Υπότιτλοι και media player classic

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ τον media palyer classic για όταν θέλω να φορτώσω υπότιτλους, δεν θέλω κάτι βαρύ όπως π.χ. το bs player. Ωστόσο μου εμφανίζει το παρακάτω error. Γιατί συμβαίνει αυτό και πως μπορώ να το διορθώσω;
media-player-classic.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
κατεβασε το fddshow και εισαι ετοιμος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
κατεβασε το fddshow και εισαι ετοιμος ;)

Εγώ έχω το fddshow σε ΧΡ και μου εμφανίζει ακριβώς το ίδιο μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
κατεβασε το fddshow και εισαι ετοιμος ;)
Εύχομαι το fddshow να μην είναι βαρύ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
κατεβασε το fddshow και εισαι ετοιμος ;)
Αυτό εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί δεν κατεβάζεις τον VLC Media Player, που παίζει τα πάντα κι ειναι κι ελαφρύ; ;)

Απ' όταν το εντόπισα βρήκα την υγεία μου με όλα τα βίντεο/dvd/whatever! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ τον media palyer classic για όταν θέλω να φορτώσω υπότιτλους, δεν θέλω κάτι βαρύ όπως π.χ. το bs player. Ωστόσο μου εμφανίζει το παρακάτω error. Γιατί συμβαίνει αυτό και πως μπορώ να το διορθώσω;
View attachment 1613

View -> Options -> Playback - Output ->

και διαλεξε ειτε VMR 7 (renderless) ή VMR 9 (renderless) και πες μου αν διορθωθηκε τι προβλημα.

Αλλιως, μπορεις να κατεβασεις το ffdshow και να παιζεις μεσω αυτου τους υποτιτλους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Insomniac έφτιαξε με το πρώτη λύση. (Συγκεκριμένα δοκίμασα το VMR 9)

@kajira, όταν βρω χρόνο θα δοκιμάσω και το vlc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top