Υπολογιστές κ Δικαιώματα στον χώρο εργασίας

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εχει το δικαιωμα... ο εργοδοτης μου να ανοιγει τα συρταρια μου? τα ανοιγει το ταμειο μου? να μπαινει η κορη του στο pc "μου"... ?

να σηκωνει τηλεφωνα οταν ειμαι wc κ να απανταει για δικα μου θεμετα με δικη της πρωτοβουλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν πρόκειται για PC της εταιρίες ή για τηλέφωνο της εταιρίας φυσικά και έχει.

Στο ταμείο γιατί να μην έχει το δικαίωμα πως θα σου ασκεί έλεγχο;
Όσο για την κόρη του όντως είναι too much επειδή αν είναι μικρής ηλικίας μπορεί να σου καταστρέψει την δουλεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δηλ.εχει δικαιωμα να αλλαζει χρηματα κ εγω να μην ειμαι μπροστα? κ μετα οταν ειμαι 20 ευρω μιον ? ποιος θα τα πληρωσει? μισα-μισα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
όχι βέβαια,να του βάλεις όρια.Τι βλαχοσυμπεριφορά είναι αυτή;Και στο pc της εταιρίας το πρέπον θα ήταν να μπαίνει αν θέλει να δεί κάτι αφού είσαι παρούσα και εσύ.
Η κόρη του απο την άλλη τι δουλειά έχει εκεί;Έχει καμία θέση στην επιχείρηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οχι ειναι 27 χρονων κ ερχετε που κ που για να μπει να δει τα ε-μαιλ της οπου αρκετες φορες την εχω δει τα ψαχουλευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η εταιρία που δουλεύεις μοιάζει να είναι αρκετά ερασιτεχνική όποτε δεν ξέρω αν έχει νόημα η λέξη δικαίωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ξενοδοχειο ειναι πανο... υπαρχουν πολυ καλοι επαγκελματιες που στελεχονουν την επιχειρηση ... το ιδιο το αφεντικο το οποιο δεν εχει ιδεα τι γινετε προκαλει αυτο το μπαχαλο σε ολα τα τμηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ακόμη και έτσι πολύ δύσκολα θα κατανοήσει γιατί δεν πρέπει να ασχολείται η κόρη του με το PC σου. Αυτός λογικά το βλέπει σαν περιουσία του και δεν κατανοεί την πρακτική σκοπιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ισως εχεις δικοιο τι να πω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλοί επαγγελματίες μπορεί να υπάρχουν στην επιχείρηση αλλά με τέτοιο αφεντικό ποτέ δεν θα κάνει μεγάλα πράγματα...Η άποψη μου είναι να ζητήσεις απο την κόρη του να μην μπαίνει στον υπολογιστή χωρίς την παρουσία σου διότι(πές της) υπάρχουν προσωπικά σου στοιχεία στον υπολογιστή.Επίσης θα πρότεινα στα αρχεία να βάλεις διάφορους μαύρους με αυξημένα προσόντα...;)οπότε δεν νομίζω να το ανοίξει κανείς πάνω απο μία φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βασικα ναι, εχει το δικαιωμα να χρησιμοποιει το πισι σου αν δεν εχεις δουλεια εκεινη την ωρα. Κατα βαση μιλαμε για ενα κοινοχρηστο πισι. Στη δικη μου δουλεια που εχει να κανει καθαρα με υπολογιστες πχ, φροντιζουμε ολοι να μην εχουμε φατσα φορα προσωπικα μας πραγματα, ειτε μαιλ, ειτε σαιτς που επισκεπτομαστε απ'το σπιτι, ειτε κατεβασμενες φωτογραφιες, γιατι μπορει να καθισει ο οποιοσδηποτε και να δει το οτιδηποτε εχεις στο πισι σου. Αυτη η λογικη νομιζω οτι ειναι η πιο συνηθισμενη στα κοινοχρηστα πισια τετοιων χωρων. Αν εχεις δουλεια απ'την αλλη ενω η κορη θελει να δει τα μαιλ της, της το λες πολυ απλα και ληγει εκει το θεμα.
Τωρα για το θεμα του ταμειου, αν μιλαμε για χρηματα που πρεπει να δωσεις στο αφεντικο και αν βγουν μειον θα ζημιωθεις εσυ, ΦΥΣΙΚΑ και θα πας να του το πεις. Οτι συγγνωμη κυριε ταδε μου, αλλα η κορη σας πηρε καποιο ποσο απ'το ταμειο και βγαινω πλην, ρυθμιστε το. Δεν θα πληρωνεις εσυ τις βολτες της, εσυ δουλευεις εκει. Ακομα καλυτερα, για να μη δημιουργησεις προβλημα, πες οτι παρατηρησες το ταδε προβλημα (λειψα χρηματα), και θα ηταν καλο να μπει μια κλειδαρια στο ταμειο ωστε να χουν προσβαση συγκεκριμενα ατομα γιατι δεν μπορεις να το ελεγχεις συνεχεια η κατι τετοιο.
Η κορη παιρνει τα χρηματα ξεροντας οτι εσυ την εχεις δει, η νομιζει οτι το κανει στα μουλωχτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ο ιδιος βρε το κανει αλλαζει χρηματα για να εχω ψιλα...

απο την τσεπη του χωρις να ειμαι εγω μπροστα κ συνηθος οποτε το κανει ειμαι μιον εχω πληρωσει μεχρι κ 30 ευρω τι να του πω δεν μετρας καλα? με κλεβεις? την μερα της πληρωμης μου εδωσε 50 ευρω παραπανω ετσι για το 'ευχαριστω' το ιδιο βραδυ κατι εκανε παλι στο ταμειο τον ειδα απο την αλλη πορτα που ερχομουν... κ εκανα ταμειο μολις εφυγε κ λειπαν 50 ευρω :|
τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κατα πασα πιθανοτητα γινεται επιτηδες, αλλα εσυ εισαι εκει για να ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ, οχι απο χομπυ! Την επομενη φορα που θα δεις οτι πρεπει να βαλεις εσυ χρηματα απο την τσεπη σου, θα του πεις οτι συγγνωμη αφεντικουλι(εδω μπαινει το ονομα του), αλλα ειμαι με τοσα χρηματα λιγοτερα, μαλλον εγινε καποιο λαθος με τα ψιλα που αφησατε. Ετσι και θα ξερει ποσα ειναι, και δε θα απαιτησει να βγει το σωστο ποσο, θα τον εχεις ενημερωσει.
Οσο καλυπτεις εσυ τα ζογκλερικα του, τοσο δε θα ασχοληθει ποτε.
Δεν μιλαμε να καλυψεις μια φορα εναν συναδερφο που εκανε μλκια, εσυ καθεσαι και καλυπτεις τον εργοδοτη!! Πες κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
ο ιδιος βρε το κανει αλλαζει χρηματα για να εχω ψιλα...

απο την τσεπη του χωρις να ειμαι εγω μπροστα κ συνηθος οποτε το κανει ειμαι μιον εχω πληρωσει μεχρι κ 30 ευρω τι να του πω δεν μετρας καλα? με κλεβεις? την μερα της πληρωμης μου εδωσε 50 ευρω παραπανω ετσι για το 'ευχαριστω' το ιδιο βραδυ κατι εκανε παλι στο ταμειο τον ειδα απο την αλλη πορτα που ερχομουν... κ εκανα ταμειο μολις εφυγε κ λειπαν 50 ευρω :|
τι να πω...
ε δηλαδη τι άλλο να κάνεις;μήπως αυτός να τα τρώει και εσύ να τα βάζεις απο την τσέπη σου;Φυσικά και θα του το πείς..λείπουν λεφτά κύριε παπαρόπουλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Την αλλη φορα παλι ελειπε ενα σοβαρο εγγραφο για την εφορια ημουν σιγουρη οτι το ειχα εκτυπωσει... ελενξα στο προγραμμα κ οντος το ειχα...

του το λεω κ τι μου απανταει???????

εγω το πηρα να δω αν θα το ελενξεις:confused:

δεν ξερει την δουλεια κ προσπαθει να με ελενξει με χιλιαδες ηλι#$@ τροπους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στον επομενο γυρο θα παιξετε μουσικες καρεκλες;
Ιλεος, ιλεος, ναμαναμα.. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τι να κανω που η δουλεια μαρεσει τα χρηματα ειναι αρκετα καλα... αλλα δεν τον αντεχωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
υπομονή βρε καρέκλα μου..έχεις το ίδιο πρόβλημα μαζί με άλλους 5.000.000 έλληνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, ετσι παει συνηθως, μην τρελαινεσαι. Απλα φροντιζε, αφου τον ανεχεσαι που τον ανεχεσαι, τουλαχιστον να μη βγαινεις ζημιωμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Thanks ρε παιδια αν σκεφτητε καμια λυση για να τον αντιμετωπησω εδω ειμαι:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top