Πώς σβήνω ανεπιθύμητο dll?

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αλλο ενα προβλημα με το pc μου...το panda λέει script error και επίπεδο προστασίας χαμηλό.Ακόμα δε μπορώ να κάνω δεξί κλικ στη γραμμή εργασιών/εργαλειών δε θυμάμαι πώς λέγεται.Νωριτερα το panda ειχε βρει tracking cookies στον firefox!τεσπα για να μην τα πολυλογω πως μπορω να σβησω καποιο dll?Συγκεκριμένα θέλω το fuvdcs.exe Bρισκεται στο sytem32.Εχει ιο και αυτο δημιουργει το προβλημα(το ανίχνευσε το Panda) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα?ΣΟΣ please help(confused,confused,confused,confused,confused!!!!!) Υγ:ούτε καν emoticon στο στεκι δε μπορω να βαλω.Α και δε μου εμφανίζεται το βιβλιαρακι στο στεκι(αυτο με τα λινκς,quotes,forum κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δοκίμασες σε safe mode; Επίσης Bill slayer πρέπει να προσέχεις που μπαίνεις, αν δεν είσαι διατεθειμένος να κάνεις κάτι τέτοιο τότε πρέπει να αγοράσεις κάποιο καλό antivirius και firewall
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγω προσεκτικος ειμαι,η αδερφη μου δεν ειναι.......κανω ενα scan με panda,εχει βρει toolbars και διαφορα.Μετα θα δοκιμασω σε safe mode
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κλείσε το αρχείο που τρέχει μέσω του task manager και δοκίμασε να το διαγράψεις.
Εαν δεν πετύχει, δοκίμασε το unlocker (right click>unlocker) πάνω στο αρχείο και μετά unlock all και στη συνέχεια δοκίμασε να το διαγράψεις.
Εαν δεν πετύχει και αυτό τότε safe mode.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν έχεις πρόβλημα χρηστών τότε φτιοάξε χρήστες και της αδερφής απλό χρήστη να μην έχει δικαιώματα σε τέτοιες βλακείες.

Γενικά ούτε ο δικός σου χρήστης πρέπει να έχει δικαιώματα admin αλλά ούτε εγώ το κάνω αυτό,.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top