Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ποτέ να ήμουν τόσο χάλια που να χρειαστεί να ξεσπάσω κάπου.
Μερικά λεπτά περισυλλογής είναι αρκετά. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι παντα ξεσπαω με τον εναν η τον αλλο τροπο....και μου κανει πολυ καλο...επανερχομαι στα νορμαλ μου ευθυς αμεσως!
για τους γυρω μου βεβαια δε συμβαινει το ιδιο...ομως γι αυτο δε φταιω εγω...αλλα εκεινοι που ειναι διπλα μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Όταν είμαι νευριασμένη ξεσπάω άσχημα.Φωνάζω πάρα πολύ σε σημείο να με πιάνει πονοκέφαλος ή να πονάει ο λαιμός μου.Βρίζω αρκετά,κοπανάω ντουλάπια,χτυπάω τα χέρια μου στο τραπέζι ή όπου αλλού βρω και γενικά κάποιες φορές,αν είμαι εντελώς εξαγριωμένη,βγαίνω "εκτός ελέγχου".
Ναι,ομολογώ ότι τα νεύρα μου δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση.Και τα παιδιά μου πολλές φορές κάνουν ότι μπορούν για να με φτάσουν στα άκρα.
Όταν είμαι όμως στεναχωρημένη ή μ'έχουν πιάσει τα καταθλιπτικά μου δεν μιλιέμαι! Ο χαμός να γίνεται δίπλα μου,εγώ είμαι στον κόσμο μου.Καπνίζω συνεχώς,πίνω καφέ και δεν έχω διάθεση να κουνηθώ από την θέση μου.Δεν θέλω να μιλάω με κανέναν κι αν μιλήσω θα είναι με τις κολλητές μου φίλες που μπορούν να με καταλάβουν και να με βοηθήσουν να νοιώσω καλύτερα.Απλά αφήνομαι σ'αυτό γιατί γνωρίζοντας τον εαυτό μου,ξέρω πως όλη αυτή η κατάσταση θα κάνει τον κύκλο της και τελικά θα περάσει.Όπως γίνεται πάντα άλλωστε.Τίποτα δεν διαρκεί για πάντα.Ούτε η λύπη,ούτε η χαρά,ούτε τα νεύρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ποτέ να ήμουν τόσο χάλια που να χρειαστεί να ξεσπάσω κάπου.
Μερικά λεπτά περισυλλογής είναι αρκετά. :):)

Και για μένα.... Μερικά λεπτά περισυλλογής για να δω προς τα πού και με ποιον τρόπο θα κάνω τον ΧΑΜΟ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Στα τσακίρ νεύρα, πρέπει οποσδήποτε να καταστρέψω κάτι, οπότε ή θα έχουμε απώλειες από κάτι γυαλικό (πιάτα, ποτήρια, βάζα κ.λ.π.), ή θα χτυπήσω κάποιο χέρι ή πόδι (εξαρτάται απ'το αν θα ρίξω κλοτσιά ή μπουνιά σε κοντινό τοίχο-ντουλάπα).
Σε πιο νορμάλ νεύρα, στεναχώριες, απογοητεύσεις κ.λ.π. απλά κλαίω και γίνομαι περδίκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποντικακι

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
προτιμαω να μενω μονη μου οταν εχω νευρα και ψυχολογικα χαλια βαζω μουσικη και ακουω ομως αν τυχει και εχω παρεα τα βγαζω τα νευρα μου επανω τους που ειναι κακο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θέλω να μείνω μόνη μου, αλλιώς έχουμε κακά ξεμπερδέματα, για τα οποία σχεδόν πάντα μετανιώνω... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποτό και τσιγάρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mπαίνω στο νετ και βγάζω τα απωθυμένα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ποτό και τσιγάρο.

Σου έβαλα -1 (το πρώτο που βάζω ever εδώ μέσα) και συγγνώμη, αλλά θεώρησα ότι χρειάζεται γιατί με αυτό κάνεις κακό στον έαυτό σου-δε φαντάζεσαι πόσο... Τουλάχιστον πετυχαίνει; Ή απλά νομίζεις ότι το ξεπερνάς, ενώ στην πραγματικότητα απλά ξεχνιέσαι;..

Όλα αυτά με κάθε καλή διάθεση. :redface: Αν δε θες να απαντήσεις απλά σκέψου τα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georges5773

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αμα ειμαι στο σπιτι βαραω μαξιλαρια,αρκουδια κ.α....οταν ειμαι εξω θα ξεσπασω σε κανενα που μου τη δινει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
πρέπει να μείνω αμέσως μόνη μου να μην έχει κανένα δίπλα μου και ειδικά αυτό που με έκανε να μην είμαι καλά και ακούω πολύ σκληρό ροκ (γιατί μετά κινδυνεύει ο κόσμος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Στο φαγητό, αλλά μου πολλές φορές το ρίχνω και στη νοικοκυροσύνη.. δηλαδή μπορεί πάνω στα νεύρα μου να κάνω γενική καθαριότητα σε όλο το σπίτι και να μην αφήσω ούτε γωνία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μένω μόνη μου και σκέφτομαι.

Ή σκέφτομαι απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Γράφω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Στο φαγητό, αλλά μου πολλές φορές το ρίχνω και στη νοικοκυροσύνη.. δηλαδή μπορεί πάνω στα νεύρα μου να κάνω γενική καθαριότητα σε όλο το σπίτι και να μην αφήσω ούτε γωνία!:P

Αυτό το έχω και εγώ....όταν εκνευρίζομαι αρχιζω το ξεσκόνισμα, το σφουγγάρισμα....αφου βάλω πολύ δυνατή μουσική!!! είναι πολύ χαλαρωτικό...:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Κάθομαι και σκέφτομαι για λίγο αυτό που με έκανε να εκνευριστώ, θυμάμαι και άλλες τέτοιες φάσεις, μαζεύονται όλα μέσα στο μυαλό μου και θολώνω. Προσπαθώ να απομονωθώ, άσχετα που όποιος είναι δίπλα μου συνήθως προσπαθεί να με ηρεμίσει (ή να με "τσιγκλίσει" κι άλλο), ακούω μουσική (black metal για να σκατοψυχιάσω περισσότερο) και μπαίνω στο νετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
απομονώνομαι όσο γίνεται πιο γρήγορα, αυτές τις στιγμές δε θέλω να δω άνθρωπο, ειδικά όταν αρχίζουν να με ρωτάνε τι έχεις κ τι έχεις εκνευρίζομαι περισσότερο!:mad:
8έλω να κάτσω μόνη μου, να σκεφτώ και να ηρεμίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eiffel

Νεοφερμένος

Ο eiffel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω δεν ξεσπαω. τα κραταω μεσα μου ολα, και τα ριχνω στη wc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Η Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχικά εκνευρίζομαι και μετά στεναχωριέμαι με αποτελεσμα να τρώω για να καλύψω τα συναισθηματικα κενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top