Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πλακα πλακα τι αλλο να εκανε μωρε και αυτος;

Ειμαι σιγουρη οτι τωρα θα κοιταει τα νουμερα της AGB. Καλο θεματακι του κατσε πρωινιατικα:P

Τι να εκανε; Εσυ αν εισουν μπροστα σε μια τετια σκηνη τι θα εκανες; Εγω θα εμπενα στην μεση και θα τον κραταγα παντος...! Ασχετα απο το ποιοι και γιατι πλακωνονται!


  1. καλά τις έκανε, αυτές αρχίσαν πρώτες...
  2. Οι προκλήσεις δεν πρέπει να μένουν αναπάντητες.
  3. Η λιάνα τον χτύπησε πρώτη εξάλλου!!! τι κι αν κρατούσε και χαρτιά...
  4. Τον χτύπησε πρώτη επομένως καλά της έκανε!!
  5. Δεν έχουμε "Ισότης" ;;


Σε προκαλω να ερθεις να με βρεις και να με δειρεις! Εχεις τα αρχιδια μιστερ η με ενα πληκτρολογειο εισαι πολυ ματσο; !
Κατεβα Κρητη να δω τι αρχιδια εχεις! Και αν πρεπει οι προκλησης να μενουν αναπαντιτες!
Α, και επειδη εχουμε ισοτης θα σε αντιμετωπισω σαν αρρεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
το αναποδο
ας ηρεμησουμε
και ας κοιταξουμε μην παει τοσο στα ακρα η κοινωνια που σπασει στα δυο..

Αρα ας μην ριχνουμε κι αλλο λαδι στη φωτια.
Πραγματικα διαβαζα τα σχολια σου και ξανακοιτουσα το ονομα σου.

"Ρε ο Αγγελος τα λεει αυτα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Με αφορμη αυτο το περιστατικο,ταιριαζει απολυτα το εξης μονοπρακτο του διορατικου Μπρεχτ :
<<H Εβραία>>
Όταν ήρθαν να πάρουν τους κομμουνιστές δεν αντέδρασα.
Δεν ήμουν κομμουνιστής.

Όταν ήρθαν να πάρουν τους τσιγγάνους δεν αντέδρασα.
Δεν ήμουν τσιγγάνος.

Όταν ήρθαν να πάρουν τους Εβραίους δεν αντέδρασα.
Δεν ήμουν Εβραίος.

Όταν ήρθαν να πάρουν εμένα δεν είχε απομείνει κανείς για να αντιδράσει.

Σημείωση Συντάκτου:Η συγκεκριμένη ανάρτηση προήλθε έπειτα απο συγχώνευση με το θέμα: Σύσσωμη καταδίκη για την επίθεση στη Λιάνα Κανέλλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από exc:
Όχι, ρε, δεν πρέπει να υπάρχει σεβασμός σε καμία φασιστική ή και ναζιστική άποψη.
Δεν πρέπει να πάρχει σεβασμός σε ανθρώπους που εκφράζουν πολιτικές ιδεολογίες οι οποίες προτρέπουν σε δολοφονικές επιθέσεις αλλοδαπών ή αντιφασιστών γηγενών.
Χρυσαυγίτες... Υπόκοσμος... Προσκυνητές του Χίτλερ και του Παπαδόπουλου... Λέρες...

Νάτος ο Σταλινικός... προτρέπει τις δολοφονίες γηγενών που δεν είναι αντιφασίστες.
[..]
Σύμφωνα με τα λεγόμενά σου, τότε όποιος είναι αντίθετος απο σένα πρέπει να πεθάνει..

Να μπουν και τα δύο post μαζί για να έχουμε μέτρο σύγκρισης καλέ...:P

Μου αρέσει που εν έτη 1998, την εποχή της αφθονίας, ο αρχηγός της ΧΑ μίλαγε για δραματική κατάσταση και πέταγε καρύδες στον κακομοίρη τον Κολάττο, έναν απ' τους πιο έντιμους ανθρώπους την Κοινωνίας Πολιτών.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μην προκαλείς..... 1η κίτρινη κάρτα, γιατί δεν είμαι αγράμματος ούτε ανιστόρητος, εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια.
Να εδώ εδώ είναι:


  1. καλά τις έκανε, αυτές αρχίσαν πρώτες...
  2. Οι προκλήσεις δεν πρέπει να μένουν αναπάντητες.
  3. Η λιάνα τον χτύπησε πρώτη εξάλλου!!! τι κι αν κρατούσε και χαρτιά...
  4. Τον χτύπησε πρώτη επομένως καλά της έκανε!!
  5. Δεν έχουμε "Ισότης" ;;
Εσυ [..] που επικροτεις να βαρανε γυναικες θυμασαι τι επαθε η Γερμανια μετα τον Χιτλερ σου που αναφερεις για Ουκρανιες και Ρωσσιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
"Ρε Αγγελος τα λεει αυτα;"
Αλλαγή τακτικής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Αλήθεια αυτά θα έλεγα σε ότι αφορά τους λαθραίους εισβολείς-λαθροεγκληματίες στη χώρα μου!!
Αλλιώς: καλά τις έκανε, αυτές αρχίσαν πρώτες...με ένα κάρο προκλήσεις και βρισίδι.

Οι προκλήσεις δεν πρέπει να μένουν αναπάντητες, ποτέ κι απο κανέναν.

Η λιάνα τον χτύπησε πρώτη εξάλλου!!! τι κι αν κρατούσε και χαρτιά...

Τον χτύπησε πρώτη επομένως καλά της έκανε!!
Οταν οι γιοί του Κουράκη εγκληματούν και είναι ασύλληπτοι γιατί ο μπαμπάς είναι Βολευτής... τότε τι ψάχνεις.
Η Αριστερά καλλιέργησε τη δημιούργία του χάους και τώρα εισπράτει του τόκους...
Ας πρόσεχε την "επαναστατικότητης" της...να την κρατάει ως εκεί που πρέπει, αλλιώς τα πράγματα ξεφεύγουν.
τι λες παιδάκι μου? ειλικρινα οοοοοολα αυτα που λετε τα εννοείτε??? δλδ θα με τρελάνετε ολοι ?
δλδ επικροτεις τη βια , διατείνεσαι πως ο,τι εγινε έγινε επειδη προκλήθηκε απο τις ίδιες τις κυριες επειδή ναι..ΤΟΛΜΗΣΑΝ να του πουν αλήθειες και η Δούρου να του πενθυμίσει κατι που τον τσόύζει όπως ότι δικάζεται για αδικήματα ποινικου παρακαλω δικαίου , ισχυρίζεσαι ακομα ότι ο πιο σωστος τρόπος να διεκδικήσεις το δίκιο σου (το ποιο? - λέμε τωρα....) είναι να βαρέσεις γιατι ναι φίλες και φίλοι -> έτσι λυνονται πολιτισμενα οι διαφωνιες:D και ότι η λιανα το ξεκίνησε ή οποια σηκώθηκε για να υπερασπιστει μια αλλη βουλευτη η οποια επληχθη απο τον κασιδιαρη , με τη ριψη νερου -αυτο δε το σχολιαζουμε εε?- και του πεταξε πεντε φυλλαδιακια ικανα ομμως να προκαλεσουν σοβαρη σωματικη βλάβη.....χμμμμμ δωσε μου λιγο χρονο.. ναι ναι αναντίρρητα εχεις δικιο...
όσο για την αριστερα μη νομιζεις εσυ και ολοι οι δικοι σου ότι οσοι εναντιώνονται στο μόρφωμα της χρυσης αυγης ειναι αριστεροι ή μεχρι το κοκκαλο κκε...προσπικα χωρις να ειμαι υποχρεωμενη σου δηλώνω ότι δεν ειμαι κουμουνιστρια ούτε συμφωνω με κκε ωστοσο μερικα γεγονοτα ειναι εξοφθαλμα αδικα και κατακριτεα
ελπιζω μονο τωρα που βγηκαν στο φως της δημοσιοτητας αυτοι και οι φασιστικες αντιλήψεις τους να μην τους επαναεκλέξουν..


ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ???:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Αρχείο: Ο Μιχαλολιάκος και οι καρύδες!:P



Ο γενικός γραμματέας του λαϊκού εθνικιστικού συνδέσμου «Χρυσή Αυγή» ήταν καλεσμένος στην τηλεοπτική εκπομπή «Ζούγκλα» τον Απρίλιο του 1998 και μιλούσε για το θέμα των μεταναστών. Ανάμεσα στους καλεσμένους βρισκόταν και ο σκηνοθέτης Δημήτρης Κολλάτος, ο οποίος διαφώνησε μαζί του και ζήτησε από τον Νίκο Μιχαλολιάκο να μην τον προσφωνεί με το μικρό του όνομα αλλά με το επίθετό του. Τότε εκείνος εξαγριώθηκε και πέταξε μία καρύδα προς τον σκηνοθέτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Εγώ την καταδικάζω... εσύ όμως γιατί να προκαλείς;;; και να ζητάς πιστοποιητικά, ποιά είσαι;;
Ως πότε θα μένουν αναπάντητες οι προκλήσεις;;
Δεν νομίζεις ότι πρέπει να υπάρχει ευγένεια;; και σεβασμός στην άποψη του οποιουδήποτε "άλλου";;
τι εννοεις ρε φιλε με αυτο που ειπες τοσες φορε <<να μενουν αναπάντητες?>> βεντετα θα ανοιξουμε?
εεε απαντηστε αν σας κοφτει τοσο πια , με εναν πιο πολιτισμενο τροπο γινεται ?

ναι,,
αλλα Να πεθάνουν οι χρυσαυγίτες!:worry:
απλως να το βουλώσουν αν τους ειναι ευκολο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
.....χμμμμμ δωσε μου λιγο χρονο.. ναι ναι αναντίρρητα εχεις δικιο...
όσο για την αριστερα μη νομιζεις εσυ και ολοι οι δικοι σου ότι οσοι εναντιώνονται στο μόρφωμα της χρυσης αυγης ειναι αριστεροι ή μεχρι το κοκκαλο κκε...προσπικα χωρις να ειμαι υποχρεωμενη σου δηλώνω ότι δεν ειμαι κουμουνιστρια ούτε συμφωνω με κκε ωστοσο μερικα γεγονοτα ειναι εξοφθαλμα αδικα και κατακριτεα
ελπιζω μονο τωρα που βγηκαν στο φως της δημοσιοτητας αυτοι και οι φασιστικες αντιλήψεις τους να μην τους επαναεκλέξουν..
ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ???:worry::worry::worry:
Γιατί εγώ που εναντιώνομαι στην Αριστερά είμαι ΧΑ;; Οχι βέβαια.. ούτε είμαι υποχρεωμένος προσωπικά να απολογηθώ στον κάθε ένα [..] που με λέει φασίστα αν δεν συμφωνώ μαζί του.
Αλλά ανέκαθεν η αριστερά πετούσε λάσπη για να βρωμίζει τον καθένα.. τέσπα ρίχνουν λάσπη στον ανεμιστήρα, οπότε έρχεται στα μούτρα τους. Να μάθουν να είναι δίκαιοι και να μην τσιρίζουν όταν τις τρώνε, αφού πρώτα προβοκατόρικα κάνανε τη βρωμιά...
Ναί κι εγώ τρελαίνομαι στην ιδέα να μιλάμε για φασισμό, ξεχνάς όμως ότι ο φασισμός είναι συμπεριφορά, επομένως έχει και κόκκινο χρώμα, εκτός απο μαύρο. ;)
Οσο για το πρό των πυλών, το πιθανότερο είναι η Διχταρία του Προλεταριάτου δλδ της Ιντελιγκέτσιας του Κόμματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
απλως να το βουλώσουν αν τους ειναι ευκολο...:clapup:
Και γιατί δεν το βουλώνεις εσύ.. εγώ πάντως Χα δεν είμαι, αλλά πιστεύω στη Δημοκρατία, όχι στη Διχτατορία του Προλεταριάτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Αρχείο: Ο Μιχαλολιάκος και οι καρύδες!:P



Ο γενικός γραμματέας του λαϊκού εθνικιστικού συνδέσμου «Χρυσή Αυγή» ήταν καλεσμένος στην τηλεοπτική εκπομπή «Ζούγκλα» τον Απρίλιο του 1998 και μιλούσε για το θέμα των μεταναστών. Ανάμεσα στους καλεσμένους βρισκόταν και ο σκηνοθέτης Δημήτρης Κολλάτος, ο οποίος διαφώνησε μαζί του και ζήτησε από τον Νίκο Μιχαλολιάκο να μην τον προσφωνεί με το μικρό του όνομα αλλά με το επίθετό του. Τότε εκείνος εξαγριώθηκε και πέταξε μία καρύδα προς τον σκηνοθέτη.
Αρχείο: Ο Κολλάτος και οι ....
Υποβλήθηκε από Ντίνα (επισκέπτης) στις Παρ, 04 Δεκ 2009 - 17:01.
Καλά...Μου θυμίζεις το σκηνοθέτη Δημήτρη Κολάτο, που είδα χθες στο μεσημεριανό Express...'Ολα πήγαιναν καλά μέχρι που εστίασα ("έκανα FOCUS") στη νεκροκεφαλή πίσω του...Κι εγώ δεν θα πλήρωνα 30.000 δραχμές το χρόνο στο οστεοφυλάκιο του δήμου μου με την οικονομική κρίση...Αλλά, όταν μεγαλώνεις ένα μικρό παιδί αυτά τα διακοσμητικά δεν τα κρατάς σ' ένα ωραίο κασελάκι μέχρι να...μεγαλώσει;;; Ρε συ...Πας καλά ή χάνεις λάδια;;;Τον Άλκη μεγαλώνεις ακόμα γαμώ το κέρατό μου;;;ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΝΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΥΤΙΣΜΟ;;;Σ' εγκατέλειψε η αλλοδαπή με το παιδί;;;Φίλε, πόσους αιώνες θα μας δουλεύεις ακόμα;;;Στις ταινίες σου υποτίθεται μας κορόιδευαν οι παπάδες...Ο παπαπρόθυμος, ο παπαάνθιμος κι ο ΠαπαΦουσταμπλούζα...
Υποβλήθηκε από Ντίνα (επισκέπτης) στις Παρ, 04 Δεκ 2009 - 17:25.
Ρε συ...Το 2012 θα γίνει η συντέλεια του κόσμου ή θα ξαναγυρίσει ταινία ο πατέρας Κολάττος; Ποια Mary and the Boy και ποιος Αλέξανδρος Βούλγαρης;;; Μαμάκαααα...Δεν υπάρχει αυτιστικός που δεν θα είχε γιατρευτεί μέσα στην ενδεκαετία της ηλεκτρονικής παρενόχλησης από τα σκουπίδια του Αλαφ...ζέικου... ...Ο...Αλέξανδρος Βούλγαρης βγήκε..."κουνημένη γεύση"γιατί γεννήθηκε ανήμερα του μεγάλου σεισμού της Αθήνας το 1981;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και γιατί δεν το βουλώνεις εσύ.. εγώ πάντως Χα δεν είμαι, αλλά πιστεύω στη Δημοκρατία, όχι στη Διχτατορία του Προλεταριάτου.
το αποκορύφωμα όλων:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
το αποκορύφωμα όλων:clapup:
Ρε γμτ, με τη σειρά σας στέλνουν;; έναν-έναν. Είμαι ένας φτωχός και μόνος Ελληνας απέναντι στα Ζόμπι.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Αγγελε ελα πες την αληθεια το χαρηκες καταβαθος :P

32 χρονων ρε εσυ Κασιδιαρη και 60 η Κανελλη. Θα μπορουσε να ειναι η μανα σου (ή την χτυπας και αυτη?)

Ριχνεις το νερο στην Δουρου (τιμη της που δεν αντεδρασε) και μετα ριχνει 3 χαστουκια στην Κανελλη επειδη σου πεταξε εναν Ριζοσπαστη. Μιλαμε η συγκριση ειναι τερατωδης:hmm:

Και μενα αφου χτυπησες και αλλα δυο ατομα το εσκασες στα χωραφια σαν καλος αντρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Και γιατί δεν το βουλώνεις εσύ.. εγώ πάντως Χα δεν είμαι, αλλά πιστεύω στη Δημοκρατία, όχι στη Διχτατορία του Προλεταριάτου.
εεεεεε ΟΧΙ και να το βουλώσουμε κυριε μου..καλα εχω ριξει πολυ γελιο σμρ..
μιλησε κανεις για δικτατορια προλεταριατου? μαλιστα δηλωσα ανωθεν αν ενθυμουμαι ορθως οτι δεν συμμεριζομαι το κκε...αλλα ποιος με ακουει :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τι?Δεν συμφωνεις με την Χρυση Αυγη?

Ντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυουουουουουουουουουου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τελικα οι προκλησεις απαντωνται μονο επιλεκτικα μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πολύ άσχημη εντύπωση προκάλεσε η στάση του Προκόπη Παυλόπουλου κατά τη διάρκεια της επίθεσης του Ηλία Κασιδιάρη κατά της Λιάνας Κανέλλη και της Ρένας Δούρου, αφού ο κ. Παυλόπουλος δεν σηκώθηκε καν από την καρέκλα του και παρακολουθούσε ατάραχος σαν Βούδας.


Πριν από λίγο, ο Προκόπης Παυλόπουλος έβαλε τα πράγματα στη θέση τους, κάνοντας την εξής δήλωση: «Δεν σηκώθηκα από την καρέκλα μου όταν ο Κασιδιάρης επιτέθηκε με μπουνιές στην Λιάνα Κανέλλη, γιατί δεν μπορώ να ελέγξω τη δύναμή μου και φοβήθηκα πως, αν σηκωνόμουν όρθιος, θα τον σκότωνα» https://pitsirikos.net


Γελάνε και τα τσιμέντα Πάκη...!!!!








ΠΗΓΗ: Δήλωση Προκόπη Παυλόπουλου:”Αν σηκωνόμουν όρθιος, θα τον σκότωνα”...!!! Το ανέκδοτο της ημέρας!!! https://thesecretrealtruth.blogspot.com/2012/06/blog-post_8073.html#ixzz1x7Y9s5qU





Ναι εννοειται, κι εμεις αυτο σκεφτηκαμε!:P
Μαλλον χιουμορ του blogger ειναι τελικα, γιατι ο Παυλοπουλος λεει πως δεν εκανε ποτε αυτη τη δηλωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ναι,είναι σα τη θάλασσα ο Πάκης...γαλήνιος στην όψη,στο πάτο της ψυχής του όμως,παλεύουν θηριώδη ρεύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top