Έχετε δει τους γονείς σας...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...να τσακώνονται με άκομψες εκφράσεις? Να παίζουν ξύλο?
Να φιλιούνται παθιασμένα? Τρυφερά έστω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Να τσακώνονται με άκομψες εκφράσεις ναι..:(.
Τα παρακάτω με τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό προσπαθώ να καταλάβω...Γιατί οι γονείς θεωρούν φυσικότερο να τσακώνονται μπροστά στα παιδιά τους αλλά ποτέ σχεδόν, να δείξουν την αγάπη τους ο ένας για τον άλλο.
Γιατί η αγάπη είναι "ταμπού" και το ξύλο όχι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Γιατί δεν έχουν μυαλό:P[Τουλάχιστον οι δικοί μου].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ίσως γιατί ο τσακωμός είναι εν βρασμό, μη ελεγχόμενος, ενώ η έκφραση αγάπης αντίθετα μπορεί να ελεγχθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
True... Ωστόσο... είναι κακό να εκδηλώνεις την αγάπη σου για το συντροφό σου μπροστα στα παιδια? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
True... Ωστόσο... είναι κακό να εκδηλώνεις την αγάπη σου για το συντροφό σου μπροστα στα παιδια? :worry:
Όταν είναι πολύ μικρά δεν το κάνουν για να μην "βλέπει" και χαλάσει. :P



Μετά ξεχνάνε ότι μεγάλωσε το παιδί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μάλλον είμαι από τις τυχερές που έχω δει και βλέπω καθημερινά τους γονείς μου σε πολύ γούτσου γούτσου στιγμές :P (φιλάκια, αγκαλίτσες, πειράγματα)

Σε σημείο που όταν είμαι μοναχούλη στην ζωή τους παρακαλώ να το κόψουν γιατί ζηλεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eγώ έχω βρεθεί μπροστά σε καυγάδες αλλά χωρίς άκομψες εκφράσεις. Το δεύτερο πολύ σπάνια το βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να τσακωνονται με ακομψες εκφρασεις οχι, να τσωκονονται γενικοτερα τους εχω ακουσει μονο, και απο τα υπολοιπα τπτ.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ δεν τους έχω δει να τσακώνονται, για την ακρίβεια, έχω πολλά, πάρα πολλά χρόνια να τους δω να τσακώνονται, μερικές φορές καυγαδίζουν, αλλά δεν τσακώνονται! Τους έχω δει σε τρυφερές στιγμές, αλλά όχι πολύ παθιάρικα πράγματα :) Αυτό που με ξετρελαίνει πάντα είναι όταν κυνηγιούνται στο σαλόνι σαν σχολιαρόπαιδα, και γελάμε όλοι μαζί! (εγώ με τα χάλια τους! :P:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Έχω πετύχει τους γονείς μου να καυγαδίζουν πολύ άσχημα :| με πολύ άκομψες εκφράσεις. Δεν αντέχω τους καβγάδες καθόλου και ειδικά όταν βλέπω τους γονείς μου να τσακώνονται (όχι συχνά ευτυχώς) ταράζομαι πάρα πολύ ! Τους βλέπω και σε τρυφερές στιγμές όμως πιο συχνά και τότε έχουν πολύ πλάκα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ περισσότερο τους έβλεπα να τσακώνονται (αν και όχι με άκομψες εκφράσεις, απλά φώναζαν και γινόταν συχνά, αλλά κανονικά βρισίδια ευτυχώς δεν είχα ακούσει ποτέ να ανταλλάζουν) και πολύ σπανιότερα σε τρυφερές περιπτύξεις. Τους είχα δει και πχ να φιλιούνται, απλά πολύ σπάνια (και με τίποτα δεν θα το έλεγες παθιασμένο). Βέβαια οι δικοί μου στα 10 μου χώρισαν οπότε λογικό μου φαίνεται (και πάλι καλά δηλαδή που δεν ήταν χειρότερη η κατάσταση). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τους εχω δει να τσακονονται δυστηχος πολυ ασχημα... αρκετες φορες...:/:

κ δεν του εχω δει σε παθιασμενες στιγμες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όλοι οι άνθρωποι καθώς μεγαλώνουν παραξενεύουν...ε, μικρή δεν τους είχα δει ποτέ να καυγαδίζουν, αλλά είχα πιάσει πεταχτά φιλάκια...τώρα καυγαδίζουν μια στις τόσες, αλλά ξαναδίνουν πεταχτά φιλάκια...νορμάλ πράγματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απο μικρό παιδί έχω δεί μόνο μία φορά η μάνα μου να φιλάει στο στόμα τον πατέρα μου, μόνο μία, άλλα μετά τον Γ΄'αμο και των 3ων παιδιών τσακώνοντε συνέχεια και βαριά μάλιστα, κλένε χτυπάει ο πατέρας μου το κεφάλι ου σε τοίχους, πόρτες, γωνατίζει και κλέει στα πόδια της μάνας μου, άλλες φορές της δίνει κατάρες της λέει πώς άν παιθανει θα την καταραστεί για όσα του έκανε....

Δεν θέλω να τα βλέπω άλλα σε μεγάλους καβγάδες φωνάζουν εμάς για να μας πούς τι έγινε ώστε λένε άν πάρουν διαζύγειο να ξερουν την αιτοία, δεν ξέρω άλλα όταν βρήσκομαι ανάμεσα τους και ο καθένας να κάνει τα δικά του, νοιώθω ότι εμείς τα παιδιά τους το προκαλέσαμε, άν δεν παντρευόμασταν θα ήταν όλα όπως παλιά, αν και τίποτα δεν είναι όπως παλιά ποιά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
...να τσακώνονται με άκομψες εκφράσεις? Να παίζουν ξύλο?
Να φιλιούνται παθιασμένα? Τρυφερά έστω?

Να φιλιούνται τους έχω δει, όχι παθιασμένα, αλλά έτσι τρυφερά ναι :)

Να τσακώνονται και γενικά να βρίζονται όχι και δεν τους έχω ακούσει ποτέ να βρίζουν ο ένας τον άλλο. Να παίζουν ξύλο επίσης όχι. Γενικά μπορεί να λογομαχούν για κάποια ζητήματα αλλά μέχρι εκεί. Δεν πιστεύω οτι βρίζονται ούτε "πίσω από την πλάτη μου".

Ώρες ώρες φοβάμαι τόσο πολύ οτι μπορεί να χαλάσει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ολα εκτός απο το ξύλο:redface:

μετά απο τόσα χρόνια γάμου και τόση πίεσηόλα εκτος απο το ξύλο ειναιι μέσα στο πρόγραμμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Toυς εχω δει και να τσακωνονται σε φυσιολογικά πλαίσια..Οπως τους εχω δει και σε τρυφερες στιγμες!Ειδικα όταν ο πατέρας μου πειραζει την μαμα μου πεθαίνω στο γελιο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω σαν το Μαρουλι......:)

Τους εχω δει να τσακωνονται αλλα οχι πολυ ασχημα. Στιγμες παθους (ευτυχως:P) δεν εχω δει. Αλλα τους εγω δει να ειναι γλυκουλικα, και χαιρομαι πολυ πολυ οταν συμβαινει αυτο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top