Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


Και μια ευχή για το καλό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε λγοτερο απο μια ωρα ανοιγουν οι καλπες, η τοσο συζητημενες φετος καλπες, που απο τον φλεβαρη περιμεναμε και να που μετα απο τοσα κυμματα, τοσα προβληματα, τοση υπομονη, τοση οργη, τοσα ξεσπασματα, εφτασε η ωρα να μας επιτρεψουν σε τουτο τον τοπο να εκφρασουμε με επισημο τροπο την αποψη μας.
Ακομα και τωρα, εγω προσωπικα, δεν εχω αποφασισει τι θα ψηφισω...! Και δεν ξερω αν ειναι για γελια η για κλαμματα η κατασταση...! Ειναι τοσο ρευστα ολα, πραγμα που δεν το βρισκω κακο, το κακο ομως ειναι οτι δεν μπορεις να εμπιστευτεις κανεναν για το τι θα πραξει και σε τι σειρα θα βαλει αυτην την ρευστοτιτα!

Μια μικρη υπενθυμιση, απο μεριας μου, προς ολους τος ψηφοφορους που θα διαβασουν αυτο το θεμα πριν πανε να ψηφισουν:

Αν σκοπευεις να ψηφισεις κατι απο τα παρακατω, σκεψου το μια ακομη φορα με ολα τα δεδομενα και αν το θεωρεις το σωστο, προχωρα!



-Νεα Δημοκτρατια: Πραγματικα, για ποιον λογο; Ο Σαμαρας λεει και ξελεει, πο κατηγοριματικος κατα του μνημονιου και οποιασδηποτε συνεργασιας εβαλε το κομμα του στην κυβερνηση Παπαδημου και ψηφισε το μνημονιο 2, διωχνωντας οσους δεν το ψηφισαν. Τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα κανει αλλη μια κολοτουμπα μετα τις εκλογες; Τι σε κανει να μπρεις να τον εμπιστευτεις οτι δεν θα ακολουθισει οτι συμφεροντα ου υπαγορεψουν; Εχεις ξεχασει οτι εχει υπογραψει δεμευσεις με τους ευρωπαιους, το ΔΝΤ και την τροικα; Να μιλισω και για τα υπολιπα ατομα τα οποια απαρτιζουν την ΝΔ;...!

-ΠΑΣΟΚ: Εδω και αν δεν εχω λογια! Τι σε κανει να πιστευεις σε ατομα οπως ο Βενιζελος; Εχεις πιστη στα ιδια ατομα που ελεγαν οτι θα επαναφερουν την Ελλαδα απο το προβληματικο ελιμα που θα παραλαμβανανε απο τον Καραμανλη;

-Ανεξαρτιτοι Ελληνες: Μπορεις να εισαι σιγουρος οτι η αντιμνημονιακη σου ψηφος θα παραμεινει αντιμνημονιακη; Μπορεις να εμπιστευτεις ολους αυτους που τους εδιωξαν απο την ΝΔ οτι δεν θα επιστρεψουν στην ΝΔ; Μπορεις να εμπιστευτεις οτι δεν εγινε σκοπιμος αυτος ο διαχωρισμος ωστε να κλεψουν ψηφους απο αντιμνημονιακους και να επιστρεψουν στην κυβερνηση που σχεδιαζουν εδω και τοσους μηνες;

-ΛΑΟΣ: Μετα απο συνεργασια με ΝΔ και ΠΑΣΟΚ πιστευεις πραγματικα οτι ειναι μια λαικη φωνη; Πιστυεις οτι εχει οραμα και ιδεολογια ή οτι απλα θεσουλες θελει και αυτο το κομμα;

-Χρυση αυγη: Ελα! Ξεκολα! Τι παραπανω να θες να σου πω; Ακομα και ΝΔ μαζι με ΠΑΣΟΚ να ψηφισεις καλητερα ειναι...!

-Δημοκρατικη Συμμαχια: Μπορεις να εμπιστευτεις την Μπακοδημου; Και οποιους την εχουν πιστεψει και την στηριζουν ως μελη του κομματος της;

-Κοινωνικη Συμφωνια: Πιστευεις οτι η ψηφος σου δεν θα μετρατραπει πλαγια σε εδρες του ΠΑΣΟΚ;


Και κατι ακομα πιο βασικο! Ξερεις σε πιους υποψηφιους θα βαλεις σταυρο; Με τι κριτιρια τους επιλεξες; Μπορεις να τους εμπιστευεις; Πιστευεις πραγματικα σε αυτους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τυχαίο ότι ψηφίζουν μόνο ο μπλε και ο πράσινος? Και ο κόκκινος φοράει γυαλιά.
Και στο γαλλικό google αυτοί ψηφίζουν:P
Πάντως παγκόσμια πρωτοσέλιδα θα είμαστε αύριο. Άκουσα ότι οι απεσταλμένοι των ξένων δικτύων στην Αθήνα είναι περισσότεροι από τους συναδέλφους τους στο Παρίσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μόλις ψήφισα,μείναμε άυπνοι με τον μπρο βλέπωντας ταινίες και κάνωντας γενικότερο catching up αφού αποφασίσαμε να πάμε σα τα ζόμπια με το που ανοίξουν οι κάλπες να ξεμπερδεύουμε.Εντωμεταξύ στο εκλογικό μας κέντρο εδώ στο Διόνυσο πρόσεξα είχε σχετικό κόσμο παρότι ήμασταν από τους πρώτους,ας ελπίσω πως σε όλη την επικράτεια θα υπάρχει μεγάλη συμμετοχή.Καλή ψήφος σε όλους λοιπόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
so παιδες this is it
JERONYMO!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειδα πριν λιγο τον Τσιπρα
να λεει σωστα για μενα
οτι σημερα επιστρεφει η δημοκρατια στον τοπο μετα απο 2 χρονια μνημονιου κλπ

και ας με κραξετε εδω μεσα

ενα μου ηρθε στο μυαλο

οτι οι εκλογες που τοσο βλογαει η αριστερα ειναι καθαρα λογω σαμαρα

αν δεν πιεζε αυτος -ξεροντας κιολας οτι θα φαει μαυρο ο ιδιος και θα βγει αριστερα-για αποσυμπιεση της κοινωνιας

εκλογες αν γινονταν το σεπτεμβρη και αν,,


δεκτη καθε βρισια που θα ακουσω...

αλλωστε ηδη ψήφισα,,

αντε σε ολους καλο βολι.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ειδα πριν λιγο τον Τσιπρα
να λεει σωστα για μενα
οτι σημερα επιστρεφει η δημοκρατια στον τοπο μετα απο 2 χρονια μνημονιου κλπ

και ας με κραξετε εδω μεσα

ενα μου ηρθε στο μυαλο

οτι οι εκλογες που τοσο βλογαει η αριστερα ειναι καθαρα λογω σαμαρα

αν δεν πιεζε αυτος -ξεροντας κιολας οτι θα φαει μαυρο ο ιδιος και θα βγει αριστερα-για αποσυμπιεση της κοινωνιας

εκλογες αν γινονταν το σεπτεμβρη και αν,,


δεκτη καθε βρισια που θα ακουσω...

αλλωστε ηδη ψήφισα,,

αντε σε ολους καλο βολι.....;)

Μακάρι να τσαλακωθεί το φακελάκι σου :mad:

Την μια βλακεία μετά την άλλη να πούμε...

Δεν χόρτασες δικομματισμό μου φαίνεται, αλλά εντάξει οι παλιότεροι ψήφιζαν επειδή τους έβαζαν στο δημόσιο, εσένα σου λένε ότι θα σου κόψουν και άλλο τους μισθούς και πάλι πας και τους ψηφίζεις. Αυτό λέγεται... θα σας αφήσω να μαντέψετε.

Αλλά τι να κάνουμε, όσο υπάρχουν άτομα που τρέμουν στην ιδέα της παραμικρής αλλαγής του σάπιου συστήματος, η χώρα στα ίδια σκατά θα μένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.






Στο mega η δημοσιογράφος είπε πως ο μέγας κωλοσώς google διαλεξε τις ελληνικές εκλογές για κεντρικό θέμα.
Εγώ όμως δε το πιστεύω πήγα στο γαλλικό google και είδα και εκεί το σημα.
Είναι καποιος εξωτερικό να μας πει τι δείχνει το google.com;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ενα μου ηρθε στο μυαλο

Αν έχεις μυαλό βάζε το να σκέφτεται που και που, τι φοβάσαι μην εκραγεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αν δεν πιεζε αυτος -ξεροντας κιολας οτι θα φαει μαυρο ο ιδιος και θα βγει αριστερα-για αποσυμπιεση της κοινωνιας


Πιεζε σε ενα πολυ καλοστημενο θεατρο, ξερωντας εξ αρχης οτι θα ειναι ο επομενος προθυπουργος...!
Ελπιζω να βγω λαθος, θα φανει ομως απο αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τσίπρας και Καμμένος θα ψηφίσουν τα επόμενα μνημόνια αν θα είναι κυβέρνηση θα το δείτε. Όσα γράφω μένουν. Ο Καμμένος μπορεί όχι αλλά οι βουλευτές του ναι. Ο Τσίπρας σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ωραιο σποτ



κραχτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:hello::hello::hello::hypno::smoke::whatever::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πρώτο κόμμα Νέα Δημοκρατία, δέυτερο το ΠΑΣΟΚ, τρίτο ο ΣΎΡΙΖΑ

Μάλλον έτσι θα είναι τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Πρώτο κόμμα Νέα Δημοκρατία, δέυτερο το ΠΑΣΟΚ, τρίτο ο ΣΎΡΙΖΑ

Μάλλον έτσι θα είναι τα αποτελέσματα
εγω παντως δεν συναντησα ουτε εναν που να δηλωσε οτι θα ψηφισει νδ κ πασοκ....εκτος κ αν ντρεπονται για την αποφαση τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω παντως δεν συναντησα ουτε εναν που να δηλωσε οτι θα ψηφισει νδ κ πασοκ....εκτος κ αν ντρεπονται για την αποφαση τους.
γιατι αν το πει θα παθει οτι και γω που με βριζουν διαφοροι εδω μεσα
και στον πραγματικο κοσμο.. και χειροτερα..

οι περισσοτεροι που θα ψηφισουν μεγαλα κομματα κρυβονται και μπορει να λενε και επαναστατικα διαφορα προς τα εξω

αγριες εκλογες,,γιαυτο κρυβονται τοσοι..

εγω λεω μπραβο σε οποιον εχει το θαρρος να υπερασπιστει οποιαδηποτε αποφαση του..ακομα και βενιζελο ή οτιδηποτε αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
γιατι αν το πει θα παθει οτι και γω που με βριζουν διαφοροι εδω μεσα
και στον πραγματικο κοσμο.. και χειροτερα..

οι περισσοτεροι που θα ψηφισουν μεγαλα κομματα κρυβονται και μπορει να λενε και επαναστατικα διαφορα προς τα εξω

αγριες εκλογες,,γιαυτο κρυβονται τοσοι..

εγω λεω μπραβο σε οποιον εχει το θαρρος να υπερασπιστει οποιαδηποτε αποφαση του..ακομα και βενιζελο ή οτιδηποτε αλλο.

σαφως συγχαρητηρια σε οποιον εχει το θαρρος της γνωμης του,αλλα οταν δεν το εχει....ειναι θεμα θαρρους;;;ή μπορει να ειναι και θεμα γνωμης;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
γιατι αν το πει θα παθει οτι και γω που με βριζουν διαφοροι εδω μεσα
και στον πραγματικο κοσμο.. και χειροτερα..

οι περισσοτεροι που θα ψηφισουν μεγαλα κομματα κρυβονται και μπορει να λενε και επαναστατικα διαφορα προς τα εξω

αγριες εκλογες,,γιαυτο κρυβονται τοσοι..

εγω λεω μπραβο σε οποιον εχει το θαρρος να υπερασπιστει οποιαδηποτε αποφαση του..ακομα και βενιζελο ή οτιδηποτε αλλο.

:D Καλά σε αυτό εχεις δίκιο και είμαι σίγουρος ότι εδώ μέσα μερικοί και που ψηφίζουν τα 2 μεγάλα κόμματα αλλά το παίζουν επαναστάτες μόνο εσύ και εγώ είμαστε ειλικρινείς για αυτό μας κράζουνε.

Εγώ π.χ. είχα πει ότι ψηφισα ΠΑΣΟΚ στις προηγούμενες εκλογές και αρχισαν να με λένε πρασινοφρουρό και τέτοια σαν να είμαι εγώ δηλάδη η αιτία που πήγε ο ΓΑΠ στην κυβέρνηση.

----
τελικά δε θα κατεβώ καθόλου να ψηφίσω (ο λόγος είναι οτι είμαι γραμμενος εφορευτική επιτροπή και φοβάμαι τον δικαστικό αντιπρόσωπο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλά σε αυτό εχεις δίκιο και είμαι σίγουρος ότι εδώ μέσα μερικοί που ψηφίζουν τα 2 μεγάλα κόμματα αλλά το παίζουν επαναστάτες μόνο εσύ και εγώ είμαστε ειλικρινείς για αυτό μας κράζουνε.
:D:D

σαφως συγχαρητηρια σε οποιον εχει το θαρρος της γνωμης του,αλλα οταν δεν το εχει....ειναι θεμα θαρρους;;
η ψηφος ειναι μυστικη,,οποτε εχεις καθε δικαιωμα να μην λες τιποτα

απλα ειναι ρισκο να πεις τι θα ψηφισεις
και αν αυτο που πεις ειναι αληθεια

μεσα στο παραβαν ειναι προσωπικος χωρος,,σαν την τουαλετα ενα πραμα
κανεις δεν μπορει να ξερει τι κανεις απο πισω..:rolleyes:8):shifty::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Λυπάμαι ιδιαίτερα που σε αυτές τις εκλογές τα κόμματα της εθνικιστικής δεξιάς θα πιάσουν 20% :( Καμμένος-καρατζαφέρης-χρυσά αυγά έχουν παρόμοιες θέσεις και η ρητορεία τους χαρακτηρίζεται από σωβινισμό και αντιευρωπαισμό ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ είμαι χαρούμενος γιατί έχω προαίσθημα ότι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ θα πάρουν τον πούλο :D Αχ μακάρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top