[solved] Δίλημμα κατοικίας...Γλυφάδα VS Αμπελόκηποι

Τι λέτε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 28)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βεράντα για πάρτυ έχουμε και την δικιά μου, άλλο που εσύ την σνομπάρεις γιατί είναι μακριά! Πφφφ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν την σνομπάρω επειδή είναι μακρυά! Την σνομπάρω γιατί το τεκνό που κυκλοφορώ (ο άντρας μου :P) είναι αλλεργικός στα φυτά σου και την άλλη φορά του πήρε δυο μέρες συνέλθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω κι άλλη βεράντα μωρέ.. πως κάνεις έτσι; Κανόνισε εσύ να κάνεις το ..υπερατλαντικό ταξίδι και θα σε πάω αλλού! :P (δεν πιστεύω το ..τεκνό να έχει αλλεργία και στους σκύλους ε; :P Ή στους μπαμπάδες; Αν και καλά, αυτόν τον διώχνω χαλλλλλλαρα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο Exposed γιατί λέει Γλυφάδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί έχει a/c και δεν έχει ζήσει τις αποστάσεις:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
(εγώ θέλω να είναι κανα ρετιρε με καμια βεράντα που θα κάνουμε πάρτυ εκεί :D)
Χαχα ρετιρέ πάντως είναι :P Για βεράντα δεν ξέρω :P
Ο Exposed γιατί λέει Γλυφάδα?
Για να μου χαλάσει τα αποτελέσματα λέει :P
Κι αυτός υπερ Αμπελόκηπων είναι, αν και όχι φανατικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αμπελόκηποι. Δαγκωτό όμως...

Για όλους τους λόγους που έχουν αναφέρει οι προηγούμενοι και γιατί [επιμένω σε αυτό] U should have seen it άλλωστε και στη Σαλονίκη... ΑΛΛΟ το να κλείνεις την πόρτα του διαμερίσματος σου και ΑΛΛΟ την πόρτα του πατρικού σου [μητρικού σου In that case αλλά τέσπα].

Είμαι ΠΑΡΑ πολύ υπέρ του να μείνεις μόνη και θα έπρεπε να νιώθεις τυχερή που στο πρότινε ο μπαμπάς σου αυτό και υπάρχει η δυνατότητα ακόμα και αν το έκανε για να σε "ξεκόψει" από τη μαμά σου [ κοινώς ακόμα και αν τα κίνητρα ενδεχεται να είναι λάθος είναι πολύ καλή εναλλακτική]

Και αν δεν την παλεύεις στην τελική [αν και νομίζω ότι αν πας δεν θα θέλεις να φύγεις :P] ..η Γλυφάδα δεν φεύγει από εκεί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα θετικά της μετακόμισης:
  1. Θα μένω μόνη μου = μεγαλύτερη ελευθερία - Τώρα μοιράζομαι 2 mc2 σε ένα κοινόβιο πακιστανών μεταναστών το οποίο είναι το μεγαλύτερο της Ευρώπης.
  2. Θα πηγαίνω στη σχολή μέσα σε 10-15 λεπτά (απο Γλυφάδα χρειάζομαι πάνω απο ώρα) - Βασικά ίδια απόσταση είναι απλά στους αμπελόκηπους λέω να πάρω ξυπνητήρι!
  3. Θα είμαι πιο κοντά στο κέντρο και το σπίτι είναι δίπλα σε σταθμό του μετρό Και πολύ κοντά στα σουβλάκια του Μπάμπη του Λιγούρα 2πλό το όφελος
  4. Όταν έρχεται ο φίλος μου Αθήνα, δεν θα έχουμε το πρόβλημα αν θα είναι εδώ ή μητέρα μου, θα μπορώ να τον φιλοξενώ κάθε φορά - και να του χρεώνω το δωμάτιο βάση του επισημου τιμοκατάλογου ενοικιάσης δωματίων (του σαν τροπέζ και των Κανών), οπότε πάλι διπλό το όφελος
  5. Θα μπορώ να πηγαίνω πιο γρήγορα να βλέπω το φίλο μου (μιας και ο Σταθμός Λαρίσης είναι πολύ κοντά με τρένο) Επειδή δεν θέλει να μου πληρώσει ενοίκιο μένει στον Σταθμό,
  1. Τα αρνητικά:
  2. Θα μένω μόνη μου = περισσοτερη μοναξιά (αν και ούτως ή άλλως η μητέρα μου λείπει αρκετούς μήνες το χρόνο λόγω δουλειάς) Και με τους 250 πακιστανούς που μοιράζομαι το διαμέρισμα των 50mc2 κάναμε καλή παρέα, έχω γίνει φίλη με το 35% απο αυτούς
  3. Το σπίτι είναι παλιό, 30 χρονών (της Γλυφάδας είναι δεκαετίας) -Το σπίτι είναι τόσο παλίο που στο πρώτο του ενοικιαστήριο έγραφε "με θέα το άχστιτο βουνό και όχι την ακρόπολη
  4. Θα πρέπει να πληρώνω μόνη μου όοολους τους λογαριασμούς -.... της γειτονιάς είμαι πολύ καλός άνθρωπος
  5. Έχω ακούσει οτι στους αμπελόκληπους έχει πολλές κατσαρίδες (και εγώ έχω μεγάλη φοβία με δαύτες αν και το σπίτι είναι ρετιρέ οπότε ίσως να μην έχει τόσες) Οι κατσαρίδες στους αμπελόκηπους είναι κομάντος με βασικά χόμπυ την αναρίχηση το σουπούντεο είναι ευρήτερα γνωστές με το όνομα κατσαρίδιους ταράτσιους \
  6. Οι Αμπελόκηποι δεν είναι τόσο όμορφη περιοχή όσο η Γλυφάδα, που αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι είναι μακριά απο το κέντρο, την έχω λατρέψει - Οι αμπελόκηποι έχουν ανακυρηχθεί 4η πιο όμορφη πόλη στον ετήσιο διαγωνισμό που έχει γίνει για τις πόλεις της Νιγηρίας, 4η δεν είναι καθόλου άσχημη θέση.
  7. Μια μετακόμιση απαιτεί έξοδα,ακόμα και εντός Αθηνών (πάντως τα έπιπλα τα έχω απο το προηγούμενο μου σπίτι, οπότε γλιτώνω αυτό το έξοδο) Η μετακόμιση μπορεί να γίνει με ύπουλους και οικονομικούς τρόπους, προσοχή για το επόμενο e-steki meeting "από γλυφάδα σε αμπελόκηπους" ;) .... - Να συναντηθούμε στους Αμπελόκηπους??? Ναι οκ, αλλα να ξεκινήσουμε απο Γλυφάδα, έχει κανένας απο εσάς φορτηγάκι? :whistle:
  8. Το σπίτι στους Αμπελόκηπους δεν έχει a/c ενώ στη Γλυφάδα έχει κεντρικό (=σε όλα τα δωμάτια, ακόμα και το μπάνιο) Δεν έχει όμως ούτε στο πατάρι, ούτε μπαλκόνια και φυσικά ούτε και στην πιλοτή, οπότε σιγά την διαφορά!
  9. Το σπίτι στους αμπελόκηπους έχει μάρμαρα και παρκέ, ενώ εγώ προτιμώ τα πλακάκια :redface: - Τα οποία σκέφτομαι να ξυλώσω και να μεταφέρω στο καινούργιο σπίτι.
Και η σοβαρή απάντηση
Δες το σπίτι
Βάλε κάτω τα έξοδα και αν δεις οτι σε παίρνει πήγενε να μείνεις.
Ειδικά αν δεν έχεις αυτοκίνητο οι αποστάσεις θα εκμηδενιστούν με το να μένεις αμπελόκηπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl:
Αχαχαχαχαχαχαχαχα, κορυφαίο ποστ!!! :rofl:

Αυτό θα κάνω, απλά ήθελα να πάρω κι άλλες γνώμες μήπως υπάρχουν πράγματα που δεν έχω σκεφτεί.
Αυτοκίνητο δεν έχω, αλλά και να είχα, σιγά μην το πάρκαρα στο κέντρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αμπελοκηπους δαγκωτο. μονο για τα θετικα του, αν το παρεις.... εκμηδενιζουν τα αρνητικα!
δλδ, κατσαριδες παλευεται...υπαρχουν ειδικα υγρα και εκτος απο τα κλασσικα των σουπερ μαρκετ, που τα πουλανε καπου εδω κοντα μου, τα παιρνει ο διαχειριστης πολυκατοικιας μας... ειναι μαγικα γιατι δεν σκοτωνουν τις κατσαριδες, αλλα τις τρελαινουν και η μια τρωει την αλλη! θαυματουργο για μενα, γιατι σιχαινομαι ακομα και να τη μαζεψω:worry:

οσο για a/c...το καλοκαιρι τελειωσε... ερχεται χειμωνας... νομιζω περισσοτερο θα πρεπει να σε απασχολει πως θα πληρωνεις πετρελαιο για καλοριφερ, παρα αν θα χεις a/c..

ομως ολα μπορεις να τα κανεις αν βρεις μια δουλεια, στανταρ! δε σε φοβαμαι, προχωρα!

και το μεγα καλο, ειναι η ελευθερια.. μη το ξεχνααααααςςςςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αμπελοκηπους δαγκωτο. μονο για τα θετικα του, αν το παρεις.... εκμηδενιζουν τα αρνητικα!
δλδ, κατσαριδες παλευεται...υπαρχουν ειδικα υγρα και εκτος απο τα κλασσικα των σουπερ μαρκετ, που τα πουλανε καπου εδω κοντα μου, τα παιρνει ο διαχειριστης πολυκατοικιας μας... ειναι μαγικα γιατι δεν σκοτωνουν τις κατσαριδες, αλλα τις τρελαινουν και η μια τρωει την αλλη! θαυματουργο για μενα, γιατι σιχαινομαι ακομα και να τη μαζεψω:worry:

οσο για a/c...το καλοκαιρι τελειωσε... ερχεται χειμωνας... νομιζω περισσοτερο θα πρεπει να σε απασχολει πως θα πληρωνεις πετρελαιο για καλοριφερ, παρα αν θα χεις a/c..

ομως ολα μπορεις να τα κανεις αν βρεις μια δουλεια, στανταρ! δε σε φοβαμαι, προχωρα!

και το μεγα καλο, ειναι η ελευθερια.. μη το ξεχνααααααςςςςς!
Μα αν πάω, θα πάω καλοκαίρι, το ανέφερα παραπάνω. Άλλωστε 4 χρόνια θα μείνω, οπότε ΚΑΙ καλοκαίρια. Βέβαια τα καλοκαίρια η μητέρα μου λείπει, οπότε θα μπορώ να πηγαίνω Γλυφάδα :hmm:
Καλό αυτό για τις κατσαρίδες! Αν τελικά πάω θα σου στείλω πμ να μου πεις μάρκα ;)
Το καλοριφέρ γμτ δεν το είχα σκεφτεί, και το σπίτι στη Γλυφάδα, και αυτό της Θεσ/νίκης θερμαινόνταν με a/c...
Δουλειά δεν υπάρχει λόγος να βρω, έχω τη δική μου αν χρειαστώ έξτρα χρήματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτο εννοω για τη δουλεια ρε.
να στρωθεις λεω.

σορι δε διαβασα 4 σελιδες πριν για να δω λεπομερως τι ειπωθηκε...
παντως ρε μισελ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΔΥΝΑΤΟ να τα εχεις ολα. οποτε διαλεγεις. ανεξαρτησια με θυσιες, η αυτο που εχεις τωρα.

μη θες να λεγεσαι ομως ανεξαρτητη, αν πηγαινοερχεσαι στα σπιτι ζητιανευοντας λεφτα...
η στρωσου δουλεψε, η κανε συμφωνια πιο πριν με τους γονεις, εκφραζοντας σου τους προβληματισμους σου...

σε καμια περιπτωση ομως δε θα τα εχεις ολα:)
θα παραηταν ιδανικο..:P

να σου πω ενα θεικο? με το β5 (περναει συχνοτατα απο μετρο αμπελοκηπους) πας σε λιγοτερο απο 15' σταθμο λαρισσης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μη θες να λεγεσαι ομως ανεξαρτητη, αν πηγαινοερχεσαι στα σπιτι ζητιανευοντας λεφτα...

Δεν ζητιανεύω, μου τα καταθέτουν κάθε μήνα στο λογαριασμό μου :P
Πάντως εγώ δεν έχω τέτοια κόμπλεξ, λεφτά είναι κι αυτά, δεν τα κλέβω κιόλας :P
Ανεξάρτητη είσαι όταν δύνασαι να βγάλεις χρήματα να επιβιώσεις μόνη σου, σε περίπτωση που χρειαστεί, όχι όταν δεν παίρνεις απο γονείς χρήματα. ;)
Πάντως αν δουλεύω full time δεν θα μπορώ να είμαι καλή στη σχολή μου, κάτι που είναι σε higher priority atm, δεδομένου οτι δεν είμαι πλέον σε σχολή που αρκεί μόνο και μόνο που βρίσκομαι εκεί (δλδ το όνομα της), πρέπει να είμαι και καλή για να αξίζει το πτυχίο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
να σου πω ενα θεικο? με το β5 (περναει συχνοτατα απο μετρο αμπελοκηπους) πας σε λιγοτερο απο 15' σταθμο λαρισσης:P
Διαδρομή του Β5. :)


Α, και κάτι σημαντικό. Αν πας Αμπελοκήπους, το πρώτο πράγμα που κάνεις είναι αλλάζεις κλειδαριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι καλο μ, την ξερω τη διαδρομη, και ειμαι σιγουρη οτι περναει απο κει.
οσο για το θεμα ανεξαρτησιας, κατι που κανει πολυς κοσμος ειναι να πηγαινει σε αλλο σπιτι για να ζησει μονος και φοιτητικη ζωη, σαν καλος ενηλικας που ειναι πλαον:P και σουπερ ντουπερ πραγματα, αλλα απο την αλλη θελει και τη μηνιαια επιχορηγηση απο γονεις..

αυτο σε πολλες κραυγαλεες περιπτωσεις βεβαια. δεν αποδοκιμαζω οσους βοηθιουνται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Μένω Αμπελοκήπους και σπουδάζω στην ΑΣΟΕΕ... Με κλειστά τα μάτια έλα να γίνουμε και γείτονες. Για τις κατσαρίδες θα σου δείξω μια πατέντα που χω κάνει και δεν έχω δει καμία εδώ και 5 μήνες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Για τις κατσαρίδες θα σου δείξω μια πατέντα που χω κάνει και δεν έχω δει καμία εδώ και 5 μήνες!:)

ώστε για αυτό έχεις οικόσιτο τον κορεάτη εδώ και πέντε μήνες, που τις τρώει:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
ώστε για αυτό έχεις οικόσιτο τον κορεάτη εδώ και πέντε μήνες, που τις τρώει:P:P:P

Ρατσίστρια! BAN!!!:hehe::hehe::hehe: (frakking kidding guys!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εγω Αμπελοκηπους ψηφιζω.
Απλα ενα πραγμα που θα συμβουλευα να κοιταξεις ειναι η ηχομονωση,αλλα επειδη ειναι ρετιρε δε θα εχεις προβλημα,(στο προηγουμενο σπιτι μου η ηχομονωση ηταν χαλια και δεν μπορουσα να ηρεμησω με τους γειτονες που ειχα.)
Για την αποσταση απο τη σχολη εισαι οκ.Το θεωρω σημαντικο να εισαι κοντα στη σχολη,για αρκετους λογους.
Για της κατσαριδες της ξαποστελεις ευκολα.(εκτος απο της υπογραφης σου :P )
Το a/c σιγουρα θα το χρειαστεις!Ευτυχως εχουν πεσει οι τιμες.
Επιπλεον θα μπορεις να κανεις οτι θες,όποτε θες χωρις να δινεις λογαριασμο σε κανενα.
Τα (μικρης σημασιας) αρνητικα:
(λεμε τωρα)Θα πρεπει να μαγειρευεις.Πραγμα το οποιο λυνεται ευκολα.Που και που θα εμφανιζονται και ταπερακια απο συγγενεις.;) Εγω τη βρισκω πλεον να μαγειρυεω :P
Να πλενεις.Παίρνεις ενα πλυντηριο και ξεμπερδευεις.

οσο για τις σχεσεις που εχεις με τον πατερα σου.. αυτη ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια να αποκατασταθουν.. ακου με σε αυτο... :|
Αυτο θα βοηθησει αρκετα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Προσωπικά θα σου έλεγα πήγαινε Αμπελόκηπους. Το να μένεις μόνος σου είναι μεγάλη ελευθερία που την έχω νιώσει και ξέρω τί σημαίνει. Αυτό είναι όλα τα λεφτά και αξίζει τις όποιες θυσίες κατα τη γνώμη μου.

-Τί εννοείς θα πληρώνεις όλους τους λογαριασμούς μόνη σου αν πας Αμπελόκηπους?? Πώς θα τους πληρώνεις?? Δουλεύεις?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top