Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τα μάθατε; :worry: :hmm:
Βγήκε η μπλούζα miss star ralph lauren :yes:
:P


Eμένα μου αρέσει!! :redface: ( όχι η μπλούζα..το σακάκι και το πουκάμισο! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άκυρο βρε κορίτσια, αλλάάά, βρήκα ένα ΓΑΜΑΤΟ ροζ παστέλ φόρεμα από δαντέλα και τούλι, πολύ ρομαντικούλι κτλ και λέω να το πάρω για έναν γάμο που θα πάω σε λίγο καιρό, ΑΛΛΑ η πλάτη είναι κάπως ανοιχτή, όχι όλη η πλάτη, κάνει κάτι σαν οβάλ ανοιχτό από πίσω μέχρι λίγο πάνω από τη μέση, οπότε θα φαίνεται το σουτιέν, ξέρω ότι μπορώ να βάλω από το διαφενές, αλλά δε νομίζω να δείχνει ωραίο, και γενικά αυτά τα θεωρώ ξενερωτικά. Η άλλη επιλογή είναι να μη βάλω καν, αλλά αυτό δε παίζει.:P
Οπότε ή το παίρνω και βρίσκω λύση, ή ψάχνω για άλλο.
:(

είναι περίπου έτσι δηλαδή το σχέδιο! :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Άκυρο βρε κορίτσια, αλλάάά, βρήκα ένα ΓΑΜΑΤΟ ροζ παστέλ φόρεμα από δαντέλα και τούλι, πολύ ρομαντικούλι κτλ και λέω να το πάρω για έναν γάμο που θα πάω σε λίγο καιρό, ΑΛΛΑ η πλάτη είναι κάπως ανοιχτή, όχι όλη η πλάτη, κάνει κάτι σαν οβάλ ανοιχτό από πίσω μέχρι λίγο πάνω από τη μέση, οπότε θα φαίνεται το σουτιέν, ξέρω ότι μπορώ να βάλω από το διαφενές, αλλά δε νομίζω να δείχνει ωραίο, και γενικά αυτά τα θεωρώ ξενερωτικά. Η άλλη επιλογή είναι να μη βάλω καν, αλλά αυτό δε παίζει.:P
Οπότε ή το παίρνω και βρίσκω λύση, ή ψάχνω για άλλο.
:(

είναι περίπου έτσι δηλαδή το σχέδιο! :(


Η πλάτη είναι όλα τα λεφτά!!! Πάρτο και βάλτο με διαφανές σουτιέν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πρινς, μην πάρεις εκείνη τη γυαλιστερή χαζαμάρα που είναι σαν να σου κόλλησαν ταινία στην πλάτη. Έχει και σουτιέν που περνάς μια πολύ λεπτή τιράντα και κρατάνε αν δεν έχεις μεγάλο στήθος. Αφού έχεις και μακρύ μαλλάκι, θα καλύπτεται κάπως και δε θα φαίνεται άσχημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Υπάρχει ειδικό σουτιέν που δένει στη μέση και μπορεί να αφήνεις όλη την πλάτη ακάλυπτη...
Ποτέ να μην φαίνεται το σουτιέν μεσα απο σικ φορεματάκια....;);););)

Σαν κι αυτό περίπου...


Σκέψου το ότι αυτό δενει στη μεση...
Υπάρχουν σε ειδικά μαγαζια εσωρούχων που φερνουν πολλά και διαφορετικά σουτιέν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υπάρχει ειδικό σουτιέν που δένει στη μέση και μπορεί να αφήνεις όλη την πλάτη ακάλυπτη...
Ποτέ να μην φαίνεται το σουτιέν μεσα απο σικ φορεματάκια....;);););)

Αλήθεια υπάρχει τέτοιο; Δε το 'ηξερα! :eek:
Βέβαια, υποθέτω θα' ναι ακριβό ε; Μην είναι το σουτιέν πιο ακριβό από το φόρεμα ξέρωγω. :hehe:

Ναι, στο άλλο συμφωνώ, χαλάει όλο το στυλ! :/

Μιςς κιττ, μπράβο κι εγώ τα αντιπαθώ πολύ αυτά τα διαφανή, αφού έχω ένα και δε το' χω φορέσει ποτέ >.>

edit: ρεε πρώτη φορά βλέπω. :Ο
είναι τύπου χιαστί ε; Πωω γαμάτο :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το παραπάνω της Luna έχει 32€ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Έχει και σουτιέν που περνάς μια πολύ λεπτή τιράντα και κρατάνε αν δεν έχεις μεγάλο στήθος.
Υπάρχει ειδικό σουτιέν που δένει στη μέση και μπορεί να αφήνεις όλη την πλάτη ακάλυπτη...


Επιπλέον, υπάρχει και σουτιέν χωρίς πλάτη, χωρίς τιράντες, έχει σιλικόνη και κολλάει στο στήθος στα επίμαχα σημεία. Και δε σου κανει τιποτα, παρα μονο καλυπτει... τυχον ατυχιες που μπορει να φανουν μεσα απο το ρουχο:P
Για ρουχα που θελουν εξω πλατη, επειδή κι εμενα δε μαρεσουν οι γυαλιστερες ταινιες που λεει και η Μις, προτιμώ την πρόταση της Βένι, οπου αισθάνεσαι ασφαλέστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το παραπάνω της Luna έχει 32€ πάντως.
Α, ντάξειν τότε κομπλέ. Μας κάνει. :redface:
Επιπλέον, υπάρχει και σουτιέν χωρίς πλάτη, χωρίς τιράντες, έχει σιλικόνη και κολλάει στο στήθος στα επίμαχα σημεία. Και δε σου κανει τιποτα, παρα μονο καλυπτει... τυχον ατυχιες που μπορει να φανουν μεσα απο το ρουχο:P
Για ρουχα που θελουν εξω πλατη, επειδή κι εμενα δε μαρεσουν οι γυαλιστερες ταινιες που λεει και η Μις, προτιμώ την πρόταση της Βένι, οπου αισθάνεσαι ασφαλέστερα.

χαχαχα αυτό με τις σιλικόνες το ξέρω, αλλά δε νομίζω να με βολέψει, και σαν ιδέα με τρομάζει λίγο.
Προτιμώ κι εγώ της vvv.:redface:

φχαριστώ κοριτσάκια για τις πληροφορίες πάντως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Πολυ ωραιο φουστανι btw , σικάτο και πολυ θηλυκο. Τι παπουτσάκια θα φορεσεις;
Εχεις σκεφτει μακιγιαζ; Aυτο -ακου τωρα εχω εμπνευση τρελη- θελει απαλο γηινο ματι, ματ οψη και μπορντω/βυσσινι ματ κραγιον. Ουαου!
Μεγεια και καλοφόρετο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νομίζω πως αναφέρεται σε αυτά:


...αλλά πού να καταλάβετε εσείς τα νιάτα. :P


(Θα δούμε βέβαια, μπορεί να κάνω λάθος...:worry:)

'Οχι. Σε αυτά. Ρεμοντέρνα δεκαετίας 80-90. Πολύ κόσμος εκεί έξω φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Timberland-Classic.jpg
    Timberland-Classic.jpg
    62.3 KB · Εμφανίσεις: 298

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Άκυρο βρε κορίτσια, αλλάάά, βρήκα ένα ΓΑΜΑΤΟ ροζ παστέλ φόρεμα από δαντέλα και τούλι, πολύ ρομαντικούλι κτλ και λέω να το πάρω για έναν γάμο που θα πάω σε λίγο καιρό, ΑΛΛΑ η πλάτη είναι κάπως ανοιχτή, όχι όλη η πλάτη, κάνει κάτι σαν οβάλ ανοιχτό από πίσω μέχρι λίγο πάνω από τη μέση, οπότε θα φαίνεται το σουτιέν, ξέρω ότι μπορώ να βάλω από το διαφενές, αλλά δε νομίζω να δείχνει ωραίο, και γενικά αυτά τα θεωρώ ξενερωτικά. Η άλλη επιλογή είναι να μη βάλω καν, αλλά αυτό δε παίζει.:P
Μην κάνεις αυτή την αηδία με τις σιλικόνες!!!!
Αν δεν μπορείς να βρεις κάτι που να ΜΗΝ δείχνει άσχημο (πχ κάποια λεπτή γραμμή που το κούμπωμα ΔΕΝ είναι πίσω στην πλάτη) ΜΗΝ το πάρεις!!!

Αλήθεια υπάρχει τέτοιο; Δε το 'ηξερα! :eek:
Βέβαια, υποθέτω θα' ναι ακριβό ε; Μην είναι το σουτιέν πιο ακριβό από το φόρεμα ξέρωγω. :hehe:
Έχω αγοράσει τέτοιο σουτιέν και δεν ήταν πιο ακριβό από ένα τυπικό σουτιέν. Δεν θυμάμαι τιμή αλλά δεν μου είχε φανεί πανάκριβο σε σχέση με τα υπόλοιπα, στα ίδια κινούνταν.
Θα σου πω όμως ότι δεν είναι και το πιο βολικό σουτιέν του πλανήτη, ακόμα και για μένα που δεν έχω και κανά στήθος της ..προκοπής (70Β ή 75Β, ανάλογα με τη φόρμα), οπότε αν έχεις μεγαλύτερο ίσως δεν σε βολέυει πολύ. Καλύτερα να πας να δοκιμάσεις ένα να δεις πώς σου κάθεται, πριν προχωρήσεις στην αγορά του φορέματος, μην κλαις τα λεφτά σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
...βασικά ''πατικώνει'' το στήθος, εκτός αν κάποια έχει πολύ πλούσιο μπούστο και δεν την πειράζει. Για τέτοιες περιπτώσεις ενδείκνυται να έχουμε ένα τέτοιο σουτιέν στο συρτάρι μας σε μπεζ, αλλιώς θα αναγκαζόμαστε να μη φοράμε τέτοια φορέματα. Αλλά μόνο για τέτοιες περιπτώσεις. Κι εγώ έχω διάφορα που τα φοράω μόνο σε ειδικές περιπτώσεις. Δηλαδή περισσότερο θα με νοιάξει να βάλω το ρούχο που είδα και γυάλισε το μάτι μου, παρά να μην το πάρω εξαιτίας του σουτιέν πχ. Υπάρχουν τόσες λύσεις στην αγορά... Ε κι αν είναι λιγάκι ακριβούτσικο, θα σου μείνει μωρέ... για κάτι που μπορεί να ξανατύχει...


Αχ πόσες φορές μου χει τύχει να δω κάτι και να με δυσκολεύει στο πως θα το φορέσω ή πως θα το συνδυάσω, να μου λείπει κι εκείνο και το άλλο... κι έτσι με ένα φόρεμα να με βλέπεις να γυρνάω με τρεις σακούλες, αλλη με παπουτσια, αλλη με τσαντα... εχουμε προβλημα σε αυτα οι γυναικες... Στις περιπτωσεις που δεν εχεις να διαθεσεις για παραπανω, ''συμβιβαζεσαι'' με κατι που θα δεις και θαγορασεις αλλα εχεις πρωτα σκεφτει τι εχεις στην ντουλαπα σου.... αλλιως αμα σε τρελαινει κατι πολυ και το θες οπωσδηποτε, ετοιμασου νανοιξεις πορτοφολια... πειτε μου οτι δεν το παθαινω αυτο μονο εγω....


Ενα προσφατο... εχω ενα υπεροχο φορεμα γνωστης κι ακριβης εταιρειας το οποιο ειχα αγορασει επειδη μου αρεσε (δηλ δεν ειχα καπου να το βαλω) σατεν, σχεδον τουαλετε. Απο περιεργεια ειχα μπει στο μαγαζι, το ειδα κι επαθα πλακα. Τη μεγαλυτερη πλακα την επαθα οταν το φορεσα. Σα να μην ημουν εγω... μεκανε μια αλλη! Κι ετσι το πηρα. Ελεγα αντε να το βαλω μια φορα καπου πολυ καλα, οπως κι εγινε. Και ημουν τοσο κολλημενη με αυτο που δεν ειχα τιποτα που να του ταιριαζει, η δε με ικανοποιουσαν η μου φαινονταν λιγα μπροστα σε αυτο το φορεμα. Ετσι - δε θα ξεχασω εκεινο το απογευμα- που εφυγα στις 4 για τα μαγαζια και γυρισα στις 10 το βραδυ, τα ποδια μου κοντευαν να βγαλουν καλλους... τελικα πιο πολλα εδωσα σε τσαντακι και παπουτσια και πασμινα και αξεσουαρ (ασημενιο δαχτυλιδι με πετρα ιδια του φορεματος για την ακριβεια) παρα το ιδιο το φορεμα. Ξερω, δεν το κανεις καθε μερα αυτο αλλα ρε κοριτσια, το φχαριστηθηκα τοσο πολυ.... μα τοσο πολυ. Γιαυτο πιστευω πως μονο αν τρελαινεσαι πολυ για κατι, αξιζει να δωσεις και για τα παρελκομενα του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πολυ ωραιο φουστανι btw , σικάτο και πολυ θηλυκο. Τι παπουτσάκια θα φορεσεις;
Εχεις σκεφτει μακιγιαζ; Aυτο -ακου τωρα εχω εμπνευση τρελη- θελει απαλο γηινο ματι, ματ οψη και μπορντω/βυσσινι ματ κραγιον. Ουαου!
Μεγεια και καλοφόρετο!!;)
Βασικά, το φόρεμα που έβαλα στο μάτι δεν είναι αυτό της εικόνας. Το δικό μου είναι ροζουλί, έχει από πάνω δαντέλα με λουλούδι "κοφτό", αν με πιάνεις, απλά είναι το ίδιο σχέδιο, με το ίδιο κόψιμο πάνω στο λαιμό με το τούλι κι όλο αυτό.
So.. για παπούτσι αν τελικά το πάρω, λέω να βάλω κάποια μπεζ γόβα, μόνο αυτό νομίζω θα ταίριαζε με το στυλ που έχω στο μυαλό μου. Δηλαδή το παπούτσι θέλω να περνάει απαρατήρητο:P.
Τώρα μακιγιάζ, δε ξέρω ακόμα, το αφήνω για τελευταία στιγμή, όπως και τα μαλλιά. Έχω πολύ χρόνο εξάλλου στη διάθεσή μου.:redface:
Αλλά η ιδέα για το μακιγιάζ μ' άρεσε, κάτι τέτοιο θα κάνω πιθανότατα.:redface:
Μην κάνεις αυτή την αηδία με τις σιλικόνες!!!!
Αν δεν μπορείς να βρεις κάτι που να ΜΗΝ δείχνει άσχημο (πχ κάποια λεπτή γραμμή που το κούμπωμα ΔΕΝ είναι πίσω στην πλάτη) ΜΗΝ το πάρεις!!!


Έχω αγοράσει τέτοιο σουτιέν και δεν ήταν πιο ακριβό από ένα τυπικό σουτιέν. Δεν θυμάμαι τιμή αλλά δεν μου είχε φανεί πανάκριβο σε σχέση με τα υπόλοιπα, στα ίδια κινούνταν.
Θα σου πω όμως ότι δεν είναι και το πιο βολικό σουτιέν του πλανήτη, ακόμα και για μένα που δεν έχω και κανά στήθος της ..προκοπής (70Β ή 75Β, ανάλογα με τη φόρμα), οπότε αν έχεις μεγαλύτερο ίσως δεν σε βολέυει πολύ. Καλύτερα να πας να δοκιμάσεις ένα να δεις πώς σου κάθεται, πριν προχωρήσεις στην αγορά του φορέματος, μην κλαις τα λεφτά σου :)

Καλά σίγουρα θα πάω να δοκιμάσω πρώτα και να ψαχτώ και μετά θα προχωρήσω σε αγορές.
Σ' ευχαριστώ πολύ. :redface:


@mindcircus όσον αφορά το τελευταίο σου ποστ, θα συμφωνήσω. Όταν είναι να πάρω κάτι καλό, θα το πάρω, και θα πάρω και παπούτσια/αξεσουάρ/τσάντες για να πάνε πακέτο και δε ενδιαφέρει το κόστος. Αυτό μου έλεγε και χτες η μάνα μου, να μην ξαναγοράσω κάτι που θα το βάλω μια φορά και μετά θα μείνει στη ντουλάπα >.> (καλά εδώ που τα λέμε έτσι θα γίνει πάλι, αλλά χου κερς)
ε, φίλε, ή κάνεις μια σωστή εμφάνιση ή δε κάνεις καθόλου.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Περιττό να πω πως τώρα θέλω να δω το φόρεμα. :P:redface:

Έχεις δίκιο πάντως και σίγουρα έχουμε όλες κάτι στην ντουλάπα μας που φορέσαμε μια ή δυο φορές και ξοδέψαμε ένα σωρό χρήματα γι' αυτό και όλα τα...περιφερειακά του(:P), αλλά είναι τόσο όμορφο που μας αρκεί να το βλέπουμε εκεί να κρέμεται. Προσωπικά τυχαίνει να χαζεύω τα αγαπημένα μου ρούχα στην ντουλάπα και να σκέφτομαι πότε τα φόρεσα τελευταία φορά και τι συνέβη τότε.

Μια φορά είχα διαβάσει το παρακάτω και σκεφτόμουν ότι κάπως έτσι βλέπω και τα υφάσματα. :redface:
“O, there is lovely to feel a book, a good book, firm in the hand, for its fatness holds rich promise, and you are hot inside to think of good hours to come.”
― Richard Llewellyn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έψαξα χτες μπας και βρω φωτό του φορέματος, αλλά δε βρήκα!
Όταν ξαναπάω θα βγάλω μια για να δείτε. Πάντως ήταν κεραυνοβόλος έρωτας.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Οysho...!!!:inlove:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




calzedonia-άνοιξη καλοκαίρι-2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Ωραία...αλλά ποια φοράει σουτιέν χωρίς κάτι να καλύπτει τις ρόγες; Εκτός και αν προορίζονται για σουτιέν του σπιτιού! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top