Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αμέ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λεπον! Σε λιγες μερες εχει τα γενεθλια της η κοπελα μου... Το θεμα ειναι, τι δωρο να τις κανω;... Δεν εχω καμια ιδεα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ένα γυναικείο άρωμα που να τη§ αρέσει μήπως??
:hmmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με την καμια... Δεν φοραει αρωματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κάτι σχετικό με μουσική ίσως; (π.χ. cd?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε τωρα απλα ενα cd;.... Αμα μπορουσα να βρω κανα σπανιο/συλεκτικο η καναν δισκο lp απο κανενα απο τα αγαπημενα τις συγκροτιματα ναι αλλα τωρα απλα κατι τετιο; Δεν ειναι πολυ απλο; Θελω να πω κατι τετιο θα περνα και σε εναν φιλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αν φοραει κρεμαστα/βραχιολια κατι τελος παντων παρε κατι που σου αρεσει για να σε θυμιζει οταν το φοραει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κρονε ενα τριημερο ταξιδακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
κρονε ενα τριημερο ταξιδακι?

Να σου θυμισω οτι ειμαστε 16χρονα;....


@io-io το σκευτικα για σκουλαρικια αλλα δεν ξερω.... δεν μου εκατσαν ωραια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως το κόσμημα είναι η πιο καλή ιδέα.. ή κάνα εσώρουχο μήπως; ;) (σετ πάνω κάτω, κάνα κορμάκι ή και νυχτικό, κάνα baby doll σατέν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το εσωρουχο παλι δεν παει στο πολυ προστιχο;... και ασε που δεν ξερω απο νουμερα και τετια και θα τα κανω μανταρα.... Αμα εβρισκα κανα καλο σκουλαρικι για τον αφαλο γμτ αλλα μονο λαλακιες εχει εδω περα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E βρε Κρονάκο, άμα πάρεις ένα ωραίο σετ μαύρο με λίγη δαντέλα δεν θα είναι πρόστυχο! Το δε σατεν baby doll που σου λέω, αν δεν είναι διάφανο, μπορεί να το φοράει και σαν πιτζάμα και να σε θυμάται.. νούμερο μπορεις να δεις από το σουτιέν της! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και θα μπω τωρα εγω στο μαγαζι με τα εσωρουχα, που με το ζορι μπαινω μαζι τις..., μονος και θα πρεπει και να διαλεξω και να αντεξω εκει μεσα... Ασε... καλητερα σκουλαρικια! Βασικα εδω που τα λεμε... ισως μπορει να με βοηθεισει μια φιλη να βρω ενα σκουλαρικι που το ψαχνει καιρο για την μυτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να σου θυμισω οτι ειμαστε 16χρονα;....


@io-io το σκευτικα για σκουλαρικια αλλα δεν ξερω.... δεν μου εκατσαν ωραια....

Βασικα, εμενα θα μου αρεσε πολυ ενα κρεμαστο. Ειναι πιο προσωπικο (χωρις να ειναι δαχτυλιδι:P) και αν βρεις κατι που πραγματικα σου αρεσει να το φοραει, θα σε σκεφτεται παντα οταν το εχει πανω της. Κατι μικρο και διακριτικο επισης γιατι αλλιως δεν θα μπορει να το φοραει συχνα.

Επισης θα μπορουσες να της παρεις ενα Mp3 player και να της βαλεις μεσα τα αγαπημενα σας/της τραγουδια, η και να της ηχογραφησεις ενα γλυκουλι μηνυματακι!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πιστευετε οτι αξιζει τα λεφτα του να το παρω δωρο στον φιλο μου για τα γενεθλεια του?
https://www.watchesplanet.com/cgi-bi...=WP2/brand=TISSOT/page=product_detail_WP2.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
πιστευετε οτι αξιζει τα λεφτα του να το παρω δωρο στον φιλο μου για τα γενεθλεια του?
https://www.watchesplanet.com/cgi-bi...=WP2/brand=TISSOT/page=product_detail_WP2.htm

Μπορείς να βρεις πολύ καλύτερο με 657$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
πιστευετε οτι αξιζει τα λεφτα του να το παρω δωρο στον φιλο μου για τα γενεθλεια του?
https://www.watchesplanet.com/cgi-bi...=WP2/brand=TISSOT/page=product_detail_WP2.htm
εμένα δεν θα μ'άρεσε σαν ρολόι αλλά λίγη σημασία έχει αυτό..η πράξη είναι που μετράει για μένα οπότε θα χαιρόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ουτε εμενα μαρεσει εμφανισιακα πολυ αλλα μαρεσουν πολυ οι δυνατοτητες του... touch screen κ.τ.λ. καλο ακρυβο ρολοι του πηρα καποια αλλη στιγμη για καθημερινο.... θελω να του το παρω...

πειτε μου τοτε ιδεες για δωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν πιστεύεις ότι χρησιμοποιεί τις τεχνολογίες του ρολογιού τότε θα του φανεί τέλεια ιδέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ειμαι σιγουρη οτι θα του αρεσει...
το ειχε αναφερει κ πριν απο πολυ καιρο αυτο το ρολοι...

απλα ειναι λιγο τουχτερη η τιμη για αυτο το σκεφτομαι...
παντος αν εχετε αλλες ιδεες... πειτε σας παρακαλω...
π.χ. για ηχοσυστημα στο αμαξι... ποσο περιπου θα με παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top