Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ωραία οποιος θελει να κανει προβλέψεις να τις κάνει τώρα να τις εχουμε μαζεμένες. Να δουμε στο τέλος ποιος έπεσε πιο κοντά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Ωραία οποιος θελει να κανει προβλέψεις να τις κάνει τώρα να τις εχουμε μαζεμένες. Να δουμε στο τέλος ποιος έπεσε πιο κοντά

Είχα κάνει μια πρόβλεψη για 25% - 18% ΝΔ - ΠΑΣΟΚ. Στην πορεία των δημοσκοπήσεων φαινόταν ότι το ποσοστά θα είναι χαμηλότερα. Αν ξεπεραστούν, κάτι ύποπτο συμβαίνει. Επίσης καθοριστικό θα είναι το ποσοστό της ΔΗΣΥ. Ούτε κατά διάνοια δεν θα μπορούσα να φανταστώ ότι αυτό το κόμμα θα ξεπεράσει το 3%. Τελευταία αρχίζω και ανησυχώ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
1) ΝΔ
2)ΠΑΣΟΚ
3)ΣΥΡΙΖΑ
4)ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
5)ΚΚΕ
6)ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
7)ΛΑΟΣ
8)ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ
9)ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
Προσωπικα πρωτη φορα ψηφισα, και ψηφισα Δημοκρατικη Αριστερα. Αναμενουμε αποτελεσματα το βραδυ. (Βρισκω χαζο να μην εχει καποιος το "θαρρος" να πει την αποψη του για την ψηφο του, αν και σαφως ειναι δικαιωμα του.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1) ΝΔ (μεγάλη διαφορά από τον δεύτερο)
2) ΠΑΣΟΚ
3) ΣΥΡΙΖΑ (μικρή διαφορά από ΠΑΣΟΚ)
4) ΚΚΕ
5) Ανεξάρτητοι Ελληνες
6) Δημοκρατική Αριστερά
7) Χρυσή Αυγή
8) Λάος
9) Οικολόγοι


10) ΔΗΣΥ


τσακο,,και γω τα ιδια με σενα

τα δικα σου φαινονται αληθοφανη..:hmm:




συριζα πασοκ παντως ξεσκιζονται
για την δευτερη θεση

χαμοοοοςςς..

πλακα πλακα θα χαρω να δω τον τσιπρα δευτερο,,

παρολο που διαφωνω με τις αριστερες αποψεις περι οικονομιας πχ

εκτιμω τον λογο του,,φαινεται νεος καθαρος..
με πειθει περισσοτερο απο τον καραβάνα μπουλη καμμενο οτι πιστευει αυτα που λεει,,εστω και αν ειναι υπερβολικα μερικα

πραγματικα οταν ακουγα να μιλαει ο τσιπρας δυσκολευομουν να πω "οχι,,δεν συμφωνω με αυτα που λεει"

αμεσως μετα απο σαμαρα δηλαδη η επομενη συμπαθεια ειναι τσιπρας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Για λίγα λεπτά το πρωί, σκέφτηκα να ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ τελικά. Αλλά μας χωρίζουν πολλά. :P Εγώ είμαι αρκετά του στυλ "πατρις, θρησκεία, οικογένεια" και κατά των λαθρομεταναστών. Οπότε το σκέφτηκα καλύτερα και δε τον ψήφισα. Αλλά θέλω να πάει καλά και μάλιστα να περάσει το ΠΑΣΟΚ. Αν γινόταν και τη ΝΔ δε θα με χάλαγε καθόλου. Αλλά όσο υπάρχουν οι γέροι και τα κομματόσκυλα δε θα δούμε άσπρη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
ΣΗΜΕΡΑ ΚΗΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ...... ΑΠΕΧΘΗΣ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για λίγα λεπτά το πρωί, σκέφτηκα να ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ τελικά. Αλλά μας χωρίζουν πολλά. :P Εγώ είμαι αρκετά του στυλ "πατρις, θρησκεία, οικογένεια"
πατριώτισσά μου εσυ..:P:P

σε ποσα ταιριαζουμε ρε παιδι μου..:shifty:

μονο να ψηφιζες Σαμαρα και θα ειχαμε σπουδαίο μέλλον..8):hypno::hehe::hehe:

( να υποθεσω εριξες καμμενο ε?;))

Αλλά όσο υπάρχουν οι γέροι και τα κομματόσκυλα δε θα δούμε άσπρη μέρα.
και σε αυτο συμφωνω
ΣΗΜΕΡΑ ΚΗΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ...... ΑΠΕΧΘΗΣ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ.....
και ποιος θα μας κυβερνησει?
περισσοτερα κομματα σε συνεργασια υποθετω,,γιατι αλλιως πώς?

οχι στο δικομματισμο,,αλλα ναι σε τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ΣΗΜΕΡΑ ΚΗΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ...... ΑΠΕΧΘΗΣ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ.....


Don't worry,μέχρι τη νύχτα θα'χει ισιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Θα βγει ΝΔ πρώτη και θα συνεργαστεί με τον Καμμένο (αφού και αυτός ΝΔ είναι στην ουσία) και θα ζήσουνε αυτοί καλά και εμείς χειρότερα (χειρότερα από την ΠΑΣΟΚ εποχή εννοώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
"Ιδού το exit poll, που δείχνει τα ακριβή ποσοστά όλων των κομμάτων"

https://www.facebook.com/sharer.php?...ι τα ακριβή ποσοστά όλων των κομμάτων"&src=sp

Σου αρέσει να υποτιμούν τη νοημοσύνη σου διάφορα πολιτικά λαμογιοblogs;
Προφανώς ναι, ε; Αν δεν σου άρεσε, θα είχες διαολοστείλει όλα αυτά τα λαμόγια του ιντερνετ που σου πετάνε στη μούρη τις φαντασιώσεις τους, ως "δημοσκοπήσεις" ή exit polls. Ήδη, αυτή την ώρα μετρήσαμε,..

https://www.aniwthoi.net/2012/05/exit-poll.html

σε γνωστά λαμογιοblogs, πάνω από δέκα δήθεν exit polls, όλα με διαφορετικά αποτελέσματα (!), που προσπαθούν να σε επηρρεάσουν. Σε θεωρούν ...χαϊβάνι, που αν δείς π.χ. ότι στο παραμυθο-exit poll τους, η "Δράση" (π.χ.) δεν μπαίνει στη Βουλή, θα το ξανασκεφθείς και θα πας το απόγευμα να ψηφίσεις άλλο κόμμα. Από σένα εξαρτάται ταξιδιώτη του κυβερνοχώρου, η ποιότητα του διαδικτύου. Όταν δίνεις κλικς σε όλα αυτά τα βλήματα, που σε περνάνε για μαλάκα, θα συνεχίσουν με περισσότερη φόρα.

Ο σεβασμός στον αναγνώστη, είναι ένα δύσκολο μονοπάτι, που δεν αποφέρει κέρδη, παρά μόνο αναγνώριση. Αυτή για την οποία δεν νοιάζονται οι πληρωμένοι λαμογιομπλόγκερς που σε φτύνουν κατάμουτρα με τις δήθεν πληροφορίες τους. Φυσικά, θα συνεχίσεις να τους επισκέπτεσαι, επειδή έτσι είναι η ανθρώπινη φύση: ελάχιστοι άνθρωποι έχουν την προσωπικότητα και τη μαγκιά, να μη διαβάσουν ένα θέμα, ολοφάνερα στημένο, που "πουλάει" όμως.
Μην ξεχνάς ότι η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική σου. Όσο "διαδίδεις", τόσο ελεεινότερο διαδίκτυο θα εισπράτεις.

Για την ουσία τώρα: κάνε υπομονή! Τα αποτελέματα της ψηφοφορίας θα βγουν αύριο, με τόσα πολλά κόμματα. Το αποτέλεσμα της επιλογής σου, θα είναι το ίδιο, όποιο κι αν είναι το ποσοστό των κομμάτων. Η Ελλάδα θα συνεχίσει να πνίγεται στη γραφειοκρατία, στην πολυνομία, στη διαφθορά, στο πελατειακό κράτος, στην αντιπαραγωγική δομή, στη φλυαρία και την αναποτελεσματικότητα.
Για να αλλάξουν αυτά, δεν φτάνει καμία αλλαγή κυβέρνησης, προσώπων, κομμάτων.
Απαιτείται μια τεράστια πολιτιστική επανάσταση δεκαετιών, που πρέπει να ξεκινήσει από τον καθένα μας ξεχωριστά. Αλλά πώς να ξεκινήσει όταν εσύ "ο καθένας", αβίαστα στηρίζεις αυτούς που σε περνάνε για μαλάκα;

Σε πίκρανα; Ώρα να αναλάβεις τις ευθύνες σου και να μην αφήνεις να σου συμπεριφέρονται σαν πρόβατο. Αυτό είναι δική σου υπόθεση κι όχι των κομμάτων.
Τα κόμματα δεν μπορούν να αλλάξουν τίποτε. Εσύ, μπορείς να τα αλλάξεις όλα, αν σταματήσει να τρώει η περιέργεια. Δύσκολο, αλλά προσπάθησέ το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Στο chat έχω ανοίξει δωμάτιο εκλογική βραδιά e-steki σε αυτό θα μαθαίνετε πρώτοι τι συμβαίνει και ότι θα μαθαίνουν οι άλλοι λίγα λεπτά μετά

π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αφού και αυτός ΝΔ είναι στην ουσία)
σσσ...

αυτο δεν το λεμε..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λεω να παιξω το παιχνιδακι του τσακου, ετσι για να δω τι πλακα εχει:P

Λοιπον, βρησκομενος μεσα στην καλπη απλωσα μπροστα μου τα εξης ψηφοδελτια: Ελληνες Πειρατες, ΚΚΕ, Ανταρσυα, ΟΧΙ, Συριζα, ΕΕΚ και φυσικα το λευκο που φυλοξενισε τις σκεψης μου για να με βοηθισει να αποφασισω.

Αν αυτο το ποστ παρει 326 θετικες (ασχετα απο τις αρνιτικες) τοτε θα σας πω και πιο κομμα ψηφισα τελικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Μόλις έριξα και εγώ το ψηφουλίνι μου :P
Πάτε ψηφίστε, μην ψηφίζετε, κάντε ότι γουστάρετε αλλά μην έχετε αυταπάτες για κυβέρνηση αριστεράς ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Ό,τι και να βγάλει η κάλπη από αύριο έρχονται νέα πιο σκληρά μέτρα και ο μόνος δρόμος είναι αυτός της αντίστασης και του αγώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
και να σου ριξω χιλιες δικαιολογιες ή εξηγησεις για το σαμαρα
εχω μελετησει πολλα και εγω,,,και απο τα παλια και καινουρια
οπως την προπαγανδα οτι ανοιξε τα συνορα και ειαι προδοτης κλπ

Προπαγάνδα οτι άνοιξε ο Σαμαράς τα σύνορα?:)

Ε οχι και προπαγάνδα!!;)

Μα αφού ως υπουργός εξωτερικών επι κυβέρνησης ΝΔ,όντως ΤΑ ΑΝΟΙΞΕ και έκανε το ξέφραγο αμπέλι,ακόμη πιο...ξέφραγο!

Και γεμίσαμε Αλβανούς (εγκληματίες) και όλες τις ωραίες (λαθρο)μεταναστοφατσούλες,που έχουν υποβαθμίσει (κι άλλο ) την ήδη υποβαθμισμένη Ελλαδίτσα - και που κοντεύουν να μας εκτοπίσουν σχεδόν όλους....

Με αυτή του την πράξη,για μένα έχει μεγάλο μερίδιο ευθύνης για τη συνολική καθημερινή εικόνα και τη δική μου ψήφο,ούτε στο όνειρό του δε θα τη δεί.!:P

Κάποιοι ξεχνούν - επαληθεύοντας το οτι η φυλή μας έχει κοντή μνήμη -,κάποιοι όμως έχουν μνήμη ελέφαντα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ό,τι και να ψηφίσουμε θα κάνουν πάλι τα δικά τους. Και δε μας παρέχουν ΚΑΝ το δικαίωμα της αποχής από το καρναβαλάκι τους. Vive la révolution!https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...PPsGhHEJBRP2_m7VQ&sig2=34FAoXJGJdVv8F0PrLDD9g
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τελικο (εκτιμηση φιμοτρο)

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 23-24%

ΠΑΣΟΚ 17-18%
ΣΥΡΙΖΑ 13-14%


πηγή https://fimotro.blogspot.com/

ειχα δίκιο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


το χωριο μου :D :D :clapup:

πηγαν τα φασιστακια της ΧΑ και κολλησαν αφισες της 21ης απριλη και οταν πηγε το παιδι απο το ΚΚΕ να τις βγαλει του την πεσαν 3 ατομα!! και οι μπατσοι τον χαβα τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εκτιμήσεις δεν κάνουμε , αποτελέσματα δεν δίνουμε(αν και έχουμε)αλλά την πληροφόρηση δεν θα σας την στερήσουμε.
Τη φράση μαύρα πουλιά, άσπρα πουλιά την ξέρετε; ΠΑΣΟΚ και ΝΔ διολισθαίνουν στο δρόμο χωρίς επιστροφή. Ο ΣΥΡΙΖΑ μπορεί να πανηγυρίζει από τώρα. (με μέτρο παιδιά). Στους κερδισμένους Καμμένος, Χρυσή Αυγή και ΚΚΕ; Θα δούμε... Οι υπόλοιποι δίνουν τον αγώνα τους. Η Ελλάδα απόψε θα ζήσει μεγάλες στιγμές. Όπως και να χει. Η απεικόνιση όπως είπε και η κυρία Χούκλη στον Αντ1 θα είναι εντυπωσιακή στα Exit polls. Eντυπωσιακή.
https://www.makeleio.gr/index.php?op...15-07-43&catid=4:2012-02-11-12-49-59&Itemid=2

Πιαδιά ζουμε μεγάλες στιγμές ΜΕΓΑΛΕΣΣΣΣΣ
ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top