Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αγαπημένη καθημερινότητα, χμμ...
Πρωινό ξύπνημα, πλύσιμο το πρόσωπό μου καλά καλά να φύγουν τα νεκρά κυτταρα, απαραίτητο εφόδιο της ημέρας το πρωινό μου (εκτός να ξυπνήσω πολύ αργά, οπότε το παραλείπω).
Η καθημερινή γυμναστική μου στο σπίτι, μικρές ασκησούλες για να είμαι σε φόρμα. Pillates και yoga προγραμματισμένα μέσα στην εβδομάδα με την φιλεναδα μου απο τη δουλειά.
Περιποίηση προσώπου απαραίτητη και καθημερινή.
Συνάντηση δύο με τρείς φορές την βδομάδα με το τίμ για βόλτα προς τη θάλασσα και καφεδάκι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
να χορευω στον δρομο ενω ακουω μουσικη απο τα ακουστικα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
καθημερινη και αγαπημενη συνηθεια ειναι μολις ξυπνησω να ανοιξω το ραδιο στον αγαπημενο μου σταθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goufas13

Νεοφερμένος

Ο goufas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χαχαχα ωραιο θέμα φιλε :)
λοιπόν εχουμε και λέμε....
Αγαπημένη μου συνήθεια να ξυπνάω τους γείτονες με δυνατή μουσική!! (κυριως με Deep Fear Manowar και τετοια! :P)
Αγαπημένο hobby Ωωχ! (ακαταληλο για ατομα που επιρεαζονται ευκολα :P) να φτιάχνω αυτοσχέδειες βομβούλες και να τοις δοκιμάζω στο οικόπεδο του γείτονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dei Gratia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Αγαπημένη μου συνήθεια... κάθε φορά που βγαίνω για βόλτα με την παρέα μου...είναι να παρακολουθώ τον ήλιο να δύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Φραπες *.* 5-6 μπουκαλια κρυο νερο το μεσημερι,και φυσικα το καλοκαιρι ολη μερα εξω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
[Όταν με παίρνει από άποψη χρόνου]:

Να ξυπνάω 3' πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι, να το κλείνω και να κοιμάμαι 1-2 ώρες παραπάνω. :happy: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
μεσημεριανός ύπνος:redface::redface::redface: αχχχχχ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Η μουσική είναι η καθημερινότητά μου και το γουστάρω πολύ αυτό. Η μουσική δε λείπει ποτέ από το πρόγραμμά μου.

Αυτοσχεδιάζω στο αρμόνιο μου όταν είμαι σπίτι, ακούω μουσική στον δρόμο όταν πάω κάπου, και όταν έχω κέφι βάζω δυνατή μουσική στα ηχεία του σαλονιού.

(ΥΓ: Και τη στιγμή που γράφω αυτή τη δημοσίευση, μουσική ακούω:Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Gym..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
αγαπημένη συνήθεια.... πρωί και απόγευμα καφές!:P και το βραδάκι να βλέπω τηλεόραση μέχρι να κοιμηθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αγαπημενη συνηθεια τωρα το καλοκαιρι?
Να καθομαι στη βεραντα κ να τρωω το καρπουζακι μου...Γιαμ γιαμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χειμωνας:
καλοκαρι: woman-sea-600x375.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • tromaktikos.jpg
    tromaktikos.jpg
    254.9 KB · Εμφανίσεις: 98

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θαλασσα και διάβασμα (εχω κολλήσει με ενα βιβλίο που δε λέει να τελειώσει, το διαβάζω συνήθως βράδια αν δεν είμαι έξω), ελαχιστο φαί, πολλά παγωτά, σαλάτες και κανονικοί καφέδες όπως πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Οπωσδήποτε, μα οπωσδήποτε μόλις ξυπνήσω πρέπει καθώς τεντώνομαι να βγάζω περίεργους ήχους αλλιώς νιώθω λίγο off...
Όταν περπατάω, να ακούω μουσική και ανάλογα με το τραγούδι προσαρμόζω το περπάτημά μου!
Και όταν πέφτω για ύπνο, φτιάχνω ιστορίες και προσπαθώ να τις συνεχίσω στο όνειρο μου..

Αν θυμηθώ και άλλα, θα επανέλθω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
καφες καθε μερα απαραιτητα και τωρα πια οπωσδηποτε το air-condition ανοιχτο με μια καλη ταινια στο λαπτοπ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Υ/Ης , Θάλασσα εχμμ... ΕΧΜ! (ε θα'χω και κατι αλλο..) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
τσακ, τσακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1261matches.jpg
    1261matches.jpg
    182.4 KB · Εμφανίσεις: 96
Τελευταία επεξεργασία:

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Βόλτα στο βουνό με την παρέα, αλλά δυστυχώς δεν είναι καθημερινή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Καφές το πρωί στο μπαλκόνι μοναχούλα μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top