Αναβάθμιση στο κάρμα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....

Βλέπω στο ιστορικό μου ότι έχω ψηφίσει 2 άτομα...:/:
Μόν αυτά είναι;;;;;;;;; Γιατί είχα την εντύπωση ότι είχα ψηφίσει 3-4!!!!!! :hmm:

Λάθος εντύπωση είχες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
YΓ: Βρε Λορι, απο που πετάχτηκες εσύ; :P


Ριξε μου ενα -5 να γουσταρουμε :hehe:

Παιζει να μπορουμε , αν οχι να δουμε ποιος μας ψηφισε, να βλεπουμε απο ποσα ατομα εχουμε τις Χ ψηφους μας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ριξε μου ενα -5 να γουσταρουμε :hehe:

Παιζει να μπορουμε , αν οχι να δουμε ποιος μας ψηφισε, να βλεπουμε απο ποσα ατομα εχουμε τις Χ ψηφους μας ;

Αν δεν κάνω λάθος αυτό φαίνεται... στην Αντιφατικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ριξε μου ενα -5 να γουσταρουμε :hehe:

Παιζει να μπορουμε , αν οχι να δουμε ποιος μας ψηφισε, να βλεπουμε απο ποσα ατομα εχουμε τις Χ ψηφους μας ;
Το λέει στο profile σου πόσοι συνολικά σε έχουν ψηφίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α το πληθος ψηφων ειναι τα ατομα , οχι οι ποντοι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως Lory... με το που άνοιξες το κάρμα σου πήρες 5 ψήφους :P
ξεκίνησες με δυο κι έχεις φτάσει τους 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α το πληθος ψηφων ειναι τα ατομα , οχι οι ποντοι ;

Και μετά λέω εγώ πως είμαι ξανθιά.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Tip: Η λέξη που είναι δίπλα στην αντιφατικότητα είναι link :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι ε; Καλόοοοοοοοοοοοοο... :D (μένει τώρα να βρω ποιοι δύο μου έχουν βάλει -5 και να τους σκίσω! :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Επειδή πολλές φορές παλιότερα έχουμε κάνει άπειρες συζητήσεις επί του ζητήματος "Κάρμα", δε θα κρίνω εδώ αν χρειάζεται ή όχι η βελτίωση αλλά θα εστιάσω στην ποιότητα της δουλειάς που έπεσε πάνω στη βελτίωση και ναι, έχει γίνει πολύ καλή, πρακτική και όμορφη δουλειά!:) Μπράβο Michelle.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πάντως Lory... με το που άνοιξες το κάρμα σου πήρες 5 ψήφους :P
ξεκίνησες με δυο κι έχεις φτάσει τους 7 :P
Να παρατηρησα. Ευελπιστω να μπω στο top 10 (ξερς ποιο :P )

Eυχαριστω exposed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
είναι άτομα που έχουν να μπουν πάνω από δίμηνο (ΝΟΜΙΖΩ :P)
Οσοι έχουν πολύ καιρό να μπουν στο στέκι, το κάρμα τους απενεργοποιείται...
ε όχι και να μετράει η ψήφος αυτού που δεν πατάει το πόδι του εδώ ε?
μπορούν να έχουν άποψη μόνο όσοι συμμετέχουν ενεργά ;)
Διαφωνώ σε αυτό. Γιατί πολύ απλά μπορεί το οποιοσδήποτε νέο ή παλιό μέλος, να αρχίζει να διαβάζει παλαιότερα θέματα και να μπορεί να κρίνει από τις απαντήσεις του μέλους που θέλει να βαθμολογήσει το οποίο να έχει να μπει κάνα δίμηνο πλέον.
Δεν ξέρω αν μπορώ να το πω πιο απλά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η αντιφατικοτιτα μου αρεσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δέν ξέρω άν ρώτησε άλλος τι σημαίνει αφέρεση ψήφου; και γιατί γίνετε;

Πάντος φανταστική δουλειά μπράβο και πάλι μπράβο, και πολλύ ωραίο που βλέπουμε ποιός μας ψήφησε, φάση έχει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν μπορείς να δεις ποίος σε ψήφισε αλλά ποίον ψήφισες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν μπορείς να δεις ποίος σε ψήφισε αλλά ποίον ψήφισες


Μόλις το πρόσεξα:redface:
Είμαι λίγο πόντια ε; :D

Π{άντος φανταστικό αυτό μπράβο:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γιατί ενώ με είχαν ψηφίσει 45 τώρα λέει 35?Και γιατί στο προφίλ μου αναφέρει 0.57 κάρμα και όταν ποστάρω 0.5?:P
ΥΓ:πολύ καλή δουλειά,μπράβο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Γιατί ενώ με είχαν ψηφίσει 45 τώρα λέει 35??Και γιατί στο προφίλ μου αναφέρει 0.57 κάρμα και όταν ποστάρω 0.5?

Μπορεί κάποιοι που να σε είχαν ψηφίσει να αποφάσισαν να διαγράψουν την ψήφο τους βλέποντας τη λίστα των ατόμων που έχουν ψηφίσει. Για το 2ο δεν έχω ιδέα.
Πάντως μπράβο Michelle πολύ καλή δουλειά :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επειδή δεν συμμετέχουν όλοι στο κάρμα, π.χ. κάποιος που είναι ban η ψήφους που έχει δώσει δεν μετριούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top