Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν τις φοράτε με τζινάκι, όπως κάνω εγώ, τότε απλά γυρνάτε το ρεβέρ και δεν κονταίνουν καθόλου!
Και είμαι 1.67!

ΥΓ: Γιατί να κονταίνουν ρε παιδιά...; Τότε δεν θα έπρεπε να φοράμε καθόλου φλατ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι το φλατ ρε συ, αλλά το δέσιμο γύρω γύρω από τον αστράγαλο και όλη τη γάμπα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Για περάστε, για περάστε.. Έλα κορίτσια...Τοπ κομμάτι μόνο 30 εκατομμύρια δολάρια.
Τα χαρίζω όλα σήμερα.. Τζάμπα το παίρνεις.


Για εσένα νεαρά έχω και ωρααιότατες σαγιονάρες...
Πάρε μάτι:

Αυτή δεν είναι σαγιονάρα..Κόσμημα στο πόδι σου είναι.. Και μόνο 18.000 δολάρια για σένα επειδή σε συμπάθησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Κάθε φορά παρατηρώ το θέμα να δω τι βάζετε και τι κυκλοφορεί.
Περιμένω ένα ποστ της Μάρως σε αυτό το θέμα που να βρούμε έστω κάτι κοινό στο γούστο ρε παιδί μου.
Κανένα σημάδι όμως! :loltooth: Δεν υπάρχει άλλο μέλος που να διαφωνώ τόσο πολύ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάθε φορά παρατηρώ το θέμα να δω τι βάζετε και τι κυκλοφορεί.
Περιμένω ένα ποστ της Μάρως σε αυτό το θέμα που να βρούμε έστω κάτι κοινό στο γούστο ρε παιδί μου.
Κανένα σημάδι όμως! :loltooth: Δεν υπάρχει άλλο μέλος που να διαφωνώ τόσο πολύ! :P
Εγώ ακριβώς το αντίθετο. Νομίζω έχουμε ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο γούστο σε ρούχα/παπούτσια με τη Μάρω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Βρε παιδιά δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια! Είναι χάλια πραγματικά και δεν είναι καθόλου θηλυκά και ρομαντικά, για εμένα τουλάχιστον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε το λέω μόνο για τα παπούτσια, γενικά για ό,τι βάζει.
Πάντως, ντάξει αυτό με το θηλυκά, καραμέλα έχει γίνει ρε συ.
Αν το πάμε έτσι, να μη φοράμε και παντελόνια, σακάκια, παλτό κτλ. καν επειδή δεν είναι θηλυκά. Το θέμα είναι να αισθάνεσαι άνετα, και ειδικά για τις ώρες που τα φοράς, δε χρειάζεται να' σαι και να φαίνεσαι γυναίκα έτοιμη για όλα. I mean, όλα ανάλογα τη περίσταση είναι αναγαία.
Από κει και πέρα είναι απλά θέμα γούστου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βρε παιδιά δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια! Είναι χάλια πραγματικά και δεν είναι καθόλου θηλυκά και ρομαντικά, για εμένα τουλάχιστον! :P

Κι εμένα δε μ'αρέσουν αυτές οι εσπαντρίγιες. Είναι ζήτημα γούστου. Εμένα μου κάνουν γιαγιαδίστικα:P Που και γιαγιά αν ήμουν, δε θα τα φορούσα, αν και μοιάζουν βολικά. Αλλά τι να πεις... περί ορέξεως της καθεμιάς μας... ουδείς λόγος...:D Τουλάχιστον μέσα απο το θέμα, ενημερωνόμαστε για τα της άλλης πλευράς, συζητάμε...
Ασχετο αλλά όταν γίνω γιαγιά, θα τα έχω καρέ τα μαλλιά μου λευκά, πολύ σικ :P
Ρε κορίτσια .ωρες ωρες βλεπω κατι γιαγιάδες με τετοιο στυλ που πραγματικα τις θαυμάζω. Εχουν ακομα γυναικείο αέρα, αριστοκρατικό αέρα, δεν υπερβάλλουν κι αφήνουν την φυσική ομορφιά τους να φανεί. Υπέροχες ορισμένες πραγματικά!

Πάντως, ντάξει αυτό με το θηλυκά, καραμέλα έχει γίνει ρε συ.
Αν το πάμε έτσι, να μη φοράμε και παντελόνια, σακάκια, παλτό κτλ. καν επειδή δεν είναι θηλυκά. Το θέμα είναι να αισθάνεσαι άνετα, και ειδικά για τις ώρες που τα φοράς, δε χρειάζεται να' σαι και να φαίνεσαι γυναίκα έτοιμη για όλα. I mean, όλα ανάλογα τη περίσταση είναι αναγαία.
Από κει και πέρα είναι απλά θέμα γούστου. :P

Συμφωνώ μαζί σου Πριγκηπισσάκι:P:D
Α! Δε μου είπες, τελικά το πήρες το παντελόνι εκείνο το πράσινο?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δε το λέω μόνο για τα παπούτσια, γενικά για ό,τι βάζει.
Πάντως, ντάξει αυτό με το θηλικά, καραμέλα έχει γίνει ρε συ.
Αν το πάμε έτσι, να μη φοράμε και παντελόνια, σακάκια, παλτό κτλ. καν επειδή δεν είναι θηλικά. Το θέμα είναι να αισθάνεσαι άνετα, και ειδικά για τις ώρες που τα φοράς, δε χρειάζεται να' σαι και να φαίνεσαι γυναίκα έτοιμη για όλα. I mean, όλα ανάλογα τη περίσταση είναι αναγαία.
Από κει και πέρα είναι απλά θέμα γούστου. :P

Ποιος σου είπε πως τα παντελόνια, τα σακάκια και τα παλτό δεν είναι θηλυκά? Και ας αφήσουμε το θηλυκά, ας πούμε κομψά. Τα συγκεκριμένα πάντως εμένα δεν μου φαίνονται ούτε κομψά, ούτε καν νεανικά. Και γενικά ότι βάζει δεν μου αρέσει συνήθως, γιατί είναι πάνω σε αυτό το στυλ κυρίως. :hmm:

Αλλά γούστα είναι αυτά και υγεία! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ποιος σου είπε πως τα παντελόνια, τα σακάκια και τα παλτό δεν είναι θηλυκά? Και ας αφήσουμε το θηλυκά, ας πούμε κομψά. Τα συγκεκριμένα πάντως εμένα δεν μου φαίνονται ούτε κομψά, ούτε καν νεανικά. Και γενικά ότι βάζει δεν μου αρέσει συνήθως, γιατί είναι πάνω σε αυτό το στυλ κυρίως. :hmm:

Αλλά γούστα είναι αυτά και υγεία! ^^
Ε όχι. Τα παντελόνια τα κλασσικά δεν είναι θηλυκά, ούτε τα σακάκια ξέρωγω. Θηλυκά θα τα κάνει ο τρόπος που θα τα συνδιάσεις και γενικά το στυλ σου. Το ίδιο πιστεύω ισχύει και με το παπούτσι. Αν το συνδιάσεις κατάλληλα μπορείς να' χεις ένα πολύ γλυκούλι/ρομαντικούλι στυλ που σε καμία περίπτωση δε θα έδειχνε "μη θηλυκό".
Τώρα, ντάξει, είπαμε είναι θέμα γούστου το πώς σου κάθεται εσένα το χ,ψ ρούχο ή παπούτσι.:P

Α! Δε μου είπες, τελικά το πήρες το παντελόνι εκείνο το πράσινο?!
Όχι δε το πήρα.:(
Δεν έχω πάει καθόλου βασικά για ψώνια, ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. Λογικά θα πάω από τον άλλον μήνα να τα πάρω όλα μαζί. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κάθε φορά παρατηρώ το θέμα να δω τι βάζετε και τι κυκλοφορεί.
Περιμένω ένα ποστ της Μάρως σε αυτό το θέμα που να βρούμε έστω κάτι κοινό στο γούστο ρε παιδί μου.
Κανένα σημάδι όμως! :loltooth: Δεν υπάρχει άλλο μέλος που να διαφωνώ τόσο πολύ! :P
Πραγματικά, το πιστεύω και γω ότι σε θέματα ρούχων είμαστε σε διαφορετικούς πλανήτες. Αλλά, όπως λες και εσύ...ΥΓΕΙΑ! ^^ :P

Εγώ ακριβώς το αντίθετο. Νομίζω έχουμε ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο γούστο σε ρούχα/παπούτσια με τη Μάρω. :redface:
Πόσο ισχύει! :redface:

Βρε παιδιά δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια! Είναι χάλια πραγματικά και δεν είναι καθόλου θηλυκά και ρομαντικά, για εμένα τουλάχιστον! :P

Η μαγκιά είναι να κάνεις ένα άκομψο κομμάτι ρούχου να δείχνει κομψό. Και πραγματικά αρχίζω και πιστεύω πως για να κάνεις ένα ΑΠΟΛΥΤΑ κομψό ντύσιμο, χρειάζεσαι πολλά λεφτά. Συγγνώμη που σας απογοητεύω αλλά ισχύει. Τα φθηνά κομμάτια αν συνδυαστούν καλά μπορούν να δείχνουν όμορφα και θηλυκά. Ωστόσο, δεν θα δείχνουν κομψά -με την κυριολεκτική έννοια- γιατί είτε θα είναι κακοραμμένα είτε το χρώμα τους δεν θα είναι το πλέον κομψό, είτε...είτε...είτε... Γι'αυτό ακριβώς τον λόγο, επειδή δεν διαθέτουμε ΤΑ λεφτά, κατευθυνόμαστε στο να ντυνόμαστε όπως μας αρέσει με όσα λεφτά έχουμε να διαθέσουμε. Και δεν νομίζω πως είναι κακόγουστα αυτά που ανεβάζω, απλά Λοβάκι θέλουν τον τρόπο για να συνδυαστούν. Θέλουν να τολμήσεις να κάνεις ένα βήμα παραπέρα...ένα απλό και βαρετό ντύσιμο να γίνει ενδιαφέρον και με άποψη. Και φυσικά, έχει να κάνει με το αν έχεις την διάθεση να το κάνεις. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν κατηγορώ όσες δεν ασχολούνται με τα ρούχα τους...ότι δεν έχουν και γούστο. Απλά πιστεύω πως κάποια "κακόγουστα" ή "άσχημα" για την κοινή γνώμη ρούχα (δεν είσαι μόνο εσύ Λοβ που δεν συμφωνούμε...πρώτη πρώτη η αδερφή μου :P ) θέλουν μεγαλύτερο ψάξιμο και "μάτι" ώστε να συνδυαστούν όμορφα.

:)
Ορίστε τι θεωρώ ΑΠΟΛΥΤΑ κομψό. κλικ
Αλλά το μπλουζάκι έχει 60 ευρώ και παραπάνω...που προφανώς και δεν τα δίνω! Αν τα είχα, θα τα έδινα! :P
Δεν ξέρω αν συμφωνείτε αλλά πλέον τα attrativo έχουν χαλάσει πολύ τα ρούχα τους και ελάχιστα κομμάτια αξίζουν...

Δε το λέω μόνο για τα παπούτσια, γενικά για ό,τι βάζει.
Πάντως, ντάξει αυτό με το θηλυκά, καραμέλα έχει γίνει ρε συ.
Αν το πάμε έτσι, να μη φοράμε και παντελόνια, σακάκια, παλτό κτλ. καν επειδή δεν είναι θηλυκά. Το θέμα είναι να αισθάνεσαι άνετα, και ειδικά για τις ώρες που τα φοράς, δε χρειάζεται να' σαι και να φαίνεσαι γυναίκα έτοιμη για όλα. I mean, όλα ανάλογα τη περίσταση είναι αναγαία.
Από κει και πέρα είναι απλά θέμα γούστου. :P
Είναι θέμα του τι ζητάς από το ντύσιμο σου. Η τάδε θέλει να είναι άνετη, η άλλη στυλάτη, η άλλη "μαύρη χήρα", η άλλη θηλυκή...Είναι απλώς τι ζητάς...
Προσωπικά, μου αρέσει και εμένα να είναι θηλυκό το ντύσιμο μου, και συμφωνώ με την Βικ που θέλει να είναι θηλυκή. Το κάνουμε με διαφορετικό τρόπο, γιατί το τι θεωρούμε θηλυκό είναι τελείως υποκειμενικό. Για παράδειγμα, χθες ντύθηκα στα μαύρα (μαύρο παντελόνι και μαύρο τρουακάρ μπλουζάκι) και από πάνω τζην μπουφανάκι...αλλά έβαλα κόκκινες λεπτομέρειες (κόκκινα παπούτσια τύπου toms, κόκκινο κραγιόν, τσάντα κτλ κτλ). Ε αυτό με έκανε να αισθανθώ πολύ θηλυκή και ας έβαλα τις άσχημες κόκκινες εσπαντρίγιες. :)

Κι εμένα δε μ'αρέσουν αυτές οι εσπαντρίγιες. Είναι ζήτημα γούστου. Εμένα μου κάνουν γιαγιαδίστικα:P Που και γιαγιά αν ήμουν, δε θα τα φορούσα, αν και μοιάζουν βολικά. Αλλά τι να πεις... περί ορέξεως της καθεμιάς μας... ουδείς λόγος...:D Τουλάχιστον μέσα απο το θέμα, ενημερωνόμαστε για τα της άλλης πλευράς, συζητάμε...
Ασχετο αλλά όταν γίνω γιαγιά, θα τα έχω καρέ τα μαλλιά μου λευκά, πολύ σικ :P

Ρε κορίτσια .ωρες ωρες βλεπω κατι γιαγιάδες με τετοιο στυλ που πραγματικα τις θαυμάζω. Εχουν ακομα γυναικείο αέρα, αριστοκρατικό αέρα, δεν υπερβάλλουν κι αφήνουν την φυσική ομορφιά τους να φανεί. Υπέροχες ορισμένες πραγματικά!

Πόσο ισχύει...σήμερα στο τρένο είδα δύο γιαγιάδες τόσο καλοστεκούμενες, τόσο καλοντυμένες και νεανικά ντυμένες, τόσο περιποιημένες! Έτσι θέλω να γίνω και γω! Μόνο που ήταν γερμανίδες...δεν ξέρω αν λεει κάτι αυτό! :P
Φεύγω για Berlin :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.












 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όμορφες τσαντούλες :)
View attachment 45278
View attachment 45279
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Οι doca είναι όντως πολύ ωραίες!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν είναι doca. Είναι Tory Burch. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Και είπα κάτι δεν μου πηγαίνει καλά στο σήμα..Δεν πειράζει! Και οι 2 μάρκες είναι πολύ ωραίες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Οικονομική κρίση και αηδίες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top