτα...>>

Μπαινει η φωτο ακολουθημενη με ενα σχολιο του τυπου "σε τυχαια στιγμη" ή κατι πιο τολμηρο του τυπου "Ξερω, ειμαι ψωνιο" .

"ψαρας": Τοτε φορτσαρει λεγοντας <<δεν σε περιμενα ετσι >>:beating: , <<σε παντρευομαι >> :fool: , << + 1000 000 >> ενω ηδη εχει βαλει +1 αλλα θελει να δειξει την extra λατρεια του :whatever: .

Αποτελεσματικοτητα : 100%
Σημειωση: Ο ψαρας μπορει να ειναι και απο τα δυο φυλα (ή και κατι ενδιαμεσο) , η αποτελεματικοτητα ειναι η ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esgrimista

Νεοφερμένος

Ο Esgrimista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πρόσφατα ήμαστε σε club, 4 μαντραχαλάδες. Δίπλα χορεύει μια παρέα ικανοποιητικά όμορφων κοριτσιών και όπως συμβαίνει 99% των περιπτώσεων, απλά χαζεύαμε με τα ποτήρια στο χέρι... μέχρι που θυμήθηκα τον Tyler Durden και το Fight Club και το πόσο κράξιμο αξίζει το φύλο μου τη σήμερον ημέρα -τα πήρα και μ' έναν τύπο δίπλα που το μόνο που τον ένοιαζε ήταν να κάνει check-in στο Facebook... Οπότε τις πλησιάζω, και απλούστατα:
"Ακούστε πως έχει το θέμα. Ή θα συνεχίσετε να χορεύετε κι εμείς να κοιτάμε σα βλάκες, ή θα μας γνωρίσετε". Αν και δεν το περίμενα, διάλεξαν το δεύτερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ατακα που μου ειπε ενας φιλος οτι ειχε χρησιμοποιησει ενας φιλος του. Παει καιρος, ισως δεν το θυμαμε σωστα, το νοημα ομως ειναι το ιδιο

Σηκωνετε ο τυπας, παει στην τυπισα που εχει βαλει στο ματι (αγνωστη) και τις λεει "Τι κανει μια πολικη αρκουδα σε ενα ανεκδοτο;" και απανταει μονος του μετα απο λιγο "Σπαει τον παγο"
Απλα respect!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top