Η γνώμη σας για το ΚΚΕ και την ΚΝΕ

ββStyle™

Νεοφερμένος

Ο ββStyle™ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ναι ναι!Οι έλληνες ειναι ηρωες!ειναι οι καλυτεροιΟι πιο δυνατοι!Αν σε βολευει πιστευε το.Αλλα η αληθεια ειναι αλλη.Δεν ειστε τιποτα.Λυπάμαι.

Τι να κανουμε που ο Τσωρτσιλ , ο Ντε Γκωλ, ο Ρουσβελτ, ο Σουμαν, ο Χιτλερ ειχαν αλλη αποψη απο σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι σοβιετικοι δεν ηταν ελληνες.Ευτυχως.Δεν κοιτανε την παρτη τους και για αυτο και νικησαν.

Να ήξερες μόνο πως πολεμούσαν. Οι Σοβιετικοί σκότωναν ακόμα και δικούς τους σε μια μάχη. Όποιος έκανε πίσω, τον καθάριζαν. Οι μεθόδους τους ήταν πολύ πιο σκληρές από του Χίτλερ, έτσι κέρδισαν.

Πολέμησαν και Έλληνες εκεί. Ο παππούς μου επισκεύαζε πλοία (κοντά σε περιοχή με καθημερινούς βομβαρδισμούς) γιατί ήταν μικρός για τον πόλεμο. Και τι τον έκαναν μετά τον πόλεμο? Τον εξόρισαν επειδή ήταν "ξένος', ήταν Έλληνας.

Ωστόσο, μετά τον πόλεμο, και λίγο πριν διαλυθεί η Σοβιετική Ένωση, τα πράγματα ήταν καλά. Σίγουρα καλύτερα από εδώ που μας έχει φέρει ο καπιταλισμός. Και αυτό επειδή σε μια κομμουνιστική κοινωνία δεν υπάρχουν άστεγοι, δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν να φάνε. Φυσικά λείπουν οι πολυτέλειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Γενοκτονία από την ΕΣΣΔ δεν υπήρξε. Είπα πριν τι έγινε. Αν ξέρεις κάτι διαφορετικό να παραθέσεις ιστορικά στοιχεία από αξιόπιστες αμερόληπτες πηγές.

Joseph Stalin, leader of the Soviet Union, set in motion events designed to cause a famine in the Ukraine to destroy the people there seeking independence from his rule. As a result, an estimated 7,000,000 persons perished in this farming area, known as the breadbasket of Europe, with the people deprived of the food they had grown with their own hands.

Source: https://www.historyplace.com/worldhistory/genocide/stalin.htm

Τουλάχιστον κατάφερε να κρατήσει τον κομμουνισμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ββStyle™

Νεοφερμένος

Ο ββStyle™ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τον εξόρισαν επειδή ήταν "ξένος', ήταν Έλληνας.
Καλα, το τι κυνηγι ειχε πεσει και στους Εβραιους εκει περα ειναι απεριγραπτο.
Ο Σταλιν ηταν σκληρος εθνικιστης.

Ωστόσο, μετά τον πόλεμο, και λίγο πριν διαλυθεί η Σοβιετική Ένωση, τα πράγματα ήταν καλά. Σίγουρα καλύτερα από εδώ που μας έχει φέρει ο καπιταλισμός. Και αυτό επειδή σε μια κομμουνιστική κοινωνία δεν υπάρχουν άστεγοι, δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν να φάνε. Φυσικά λείπουν οι πολυτέλειες...
Και στις φυλακες δεν υπαρχουν αστεγοι, τι θα πει αυτο, οτι ειναι καλυτερα εκει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλα, το τι κυνηγι ειχε πεσει και στους Εβραιους εκει περα ειναι απεριγραπτο.
Ο Σταλιν ηταν σκληρος εθνικιστης.
Εγώ για Έλληνες μίλησα. Δεν είμαι Εβραίος. Αν ήταν Εβραίος θα ήταν νεκρός από εκείνη την εποχή.

Και στις φυλακες δεν υπαρχουν αστεγοι, τι θα πει αυτο, οτι ειναι καλυτερα εκει;
Μιλάω για την περίοδο μετά Σταλιν, όπου τα πράγματα δεν ήταν έτσι (φυλακίσεις κλπ). Ο μπαμπάς μου είπε ότι ήταν πιο ήρεμη η ζωή εκεί από ότι είναι τώρα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Τι να κανουμε που ο Τσωρτσιλ , ο Ντε Γκωλ, ο Ρουσβελτ, ο Σουμαν, ο Χιτλερ ειχαν αλλη αποψη απο σενα.



Την άποψη του Χίτλερ για τους έλληνες την ξέρεις;;
Ο Χίτλερ πίστευε πως οι έλληνες είναι γύφτοι και πως πρέπει να εξαφανιστούν γιατί βρωμίζουν τον γη.Αυτή ήταν η άποψη του για τους έλληνες.Φυσικά και δεν βολεύει κανέναν έλληνα να το παραδεχτεί.

QUOTE=Johnny15;3177063]Εγώ για Έλληνες μίλησα. Δεν είμαι Εβραίος. Αν ήταν Εβραίος θα ήταν νεκρός από εκείνη την εποχή.


Μιλάω για την περίοδο μετά Σταλιν, όπου τα πράγματα δεν ήταν έτσι (φυλακίσεις κλπ). Ο μπαμπάς μου είπε ότι ήταν πιο ήρεμη η ζωή εκεί από ότι είναι τώρα εδώ.[/QUOTE]

Ο στάλιν δεν ήταν εθνικιστής.Ήταν Γεωργιανός,δεν ήταν ρώσος.Ένας από τους γαμπρούς του ήταν Εβραίος.Ο εγγονός του είναι εβραίος.
Το ότι δεν τους χώνευε είναι αλήθεια.Αλλά δεν τους φυλάκιζε ούτε τους σκότωνε.Μη λέμε ότι θέλουμε.Αυτός που τα έκανε όλα αυτά ήταν ο Μπέρια.Και αυτός δεν το έκανε επειδή ήταν εθνικιστής αλλά επειδή κλέβανε.Ο Στάλιν,ήταν πιο μαλακός από τον Μπέρια και απλά τους έβαζε να δουλεύουν σε εργαστήρια(μιας και ήταν επιστήμονες) και σε δημόσιες υπηρεσίες μιας και ήταν οι μόνοι μορφωμένοι τότε.Μόλις έπιανε κάποιον να κλέβει ή να προσπαθεί να τον "ρίξει" τους έστελνε στην Σιβηρία να δουλεύψουν με τα χέρια.Μιας και δεν θέλουν με το μυαλό.Τελικά αυτοί που τον σκότωσαν Εβραίοι ήταν.Πως μπορείς να τους έχεις εμπιστοσύνη;;


Να ήξερες μόνο πως πολεμούσαν. Οι Σοβιετικοί σκότωναν ακόμα και δικούς τους σε μια μάχη. Όποιος έκανε πίσω, τον καθάριζαν. Οι μεθόδους τους ήταν πολύ πιο σκληρές από του Χίτλερ, έτσι κέρδισαν.

Πολέμησαν και Έλληνες εκεί. Ο παππούς μου επισκεύαζε πλοία (κοντά σε περιοχή με καθημερινούς βομβαρδισμούς) γιατί ήταν μικρός για τον πόλεμο. Και τι τον έκαναν μετά τον πόλεμο? Τον εξόρισαν επειδή ήταν "ξένος', ήταν Έλληνας.

Ωστόσο, μετά τον πόλεμο, και λίγο πριν διαλυθεί η Σοβιετική Ένωση, τα πράγματα ήταν καλά. Σίγουρα καλύτερα από εδώ που μας έχει φέρει ο καπιταλισμός. Και αυτό επειδή σε μια κομμουνιστική κοινωνία δεν υπάρχουν άστεγοι, δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν να φάνε. Φυσικά λείπουν οι πολυτέλειες...


Ξέρω πως πολεμούσαν γιατί πολέμησαν όλοι οι δικοί μου.Δεν ισχύουν αυτά που λες.Δεν σκότωναν δικούς τους.Εκτός κι αν κάποιος ήταν προδότης.Αυτό το κάνουν όλοι!Αλίμονο αν δεν το καναν!Και ο Βελουχιώτης το έκανε.Ετσι εχασε ο παππους μου εναν αδερφο του.Και πολυ καλα κανανε.Οποιος δεν ειναι αρκετα γενναιος να χασει την ζωη του για την πατριδα του καλυτερα να πεθανει.Δεν αξιζει.
Πιο σκληρες λοιπον του χιτλερ δεν ηταν.Μη λεμε οτι θελουμε.Ο παππους σου ηταν μικρος για πολεμο αρκετα μεγαλος για να κατασκευαζει πλοια;;ελα τωρα...δεν ξερεις για ποιο λογο τον εξορισαν και τι εκανε.

Τα πραγματα πριν την διαλυση της σοβιετικης ενωσης δεν ηταν καθολου καλα.ηταν χειροτερα απο δω.ή μαλλον καπως ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι οι Κομμουνιστές στην Ελλάδα είναι οι πιο βολεμμένοι.Μη ξεχάσω και την αθώα και λαική βουλευτή του ΚΚΕ Λίανα Καννέλη με τη βίλα που διαθέτει στην Εκάλη.

Ξέρω πως πολεμούσαν γιατί πολέμησαν όλοι οι δικοί μου.Δεν ισχύουν αυτά που λες.Δεν σκότωναν δικούς τους.Εκτός κι αν κάποιος ήταν προδότης.Αυτό το κάνουν όλοι!Αλίμονο αν δεν το καναν!Και ο Βελουχιώτης το έκανε.Ετσι εχασε ο παππους μου εναν αδερφο του.Και πολυ καλα κανανε.Οποιος δεν ειναι αρκετα γενναιος να χασει την ζωη του για την πατριδα του καλυτερα να πεθανει.Δεν αξιζει.
Πιο σκληρες λοιπον του χιτλερ δεν ηταν.Μη λεμε οτι θελουμε.Ο παππους σου ηταν μικρος για πολεμο αρκετα μεγαλος για να κατασκευαζει πλοια;;ελα τωρα...δεν ξερεις για ποιο λογο τον εξορισαν και τι εκανε.

Τα πραγματα πριν την διαλυση της σοβιετικης ενωσης δεν ηταν καθολου καλα.ηταν χειροτερα απο δω.ή μαλλον καπως ετσι.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Έχω σημαντικότερους λόγους να ζω και να υπερασπιστώ,όχι την πατρίδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι οι Κομμουνιστές στην Ελλάδα είναι οι πιο βολεμμένοι.Μη ξεχάσω και την αθώα και λαική βουλευτή του ΚΚΕ Λίανα Καννέλη με τη βίλα που διαθέτει στην Εκάλη.

δεν υποστηριζω κανενα κκε, αμα δεις και πιο παλια μου ποστ, θα το καταλαβεις!
αλλα γιατι τι σχεση εχουν τα πιστευω σου με την πολιτικη σου ταυτοτητα ?
δεν μπορεις δηλαδη να γεννη8ηκες με γραφρα, αλλα εσυ να μην εχεις δεξια πιστευω ? δεν γινετε, να ζεις καλα, αμα εχεις κανει καποια λεφτα (καλα παρα πολλα δεν γινετε) τιμια και νομιμα, και απλα να την βγαζεις μια χαρα ? γιατι ολοι βγαζετε το αριστερομετρο καθε φορα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
δεν υποστηριζω κανενα κκε, αμα δεις και πιο παλια μου ποστ, θα το καταλαβεις!
αλλα γιατι τι σχεση εχουν τα πιστευω σου με την πολιτικη σου ταυτοτητα ?
δεν μπορεις δηλαδη να γεννη8ηκες με γραφρα, αλλα εσυ να μην εχεις δεξια πιστευω ? δεν γινετε, να ζεις καλα, αμα εχεις κανει καποια λεφτα (καλα παρα πολλα δεν γινετε) τιμια και νομιμα, και απλα να την βγαζεις μια χαρα ? γιατι ολοι βγαζετε το αριστερομετρο καθε φορα ?

Γιατί ο τρόπος ζωής σου πρέπει να συνδιάζεται με τα πιστεύω σου.Δε μπορεί να το παίζει εκπρόσωπος του εργάτη τη στιγμή που μένει στη πιο πλούσια περιοχή της Αθηνας.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δεν μπορεις δηλαδη να γεννη8ηκες με γραφρα, αλλα εσυ να μην εχεις δεξια πιστευω ?
Όταν πρεσβεύεις την φιλοσοφία του "όχι ταξικές διαφορές" και μένεις σε βίλλα, η οποία εξ' ορισμού δημιουργεί "ταξική διαφορά", τότε κάτι δεν πάει καλά. Και ναι, ένα (υπερ)άνετο σπίτι δημιουργεί κοινωνικές ανισότητες, μην το αρνούμαστε.

Εκτός κι αν θέλει να περάσει ότι επί ΚΚΕ, για να εξαλειφθούν οι διαφορές, όλοι θα μένουν σε βίλλες. Οπότε ας αρχίσουμε από τώρα να χτίζουμε τα βουνά, τις παραλίες, το υπέδαφος και τα σύννεφα, μπας και χωρέσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Όταν πρεσβεύεις την φιλοσοφία του "όχι ταξικές διαφορές" και μένεις σε βίλλα, η οποία εξ' ορισμού δημιουργεί "ταξική διαφορά", τότε κάτι δεν πάει καλά. Και ναι, ένα (υπερ)άνετο σπίτι δημιουργεί κοινωνικές ανισότητες, μην το αρνούμαστε.

...
Υπερβολές! Δλδ αν κάποιος έχει την ατυχία να γεννηθεί σε βίλλα της Εκάλης, πρέπει να τη γκρεμίσει, μόλις γίνει Κνίτης;

Εκτός κι αν θέλει να περάσει ότι επί ΚΚΕ, για να εξαλειφθούν οι διαφορές, όλοι θα μένουν σε βίλλες. ...
Μα για να φθάσει η κατάσταση σε "επί ΚΚΕ", πρέπει να έχει γίνει τέτοιος (κοινωνικός) σεισμός, που όλοι θα ζουν σε αντίσχοινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Υπερβολές! Δλδ αν κάποιος έχει την ατυχία να γεννηθεί σε βίλλα της Εκάλης, πρέπει να τη γκρεμίσει, μόλις γίνει Κνίτης;

Μα για να φθάσει η κατάσταση σε "επί ΚΚΕ", πρέπει να έχει γίνει τέτοιος (κοινωνικός) σεισμός, που όλοι θα ζουν σε αντίσχοινα!

Δε νομίζω πως κάποιος ο οποίος θα γεννιόταν σε μια βίλλα θα είχε τις προοπτικές να γίνει κνιτης,βάση του κοινωνικου περίγυρού του.Εκτός απο αυτό δε νομίζω πως κάποιος που μεγάλωσε σε μια βίλλα θα μπορούσε να εκπροσωπίσει την εργατική τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Το σπίτι η κανέλλη το αγόρασε με πολύ λίγα χρήματα από μια φίλη της μητέρας της που είχε ανάγκη τα χρήματα εκείνη τη στιγμή.
Αμέσως να πέσετε να την φάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Το σπίτι η κανέλλη το αγόρασε με πολύ λίγα χρήματα από μια φίλη της μητέρας της που είχε ανάγκη τα χρήματα εκείνη τη στιγμή.
Αμέσως να πέσετε να την φάτε.

Αρα στην ταξική εκμετάλλευση καταλήγουμε πάλι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ποιους τουρκους. Μιλαμε για διωξεις αντιφρονουντων στην ΕΣΣΔ, μεταξυ των οποιων και Ελληνες ποντιοι. Ανοιξε μια εγκυκλοπαιδεια να πληροφορηθεις, δεν ειμαι η γραμματεας σου, και χαλαρωσε υφακι, δεν εγινες ακομα κομισαριος.
Έχω διαβάσει πολλά βιβλία ιστορία και δεν είσαι σε θέση να μου «την πεις». Δίωξη με βάση φυλετικά κριτήρια δεν έγινε ποτέ στην ΕΣΣΔ. Και οι Έλληνες που χάθηκαν εκείνη την εποχή ήταν πολύ λίγοι και τα στοιχεία επιβεβαιώνονται από το ελληνικό Υπουργείο Εξωτερικών.
Τι να κανουμε που ο Τσωρτσιλ , ο Ντε Γκωλ, ο Ρουσβελτ, ο Σουμαν, ο Χιτλερ ειχαν αλλη αποψη απο σενα.
Α, καλά... Έλα πες μας και για τη δήλωση Κίσινγκερ να πεθάνουμε στο γέλιο...

Source: https://www.historyplace.com/worldhistory/genocide/stalin.htm

Τουλάχιστον κατάφερε να κρατήσει τον κομμουνισμό :P
Είπα αξιόπιστες πηγές. Και επίσης είπα για τους Έλληνες του Πόντου.

Γιατί ο τρόπος ζωής σου πρέπει να συνδιάζεται με τα πιστεύω σου.Δε μπορεί να το παίζει εκπρόσωπος του εργάτη τη στιγμή που μένει στη πιο πλούσια περιοχή της Αθηνας.:/:
Η Κανέλλη σε φτωχογειτονιά στο κέντρο μεγάλωσε. Με την εργασία της αγόρασέ ό,τι αγόρασε και όχι έχοντας επιχειρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Η Κανέλλη σε φτωχογειτονιά στο κέντρο μεγάλωσε. Με την εργασία της αγόρασέ ό,τι αγόρασε και όχι έχοντας επιχειρήσεις.

Κατά πόσο είμαστε σίγουροι ότι ήταν καθαρή η εργασία της;Να βγάλεις χρήματα,δε διαφωνώ,αλλα να είναι τίμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Κατά πόσο είμαστε σίγουροι ότι ήταν καθαρή η εργασία της;Να βγάλεις χρήματα,δε διαφωνώ,αλλα να είναι τίμια.
Έχεις στοιχεία για το αντίθετο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αξιζει να συνδιαλεγεσαι με ανθρωπους που συνειδητα διαστρεβλωνουν την ιστορια;Αναρωτιεμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Κατά πόσο είμαστε σίγουροι ότι ήταν καθαρή η εργασία της;Να βγάλεις χρήματα,δε διαφωνώ,αλλα να είναι τίμια.

Ελα ρε συ, στη ΝΔ ηταν η Κανελλη στην αρχη...
βγάλε συμπεράσματα...

βεβαια για να τα λεμε σωστα, η ΝΔ τοτε δεν ηταν φασιστικο κομμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Έχεις στοιχεία για το αντίθετο;

Όχι,στην Ελλάδα πάντα οι μεγάλοι την έβγαζαν λάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top